forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Oceni rad moderatora !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 24/05/2010 : 21:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by vronski 2

A da je mnhunter najgori moderator svedoci i njegov avatar na nicku! Covek je stavio sliku Hanibala Lektora, to sve govori o njemu i njegovoj podsvesti a cenu placamo mi, njegovi "omiljeni" clanovi!
;)



da, to je onaj komicni detalj kod njega triba je stvait nešto strašnije.


Texa sa foruma?

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/05/2010 : 21:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Pajtos

Ma,pratim ja topik celo vreme i sve gledam do koje li ces granice licemerja ici?Ti da pohvalis nekog od njih?
Pa tebe cekaju par popravnih,druze...pocev od izvinjenja Hanteru koje si eskivirao u onom tvom povratnickom topicu...




Nema granice.




-Inace o pojedinim potezima moderatora( iskreno ne mislim da su svi loši) zaista ne bih, mislim da nisu vredni pažnje.


-Da taj mlado je zaista retardiran i nezreo decko

-ja zaista mislim da je Manhunter teska pedercina i veliki kompleksas

-Mislim da je imao kompleks zbog mene jer je inferioran u svakom pogledu...

-Jedna mini anketa, ko je veci buzdovan Manhunter ili Mlado?


I onda vrh:


quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by profesor-inz
Manhanteru opusti se , napravio si korektan potez, a moje namere nisu licemerne vec sam hteo samo da pokažem koliko si korektan. Sam cin telefonskog poziva je za mene bila ispružena ruka pomirenja, i poziv na novi pocetak, i moja reakcija je na to bila ljudska.



Ja sam savršenp opušten i znam da sam ucinio korektan potez.



Moje pitanje je bilo jednostavno: da li sam ja u našem razgovoru iskoristio rec "izvini"?????Da ili ne????
ili si ti naš razgovor na svoju ruku razumeo kao moj cin izvinjenja???

Jasan odgovor, bez demagogije ako može.

hvala.


Tacno je , nisi nijednom rekao izvini u tom razgovoru



I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 24/05/2010 21:12:11
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 24/05/2010 : 21:01:38  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by sawitch

Dobio po guzici od moderatora i vidi ga sad.. Kao nov..



nemoj pisat ovakve stvari vidiš da je sve krcato perverznjacima




Nadam se metaforicki samo

Go kneel and weep
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/05/2010 : 21:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Najbolje se ušlihtao moderatorima ?
a Doca
b Anto
c Pajtos

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/05/2010 : 21:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Sinoc sam odvojio sat vremena da procitam (dobar deo) topica na Znaku Sagite o scom-u.
Da ne poveruješ.
Ne znam ko je Zosko, ali i on i Kiki i Stinki nisu baš "u vinklu".Koja mržnja prema Markosu i moderatorima.Da li ti ljudi imaju privatan život ?
Takode su me iznenadili neki forumaši sa ovog sajta sa komentarima.
A vrhunac je kada je Markos obecao batine Marloweu ! A posle Texa banuju što ovde ponekad zapreti !
Samo nisam skontao jel Kiki ima dva nika - i Kikac i Cpt Dickhead ?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/05/2010 : 21:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
anto,daj link za taj topic
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/05/2010 : 21:46:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
samo iguglaj znak sagite - odeš na forum - stripovi - topic o komercijalizaciji stripovi.com - ja sam sinoc bio bukvalno u šoku nakon što sam procitao delimicno ovaj topic

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/05/2010 : 21:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
http://www.znaksagite.com/diskusije/index.php?topic=8743.0

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16342 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/05/2010 : 22:01:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Najbolje se ušlihtao moderatorima ?
a Doca
b Anto
c Pajtos




Slihta se za medalju, i to velikim slovima

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/05/2010 : 22:48:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by anto

http://www.znaksagite.com/diskusije/index.php?topic=8743.0


sad sam jedan dio citao,bože,kako bolesnih ljudi ima.ko je onaj PingvinPatuljak,koji je to naš forumaš?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/05/2010 : 22:55:14  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Stinki

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 24/05/2010 : 23:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by anto

http://www.znaksagite.com/diskusije/index.php?topic=8743.0




Nevjerojatno! Neki se tu bune zbog par tekstova oko kojih ima sumnji dali nekome uopce donose bilokakvu zaradu.A što se misli pod ovim ''kradom tekstova sa sajta'' ? Copy-paste?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 24/05/2010 : 23:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Srecan rodjendan Ultrasu.Uh zamalo da zakasnim.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 24/05/2010 : 23:52:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
druže omašio si topic.
Ovde se moderatori pljuju (osi gore navedenih ulizica), a rodus se cestita na topicu Okupljanje u KG

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 25/05/2010 : 00:23:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message

Hmm...

Anto brate, koliko me ljudi hvale, plašim se šta ce biti u Kragujevcu

Odmah da porucim da sam oženjen i otac maloletnog deteta


I ovde da se zahvalim na cestitkama za ovu moju "tridesetsedmicu" - Hvala svima
Preterali ste kao i obicno, ali ajde


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 25/05/2010 : 01:08:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
Ko je procitao taj topik na ZS, nema sta da ocjenjuje moderatore. Ljudi se samo trude da forum bas ne bude totalno u neredu, jer, za ne povjerovati, nered i ne odgovara bas svima, iako su ovi drugi glasniji. Svako ocjenjivanje je pomalo bespotrebno, ima tu i dobrih i losih poteza, ali generalno je vecina stvari korektno odradjena.
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 25/05/2010 : 13:31:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Mene nervira potpuno neopravdano zatvaranje mnogih tema (proces koji cesto zavisi samo od subjektivnog osjecaja moderatora) i stalno propagiranje principa po kome sve rasprave o odredenom predmetu moraju biti smjetene unutar jedne ''ultimate'' teme, na kojoj se uglavnom mlati slama, sa gigantskim brojem stranica... Zašto insistirati na tome? Tako se samo ubija polet clanova koji bi da zapocnu nove rasprave, projekte i tema, to jest upucujuci ih da se drže vec utvrdenih šablona i tema, Kako u takvom ucmalom stanju foruma ocekivati bolje clanove i rasprave? Nikako! Sve teži da se što više sabije, pokrije: knjige and company, filmovi, Zagor, Dampir... Zašto? Sigurno je da ce više poznavalaca doci na temu koja je posvecena samo jednom filmu... A na velikoj, samim tim i pomalo haoticnoj, temi niko ni ne obrati pažnju.
Zar nije ljepše kada ne morate da krcite put kroz stotine strana neke teme, vec razgledanjem starih tema naletite na neku od tri-cetiri strane, ali koja je pravi dragulj...
Uistinu su u pravu oni koji govore da je forum opao u odnosu na nekadašnji nivo; ova kolicina zatrovanih odnosa, medusobne mržnje i zavada ne lici ni na šta! Bolje je gledati gomile spama, ali simpaticnog spama, nego ''uživati'' na ovakvom forumu.

Za mene je najveca moguca greška i nelogicnost kada se neko izbaci zbog ''spama''. pa dobro, južnjaci su veseljaci, svoje raspoloženje ''prenose'' i na mnoge druge teme, ali da li je to razlog da ih masovno poizbacamo? Nije! Treba se izbacivati samo za ozbiljna vrijedanja, a ostalno su (oprostite na izrazu) preseravanja administracije koja mora nekoga progoniti da bi bila mocna, važna, stroga!
Možda se ne slažete sa mnom, ali kao osoba koje dugo vremena nije bila na forumu a onda se naglo vratila, sve ovo mi izgleda tako licemjerno, bijedno i nikakvo. Pogledajte neke ranije teme kada se veselo raspravljalo o stripovima; kada smo bili srecni što možemo podijeliti svje mišljenje sa slicnim ljudima. Ovaj sajt treba da povrati i osnaži tu funkciju: mjesto gdje svaki stripofil može doci i uživati u razgovoru sa sebi slicnima, bez diktatorskih mjera.

Edited by - Mhejl on 25/05/2010 13:36:25
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 25/05/2010 : 13:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Mene nervira potpuno neopravdano zatvaranje mnogih tema (proces koji cesto zavisi samo od subjektivnog osjecaja moderatora) i stalno propagiranje principa po kome sve rasprave o odredenom predmetu moraju biti smjetene unutar jedne ''ultimate'' teme, na kojoj se uglavnom mlati slama, sa gigantskim brojem stranica... Zašto insistirati na tome? Tako se samo ubija polet clanova koji bi da zapocnu nove rasprave, projekte i tema, to jest upucujuci ih da se drže vec utvrdenih šablona i tema, Kako u takvom ucmalom stanju foruma ocekivati bolje clanove i rasprave? Nikako! Sve teži da se što više sabije, pokrije: knjige and company, filmovi, Zagor, Dampir... Zašto? Sigurno je da ce više poznavalaca doci na temu koja je posvecena samo jednom filmu... A na velikoj, samim tim i pomalo haoticnoj, temi niko ni ne obrati pažnju.
Zar nije ljepše kada ne morate da krcite put kroz stotine strana neke teme, vec razgledanjem starih tema naletite na neku od tri-cetiri strane, ali koja je pravi dragulj...
Uistinu su u pravu oni koji govore da je forum opao u odnosu na nekadašnji nivo; ova kolicina zatrovanih odnosa, medusobne mržnje i zavada ne lici ni na šta! Bolje je gledati gomile spama, ali simpaticnog spama, nego ''uživati'' na ovakvom forumu.


pa....hiljadu tema o zagoru govori upravo suprotno

quote:
Za mene je najveca moguca greška i nelogicnost kada se neko izbaci zbog ''spama''. pa dobro, južnjaci su veseljaci, svoje raspoloženje ''prenose'' i na mnoge druge teme, ali da li je to razlog da ih masovno poizbacamo? Nije! Treba se izbacivati samo za ozbiljna vrijedanja, a ostalno su (oprostite na izrazu) preseravanja administracije koja mora nekoga progoniti da bi bila mocna, važna, stroga!
Možda se ne slažete sa mnom, ali kao osoba koje dugo vremena nije bila na forumu a onda se naglo vratila, sve ovo mi izgleda tako licemjerno, bijedno i nikakvo. Pogledajte neke ranije teme kada se veselo raspravljalo o stripovima; kada smo bili srecni što možemo podijeliti svje mišljenje sa slicnim ljudima. Ovaj sajt treba da povrati i osnaži tu funkciju: mjesto gdje svaki stripofil može doci i uživati u razgovoru sa sebi slicnima, bez diktatorskih mjera.



kontriras sam sebi.
ako si dosao da razgovaras o stripovima sa istomisljenicima, dakle, tema da ti budu stripovi, kako moze da ti ne smeta kada se svako malo prica o pijankama, rodjendanima, godisnjicama braka, i medjusobnim prozivanjima (sto dobronamernim, sto zlonamernim)
nemam ja nista protiv toga, ali treba valjda znati granicu.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25144 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/05/2010 : 15:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Mene nervira potpuno neopravdano zatvaranje mnogih tema (proces koji cesto zavisi samo od subjektivnog osjecaja moderatora) i stalno propagiranje principa po kome sve rasprave o odredenom predmetu moraju biti smjetene unutar jedne ''ultimate'' teme, na kojoj se uglavnom mlati slama, sa gigantskim brojem stranica...


Upravo zato se moderatori "subjektivno" trude da svedu spam i offtopic na najmanju mogucu meru. Upravo da ne bude "mlacenja prazne slame". Cudno da ti smeta sankcionisanje spama, a ne voliš spam?
Ne mora sve biti u okviru nekog ultimate topica, naravno, ali ima toliko slicnih tema za koje ne postoji potreba pojedinacnih topica.





quote:

Zar nije ljepše kada ne morate da krcite put kroz stotine strana neke teme, vec razgledanjem starih tema naletite na neku od tri-cetiri strane, ali koja je pravi dragulj...


Pogledaj topic "Veseli cetvrtak". Stotine strana, od kojih su bar 50% offtopic. I kako da ne krcimo put kroz tako nešto. I koji ce novi clan pun entuzijazma hteti da išcitava tolike strane da bi došao do normalne informacije, koja ce njegov polet ojacati??


quote:

Bolje je gledati gomile spama, ali simpaticnog spama, nego ''uživati'' na ovakvom forumu.


Sad mi nije jasno, jesi li za spam ili nisi. Pošto protivureciš sebi. ;)



quote:

Za mene je najveca moguca greška i nelogicnost kada se neko izbaci zbog ''spama''. pa dobro, južnjaci su veseljaci, svoje raspoloženje ''prenose'' i na mnoge druge teme, ali da li je to razlog da ih masovno poizbacamo? Nije! Treba se izbacivati samo za ozbiljna vrijedanja, a ostalno su (oprostite na izrazu) preseravanja administracije koja mora nekoga progoniti da bi bila mocna, važna, stroga!




Opet mi nisi jasan. Nije dobro kad su teme preglomazne, gde se mlati prazna slama, bolje su male, ali esencijalne teme, a ovamo ne treba sankcionisati spam??? Ja nikoga nisam "masovno izbacio", pogotovo ne "južnjake". Reagovao sam po stoti put na onom topicu, sacekao par dana, i onda izbacio svakog ko je u meduvremenu "mlatio praznu slamu". Da li sam zakacio južnjake, severnjake ili neke trece, nije mi važno.
I nisam to uradio da bih se osecao mocan i važan, tako se osecam i bez foruma i izbacivanja. ;)



quote:

kada smo bili srecni što možemo podijeliti svje mišljenje sa slicnim ljudima. Ovaj sajt treba da povrati i osnaži tu funkciju: mjesto gdje svaki stripofil može doci i uživati u razgovoru sa sebi slicnima, bez diktatorskih mjera.



Kao što rece LVader, moraš prvo da definišeš koji su tebi slicni??
Ljudi koji pricaju o stripovima, temama vezanim za iste, sa ponekim offom (koji naravno nije zabranjen), ili da krcis sebi put kroz glomazne topice, gde se o svemu prica, samo ne ne odredenu temu?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 25/05/2010 : 19:29:01  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by anto

Najbolje se ušlihtao moderatorima ?
a Doca
b Anto
c Pajtos


Pajtos, zato što me je usput i prekoravao...
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 25/05/2010 : 19:33:52  Show Profile Show Extended Profile
Nikome se ja nisam slihtao, ja sam kao i uvek dosao da se malo prozezam i ovde..nrk shvati ko kako mu volja...

@ anto
Jao...sve cu ti popijem tu rakiju u Kragujevac...
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/05/2010 : 19:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Katanac? Anyone?

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 25/05/2010 : 19:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Katanac? Anyone?

A zašto katanac ?
Ovaj topik treba da bude uvek dostupan, jer ce uvek biti povoda za komentarisanje rada moderatora.
Zašto gušiti tracak demokratije!
Ako si mislio zbog Docinog spama, nece više.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/05/2010 : 20:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Samo sam procitao naslov topika i prvi post. Bilo mi je dovoljno. Kakvu ti demokratiju trazis po forumu? Nije ovo mjesna zajednica...

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

Rock.Bob Rock
Senior Member



Croatia
1146 Posts

Member since 25/03/2009

Posted - 25/05/2010 : 20:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Rock.Bob Rock a Private Message
quote:
Originally posted by Mhejl

Mene nervira potpuno neopravdano zatvaranje mnogih tema (proces koji cesto zavisi samo od subjektivnog osjecaja moderatora) i stalno propagiranje principa po kome sve rasprave o odredenom predmetu moraju biti smjetene unutar jedne ''ultimate'' teme, na kojoj se uglavnom mlati slama, sa gigantskim brojem stranica... Zašto insistirati na tome? Tako se samo ubija polet clanova koji bi da zapocnu nove rasprave, projekte i tema, to jest upucujuci ih da se drže vec utvrdenih šablona i tema, Kako u takvom ucmalom stanju foruma ocekivati bolje clanove i rasprave? Nikako! Sve teži da se što više sabije, pokrije: knjige and company, filmovi, Zagor, Dampir... Zašto? Sigurno je da ce više poznavalaca doci na temu koja je posvecena samo jednom filmu... A na velikoj, samim tim i pomalo haoticnoj, temi niko ni ne obrati pažnju.
Zar nije ljepše kada ne morate da krcite put kroz stotine strana neke teme, vec razgledanjem starih tema naletite na neku od tri-cetiri strane, ali koja je pravi dragulj...
Uistinu su u pravu oni koji govore da je forum opao u odnosu na nekadašnji nivo; ova kolicina zatrovanih odnosa, medusobne mržnje i zavada ne lici ni na šta! Bolje je gledati gomile spama, ali simpaticnog spama, nego ''uživati'' na ovakvom forumu.



Ovaj dio potpisujem, bravo Mhejl care! Dolje guranje svega u jedan topic!


btw. ocjene rada modova:

manhunter i globinjo su se vec dokazali, oni su vec završili "školu"
Ultras - 7.5/10
mladjo - 7/10
King Warior - popravni ispit


Naravno, ovo kao modovi, kao useri i ljudi (bar po tome kako se ponašaju na forumu) devetke svima.

.
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000