forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Stripoljubi,da li smo nemastoviti?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/03/2010 : 16:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras

quote:
Originally posted by PAJDO

Dakle, tko god sastavi dvije suvisle ban?????
hmmmmmm kako je ono naslov ovog topica????
nešto oko mašte ha?ha?






Ne druze, ko se ogresi o pravila foruma dobije ban.

Startujes djonom s namerom da nekog povredis?
Crveni karton!


Taj fazon





Razumijem princip i kao što rekoh necu se mješat u pravila, ali nacin pisanja nekih clanova je ponekad ono nešto što fali forumu. Takoder neki bi clanovi ponekad trebali popustit u napadima i shvatit da se ne vrti sve oko njih i to najviše radi toga što osobno poznaju vas moderatore pa vam barem malo olakšat posao.
Znam, puno filozofiram i idealiziram al šta da radim

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/03/2010 : 16:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by mladjo

posljednje upozorenje za offtopicare...



Ma cekaj malo, ne znam o kakvom se offtopicu radi ili možda ne?!?
Dakle, naslov je jesmo li nemaštoviti?
Mislim da je ovaj site postao prilicno dosadan. Osobno sam uvijek imao želju nešto više napisat (a to ce se uskoro i promjenit), ali zbog niza okolonosti nisam, a nisam htio spamat (barem ne previše) i sad ja offtopicarim??!!
OK osobno si mogu uzet za zlo da nisam otvorio niti jedan pametan topic, ali koga briga....
Mislim da je cijeli forum postao umjetan i u svakom odjeljku imamo "upustvo za upotrebu"; ovdje pišite ovo a ovdje ono wtf
OK jasno mi je da je to uvedeno najviše zbog ogromne kolicine spama koja se pojavila zadnjih dvije tri godine, ali sad je tu podosta moderatora koji mogu to prilicno kvalitetno "ocistit" da se tako izrazim.
Moderatori hmmmm?!?
Ja se necu miješat u vaš posao jer vam sigurno nije lako, ali neke clanove prelako izbacujete. Nisam niciji advokat, ali izbacit kikya i stinkya u ovom topicu, a znate bolje od mene njihov nacin pisanja, je u najmanju ruku glupo. Osobno volim procitat šta imaju za rec pa cak iako se prepoznao u njihovom "bockanju", nekad je kritika dobrodošla, mada je svi ne vole. Ali dobro, doci ce i škakljivije teme i njihovi autori pa cemo vidit kako cete onda reagirat.
Daleko od toga da mi ovaj forum nije pruzio puno, ali pad kvalitete je ocigledan, a i eminentniji clanovi od mene misle slicno...



offtopic znaci da se ovdje ne piše o tome zašto je koji clan udaljen sa foruma, nego da se piše o temi, tj da li su Stripofili maštoviti ili ne. A sad, uz to, tebi su neke stvari glupe. Nije ni to baš lijep rijecnik...



Evo promjenio sam naprimjerenu rijec u originalnom postu,

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/03/2010 : 16:37:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO
Mislim da je ovaj site postao prilicno dosadan. Osobno sam uvijek imao želju nešto više napisat (a to ce se uskoro i promjenit), ali zbog niza okolonosti nisam, a nisam htio spamat (barem ne previše) i sad ja offtopicarim??!!
OK osobno si mogu uzet za zlo da nisam otvorio niti jedan pametan topic, ali koga briga....
Mislim da je cijeli forum postao umjetan i u svakom odjeljku imamo "upustvo za upotrebu"; ovdje pišite ovo a ovdje ono wtf
OK jasno mi je da je to uvedeno najviše zbog ogromne kolicine spama koja se pojavila zadnjih dvije tri godine, ali sad je tu podosta moderatora koji mogu to prilicno kvalitetno "ocistit" da se tako izrazim.
Moderatori hmmmm?!?
Ja se necu miješat u vaš posao jer vam sigurno nije lako, ali neke clanove prelako izbacujete. Nisam niciji advokat, ali izbacit kikya i stinkya u ovom topicu, a znate bolje od mene njihov nacin pisanja, je u najmanju ruku glupo. Osobno volim procitat šta imaju za rec pa cak iako se prepoznao u njihovom "bockanju", nekad je kritika dobrodošla, mada je svi ne vole. Ali dobro, doci ce i škakljivije teme i njihovi autori pa cemo vidit kako cete onda reagirat.
Daleko od toga da mi ovaj forum nije pruzio puno, ali pad kvalitete je ocigledan, a i eminentniji clanovi od mene misle slicno...


Naravno da je pad kvalitete ocigledan, ali, po stoti put, uglavnom ste za to krivi vi, clanovi foruma, koji, ako i imate nešto pametno za reci, šutite, i puštate kojekakve "strucnjake" i galamdžije, da ih sad ne nabrajam, da kolo vode. Dijelom je i krivica na meni, što nisam moderatorima u startu rekao da sankcioniraju prekomjerni spam i raznorazne gluposti koje ljudi cine, ali nikad nije kasno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/03/2010 : 16:46:24  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by PAJDO
Mislim da je ovaj site postao prilicno dosadan. Osobno sam uvijek imao želju nešto više napisat (a to ce se uskoro i promjenit), ali zbog niza okolonosti nisam, a nisam htio spamat (barem ne previše) i sad ja offtopicarim??!!
OK osobno si mogu uzet za zlo da nisam otvorio niti jedan pametan topic, ali koga briga....
Mislim da je cijeli forum postao umjetan i u svakom odjeljku imamo "upustvo za upotrebu"; ovdje pišite ovo a ovdje ono wtf
OK jasno mi je da je to uvedeno najviše zbog ogromne kolicine spama koja se pojavila zadnjih dvije tri godine, ali sad je tu podosta moderatora koji mogu to prilicno kvalitetno "ocistit" da se tako izrazim.
Moderatori hmmmm?!?
Ja se necu miješat u vaš posao jer vam sigurno nije lako, ali neke clanove prelako izbacujete. Nisam niciji advokat, ali izbacit kikya i stinkya u ovom topicu, a znate bolje od mene njihov nacin pisanja, je u najmanju ruku glupo. Osobno volim procitat šta imaju za rec pa cak iako se prepoznao u njihovom "bockanju", nekad je kritika dobrodošla, mada je svi ne vole. Ali dobro, doci ce i škakljivije teme i njihovi autori pa cemo vidit kako cete onda reagirat.
Daleko od toga da mi ovaj forum nije pruzio puno, ali pad kvalitete je ocigledan, a i eminentniji clanovi od mene misle slicno...


Naravno da je pad kvalitete ocigledan, ali, po stoti put, uglavnom ste za to krivi vi, clanovi foruma, koji, ako i imate nešto pametno za reci, šutite, i puštate kojekakve "strucnjake" i galamdžije, da ih sad ne nabrajam, da kolo vode. Dijelom je i krivica na meni, što nisam moderatorima u startu rekao da sankcioniraju prekomjerni spam i raznorazne gluposti koje ljudi cine, ali nikad nije kasno.



Istina i u tome se potpuno slažemo. Sam sam napisao da nisam postavio neki pametan topic 100 godina dakle priznajem dio krivnje.
Ali u 90% slucajeva kad bi išao nešto pitat ili komentirat javi se njih desetak i pocne o "zagorovim prstima"!!!
Osobno su mi bonellijevi stripovi na prvom mjestu i iskreno crnjak mi je u iti jednom topicu nešto pitat kad znam gdje ce to završit....
Da ne zvucim više ko petogodišnjak kojem su uzeli lizu, znam da ce se stvari popravit, ali malo više zdrave komunikacije svih ucesnika i to je to.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/03/2010 : 16:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Nismo nemaštoviti. Tek cemo to postati izbacivanjem iole maštovitih ljudi sa foruma... kao što je to slucaj u ovom topicu. Doduše, nisan siguran da to nije maštovito smišljeno kako bi potaklo maštovitost kod nemaštovitih clanova i aktiviralo zapostavljenu maštovitost kod maštovitih clanova. Ako je tako, imamo maštovite moderatore. Palac gore za maštovitost.
PS
Nadam se da sam dovoljno puta spomenija maštovitost kako ovaj post nebi bija nemaštoviti spam.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 15/03/2010 : 16:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message


PAJDO, hvala na razumevanju

Sto se tice clanova kiky i stynky - sami sebe su izbacili ne postujuci pravila foruma.

Kada neki clan hoce da se "samoizbaci" moderator moze samo da aminuje njegovu odluku.



Ovo za "zagorove prste" ti je pun pogodak. Upravo se to desava.
Kada neko ozbiljan vidi takve komentare ne mili mu se da udje na taj topik danima.



Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/03/2010 : 17:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

Nismo nemaštoviti. Tek cemo to postati izbacivanjem iole maštovitih ljudi sa foruma... kao što je to slucaj u ovom topicu. Doduše, nisan siguran da to nije maštovito smišljeno kako bi potaklo maštovitost kod nemaštovitih clanova i aktiviralo zapostavljenu maštovitost kod maštovitih clanova. Ako je tako, imamo maštovite moderatore. Palac gore za maštovitost.
PS
Nadam se da sam dovoljno puta spomenija maštovitost kako ovaj post nebi bija nemaštoviti spam.


Pretpostavljam da ovo znaci da ti je Stinky maštovit dok prica o svemu osim o tome kako npr. Fibra i Libellus uništavaju domacu strip scenu. Onda bi to bilo za svaku osudu i za izbacivanje s foruma. Ovo "nevino" pljuvanje moderatora i ostalih neistomišljenika, pokretanje politickih topica i slicne stvari, to je ustvari ono što ovom forumu fali.

Trouble will find me
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/03/2010 : 17:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
@stinky, dobro, kazem ti ono sto sam ti rekao i dok nisam postao moderator:
Prikljuci se stripu i stripovskim temama, trosi svoju energiju na pisanje o tim stvarima, mnogo ces vise postici vec ovakvim postovima...ne znam kako da ih nazovem.
Vidis i sam gdje te vode ovakve stvari.
Neke stvari uzimas previse licno, da to svi rade svaki dan bi se lila krv po forumu.
U tvom slucaju mogu reci da je to steta, jer sam i dalje misljenja da mozes na jedan pozitivan nacin da prineses ovoj nasoj zajednici.
Dizanje revolucije i stalni pokusaji da "otvoris ljudima oci", kao da su mala djeca, je sasvim pogresan put.
Eto, ja i pored svega ljudski, a ti kada se vratis izaberi sam put kojim ces poci.
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/03/2010 : 17:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras



PAJDO, hvala na razumevanju

Sto se tice clanova kiky i stynky - sami sebe su izbacili ne postujuci pravila foruma.

Kada neki clan hoce da se "samoizbaci" moderator moze samo da aminuje njegovu odluku.



Ovo za "zagorove prste" ti je pun pogodak. Upravo se to desava.
Kada neko ozbiljan vidi takve komentare ne mili mu se da udje na taj topik danima.






Zato sam i promjenio ono u svom postu, jer znam da je Marko pogodio kad je "zaposlio" vas trojicu za nove moderatore, skroz ste na mjestu ljudi i to sam vidio iz vaših postova, a i htio sam doprinjet da se komunikacija na ovom forumu podigne na mrvicu višu razinu, jer svi griješimo...

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 15/03/2010 : 18:14:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by Ultras



PAJDO, hvala na razumevanju

Sto se tice clanova kiky i stynky - sami sebe su izbacili ne postujuci pravila foruma.

Kada neki clan hoce da se "samoizbaci" moderator moze samo da aminuje njegovu odluku.



Ovo za "zagorove prste" ti je pun pogodak. Upravo se to desava.
Kada neko ozbiljan vidi takve komentare ne mili mu se da udje na taj topik danima.






Zato sam i promjenio ono u svom postu, jer znam da je Marko pogodio kad je "zaposlio" vas trojicu za nove moderatore, skroz ste na mjestu ljudi i to sam vidio iz vaših postova, a i htio sam doprinjet da se komunikacija na ovom forumu podigne na mrvicu višu razinu, jer svi griješimo...



Kome se ne desava da postavi pitanje i isto bude ignorisano, jer se i dalje raspravlja o prstima ili se dizu tenzije oko necega. - Postavis pitanje opet i opet i opet i onda se bar neko nadze da da odgovor, pa i ako jos neki zainteresovan se odmah tu nadze, tema ide u tom pravcu. Naravno sve dok se ne pojave novi prsti. I sve iz pocetka. Najbolji primer za to su topici o novom Zagoru (bez razlike dali redovni ili extra). Covek lepo postavi naslovnicu i najavu i 2 posta poslje ima sta da vidis. Da ne govorimo od "(ne)odgovorima" na postavljena pitanja. Tj, neko postavi pitanje i odgovora koko oces, samo sve zive zajebancije. Nije da ne treba da bude zajebancije, ali ako masta pada da se samo zajebavamo, onda smo vise nego nemastoviti.
Ja tu ostajem na svome - Ne moze covjek koji cita ili je cita stripove biti nemastovit. Samo neko moze ostati "Zarobljenik vremena".
Svako od nas tu i tamo pusti sebe i pise ponekad "nesto", ali puno je tih koji stvarno imaju sto reci. Problem je u tome sto kad procitam neki dobar post, mnogo se puta desava da su sledeci tog stavili i "ignore" i produzili dalje svojim "shalama". Tako se njegov smisao izgubi.
Kad sam prije par mjeseci poceo da pisem na forumu, jedno od prvih stvari koje sam primjetio bilo je da mnogo ljudi daje komentare o stripovima koje nisu ni procitali.
S druge strane pak ima ljudi koji pisu super recenzije i jos bolje takvih koji uzimaju strucne recenzije sa italjanskih sajtova, prevedu ih i stave nama na raspolaganju. TOP. Za svaku pohvalu.
Ali bilo kako bilo, svako od nas je dovoljno velik da odluci sta ce da cita, a sta ne i gde ce da pise, a gde ne.
Najvise srece imaju oni u podforumima koji nisu "stripovi" i "bonelli" jer tu ne zalaze bas mnogo nas, pa se ne moze i mnogo karikirati.

Sve ovo ne znaci da se na forumu moramo pojavljivati u leptir-masnama, ali da meni nije ovaj sajt ja bih pojma nemao shta kad i gdje izadze, a da ne govorimo o tome shto ce tokom godine.
Posle pauze od 10 godina, bio sam zbunjen kad sam otvorio popise i naslovnice jer se nisam mogao snaci. Tomkom zadnjih nekoliko mjeseci sam naucio ko je shta izdao i ko je gdje stao i sl. Uspeo sam skupiti i nesto stripova. Upoznao sam nova izdanja i izdavache. Sve to zahvaljujuci ovom forumu. Meni je on ko knjiga - Nije cjela knjiga dobra, ali dobra je ako od te knjiga mozes ponjeti bar jednu rjecenicu koju ces pamtiti. Hvala stripovi.com

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/03/2010 : 18:40:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Renky

Nismo nemaštoviti. Tek cemo to postati izbacivanjem iole maštovitih ljudi sa foruma... kao što je to slucaj u ovom topicu. Doduše, nisan siguran da to nije maštovito smišljeno kako bi potaklo maštovitost kod nemaštovitih clanova i aktiviralo zapostavljenu maštovitost kod maštovitih clanova. Ako je tako, imamo maštovite moderatore. Palac gore za maštovitost.
PS
Nadam se da sam dovoljno puta spomenija maštovitost kako ovaj post nebi bija nemaštoviti spam.



Pretpostavljam da ovo znaci da ti je Stinky maštovit dok prica o svemu osim o tome kako npr. Fibra i Libellus uništavaju domacu strip scenu. Onda bi to bilo za svaku osudu i za izbacivanje s foruma. Ovo "nevino" pljuvanje moderatora i ostalih neistomišljenika, pokretanje politickih topica i slicne stvari, to je ustvari ono što ovom forumu fali.



Ne, dapace! Dovoljno je inteligentan da zna kako "nevine" usmjeriti u pravcu koji želi. Uz simpaticno ali nasumicno šibanje citata. Covik se sjajno zabavlja a "ulov" je neminovan i to ga dalje inspirira.
Kiky je kolateralna žrtva sveopce neshvacenosti na ovom forumu umjetnickog dosega Madonne.

Da! Politiku sankcionirati! Apsolutno se slažem no mislija san opcenito na neka novomoderatorska treniranja strogoce. Ajde, vrime je bilo da se poduzme nešto protiv korova ali bi možda bilo zgodnije da opomenama usmjere ljude a više obrate pažnje na recimo kompiliranje topica sa istom temom u jedan ili u minimalan broj dovoljnih.

Usput objaviti i da je poceja lov na vištice jerbo je ocito mnoge zateka nespremne.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/03/2010 : 18:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by rgorgiev
Najbolji primer za to su topici o novom Zagoru (bez razlike dali redovni ili extra). Covek lepo postavi naslovnicu i najavu i 2 posta poslje ima sta da vidis. Da ne govorimo od "(ne)odgovorima" na postavljena pitanja. Tj, neko postavi pitanje i odgovora koko oces, samo sve zive zajebancije. Nije da ne treba da bude zajebancije, ali ako masta pada da se samo zajebavamo, onda smo vise nego nemastoviti.


Pa nakon komentara "vrhunska naslovnica" ništa ni ne može uslijediti osim zajebancije.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/03/2010 : 19:12:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Renky
Ajde, vrime je bilo da se poduzme nešto protiv korova ali bi možda bilo zgodnije da opomenama usmjere


Opomenama? Pa mi cak molimo, preklinjemo clanove da se drze pravila, evo samo jedan od stotinu primjera zadnjih dana:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36850
Pretpostavljam da je staromoderatorski globinjo bio jos njezniji, je li tako?
Sto se tice novih/starih i ko sta, ovdje sam vec napisao:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36763&whichpage=8

Treba forum malo vise pratiti, pa ces vidjeti kakav pristup i na koji nacin se clanovima obracamo. Toliko "finoce" i paznje da ne bi slucajno necije osjecaje ili ego povrijedili, ja jos niti na jednom forumu nisam vidio. To da se broj nasih reakcija povecao, to je neupitno, ali sada imamo 5 moderatora, za razliku od mjesec dana kada jedan covjek nije mogao visiti 24 sata na forumu i reagovati tamo gdje je i trebalo.
Neke je ocigledno uhvatila malo panika jer se sad odjednom 5 imena crveni na dnu topica, ali i ti "crveni" su forumasi, nismo nepoznati, pa zato nema razloga za panikom.
Sto se tice identicnih topica, ja sam vec prvi dan pozatvarao neke duple zagorove, proglasili me odmah zagoromrzcem. Dan poslije, upozorio sam na jedan topic gdje je postavljena naslovnica i onda se dvije stranice tjeralo spama bez neke veze sa samim stripom, i znas sta je bilo? Da, prebacilo mi se da stitim Zagora.

Da nije smijesno, bilo bi zalosno.
Stvar je u tome, bez obzira sta i kako radimo, uvijek ce se naci neki koji ce nas, prosle ili buduce moderatore kritikovati.
Ali nema problema, nismo nervozni i nosimo svoj obraz na licu.
Kao sto rece kolega Ultras:
" Kada neki clan hoce da se "samoizbaci" moderator moze samo da aminuje njegovu odluku."
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2010 : 19:37:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by mladjo

posljednje upozorenje za offtopicare...



Ma cekaj malo, ne znam o kakvom se offtopicu radi ili možda ne?!?
Dakle, naslov je jesmo li nemaštoviti?
Mislim da je ovaj site postao prilicno dosadan. Osobno sam uvijek imao želju nešto više napisat (a to ce se uskoro i promjenit), ali zbog niza okolonosti nisam, a nisam htio spamat (barem ne previše) i sad ja offtopicarim??!!
OK osobno si mogu uzet za zlo da nisam otvorio niti jedan pametan topic, ali koga briga....
Mislim da je cijeli forum postao umjetan i u svakom odjeljku imamo "upustvo za upotrebu"; ovdje pišite ovo a ovdje ono wtf
OK jasno mi je da je to uvedeno najviše zbog ogromne kolicine spama koja se pojavila zadnjih dvije tri godine, ali sad je tu podosta moderatora koji mogu to prilicno kvalitetno "ocistit" da se tako izrazim.
Moderatori hmmmm?!?
Ja se necu miješat u vaš posao jer vam sigurno nije lako, ali neke clanove prelako izbacujete. Nisam niciji advokat, ali izbacit kikya i stinkya u ovom topicu, a znate bolje od mene njihov nacin pisanja, je u najmanju ruku glupo. Osobno volim procitat šta imaju za rec pa cak iako se prepoznao u njihovom "bockanju", nekad je kritika dobrodošla, mada je svi ne vole. Ali dobro, doci ce i škakljivije teme i njihovi autori pa cemo vidit kako cete onda reagirat.
Daleko od toga da mi ovaj forum nije pruzio puno, ali pad kvalitete je ocigledan, a i eminentniji clanovi od mene misle slicno...



offtopic znaci da se ovdje ne piše o tome zašto je koji clan udaljen sa foruma, nego da se piše o temi, tj da li su Stripofili maštoviti ili ne. A sad, uz to, tebi su neke stvari glupe. Nije ni to baš lijep rijecnik...



Evo promjenio sam naprimjerenu rijec u originalnom postu,



Bravo PAJDO, svaka cast

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 15/03/2010 : 19:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Ovo je otislo daleko,zalosno je da ni nijedna malo drugacija tema nemoze da zavrsi bez sukoba misljenja.
U sustini ovaj topic je imao nameru samo da upita da li pisemo nesto iz dosade ili da bi nabili sto veci broj postova ili ono najgore zato sto nemamo vise sta zanimljivo da kazemo.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2010 : 19:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Renky

Nismo nemaštoviti. Tek cemo to postati izbacivanjem iole maštovitih ljudi sa foruma... kao što je to slucaj u ovom topicu. Doduše, nisan siguran da to nije maštovito smišljeno kako bi potaklo maštovitost kod nemaštovitih clanova i aktiviralo zapostavljenu maštovitost kod maštovitih clanova. Ako je tako, imamo maštovite moderatore. Palac gore za maštovitost.
PS
Nadam se da sam dovoljno puta spomenija maštovitost kako ovaj post nebi bija nemaštoviti spam.



Pretpostavljam da ovo znaci da ti je Stinky maštovit dok prica o svemu osim o tome kako npr. Fibra i Libellus uništavaju domacu strip scenu. Onda bi to bilo za svaku osudu i za izbacivanje s foruma. Ovo "nevino" pljuvanje moderatora i ostalih neistomišljenika, pokretanje politickih topica i slicne stvari, to je ustvari ono što ovom forumu fali.



Usput objaviti i da je poceja lov na vištice jerbo je ocito mnoge zateka nespremne.



sa svima se komunicira na uljudan naci i (skoro) sve se na uljudan nacin prvo upozori. I to više puta. A tek onda ih se udalji sa Foruma. I to isto na uljudan nacin.
Nema lova na vještice. Samo poštivanje Pravila

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 15/03/2010 : 19:43:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Na kraju ce se ovaj forum svesti na dve stvari.
Pitanja tipa:Da li volite Zagora(odgovor kratak da ili ne)
ili filozofskih rasprava koje ce zavrsiti sa potpunim odlaskom sa teme i medju ljudskim sukobom misljenja.
Moze se reci samo jedno iz krajnosti u krajnost.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/03/2010 : 20:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ne, ne mislim da smo nemaštoviti.
Jedino što je na forumu u ovih 8 i pol godina vec dosta toga receno pa se ponavlja. Nema onog entuzijazma kada se nešto proživljava ili dešava prvi put. Meni osobno je jednako zaimljivo kao i prije 5 i pol godina kada sam došao. Uvijek nadem nešto što mi se svida, neki novi izvor informacija, novog zanimljivog clana. Godine prolaze, teme se izmjenjuju, clanovi odlaze u zaborav, a novi nicu, moderatori se smjenjuju, pravila se mjenjaju, stripovi izlaze i prodaju se...
A Obi-wan je tu svaki dan.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/03/2010 : 20:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Obi, ti ceš na kraju ugasiti svjetlo i zakljucati vrata:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/03/2010 : 20:15:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Obi, ti ceš na kraju ugasiti svjetlo i zakljucati vrata:)


Nadajmo se negdje poslije 2050. godine.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 15/03/2010 : 20:18:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
A kada smo vec kod maštovitosti, možda bi se umjesto 23 smajlija koje vec dugo imamo, moglo staviti neki novi set. Znam da to nije bog zna što, ali i sitnica zna uljepšati dan.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 15/03/2010 : 20:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Nije problem u mastovitosti. Koliko samo ima vrhunskih starih tema, koje se mogu oziviti ponovo iz ugla novih clanova (u koje i ja spadam). Frka je samo u gomili nepotrebnih i dosadnih "Mark VS Leo Pulp" tema, kojih valjda sad vise nece biti. Inace, ovaj forum je super, mnogo je ljudi online, i svasta se sazna o stripu, zaista je vrlo vrijedan izvor informacija.
Ipak, i dalje mislim da su i ovaj Kiky i Stinky bezveze banovani. Malo je prestrogo, ali 'ajde.
Go to Top of Page

_saruman_
New Member



Croatia
203 Posts

Member since 07/10/2009

Posted - 15/03/2010 : 20:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send _saruman_ a Private Message
Moje skromno misljenje je da je Stinky, uza svo njegovo filozofiranje i nepotrebno ponavljanje tema oko cijena stripova jedan od najboljih forumasa, najoriginalnijih, covjek koji je uz primjerice Djoleta,Zoxa i jos nekih otvorio neke nove poglede u svijetu stripa. Barem 5, 6 mjegovih tema legendarne su i neizbrisve na ovome forumu, dijela koja ce ostati zauvijek upamcena. Primjerice i mene je okarakterizirao da se nisam "rijesio okova" sto god to znacilo ali nimalo mu ne zamjeram, mislim da bi ovaj site bez njega bio osiromasen i dobrim djelom osakacen. Ne znam da li ce se nakon ovog ikad vise vratiti na forum ali ja mu porucujem, kapa dolje majstore.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/03/2010 : 21:12:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Renky
Ajde, vrime je bilo da se poduzme nešto protiv korova ali bi možda bilo zgodnije da opomenama usmjere


Opomenama? Pa mi cak molimo, preklinjemo clanove da se drze pravila, evo samo jedan od stotinu primjera zadnjih dana:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36850
Pretpostavljam da je staromoderatorski globinjo bio jos njezniji, je li tako?
Sto se tice novih/starih i ko sta, ovdje sam vec napisao:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36763&whichpage=8

Treba forum malo vise pratiti, pa ces vidjeti kakav pristup i na koji nacin se clanovima obracamo. Toliko "finoce" i paznje da ne bi slucajno necije osjecaje ili ego povrijedili, ja jos niti na jednom forumu nisam vidio. To da se broj nasih reakcija povecao, to je neupitno, ali sada imamo 5 moderatora, za razliku od mjesec dana kada jedan covjek nije mogao visiti 24 sata na forumu i reagovati tamo gdje je i trebalo.
Neke je ocigledno uhvatila malo panika jer se sad odjednom 5 imena crveni na dnu topica, ali i ti "crveni" su forumasi, nismo nepoznati, pa zato nema razloga za panikom.
Sto se tice identicnih topica, ja sam vec prvi dan pozatvarao neke duple zagorove, proglasili me odmah zagoromrzcem. Dan poslije, upozorio sam na jedan topic gdje je postavljena naslovnica i onda se dvije stranice tjeralo spama bez neke veze sa samim stripom, i znas sta je bilo? Da, prebacilo mi se da stitim Zagora.

Da nije smijesno, bilo bi zalosno.
Stvar je u tome, bez obzira sta i kako radimo, uvijek ce se naci neki koji ce nas, prosle ili buduce moderatore kritikovati.
Ali nema problema, nismo nervozni i nosimo svoj obraz na licu.
Kao sto rece kolega Ultras:
" Kada neki clan hoce da se "samoizbaci" moderator moze samo da aminuje njegovu odluku."




Odavno... ( ben ti pravila, fali mi izraz ) odgovora, koji to u stvari nije, nisan dobija. Klasicno površno citanje.
Kao prvo, clan si foruma vec par godina, znaci da znaš kakav je Globinjo kao moderator, nema pretpostavljanja. Ako pretpostavljaš znaci da nisi dovoljno na forumu ni ne citaš ga jer onda nebi pretpostavlja kako je Globinjo obavlja moderatorsku dužnost. A meni prebacuješ da ne citam forum. Na to mogu samo reci... Hi hi hi!
Dalje, kakav je Globinjo bio ranije, do ustolicenja novog moderatorskog tima misliš? Znaci prominija se? Ok, onda samo potvrdujete moju primjedbu o pocetku lova na vještice.

Jednostavni zakljucci izvuceni iz tvog odgovora bi bili da nisi za moderatorsku funkciju.

Ajmo sada ozbiljno, jer ovo gori je zajebancija no samo mali pokazatelj kako napisano a i izreceno može imati razna tumacenja... Nekome za ban, nekome za bananu

Daklem, upozorenja! Nisan ni reka da ne upozoravate no raspojasali ste se zadnjih tjedan dana kao da ste uvatili Zagora za muda. Ako ste tako odlucili djelovati onda ste tribali ljude UPOZORITI jer do nedavno nisu banovi frcali kao na traci.

Ja bi se zamislija nad cinjenicom da ste u zadnjih 15 dana od stupanja na funkciju dostigli 7% ukupnnog broja banova u zadnje dvi godine od uvodenja pravila. Znaci ako zadržite ritam za 7 ipo miseci ( ukupno 8 ) možete dostici rezultat prijašnjih moderatora. Respekt!

Dakle konstruktivan, maštovit prijedlog bi bija. Uz hvalevrijedne Emirove "crtice" uvesti istu rubriku na homepage posvecenu novim pravilima za naredni tjedan. Lakše je nego da svaki dan moramo ulaziti u topic PRAVILA i tražiti jel' ima šta novo na "burzi". Editira se svaki dan!
Zna san da cete reci, bude li u ovom ritmu tjednih dopuna, potrošit ce se teme za baniranje. Nece! Uzdam se u vašu maštovitost.

Ne da mi se više, decki promašili ste ceo fudbal! Umisto da se energija usmjeri na dodavanje sadržaja dovodite nas u situaciju da odjebemo sadržaj jerbo pisanje po forumu više nikad nece biti isto. U stvari, nece ga biti jer zašto bi pisali i strahovali od bana. Lakše je ne pisati dok god nad glavom stoji giljotina i visi o tankoj niti. Moram li se misliti kako ce moderatori reagirati ako kažem da je glupost ( znam da je zabranjeno ali ovo je samo primjer ) hvaliti naslovnicu na kojoj "rijeka tece uzvodno ili ima tu i tamo prstiju viška".
Ovaj forum je bija misto razmjene mišljenja, informacija, forum druženja pa i svada. Kao i u svakoj dobroj vezi mora biti i svada ponekad. Mahom su kulturno i civilizirano riješene a vecini clanova opca kultura i odgoj stvarali su imaginarnu granicu pristojnog ponašanja koja se nije cesto prilazila ma koliko god nam tvrdili suprotno.
Mi stojimo iza napisanog.
I mi nosimo svoj obraz na licu ( citiram tvoj malo cudan izraz ali to valjda nastane kad se prevodi sa nekog od jezika neutralne nam Švajcarske ( pozdrav Toninho ).
Slobodno nastavite!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/03/2010 : 21:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
Ajde, bit cu pristojan. Renky, koji si ti demagog, nevjerojatno.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000