forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Stripoljubi,da li smo nemastoviti?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/03/2010 : 21:43:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Tko poštuje pravila - nema potrebe da ga se udaljava sa Foruma
Tko ne poštuje pravila - biti ce udaljen sa Foruma
Vrlo jednostavno

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 15/03/2010 : 21:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
@Renky

Ne znam ko ti rekao da ne citas forum, ali taj ocigledno ne cita ni sam. Jer kad bi cita vidija bi da ti sem sto pracas smajlije uvek u replayju izvadis onaj dio na koga odgovaras i dajes svoje mishlenje po njemu.
Jos fali da nam se i takva demagogija ukine, i moj bi vek na ovom forumu bija prilicno kratak.
Jer samo da se igram kaladonta i nije mi bas intereseno.
Ali ciatat uvjek mogu :-)

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

Vjeko1980
Advanced Member



5649 Posts

Member since 24/08/2006

Posted - 15/03/2010 : 21:48:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Vjeko1980 a Private Message
Kriste smiluj se...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/03/2010 : 21:49:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ajde, bit cu pristojan. Renky, koji si ti demagog, nevjerojatno.



Eto vidiš! Ja cu sokic... žuti!

Da, u pravi si. Jerbo da nije pravila, sad bi mi lipo moga napisati "Daj, ne seri!" i bija bi dijelom u pravu i ja se nebi naljutija. Ali ti si dobar decko pa ceš priznati da sam i ja dijelom u pravu!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/03/2010 : 21:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

Ajde, bit cu pristojan. Renky, koji si ti demagog, nevjerojatno.



Demagogija je metoda kojom se služi demagog; podrazumijeva obmanjivanje lažnim izjavama i obecanjima kako bi poticala strahove publike, izazivala mržnju, pohlepu i paranoju. (preuzeto s wikipedie)
Dakle to je Renky, ja ga poznam kao sasvim suprotnu osobu.

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/03/2010 : 21:52:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by Markos

Ajde, bit cu pristojan. Renky, koji si ti demagog, nevjerojatno.



Demagogija je metoda kojom se služi demagog; podrazumijeva obmanjivanje lažnim izjavama i obecanjima kako bi poticala strahove publike, izazivala mržnju, pohlepu i paranoju. (preuzeto s wikipedie)
Dakle to je Renky, ja ga poznam kao sasvim suprotnu osobu.




Ma ja san ti kao Nesica, tri u jedan

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/03/2010 : 21:53:18  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
E da onaj obijev prijedlog s novim setom smajlija je skroz OK, kao što obi rece nije puno al covjeka veseli:))

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 15/03/2010 : 21:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by Markos

Ajde, bit cu pristojan. Renky, koji si ti demagog, nevjerojatno.



Demagogija je metoda kojom se služi demagog; podrazumijeva obmanjivanje lažnim izjavama i obecanjima kako bi poticala strahove publike, izazivala mržnju, pohlepu i paranoju. (preuzeto s wikipedie)
Dakle to je Renky, ja ga poznam kao sasvim suprotnu osobu.




A po oveme bi se za tebe reklo da si kuhar!!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/03/2010 : 21:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
dobro, vidim da imamo mali nesporazum oko ti i mi ;)
za pravila nam treba neko vrijeme da ih uskladimo.
Sigurno se nece mijenjati svaki dan, ali
imamo situaciju sa 5 moderatora i ljudi imaju ideje za poboljsanje.IMa/bilo je nekoliko rupa u pravilima pa smo to ja i moje kolege dogovorom promijenili.
Ne kontam ovo za globinja, kao da zelis reci da sam se ja promijenio.
Izvini, ali ja sam ostao isti, zezam se i dalje, pisem o stripovima i ostalim stvarima, tu je jos i mod obaveza koju gledam da obavim ljudski, nisam siguran da stvarno moze sta da mi se prebaci do sada, ali ako i ima, tu stvar bih prepustio Markosu.
Ja se i dalje osjecam u prvom redu kao forumas i to se nece nikad promijeniti. Vjerovatno cu sa vremenom donijeti i neke odluke koje nece ili ce biti popularne kod odredjenih ljudi, ali dok sam bio obican forumas nije bilo drugacije, nekima se svidilo sta pisem, drugima ne. Svima udovoljiti se nikad nece, bez obzira da li ja, moje kolege ili neki drugi da su na nasem mjestu.

To je sto se tice mene, a sto se tice kolega, sa moje tacke gledista prijatno sam iznenadjen kako profesionalno i na fin nacin rijeseavaju probleme. Da imam svoj forum, bas ti ljudi bi bili prvi kojima bih ponudio mjesta moderatora.


eto, malo smo se nadmudrivali, ali nema frke. Vrijeme je da se gleda unaprijed i da se ne porede uvijek neke stvari kako je bilo prije 5 ili 10 godina. Cilj je da se pokusa povratiti kvalitet foruma, koliko toliko, a za tako nesto su odredjene promjene neizbjezne, niti ljudi kao ti i tebi slicni nemate razloga da strahujete neke konsekvence i promijene koje se bas vas ticu....ukoliko ostanete normalni kao do sada

Edited by - King Warrior on 15/03/2010 21:56:53
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 15/03/2010 : 21:55:08  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by Markos

Ajde, bit cu pristojan. Renky, koji si ti demagog, nevjerojatno.



Demagogija je metoda kojom se služi demagog; podrazumijeva obmanjivanje lažnim izjavama i obecanjima kako bi poticala strahove publike, izazivala mržnju, pohlepu i paranoju. (preuzeto s wikipedie)
Dakle to je Renky, ja ga poznam kao sasvim suprotnu osobu.




A po oveme bi se za tebe reklo da si kuhar!!



oukej

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/03/2010 : 22:00:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior
Pretpostavljam da je staromoderatorski globinjo bio jos njezniji, je li tako?


Khm, da si pažljivije upratija šta si napisa i pažljivije procita šta san ja napisa nebi se mora muciti pojašnjavati kako si ti osta isti.
Super za tebe ali opet grbav teren pa lopta malo poskocila i tako to
quote:
Originally posted by King Warrior
Treba forum malo vise pratiti, pa ces vidjeti...



"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 15/03/2010 : 22:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message
Ok, dosta bilo demagogije, dajte sad predloge za poboljsanje ovog foruma.
- vise smajlija neko rece;
- mogucnost da text normalno boldiramo, kosimo, podvlacimo, bojemo isl, kazem ja;
- nek niko ne dobija ban bez da bude licno opomenjen;
- (dopuni listu)...........

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/03/2010 : 22:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
dobro, posto smo neke stvari razjasnili, a kako je i sam Rejs vidio topic otisao sasvim drugim pravcem nego sto je on zamislio, ovdje ide kljuc.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29205 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 15/03/2010 : 22:27:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by PAJDO

quote:
Originally posted by Markos

Ajde, bit cu pristojan. Renky, koji si ti demagog, nevjerojatno.



Demagogija je metoda kojom se služi demagog; podrazumijeva obmanjivanje lažnim izjavama i obecanjima kako bi poticala strahove publike, izazivala mržnju, pohlepu i paranoju. (preuzeto s wikipedie)
Dakle to je Renky, ja ga poznam kao sasvim suprotnu osobu.


Prijatelju, za koga danas mozeš reci da ga poznaješ?

Mislim, daleko od toga da je Renky loš ili da namjerno obmanjuje lažnim izjavama nekoga, ali Renky je ipak samo covjek. I ima malih problema kad se razliciti ljudi nadu u istim situacijama, a on reagira drugacije, zavisi o kome je rijec. Ništa strašno, cest je to slucaj, ali problem je kad ostalima soli pamet u slicnim situacijama. I tako onda neke ljude u nekim situacijama treba izbaciti, a neke ne. Neki ljudi sramotno prodaju stripove po festivalima iz gepeka, a neki drugi sasvim normalno, u striparnicama. Forum je opao u kvaliteti i tu treba nešto napraviti, ali je necuveno kad se izbace tako ugledni clanovi, kao npr. jedan vronski, covjek koji je nezamjenjiv izvor vrijednih insajderskih informacija koji je umnogome pomogao ugledu foruma. Ratka treba izbaciti jer napada Libellus, a Stinky koji tvrdi da Fibra i Libellus uništavaju domacu strip scenu je bezrazložno izbacen. I tako to...

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000