forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Ocijenite forumase/ko je dobar, a ko ne
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/04/2010 : 10:47:20  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa
Sramota me je da me neko vidi.



Brate, onda imas problem... Sramotis se zbog stvari koje te ispunjavaju... pff... Pa idi samo na Terazije kad pocne SP i vidi kakve ribe se sve menjaju za slicice pa svim tim koji te prozivaju natrljaj surlu...
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 13/04/2010 : 10:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
Sawitchu jel' ti to tjesis Kresu ili sebe

Be yourself; everyone else is already taken.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 13/04/2010 : 10:51:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Ali pazi, zamisli da samo ti u skoli skupljas slicice. Niko drugi. Svi su mladji od tebe, pa ne skupljaju. Mlogo je los osecaj. A riba na Terazijama je bilo i sad u subotu, bas smo imali pro-bono menjanje slicica. :)
A skupljanje me ne ispunjava, album uzimam cisto da bih se hvalio da imam :D

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 13/04/2010 : 10:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
quote:
Originally posted by ponki

Sawitchu jel' ti to tjesis Kresu ili sebe



Ono kao: "E jedan moj drug, ajde da ga nazovemo Basha, voli da skuplja slicice..."

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 13/04/2010 : 12:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Ja bas razumem Kresu,naravno da ga je sramota kad jedini u skoli skuplja.Verovatno bi ga zajebavali i kontali da je klinac,sto je totalno glupo.Pa evo recimo moje okruzenje smatra da nisam normalan zato sto citam stripove,kao to je za decu i naravno da nikom nisam rekao da skupljam slicice(ne bas nikom),sta bi tek onda mislili.Jebiga ljudi su ti takvi,misle da ako oni nesto ne razumeju i ne vole to nije normalno.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/04/2010 : 12:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Pa i meni su se smejali pre par godina kada sam se aktivirao sa stripovima a sada svi stanu i popricaju sa mnom o tome.. Kazu ako su negde videli, ko mozda ima itd... Dakle te pocetne predrasude ljudi se uvek bacaju u vodu.. Naravno, pod uslovom da im se usadi u supljinu sta je to u stvari..
@Ponki
Tvoji komentari su mi najjaci.. Samo me vrebas iz prikrajka.. Ali neka, napisaces i ti jedan post nicim izazvan.. E onda si najeb'o..
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 13/04/2010 : 13:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa

Ali pazi, zamisli da samo ti u skoli skupljas slicice. Niko drugi. Svi su mladji od tebe, pa ne skupljaju. Mlogo je los osecaj. A riba na Terazijama je bilo i sad u subotu, bas smo imali pro-bono menjanje slicica. :)
A skupljanje me ne ispunjava, album uzimam cisto da bih se hvalio da imam :D


A koliko tvojih vrsnjaka igra igrice? To je sta prihvatljivo, a ovo nije? Nikola Zigic je medju prvima popunio album, znam desetine sudija i igraca koji skupljaju album... Taj ko ne shvati i zeza te (ako ima takvih) to radi iz sopstvene nesigurnosti. A verujem da ima u tvojoj skoli i onih koji skupljaju, ali se takodje kriju. Danas je ispravnije potuci se sa nekom skolom ili pusiti Danhil i na to trositi pare (kao face), a ne na knjige i stripove. Cudno bi te gledali iako citas knjige, ali to je njihov problem, a ne tvoj. Uostalom, kad porastes kasce ti se samo, ne sekiraj se . Na kraju, koliko tvojih drugova gleda Grand ili Farmu ili VB? A jos se fali s tim? I posle sto klinci ne kupuju stripove... Poremecen sistem vrednosti

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.

Edited by - Bob Rok on 13/04/2010 13:01:50
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 13/04/2010 : 13:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa

Sto se tice slicica, mene zajebavaju sto ih ja skupljam.
Za mene je to stvar za decu.
Sad sam uzeo dve kutije cisto da bih sto brze zalepio album i imao ga za uspomenu. Sramota me je da me neko vidi.


To sve vise i vise nije stvar za decu. Ako te okolina ne shvata, ne pokusavaj da je promenis, ali nemoj ni da se stidis. Na kraju, kazi da i Zigic skuplja slicice, pa ce i oni da promene odnos prema tome .

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/04/2010 : 13:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
malo sam ljut, jer mene nitko ne spominje, nemojte da se to više ponovi.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22297 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 13/04/2010 : 13:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa

Ali pazi, zamisli da samo ti u skoli skupljas slicice.


To je nemoguce. Slicice pred EP ili SP su svjetski fenomen i skpuljaju ih svi uzrasti, vecinom 10-20 godisnjaci.Sumnjam da je tvoja skola izuzetak. Mozda te zezaju zbog nekih drugih stvari, pa slicice upotrebljavaju samo kao sredstvo za cilj.
Upisi neku borilacku vjestinu i razglasi to malo po skoli.
Vidjeces kako ce ukoro svi poceti da ti se dive zato sto skupljas slicice i citas stripove.

Edited by - King Warrior on 13/04/2010 13:40:18
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 13/04/2010 : 18:22:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by kreŠa

Ali pazi, zamisli da samo ti u skoli skupljas slicice.


To je nemoguce. Slicice pred EP ili SP su svjetski fenomen i skpuljaju ih svi uzrasti, vecinom 10-20 godisnjaci.Sumnjam da je tvoja skola izuzetak. Mozda te zezaju zbog nekih drugih stvari, pa slicice upotrebljavaju samo kao sredstvo za cilj.
Upisi neku borilacku vjestinu i razglasi to malo po skoli.
Vidjeces kako ce ukoro svi poceti da ti se dive zato sto skupljas slicice i citas stripove.



Vojni kamp se za to pobrinuo :)
A Cuprija je malo mesto, totalno van svih trendova. Za stripove su se navikli otkad sam im otkrio Dilana. Perfektan strip za 14-godisnjake. Seks, nasilje i dubokoumni krajevi koje ne razumeju, ali se prave zadivljeni.


@Bob:
Farmu i ostala sranja gledaju ama bas svi. Cita se samo Copic i Nusic, zbog lektire. Cekam samo da dodjem na terazije sa njima da pokazem koje ribe se tu skupljaju (copyright by sawitch) :)

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 13/04/2010 : 20:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message
Evo da se i ja javim, iako ne skupljam, ali da se solidariziram sa krešom. Stvarno ja osobno ne poznajem u cijeloj svojoj školi ikoga da skuplja slicice, cak i ima nešto malo onih manjih (5.-6. razred), ali od najviših (7. i 8.) nitko.


A danas te cudno gledaju ako citaš nešto što nije lektira, ili, recimo, ako ti se ne svida film Transformeri i smatraš to najvecim smecem.

.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 13/04/2010 : 20:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by kreŠa

Sto se tice slicica, mene zajebavaju sto ih ja skupljam.
Za mene je to stvar za decu.
Sad sam uzeo dve kutije cisto da bih sto brze zalepio album i imao ga za uspomenu. Sramota me je da me neko vidi.


To sve vise i vise nije stvar za decu. Ako te okolina ne shvata, ne pokusavaj da je promenis, ali nemoj ni da se stidis. Na kraju, kazi da i Zigic skuplja slicice, pa ce i oni da promene odnos prema tome .



Nije da me ne shvataju, vise je ono: "Vidi ga ovaj, grdosija a igra se...:)" i sl. :)
Nisam znao da i on skuplja, znao sam za Antarinog malog i za Krasu, za njega ne :)

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 13/04/2010 : 20:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by kreŠa

Sto se tice slicica, mene zajebavaju sto ih ja skupljam.
Za mene je to stvar za decu.
Sad sam uzeo dve kutije cisto da bih sto brze zalepio album i imao ga za uspomenu. Sramota me je da me neko vidi.


To sve vise i vise nije stvar za decu. Ako te okolina ne shvata, ne pokusavaj da je promenis, ali nemoj ni da se stidis. Na kraju, kazi da i Zigic skuplja slicice, pa ce i oni da promene odnos prema tome .



Nije da me ne shvataju, vise je ono: "Vidi ga ovaj, grdosija a igra se...:)" i sl. :)
Nisam znao da i on skuplja, znao sam za Antarinog malog i za Krasu, za njega ne :)
"Nikad ne bi rek'o"Ma pusti nemaju pojma!

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 13/04/2010 : 21:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by kreŠa

Ali pazi, zamisli da samo ti u skoli skupljas slicice.


To je nemoguce. Slicice pred EP ili SP su svjetski fenomen i skpuljaju ih svi uzrasti, vecinom 10-20 godisnjaci.Sumnjam da je tvoja skola izuzetak. Mozda te zezaju zbog nekih drugih stvari, pa slicice upotrebljavaju samo kao sredstvo za cilj.
Upisi neku borilacku vjestinu i razglasi to malo po skoli.
Vidjeces kako ce ukoro svi poceti da ti se dive zato sto skupljas slicice i citas stripove.



Dakako da je nemoguce,pa koliko djece ima na skolskom hodniku koji ,osim sto skupljaju slicice,s njima se jos i kokaju.

Go kneel and weep

Edited by - drogsy on 13/04/2010 21:43:09
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16342 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/04/2010 : 21:19:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by drogsy
Dakako da je nemoguce,pa koliko djece ima na skolskom hodniku koji ,osim sto skupljaju slicie,s njima se jos i kokaju.



Mi smo u skoli sa slicicama igrali na tapke

Ja nemam problema sa tim da me je sramota. Skupljam stripove, slicice, a najvise gledam crtace. Kada mi neko nesto dobaci u vezi sa tim, samo se nasmejem. Ne vredi mu ni odgovarati. Ja sam srecan zbog toga, boli me sta drugi misle o meni.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 13/04/2010 21:19:45
Go to Top of Page

Mr Spock
Junior Member



United Kingdom
418 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 13/04/2010 : 21:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr Spock a Private Message
Savic ! Savic !Savic !Savic !Savic !Savic !

Tri put ura za Sawitcha!!!

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/04/2010 : 21:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Sta sam radio da zasluzim ovacije?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/04/2010 : 21:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Ma nisi ništa zaslužio, vec Spock nije popio lekove na vreme.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 13/04/2010 : 21:58:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16342 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/04/2010 : 21:59:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/04/2010 : 21:59:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Krešo sine, rasprdeo si se ovde sa slicicama, a šta je sa onim PM-om što sam ti poslao pre deset dana!
Uh, kad te budem sreo!!!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 13/04/2010 : 21:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ne dirajte mi Spocka.. On ja najjaci..
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 13/04/2010 : 22:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Primio sam 38 PM-ova u nedelju dana, moram sad da pogledam. :)

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4706 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 13/04/2010 : 22:08:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message
Primio sam 38 PM-ova u nedelju dana, moram sad da pogledam. :)

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000