forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Oceni rad moderatora !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 24/05/2010 : 12:05:01  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
Po meni je Ultrasnajbolji za ovaj posao.Ne poznajem ga uopste,niti ostale moderatore,niti sam sa kojim imao neki razgovor ili diskusiju,ako izuzmemo par sitnica nekih bezveznih,ali neko moje sesto culo mi kaze da je Ultras super djecak za ovaj posao,a po meni ga karakterise veliki stupanj inteligencije,stalozenost(smirenost),prije svakog svog postupka razmislja po nekoliko puta,(prije nego odluci) itd...To su potrebne vrijednosti covjeka koji je na polozaju gdje ima svaki dan posla sa razlicitim ljudima i njihovim karakterima.

Dakle Ultras najbolji,ostali dobri
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/05/2010 : 12:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 24/05/2010 : 13:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
:D

Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/05/2010 : 14:40:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una

Po meni je Ultrasnajbolji za ovaj posao.Ne poznajem ga uopste,niti ostale moderatore,niti sam sa kojim imao neki razgovor ili diskusiju,ako izuzmemo par sitnica nekih bezveznih,ali neko moje sesto culo mi kaze da je Ultras super djecak za ovaj posao,a po meni ga karakterise veliki stupanj inteligencije,stalozenost(smirenost),prije svakog svog postupka razmislja po nekoliko puta,(prije nego odluci) itd...To su potrebne vrijednosti covjeka koji je na polozaju gdje ima svaki dan posla sa razlicitim ljudima i njihovim karakterima.

Dakle Ultras najbolji,ostali dobri


Još da dodam: Srecan rodendan moderatore!! Da si živ, zdrav, uspešan i hvaljen u svemu, kao što te i ovde svi hvale.
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 24/05/2010 : 16:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Da to je istina, Ultras je najbolji moderator na ovom forumu, brzo je ukapirao posao, ima procenu i tajming.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 24/05/2010 : 17:33:09  Show Profile Show Extended Profile
SRECAN RODJENDAN, ULTRAS!




Ne bih uopste komentarisao rad moderatora, ama briga me bre za njih..jos pa da im dajem ocene...
Ja sam kao toboze kvalifikovan da samo klincima u skoli dajem nekakve ocene (kod mene svi imaju petice..HIK!), i to iz predmeta likovna kultura..HIK!..a i tu je vec veliki znak pitanja koliko sam objektivan..nikad ne odem u skolu bez 3-4 litara piva (u sebi, naravno)...HIK!

Posto ovo nema veze sa takvim ocenjivanjem..HIK!..e pa onda ce da bidnem kuRtuLan pa necem da se uplicAm u nesto sto ne kap..HIK!..Da, ne kapiram ovu temu bas najbolje...

Ma super su bre modulatori, jos kad bi bilo ko od njih, pre nego sto krenu da rade ovaj posao, roknuli po 3-4 rakijice, npr. sljivku od 25 gradi ..e, mislim da bi to bila prava stvar!

Ako Manhunter i King pod hitno ne krenu sa konzumiranjem nekakvog alkohola, makar piva, jer to je koro pa samo voda..onda ima vremenom zaista da postanu losi modovi...ali, kad ipak malo bolje razmislim....
MA I BEZ ALKOHOLA HANIBALU I KINGU AMA BAS NISTA NE FALI! NARAVNO, ODLICNI SU!
NO, NADAM SE DA CE IH KOLEGA IM ULTRAS, KOJI JE IZVANREDAN MODERATOR SAMO ZAHVALJUJUCI PIJENJU PIVA, MAKAR DA DELUJE NA NJIH I PRIVOLI IH MAKAR NA PIVO, TAKO DA ISPADNU PRAVE UBICE OD MODOVA!

OVOG MLADJU BAS GOTIVIM JER JE OPASAN GURMAN..DA, DA...VIDEO SAM GA JA NA JEDNOJ SLICI KAKO CEPA(MISLIM DA JE IPAK BOLJE RECI"ZDERE", ALI KAKO SE KOME SVIDJA TAKO NEK PROCITA/S'VATI...) NEKU PILETINU, I PIJE VOPI UZ TO NARAFSKI...
BRAVO, MLADJANE SAMO NEMOJ DA ME BANUJES ZBOG OVOG CAPS LOCKA, TO JA SAMO NA OVAKAV NACIN NAGLASAVAM MOJ HVALOSPEV VAMA MODERATORIMA!



Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/05/2010 : 17:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Kakva slihtara!

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/05/2010 : 18:10:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Dobio po guzici od moderatora i vidi ga sad.. Kao nov..
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 24/05/2010 : 18:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
Lepo je videti prevaspitanog coveka koji je usvojio prave vrednosti.
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 24/05/2010 : 18:28:24  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by profesor-inz

Lepo je videti prevaspitanog coveka koji je usvojio prave vrednosti.



http://www.youtube.com/watch?v=2_FHRRCQsGk
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 24/05/2010 : 19:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
evo da budemo i malo fini prema moderatorima:
Srecan rodendan Ultrasu!
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/05/2010 : 19:08:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
meni su moderatori na visini zadatka,nemam zamerki...

Btw,Profo,mene bi,posle svog onog pljuvanja po sajtu i moderatorima,bilo SRAMOTA da otvorim ovakav topic...vi politicari ste cudna sorta...
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 24/05/2010 : 19:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

meni su moderatori na visini zadatka,nemam zamerki...

Btw,Profo,mene bi,posle svog onog pljuvanja po sajtu i moderatorima,bilo SRAMOTA da otvorim ovakav topic...vi politicari ste cudna sorta...

Pa valjda citaš pre nego uletiš na neki topik, nikog ja ovde nisam pohvalio od njih, samo je Ultras prošao godinu, ostali na popravni.
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/05/2010 : 19:20:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Ma,pratim ja topik celo vreme i sve gledam do koje li ces granice licemerja ici?Ti da pohvalis nekog od njih?
Pa tebe cekaju par popravnih,druze...pocev od izvinjenja Hanteru koje si eskivirao u onom tvom povratnickom topicu...
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/05/2010 : 19:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Dzaba...bice da se dao petama vetra...
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 24/05/2010 : 19:44:31  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by vronski 2

A da je mnhunter najgori moderator svedoci i njegov avatar na nicku! Covek je stavio sliku Hanibala Lektora, to sve govori o njemu i njegovoj podsvesti a cenu placamo mi, njegovi "omiljeni" clanovi!
;)



Ovo sam zaboravio malopre da kvotujem!
Rekao sam bio jednom vec: odusevljen sam tvojim rezonom!

Jadnice.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/05/2010 : 19:48:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
I ja da cestitam rodjendan...
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 24/05/2010 : 20:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

Ma,pratim ja topik celo vreme i sve gledam do koje li ces granice licemerja ici?Ti da pohvalis nekog od njih?
Pa tebe cekaju par popravnih,druze...pocev od izvinjenja Hanteru koje si eskivirao u onom tvom povratnickom topicu...

kakva si ti moralna gromada, svaka ti cast...
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/05/2010 : 20:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

kakva si ti moralna gromada, svaka ti cast...



Ma nisam,cini ti se,nego si ti mnogo sitan... ;)
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/05/2010 : 20:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by docA

SRECAN RODJENDAN, ULTRAS!






OVOG MLADJU BAS GOTIVIM JER JE OPASAN GURMAN..DA, DA...VIDEO SAM GA JA NA JEDNOJ SLICI KAKO CEPA(MISLIM DA JE IPAK BOLJE RECI"ZDERE", ALI KAKO SE KOME SVIDJA TAKO NEK PROCITA/S'VATI...) NEKU PILETINU, I PIJE VOPI UZ TO NARAFSKI...
BRAVO, MLADJANE SAMO NEMOJ DA ME BANUJES ZBOG OVOG CAPS LOCKA, TO JA SAMO NA OVAKAV NACIN NAGLASAVAM MOJ HVALOSPEV VAMA MODERATORIMA!







Volim jest, to je notorna cinjenica
A što se rakijice tice...ma banijska rakija je najbolja, ova vaša je kamilica prema ovoj
Alkohol 60%tako bar vele preživeli

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2010 : 20:56:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Dobio po guzici od moderatora i vidi ga sad.. Kao nov..



nemoj pisat ovakve stvari vidiš da je sve krcato perverznjacima

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2010 : 20:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

Lepo je videti prevaspitanog coveka koji je usvojio prave vrednosti.




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2010 : 20:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by vronski 2

A da je mnhunter najgori moderator svedoci i njegov avatar na nicku! Covek je stavio sliku Hanibala Lektora, to sve govori o njemu i njegovoj podsvesti a cenu placamo mi, njegovi "omiljeni" clanovi!
;)



da, to je onaj komicni detalj kod njega triba je stvait nešto strašnije.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/05/2010 : 20:59:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
@ Ultrase sritan ti rodendan

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/05/2010 : 21:00:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
lwood najjaci lik na forumu :-)
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000