forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ocijenite forumase/ko je dobar, a ko ne
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/04/2010 : 21:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Mr Spock

Samo kazem, ne bih da se konfrontiramo, ali da ima manje provokacija s tvoje strane drugacije bi sve bilo.


mala izmjena:

"Samo kazem, ne bih da se konfrontiramo, ali da ima manje provokacija sa obe strane,sve bi bilo drugacije."

Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 07/04/2010 : 22:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by manhunter

Ma ja to zbog doktora i rommela, znaš da oni ne vole ništa u boji.

Al može i ovako, danke!



Vracaj stari avatar,ovako mogu da te ne uocim pa spamujem ili se svadjam s nekim
Ne volim kad ljudi menjaju avatare



Slicna rasprava je vec bila i u vodicu kroz forum, a što se avatara tice , tjah , treba tu i tamo koja promjena.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/04/2010 : 22:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Mr Spock

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Toninho

quote:
Originally posted by srdjandj

Po meni je, takode, manhunter najkvalitetniji forumaš, ubedljivo...



da ima najgadniji avatar to je sigurno
za ostalo samo nebo zna


Pa on to namerno, cim mu vidiš avatar da se preplašiš, to su nove fore! Još ako te opomene, hvata te tiha jeza, evo recimo ja se sav stresem kad vidim neki post upucen meni.



Uf jel da. Pa znamo mi da ti se streses. Ali koliko god se trudio nikada neces biti pomenut u kontekstu najkvalitetnijeg forumasa jer Srdjane jos si mali. Da bi forumas bio kvalitetan mora da ima bar 15 godina. Ti jesi mlad ali nema veze. Mislim da za tvoje godine imas ok postove i podrzavam te.

Samo kazem, ne bih da se konfrontiramo, ali da ima manje provokacija s tvoje strane drugacije bi sve bilo. Prijateljski ti kazem, jer ti svi postovi osim onih upucenim moderatorima, odisu cinizmom i nekim tvojim nezadovoljstvom.

Bolje da se debatuje drugarski sta kome smeta.. Nego da se napada ironijom kao sto ti radis.


Teško tebi i tvojoj pameti!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Mr Spock
Junior Member



United Kingdom
418 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 07/04/2010 : 22:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr Spock a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Mr Spock

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Toninho

quote:
Originally posted by srdjandj

Po meni je, takode, manhunter najkvalitetniji forumaš, ubedljivo...



da ima najgadniji avatar to je sigurno
za ostalo samo nebo zna


Pa on to namerno, cim mu vidiš avatar da se preplašiš, to su nove fore! Još ako te opomene, hvata te tiha jeza, evo recimo ja se sav stresem kad vidim neki post upucen meni.



Uf jel da. Pa znamo mi da ti se streses. Ali koliko god se trudio nikada neces biti pomenut u kontekstu najkvalitetnijeg forumasa jer Srdjane jos si mali. Da bi forumas bio kvalitetan mora da ima bar 15 godina. Ti jesi mlad ali nema veze. Mislim da za tvoje godine imas ok postove i podrzavam te.

Samo kazem, ne bih da se konfrontiramo, ali da ima manje provokacija s tvoje strane drugacije bi sve bilo. Prijateljski ti kazem, jer ti svi postovi osim onih upucenim moderatorima, odisu cinizmom i nekim tvojim nezadovoljstvom.

Bolje da se debatuje drugarski sta kome smeta.. Nego da se napada ironijom kao sto ti radis.


Teško tebi i tvojoj pameti!



Ti si bas zao covek.. to je tvoj problem. Ja se zezam... a ti si zao...

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/04/2010 : 22:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Mr Spock, drugo i posljednje upozorenje.Nemoj offtopicariti i napadati covjeka takvim rijecima.Možeš ti i kulturnije, jel da?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 07/04/2010 : 22:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Mr Spock
Ti si bas zao covek.. to je tvoj problem. Ja se zezam... a ti si zao...




Koji ti je bre, šta si se lepio moje glave, pa ko tebe uopšte dira, non stop me napadaš, provociraš, stvarno ne znam zbog cega?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Mr Spock
Junior Member



United Kingdom
418 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 07/04/2010 : 22:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr Spock a Private Message
Aj ok da ne offtopicarimo sa decom da vratim temu u tok ehehe... Sto se mene tice najkvalitetniji je Profesor Inz :D Ili kkao se vec zove.. :D

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/04/2010 : 23:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Mr Spock, drugo i posljednje upozorenje.Nemoj offtopicariti i napadati covjeka takvim rijecima.Možeš ti i kulturnije, jel da?



Mr Spock ima od mene najoštrije upozorenje još od pre par meseci. Tad je bio na milimetar od izbacivanja. Pošto si sad vec reagovao, necu i ja da se mešam, ali cisto da znaš.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/04/2010 : 23:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Sada je na pol milimetra

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Mr Spock
Junior Member



United Kingdom
418 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 07/04/2010 : 23:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr Spock a Private Message
A i sawitch moze da bude najkvalitetniji.

PS Jel se meni cini ili se ja ovde jedini drzim teme???

Sawitch je likcina jer je grobar i jer je drugarcina :D :D :D Vidi mu se po faci :D

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/04/2010 : 23:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Mr Spock



Sawitch je likcina jer je grobar


Nobody is perfect
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40007 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 07/04/2010 : 23:34:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Vidi ovog zajedljivca.. Banuj se zbog kontriranja dobrome..

@Mr Spock
Hvala!!! Sve si u pravu
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 08/04/2010 : 11:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
A gde sam ja u konkurenciji?
;)
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 08/04/2010 : 13:12:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

A gde sam ja u konkurenciji?
;)

ti si izvan svake konkurencije
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 08/04/2010 : 13:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by vronski 2

A gde sam ja u konkurenciji?
;)

ti si izvan svake konkurencije


Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 08/04/2010 : 13:31:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Barem mi niko ne može osporiti da unosim živost u ovaj forum i da samnom i bez mene nije isto!
;)
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 08/04/2010 : 14:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Barem mi niko ne može osporiti da unosim živost u ovaj forum i da samnom i bez mene nije isto!
;)


Hmmmm...da. To je za sebe rekao i John Wilkes Booth i onda je otisao u pozoriste.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Billy_the_Kid
Senior Member



1517 Posts

Member since 02/06/2005

Posted - 08/04/2010 : 14:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Billy_the_Kid's Homepage  Send Billy_the_Kid a Private Message
quote:
Originally posted by Mr Spock

Da bi forumas bio kvalitetan mora da ima bar 15 godina.



hohoho
ovo je glupost za oskara.
Kvalitetan? Sto se mene tice nek cita sto vise stripova i sto manje spamuje i eto idealnog forumasa...
I ne ne osjecam se prozvanim, 15u sam ostavio jos prije deset godina

Seeing things differently can open new paths.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 08/04/2010 : 14:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Je li? A ja mislio da je to uradio Li Harvi Osvald

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

vronski 2
Senior Member



2381 Posts

Member since 11/10/2009

Posted - 08/04/2010 : 14:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send vronski 2 a Private Message
Pa ja nikoga nisam ubio... još uvek!!!
:-)))
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 08/04/2010 : 14:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

Je li? A ja mislio da je to uradio Li Harvi Osvald


Ma jok, taj nije voleo pozoriste, on vise voleo ulicne svetkovine.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 08/04/2010 : 15:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

Barem mi niko ne može osporiti da unosim živost u ovaj forum i da samnom i bez mene nije isto!
;)


Malkice si precijenio svoju ulogu na forumu. Ima ih jos takvih poput tebe, samo su do sada malo jaci kalibar: profa,stinky,kiky, 1 euro itd., sve egocentricni tipovi
Nego, dokazi nam da si interesantan tip, pokreni neku temu, iznenadi sa necim interesantnim, pa bar djelimicno potvrdi svoje rijeci, jer ono sa mirabilisom je ispalo vise nenamjerno sa tvoje strane i vise govori protiv nego za tebe. Samo nemoj politiku i slicne tabu teme.

p.s. ja ovo ozbiljno mislim

Edited by - King Warrior on 08/04/2010 15:35:28
Go to Top of Page

Mr Spock
Junior Member



United Kingdom
418 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 08/04/2010 : 16:56:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr Spock a Private Message
quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

quote:
Originally posted by Mr Spock

Da bi forumas bio kvalitetan mora da ima bar 15 godina.



hohoho
ovo je glupost za oskara.
Kvalitetan? Sto se mene tice nek cita sto vise stripova i sto manje spamuje i eto idealnog forumasa...
I ne ne osjecam se prozvanim, 15u sam ostavio jos prije deset godina



No slazem se.. Vecina mladjih od 15 je zrelija od onih sa vise od 15

Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 08/04/2010 : 19:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
Evo, pored Djoleta da dodam još jednog - DeeCay. U nekim trenucima i kvalitetniji od Djoleta, a sramota je da ga je tako malo forumaša navelo.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 08/04/2010 : 19:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
quote:
Originally posted by Mr Spock

quote:
Originally posted by Billy_the_Kid

quote:
Originally posted by Mr Spock

Da bi forumas bio kvalitetan mora da ima bar 15 godina.



hohoho
ovo je glupost za oskara.
Kvalitetan? Sto se mene tice nek cita sto vise stripova i sto manje spamuje i eto idealnog forumasa...
I ne ne osjecam se prozvanim, 15u sam ostavio jos prije deset godina



No slazem se.. Vecina mladjih od 15 je zrelija od onih sa vise od 15




A koliko ti imas godina kad mozes ovo da tvrdis
Ja malo njih poznajem sa 15 da su potpuno zreli,mozda u Japanuovde ne...

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000