forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Oceni rad moderatora !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 13:45:04  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Imam i ja klasican primer dvostrukih merila: 1Euro i profesor-inz su bili izbaceni na godinu dana (a vronski2 je bio na sekund od toga). Onda sam ja upotrebio neki svoj autoritet i suprostavio se svim moderatorima i Markosu, i rekao da želim da ih vratim, i da je svako zaslužio drugu (trecu,petu...) šansu.

Vidimo da oni svoje šanse koriste na najbolji moguci nacin. Bravo ja.



Koliko znam za profu smo prepustili odluku tebi, a za 1Euro smo se svi slozili da treba da se vrati
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 23/05/2010 : 13:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by manhunter

Imam i ja klasican primer dvostrukih merila: 1Euro i profesor-inz su bili izbaceni na godinu dana (a vronski2 je bio na sekund od toga). Onda sam ja upotrebio neki svoj autoritet i suprostavio se svim moderatorima i Markosu, i rekao da želim da ih vratim, i da je svako zaslužio drugu (trecu,petu...) šansu.

Vidimo da oni svoje šanse koriste na najbolji moguci nacin. Bravo ja.



Koliko znam za profu smo prepustili odluku tebi, a za 1Euro smo se svi slozili da treba da se vrati

I sada iskreno, da li ste pogrešili?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25142 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/05/2010 : 13:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by manhunter

Imam i ja klasican primer dvostrukih merila: 1Euro i profesor-inz su bili izbaceni na godinu dana (a vronski2 je bio na sekund od toga). Onda sam ja upotrebio neki svoj autoritet i suprostavio se svim moderatorima i Markosu, i rekao da želim da ih vratim, i da je svako zaslužio drugu (trecu,petu...) šansu.

Vidimo da oni svoje šanse koriste na najbolji moguci nacin. Bravo ja.



Koliko znam za profu smo prepustili odluku tebi, a za 1Euro smo se svi slozili da treba da se vrati



Ma tako nekako...Nisam ni hteo da uzimam neke poene za sebe,i da svima pokažem "kako sam dobar" naprotiv, hteo sam da pokažem kako covek može da ispadne budala. Ali ako i vi ostali hocete da ispadnete takvi, nema problema.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25142 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/05/2010 : 13:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by dosada


i zaboravi ovakvo nametanje autoriteta (pitanjem na kraju), za mene ne postoje autoriteti!



Kakav sad autoritet? Ono "jasno?" na kraju je bilo najobicnije pitanje da li ti je jasnije šta sam hteo da kažem, a ne neko virtualno mahanje prstom.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 14:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter


Ma tako nekako...Nisam ni hteo da uzimam neke poene za sebe,i da svima pokažem "kako sam dobar" naprotiv, hteo sam da pokažem kako covek može da ispadne budala. Ali ako i vi ostali hocete da ispadnete takvi, nema problema.


ma mislio sam na to da smo svi htjeli 1eura nazad i da niko nije imao nesto protiv toga. A sto se tice "budale", pa sjecas li se kako sam ja kikyja branio?! I sta bi na kraju.


quote:
Originally posted by profesor-inz

I sada iskreno, da li ste pogrešili?


Moj odgovor: NE!
Ispravna odluka.
ali to je sa moje tacke gledista.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/05/2010 : 14:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
1. Svi moderatori su dobri momci. Nema ni jednog kretena ili paljevine (sreca naša).
2. Ideja da netko tko je do jucer bio moj prijatelj, suborac, sugovornik, sada odreduje kako cu se ponašati mi je u najmanju ruku odbojna. No, to je moj problem i samo moj.
3. Meni ne trebaju moderatori. To ni slucajno ne znaci da forumu ne trebaju (dapace, neophodni su).

Eto, jedno mišljenje koje samo kazuje da ništa u životu nije ni crno ni bijelo. Nijanse sivog su ono od cega je naša realnost sacinjena...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 23/05/2010 : 14:17:49  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Svi su ok momci,to mogu reci.
Globinjo je neprimetan moderator,samim tim i jako dobar,jer najbolji je sudija onaj koji se ne primeti na utakmici.
Manhunter je po meni najbolji jer sam verovatno najvise navikao na njega.Ma ko sta pricao on je jako tolerantan i zna 100 puta upozoriti dok nekog ne izbaci.
Ultras,Mladjo,King takodje dobri.Realno momci se uhodavaju i to ce sve doci na svoje.
Jedina stvar,ja da se pitam zabranio bi Hunteru i Ultrasu da moderiraju na sportu jer iznervirani i indisponirani sportskim rezultatima njihovog omiljenog klubamogu lako da stradaju nevini.Izbacivanje Elfaka od strane Ultrasa je po mom misljenju jedina Ultrasova greska od postavljanja na mesto moderatora.Decko je pljuvao Zvezdu i njihovog predsednika i to nikako nije razlog za izbacivanje.Sad moze se reci da je imao upozorenja ali tada kada je izbacen nije napravio nista.Bez ljutnje Ultras,sve drugo je ok.
King mi je nekako najblazi,ne dozivljavam ga kao moderatora.Kao da mu je glupo da nekog izbaci ili da se nekom zameri,sto je ok.Vidi se da je dobar momak,a slicno dozivljavam i Mladja.
Sve u svemu svi su dobri,jos malo novi da se priviknu i steknu iskustvo i bice ok.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 23/05/2010 : 14:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Svi su ok momci,to mogu reci.
Globinjo je neprimetan moderator,samim tim i jako dobar,jer najbolji je sudija onaj koji se ne primeti na utakmici.
Manhunter je po meni najbolji jer sam verovatno najvise navikao na njega.Ma ko sta pricao on je jako tolerantan i zna 100 puta upozoriti dok nekog ne izbaci.
Ultras,Mladjo,King takodje dobri.Realno momci se uhodavaju i to ce sve doci na svoje.
Jedina stvar,ja da se pitam zabranio bi Hunteru i Ultrasu da moderiraju na sportu jer iznervirani i indisponirani sportskim rezultatima njihovog omiljenog klubamogu lako da stradaju nevini.Izbacivanje Elfaka od strane Ultrasa je po mom misljenju jedina Ultrasova greska od postavljanja na mesto moderatora.Decko je pljuvao Zvezdu i njihovog predsednika i to nikako nije razlog za izbacivanje.Sad moze se reci da je imao upozorenja ali tada kada je izbacen nije napravio nista.Bez ljutnje Ultras,sve drugo je ok.
King mi je nekako najblazi,ne dozivljavam ga kao moderatora.Kao da mu je glupo da nekog izbaci ili da se nekom zameri,sto je ok.Vidi se da je dobar momak,a slicno dozivljavam i Mladja.
Sve u svemu svi su dobri,jos malo novi da se priviknu i steknu iskustvo i bice ok.

prilepi im i ocene za svaki slucaj, ovo opisivanje nije idealno...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/05/2010 : 14:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Najgori moderatori su manhunter i ultras...Ocena 1(jedinica)

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 23/05/2010 : 14:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by okiboki

Svi su ok momci,to mogu reci.
Globinjo je neprimetan moderator,samim tim i jako dobar,jer najbolji je sudija onaj koji se ne primeti na utakmici.
Manhunter je po meni najbolji jer sam verovatno najvise navikao na njega.Ma ko sta pricao on je jako tolerantan i zna 100 puta upozoriti dok nekog ne izbaci.
Ultras,Mladjo,King takodje dobri.Realno momci se uhodavaju i to ce sve doci na svoje.
Jedina stvar,ja da se pitam zabranio bi Hunteru i Ultrasu da moderiraju na sportu jer iznervirani i indisponirani sportskim rezultatima njihovog omiljenog klubamogu lako da stradaju nevini.Izbacivanje Elfaka od strane Ultrasa je po mom misljenju jedina Ultrasova greska od postavljanja na mesto moderatora.Decko je pljuvao Zvezdu i njihovog predsednika i to nikako nije razlog za izbacivanje.Sad moze se reci da je imao upozorenja ali tada kada je izbacen nije napravio nista.Bez ljutnje Ultras,sve drugo je ok.
King mi je nekako najblazi,ne dozivljavam ga kao moderatora.Kao da mu je glupo da nekog izbaci ili da se nekom zameri,sto je ok.Vidi se da je dobar momak,a slicno dozivljavam i Mladja.
Sve u svemu svi su dobri,jos malo novi da se priviknu i steknu iskustvo i bice ok.

prilepi im i ocene za svaki slucaj, ovo opisivanje nije idealno...

Ne bih da ocenjujem,ne ide mi to ocenjivanje najbolje.Recimo da svi imaju prelazne ocene sto je dovoljno.
Realno da nema moderatora forum bi otisao u k...Ljudi su takvi kakvi su i da bi funkcionisali moraju imati pravila.
Forum je kao Barbatin DD Nekropolis.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 23/05/2010 : 14:29:27  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Najgori moderatori su manhunter i ultras...Ocena 1(jedinica)

Sta bi tek bilo da su grobari?

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/05/2010 : 14:47:15  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

quote:
Originally posted by srdjandj

Najgori moderatori su manhunter i ultras...Ocena 1(jedinica)

Sta bi tek bilo da su grobari?


Ma koji glod. pardon grobari, to su moji ljudi, Srbijanci BRE, ali da su najgori, jesu...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 23/05/2010 : 14:49:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by srdjandj

Ma koji glod. pardon grobari, to su moji ljudi, Srbijanci BRE, ali da su najgori, jesu...



A "glodari" su verovato Moldavci?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/05/2010 : 14:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

quote:
Originally posted by srdjandj

Ma koji glod. pardon grobari, to su moji ljudi, Srbijanci BRE, ali da su najgori, jesu...



A "glodari" su verovato Moldavci?


Ma jok, to su neki miševi valjda, ne znam. Uglavnom, moje mišljenje je da su Ultras i Manhunter najgori moguci moderatori...

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/05/2010 : 15:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by manhunter


Ma tako nekako...Nisam ni hteo da uzimam neke poene za sebe,i da svima pokažem "kako sam dobar" naprotiv, hteo sam da pokažem kako covek može da ispadne budala. Ali ako i vi ostali hocete da ispadnete takvi, nema problema.


ma mislio sam na to da smo svi htjeli 1eura nazad i da niko nije imao nesto protiv toga. A sto se tice "budale", pa sjecas li se kako sam ja kikyja branio?! I sta bi na kraju.



A dobro, ako cemo najiskrenije, Kiky je bio u pravu, iako je pretjerao s rjecnikom... Konstrukcije tipa 'ja sam ga prokužio dok još nisam bio moderator' i slicne djeluju dozlaboga bahato... Ne znam je li ti to bila namjera, ali sam siguran da si tada vecinu forumaša živcirao time... Kiky je jedini imao muda nešto reci i eto kako završi... I pogledaj animaciju koju si zatim stavio na taj topic, to je klasicno izrugivanje nekome tko ti više ne može odgovoriti...

Problem je što su te tvoje izjave djelovale nešto kao, i kao obican clan sam bio pronicljiv, a kamoli sad kad sam moderator... Kao da je biti moderator nešto 'više'... A ne bi trebalo biti... Mislim, provoditi red na forumu - da, hvaliti se time - nipošto...

Evo i na ovom topicu imaš primjer kad tražiš sawitcheve stare postove jer mu nisi medu omiljenim moderatorima, pa Manhunteru odgovaraš jer te zaboravio spomenuti u vezi 1Eura... Da se razumijemo, ja pojma nemam kako ti razmišljaš o tome, ali ispadaš bahat, a to ne valja...

Nadam se da se necu pokajati zbog ovoga, nemam ništa osobno protiv tebe...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 23/05/2010 15:02:20
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 23/05/2010 : 15:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Vratiti Stinkija i Kikija, 1 euro i Vronskom 2 dati zašticeni status belog medveda( da moderatori ne mogu da ih banuju), Dveribedu dozvoliti da samo prodaje stripove ali ne i da ucestvuje na forumu...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 15:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Beva, pogresno si protumacio moje postove,kako onda tako i ove ovdje, a to je uvijek najbrzi nacin da se dodje do nesporazuma.
MH sam ispravio jer je podvukao da smo mi ostali bili povratka 1Eura, sto nije tacno, bas naprotiv. Nije on sigurno to uradio zbog nekih tamo razloga, vec je stavio njega i profu u jednu recenicu pa mu se vjerovatno omaklo u sastavljanju recenice. Znam covjeka ne samo preko foruma vec i uživo i mislim da je pitanje njegovog karaktera i postenja za mene neupitno.
sawitchev sam post uzeo kao primjer da je sve u stvari stvar subjektivnog misljenja i da najcesce simpatije ili prijateljstva odlucuju o tome ko je dobar a ko ne. Najbolji primjer ti je ovaj topic, jednima su jedni najbolji, dok su drugima ti isti najgori. Dok tebi ispadam bahat, drugi me gledaju kao blagog i dobrog momka. Vjerovatno ih ima koji me vide kao najgoreg tipa na forumu, nadam se da se ti nece javiti. Ali, to je sve ok i normalno. Ti npr. imas ljude koji su ti simpaticni i hrpu ljudi koji ne djele to misljenje sa tobom. To ne znaci da si ti u pravu ili oni drugi.Sto se tice podrske kikyju u onom zadnjem postu, pa najlakse je nekoga izvrijedjati i napraviti negativan imidz,to moze svako u svakom trenutku, mnogo je teze predstaviti se u pozitivnom svjetlu i nesto pametno reci, ili ne daj bože, nesto kao covjek objasniti bez pogrdnih izraza i psovki.

Nemas sta da strahujes da cu te zbog tog posta proganjati ili bilo sta slicno, ocigledno da si me totalno pogresno procijenio ako mislis tako.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 23/05/2010 : 16:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Ja, za razliku od mnogih, nemam vecih zamjerki na odnos moderatora prema meni. U stvari, samo mi je jedanput nanijeta ozbiljna nepravda, i to od strane gospodina Globinja. Naime, kada sam izbacen na dvije nedelje zbog svade sa profesorom-inzom (uvrijede su pale sa obe strane), Globinjo je našao za shodno da sankcioniše samo mene, ali ne i profesora koji je imao podjednak, a ko ne i veci, udio u svadi(vrijedanje familije). Da nije bilo Manhunterove intervencije, ta nepravda bi ostala neispravljena.
U svim ostalim prilikama koje se ticu mog ucešca, moderatori su se pokazali kao razumni ljudi.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/05/2010 : 16:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Da se razumijemo, ne mislim da si loš, ali mi izgleda kao da si malo preozbiljno shvatio funkciju moderatora...

A napiši iskreno, je li ti trebao onaj gif 'PERMA-BANNED' kad si izbacio Kikyja? To je klasicno likovanje koje ne dolici jednom moderatoru, i takve stvari mi smetaju, nikakva izbacivanja ili slicno...

Edit: Mislim na ovo:


Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 23/05/2010 16:09:47
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/05/2010 : 16:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
svi moderatori dobro rade
lose rade forumasi koji su pomislili da se mogu "dogovarati" s moderatorima jer su novi

100% sam siguran da ni jedan forumaš ne bi reagirao preispitujuci njihove odluke da je globinjo u pitanju
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 16:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

Da se razumijemo, ne mislim da si loš, ali mi izgleda kao da si malo preozbiljno shvatio funkciju moderatora...

A napiši iskreno, je li ti trebao onaj gif 'PERMA-BANNED' kad si izbacio Kikyja? To je klasicno likovanje koje ne dolici jednom moderatoru, i takve stvari mi smetaju, nikakva izbacivanja ili slicno...


Jos jednom da podvucem:
Nisam ja izbacio kikyja!
Dosao sam sa posla, sokirao se kada sam vidjeo onaj post, pogotovo zbog toga sto sam interno covjeka branio i na samom forumu nisam nikad imao kontakta sa njim.U to vrijeme kada sam to vidjeo, stvar je vec bila zavrsena, on je napisao taj post i bio izbacen, ako se ne varam deseti i posljednji put. Ta slika je bila moja rekcija na one njegove psovke i vrijedjanja, bilo mi je suvisno da ista komentarisem na onako nesto.

Sto se tice ozbiljnosti funkcije, pa ja se i dalje zezam sa ljudima, sve clanove koje sam izbacio mogu se nabrojati na prstima jedne ruke, a budimo iskreni, da sam se drzao u potpunosti pravila, ta lista bi bila mnogo duza.Sjecam se da sam vise puta ne samo opominjao vec i molio clanove da se normalizuju kada je negdje izbila varnica.Jebi ga, takve stvari se izgleda rado zaboravljaju.

Sto se tice zatvaranja topica na pocetku rada novih moderatora,teme koja se svako malo izvlaci na povrsinu:
Na pocetku se moralo reagovati i nesto promijeniti. Spam je ubijao forum, manhunter sam nije mogao na sve strane. Dosta kvalitetnih clanova nepisu vise zato sto se svaka tema poslije nekoliko postova pretvorila u cirkuzanje na x stranica. To sto se ne jave licno na forumu vec u nekim slucajevima obrate preko PMa, ne znaci da ih nema takvih. Tu smo odmah razjasnili da bi stripovske podforume trebalo drzati malo vise u redu, pa smo reagovali kljucem malo cesce nego sto je to nekima bilo drago. Jednom je Markos rekao da treba popustiti u stripovskim podforumima sto se tice kljucanja a stegnuti malo vise u svastari, pa se od tada i drzimo toga. Nema tu nikakve tajne niti je bilo neke vrste dokazivanja, kako su to neki protumacili.
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 23/05/2010 : 16:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
BlekenDekara - 10 vrhunski moderator;
Ultras - 9 dobar moderator, a i gotivim ga;
globinjo - 7 u poslednje vreme vrlo dobar;
manhunter - 5 (par) ocena manje jer me banovao, ni krivog ni dužnog;
King Warrior - 4 sa njim nema zezanja, bukvalno;
mladjo - 3, najvece razocarenje i najveca promena od kad je moderator.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16950 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 23/05/2010 : 16:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Koliko zasad vidim, svi su moderatori ok.
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 23/05/2010 : 16:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Koliko zasad vidim, svi su moderatori ok.


Ma gde su oni ok!! To smo mi dobri pa ih castimo visokim ocenama, da se raduju malo.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/05/2010 : 16:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

Ta slika je bila moja rekcija na one njegove psovke i vrijedjanja, bilo mi je suvisno da ista komentarisem na onako nesto.



Ma nije ni bitno tko ga je izbacio, ali priznaj da ta slika izgleda kao klasicno dokazivanje moci... Ako imaš neku funkciju, ne bi se smio spuštati na tu razinu... Ma cime bio izazvan...

To za upozoravanje prije izbacivanja pohvaljujem, ali nisam na to mislio... Da ilustriram... Primijetio sam da si negdje napisao: 'I ja i obicni forumaši mislimo tako'... To nije lijepo za vidjeti i o tome govorim... Kakvi su 'obicni forumaši'? Po cemu su oni 'obicni', a moderator nije? Da si samo napisao: 'I ja i ostali clanovi mislimo tako', to bi bilo puno bolje... Ta formulacija podrazumijeva da si jednak svim clanovima, ova prva govori da si ti iznad...

I cesto pišeš u tom stilu, zbog toga sam i napisao da znaš djelovati bahato... Ne zbog izbacivanja, kojeg zaista nema puno...

Najbitnija stvar kod moderatora je neutralnost... Najbolje je biti gotovo pa neprimijetan... Znam da je teško, ali to je jedino ispravno... Ako svako malo naglašavaš da si moderator, ne mogu te drugi clanovi gledati jednako kao prije i zajebavati se s tobom kao prije... Možda ti misliš da je sve kao i prije, ali uvjeravam te da nije...

Ovo pisanje shvati kao dobronamjeran savjet... Oni koji samo hvale nekoga, vrlo vjerojatno nisu potpuno iskreni...

I nemoj misliti kako o tebi mislim sve najgore... Ovdje iznosim stvari koje su meni zasmetale i nadam se da ceš se bar malo propitati ima li istine u ovome što govorim... Druge stvari koje dobro radiš, znaci kljucanje nepotrebnih topica, izbacivanje po zasluzi i drugo, samo nastavi tako...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000