forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Oceni rad moderatora !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 23/05/2010 : 16:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by dessa

BlekenDekara - 10 vrhunski moderator;
Ultras - 9 dobar moderator, a i gotivim ga;
globinjo - 7 u poslednje vreme vrlo dobar;
manhunter - 5 (par) ocena manje jer me banovao, ni krivog ni dužnog;
King Warrior - 4 sa njim nema zezanja, bukvalno;
mladjo - 3, najvece razocarenje i najveca promena od kad je moderator.

svida mi se tvoja preciznost...
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 23/05/2010 : 16:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

Da se razumijemo, ne mislim da si loš, ali mi izgleda kao da si malo preozbiljno shvatio funkciju moderatora...

A napiši iskreno, je li ti trebao onaj gif 'PERMA-BANNED' kad si izbacio Kikyja? To je klasicno likovanje koje ne dolici jednom moderatoru, i takve stvari mi smetaju, nikakva izbacivanja ili slicno...

Edit: Mislim na ovo:



da ovo je suvišno, i to stvara lošu sliku o moderatoru...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22295 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 16:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Beva


To za upozoravanje prije izbacivanja pohvaljujem, ali nisam na to mislio... Da ilustriram... Primijetio sam da si negdje napisao: 'I ja i obicni forumaši mislimo tako'... To nije lijepo za vidjeti i o tome govorim... Kakvi su 'obicni forumaši'? Po cemu su oni 'obicni', a moderator nije? Da si samo napisao: 'I ja i ostali clanovi mislimo tako', to bi bilo puno bolje... Ta formulacija podrazumijeva da si jednak svim clanovima, ova prva govori da si ti iznad...

I cesto pišeš u tom stilu, zbog toga sam i napisao da znaš djelovati bahato... Ne zbog izbacivanja, kojeg zaista nema puno...



apsolutno se ne slazem da ja pisem u tom stilu.
Evo sta sam napisao:

quote:
Originally posted by King Warrior


Pravite politiku od stripa, to je vasa stvar, ali nemojte i nas obicne stripofile uvlaciti u ta vasa sranja.



quote:
Originally posted by King Warrior

Je li mi obicni stripofili sada trebamo da budemo magarci da se jos pokoljemo ovdje zbog njih?!




sebe gledam kao obicnog forumasa, sto sama rijec nije uopste negativna.
One "neobicne" forumase smatram izdavace/preprodavace/vlasnike shopova, mislim da sam to i vise nego jednom fino objasnio, i iskreno nije mi jasno odakle si to izvukao da ja sebe stavljam iznad drugih, da sam to rekao ili napisao. Pogresno si protumacio i ignorisao si npr. ovu recenicu koju sam upravo citirao.

Edited by - King Warrior on 23/05/2010 17:03:30
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22295 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 16:58:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

Najbolje je biti gotovo pa neprimijetan...


Moderator koji se samo kiti moderatorskom titulom i bjezi od funkcije koju treba da obavlja, ostavlja prljavi posao kolegama zbog toga sto ce ga kasnije neki potapsati po ramenu jer nikad nije nista uradio gdje bi mu neko nesto zamjerio, to je najgori moderator.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/05/2010 : 17:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Da ne ispadne da lažem, potrudio sam se i našao gdje si koristio taj izraz... Na topicu 'MaFest - Ground Zero'...

Napisao si doslovno:

'Detalje kako je doslo do te mrznje, ja i obicni forumasi ne znamo.'

A i ovakve izjave ti ne trebaju:

'imate ih na onom sajtu "svratiste izbacenih i isfrustriranih", tu se svakodnevno razbacuju depresijama i tracevima, ispljuvavajuci otrov koji im nije manjak, pa kome se dopada neka izvoli tamo.'

Time ne vrijedaš samo njih, nego i 'Znak sagite' kao forum, opisujuci ga kao "svratiste izbacenih i isfrustriranih"... Ne znam, takve stvari mi zasmetaju cim ih vidim... Makar bio i izazvan, tako se ne reagira... Hladna glava prije svega...

Pri onome 'neprimjetan' mislio sam na neprimjetan kao moderator... Kao što su suci najbolji kad se o njima ne prica, jer znaci da nisu ništa loše uradili...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/05/2010 : 17:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
moderatori ? ocjena 5/10
znaci svak je fasova asa 5x1=5
jebate šta dobro racunan

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22295 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 17:27:35  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

Da ne ispadne da lažem, potrudio sam se i našao gdje si koristio taj izraz... Na topicu 'MaFest - Ground Zero'...

Napisao si doslovno:

'Detalje kako je doslo do te mrznje, ja i obicni forumasi ne znamo.'

A i ovakve izjave ti ne trebaju:

'imate ih na onom sajtu "svratiste izbacenih i isfrustriranih", tu se svakodnevno razbacuju depresijama i tracevima, ispljuvavajuci otrov koji im nije manjak, pa kome se dopada neka izvoli tamo.'

Time ne vrijedaš samo njih, nego i 'Znak sagite' kao forum, opisujuci ga kao "svratiste izbacenih i isfrustriranih"... Ne znam, takve stvari mi zasmetaju cim ih vidim... Makar bio i izazvan, tako se ne reagira... Hladna glava prije svega...




da, ali ipak ispada totalno drugacije od onoga sto si pokusao da mi prebacis i sto si napisao. Objasnio sam vec gore, ali kako vidim rado si zaobisao ove druge citate.
A onda, koliko vidim idemo dalje sa drugim stvarima, mozda se uspije pogoditi u desetku...
Sto se tice ZS, vjerovatno si pratio razvoj dogadjaja tamo, a opis koji sam dao ZS odgovara trenutno onom forumu u potpunosti.
Sorry, ali poslije ovoga ja ti vise ne vjerujem da to radis dobronamjerno, a tu ne pomaze ni to sto svaki put ponavljas kako nemas nista protiv mene. Poceo si kopati po nekim stvarima i tumaciti ih drugacije nego sto su napisane studirajuci svaku moju recenicu napisanu x vremena unazad i sto je najgore iskrivljujes znacenje onoga sto je napisano.
Koliko znam nas dvojica nismo imali nikada konflikt na forumu, a ovih nekoliko postova me navode da ipak pomislim da imas nesto protiv mene, ne znam iz kojih razloga. Mozda grijesim, ali si upravo ostavio takav utisak.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/05/2010 : 17:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Nije to ništa sustavno, to s 'obicnim forumašima' mi je odmah upalo u oko i zasmetalo mi... Kao i neke druge stvari... Zato i spominjem...

Nije ekipa sa Sagite bezgrešna, ali to nije razlog da ih tako nazivaš... Kažem, i sam sam moderator na jednom forumu i znam da je teško... Ali ne opravdava neke stvari...

Dobronamjerno je jer ti pišem to kako bi vidio i necije drugo mišljenje, pa možda malo promijenio pristup nekim stvarima...

No u zadnje vrijeme je toga sve manje i to je dobro...

A nisi mi još odgovorio, smatraš li da si pogriješio kad si stavio onu sliku nakon što je Kiky izbacen... Rekao si zašto si je stavio, ali ne i jesi li pogriješio... Ja smatram da jesi, i to debelo...

Takve stvari ostavljaju loš dojam o tebi... Izbjegavanje priznanja pogreške djeluje još gore, jer znaci da bi ti to ponovio, a to stvarno nije lijepo...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22295 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 17:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message

ne, stavljanje slike je bio pravi potez i najblaze sto sam mogao uraditi nakon sto me neko nazvao svim onim pogrdnim imenima, koje si naravno ignorisao...

nego, vidim da si odlucio malo da me podjebavas, iz cista mira.
Onako, kao covjek, kao OBICAN FORUMAS, dajem ti mali savjet, mani se belaja.
Ne diram te, nemoj me dirati.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 23/05/2010 : 18:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Kakav belaj, barem ja to nikad ne tražim?

Ali eto, vjeruj što hoceš, ja i dalje mislim da bi moderatori morali biti objektivni i ne reagirati na uvrede... Kiky te uvrijedio, izbacen je i to je to... Nisam taj dio preskocio, rekao sam da nemam problema s nikakvim izbacivanjima... Ali slika ti nije trebala...

A iskrenost bi trebao cijeniti... Evo, ponekad me neka tvoja izjava iznenadi na negativan nacin, ja sam to javno iznio i sve ok... Napisao sam ti to izravno, što znaci da mi nije cilj podjebavati, nego ukazati na problem... Tebi to ne mora biti problem, meni je... 100 ljudi, 100 cudi... Da sam zlonamjeran, hvalio bih te javno, a ogovarao iza leda...

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22295 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 18:09:25  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
ma sve za 5, odlicno sam ja shvatio sta i kako.
Nema frke, sve najbolje
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 18:22:08  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

moderatori ? ocjena 5/10
znaci svak je fasova asa 5x1=5
jebate šta dobro racunan




Haahahahahahahahaha... I kako ste mogli ovog stvora da izbacite... Meni je ubedljivo (uz Supermarka) najduhovitiji na forumu...

A kada je vec on u pitanju, treba staviti prst na celo i razmisliti kako je doslo do toga da on pukne i bude izbacen...
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 23/05/2010 : 18:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Da bio sam dobronameran i drago mi je što je topik zaživeo, ocekivao sam da me po obicaju saseku u korenu i banuju...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 19:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Puste price... Onaj dodje u Srbiju i javi mi se kad krene nazad... Zamisli to..

I za sve moderatore:

Lepa rec stvarno sve zna da smiri.. Pre nego represija... Eto Markos se slozio jednom sa mnom i sada ce biti dovoljno nekad da mi kaze nesto tipa "ej, daj iskuliraj malo" i ja cu stati.. I trudicu se da pripazim na to ubuduce dok 6 banova ce samo da me navede da budem gori... Malo manje strogo, a vise lepo i bice efekta... Cak i upozorenje deluje lose... Kao "Upozoren si".. Pa 99% nas ima inat... A da se kaze "Budi drug, pa nemoj vise" ce na svakog da ostavi utisak da je postovan, i lepo zamoljen i imace efekta... Malo sam ovo nepovezano napisao, ali me stvarno mrzi citati svoje postove dva puta i editovati..

Edited by - sawitch on 23/05/2010 19:53:09
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/05/2010 : 21:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Gand


Zbog upustanja u rasprave ovog tipa, ja bi tebi Manhunteru oduzeo moder ovlasti, i to za tvoje dobro, jer ocito nisi s godinama dovoljno okostao na gluposti.



Ovo si vec par puta napomenuo, moracu da razmislim ima li cega u tvojim recima...;)

Problem je ("problem") što se ne živciram toliko koliko to ljudi možda vide u mojim postovima. I zbog ovog sa dosadom se nisam iznervirao, ergo, možda sam malcice ocvrsnuo.




quote:
Originally posted by Gand
Oksimoronluk.




Nice.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 23/05/2010 : 22:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Gand kad zabode, to je zabodeno..
Go to Top of Page

Rico
Advanced Member



Croatia
3955 Posts

Member since 12/10/2004

Posted - 23/05/2010 : 22:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Rico's Homepage  Send Rico a Private Message
moderatori premekani, predemokraticni i fini! Narod treba puno jace gazit!!!!!!!!!!

https://www.instagram.com/ricomambo_tees/ https://www.facebook.com/brankoricovdesign
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/05/2010 : 22:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 23/05/2010 : 22:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
bravo gand, za post!!!!!!!!!!
i bravo manhunter, za sliku!!!!!!!!!!

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/05/2010 : 23:36:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by sawitch

Gand kad zabode, to je zabodeno..




Ma prijatelju, samo zelim reci da nas je jako malo koji smo na bilo koji nacin zaduzili forum da bi raspravljali o ljudima koji sve vrijeme trose na nase pizdarije.



zašto onda pišeš pizdarije??
ugledaj se na mene i piši pametne stvari

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 23/05/2010 : 23:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Ultras 10/10 - Nema zamjerki
manhunter 9/10 - Sve ok, ali ne baš savršeno
mladjo 8/10 - ...
King Warior 7/10 - možda malo ''pretjerano'' upuštanje u svade s drugim forumašima.


Go kneel and weep
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/05/2010 : 00:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
@ Ultas

Srecan rodjendan ime!

Imas cestitke i od Boba iz apsu. Vidis kako on misli na modove, mozda treba i modovi da vise misle na njega kad je u apsu, a manje kad je na slobodi.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/05/2010 : 00:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by sawitch

Gand kad zabode, to je zabodeno..




Ma prijatelju, samo zelim reci da nas je jako malo koji smo na bilo koji nacin zaduzili forum da bi raspravljali o ljudima koji sve vrijeme trose na nase pizdarije.



zašto onda pišeš pizdarije??
ugledaj se na mene i piši pametne stvari




Da bih pisao pametne stvari, morao bih pisati o sebi. Nije fer.





Di si nestao, baš sam htel da popijemo koju, ja sam došel tek u petak navecer...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/05/2010 : 07:16:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Gand
Ma prijatelju, samo zelim reci da nas je jako malo koji smo na bilo koji nacin zaduzili forum da bi raspravljali o ljudima koji sve vrijeme trose na nase pizdarije.



Ma sve OK.. Trebao sam staviti smajli... Evo sad [:}]
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/05/2010 : 11:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
king 10
ultras 9
manhunter 8-zna da bude prestrog
mladjo 8-premiran :)
globinjo...neocijenjen
ovo su ocjene za njih u ulozi moderatora
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000