forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Oceni rad moderatora !!!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Checee
Advanced Member



China
3004 Posts

Member since 17/11/2008

Posted - 25/05/2010 : 20:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Checee a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Samo sam procitao naslov topika i prvi post. Bilo mi je dovoljno. Kakvu ti demokratiju trazis po forumu? Nije ovo mjesna zajednica...



Covek je politicar, molim te...to je jedna od glavnih fraza na repertoaru njihovog vokabulara....
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 25/05/2010 : 20:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Samo sam procitao naslov topika i prvi post. Bilo mi je dovoljno. Kakvu ti demokratiju trazis po forumu? Nije ovo mjesna zajednica...


Nil sciri quisquis putet,id qudque nescit an sciri possit,quo se nil scire fatetur.
Go to Top of Page

REJS
Senior Member



Serbia
2891 Posts

Member since 17/03/2008

Posted - 25/05/2010 : 21:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit REJS's Homepage  Send REJS a Private Message
Sjajni momci veliki entuzijasti perspektivnih pogleda modernih shvatanja.

http://www.youtube.com/watch?v=C5qbvnqMClk

Izbacite Facepalm sprecite sukobe,givnite sansu miru !!!


Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 25/05/2010 : 21:25:28  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Mhejl

Mene nervira potpuno neopravdano zatvaranje mnogih tema (proces koji cesto zavisi samo od subjektivnog osjecaja moderatora) i stalno propagiranje principa po kome sve rasprave o odredenom predmetu moraju biti smjetene unutar jedne ''ultimate'' teme, na kojoj se uglavnom mlati slama, sa gigantskim brojem stranica...


Upravo zato se moderatori "subjektivno" trude da svedu spam i offtopic na najmanju mogucu meru. Upravo da ne bude "mlacenja prazne slame". Cudno da ti smeta sankcionisanje spama, a ne voliš spam?
Ne mora sve biti u okviru nekog ultimate topica, naravno, ali ima toliko slicnih tema za koje ne postoji potreba pojedinacnih topica.




Ne bi trebao da bude problem da se otvori posebna tema za svaki strip, deo stripa, film, pesmu itd, ako pokretac teme ima šta da kaže na istu i time eventualno pokrene neku diskusiju. S druge strane, smatram da je nepotrebno otvarati poseban topik da bi samo javili da je neki strip(VC, LU npr.) izašao, da bi pitali koliko košta, koliko ima strana itsl.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25142 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 25/05/2010 : 23:57:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by profesor-inz

quote:
Originally posted by seinfeld

Katanac? Anyone?

A zašto katanac ?
Ovaj topik treba da bude uvek dostupan




Naravno da treba da bude dostupan, neka svi vide...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 26/05/2010 : 00:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
...kakav je ovaj Hunter.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25142 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/05/2010 : 00:02:14  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Izmedu ostalog i to. ;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/05/2010 : 07:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Rock.Bob Rock


King Warior - popravni ispit





Sta je ovo,mora da je zbog izbacivanja Boba, prava pobuna nosonja
Kakav crni popravni, ja sam bio vukovac.

quote:
Originally posted by culfis


@king
forumas u dusi, moderator po zadatku


Najljepsi kompliment koji mi neko ko moderatoru moze dati

Edited by - King Warrior on 26/05/2010 07:47:21
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 26/05/2010 : 13:23:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras


Hmm...

Anto brate, koliko me ljudi hvale, plašim se šta ce biti u Kragujevcu

Odmah da porucim da sam oženjen i otac maloletnog deteta
I ovde da se zahvalim na cestitkama za ovu moju "tridesetsedmicu" - Hvala svima
Preterali ste kao i obicno, ali ajde






Ne shvati bukvalno moj izraz"djecak".Svi smo mi neki djecaci ipak.Ja se tako bar osjecam sa moje skoro 34 godine
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/05/2010 : 19:43:58  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
Da li je king warrior popizdio ili sta? Od kada je reci ukucaj keylogger u google zabranjeno ? Nema nikavih detaljnih informacija, nema linkova, nema serijala. Kratko i jasno, googlaj ako te zanima. Igranje s vatrom, ma bjezi ba.

http://en.wikipedia.org/wiki/Keylogger

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/05/2010 : 19:47:26  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Nemoj ga, opet ce kukati kako se mesamo u rad moderatora..
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/05/2010 : 19:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by seinfeld

Da li je king warrior popizdio ili sta? Od kada je reci ukucaj keylogger u google zabranjeno ? Nema nikavih detaljnih informacija, nema linkova, nema serijala. Kratko i jasno, googlaj ako te zanima. Igranje s vatrom, ma bjezi ba.

http://en.wikipedia.org/wiki/Keylogger


covjek trazi nacin da se uloguje(nevazno on, kolega ili neko treci) u tudji nick. Od svih zlocina na internetu taj je vjerovatno najgori.
neka ukuca na google, tamo imaju stvari o tome i svim mogucim i nemogucim stvarima, zabranjene ili ne.

sawitchu: u pravu si
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 26/05/2010 : 20:12:53  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by seinfeld

Da li je king warrior popizdio ili sta? Od kada je reci ukucaj keylogger u google zabranjeno ? Nema nikavih detaljnih informacija, nema linkova, nema serijala. Kratko i jasno, googlaj ako te zanima. Igranje s vatrom, ma bjezi ba.

http://en.wikipedia.org/wiki/Keylogger


covjek trazi nacin da se uloguje(nevazno on, kolega ili neko treci) u tudji nick. Od svih zlocina na internetu taj je vjerovatno najgori.
neka ukuca na google, tamo imaju stvari o tome i svim mogucim i nemogucim stvarima, zabranjene ili ne.

sawitchu: u pravu si



Sta ja to trazim,kakvom vatrom bolan???U kojem ti svijetu zivis covjece??U sto si se ufurao??Da si Tito neki ili sta???Ja sam pitao ono sto mene zanima,radi moje privatnosti,da se u slucaju znam odbraniti,a ti kao neki zadnji brdjanin"ne igrajte se vatrom":-).Sta ti to znaci??
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/05/2010 : 20:20:20  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by seinfeld

Da li je king warrior popizdio ili sta? Od kada je reci ukucaj keylogger u google zabranjeno ? Nema nikavih detaljnih informacija, nema linkova, nema serijala. Kratko i jasno, googlaj ako te zanima. Igranje s vatrom, ma bjezi ba.

http://en.wikipedia.org/wiki/Keylogger


covjek trazi nacin da se uloguje(nevazno on, kolega ili neko treci) u tudji nick. Od svih zlocina na internetu taj je vjerovatno najgori.
neka ukuca na google, tamo imaju stvari o tome i svim mogucim i nemogucim stvarima, zabranjene ili ne.

sawitchu: u pravu si



Sta ja to trazim,kakvom vatrom bolan???U kojem ti svijetu zivis covjece??U sto si se ufurao??Da si Tito neki ili sta???Ja sam pitao ono sto mene zanima,radi moje privatnosti,da se u slucaju znam odbraniti,a ti kao neki zadnji brdjanin"ne igrajte se vatrom":-).Sta ti to znaci??




Zabranjeno. Tacka!


quote:
Originally posted by bihac-una

kako se zove taj cudnovati program koji provaljiva tudje nickove i codove?Zasto ovo postavljam??Kolega mi se razvodi.Zena ga varala i on mi prica kako je tipa upoznala na FB i on je dugo vremena sumnjao,dok nije na kraju odlucio da je raskrinka i to na taj nacin da instalira program na pc koji provaljiva u svaciji mail i svaciji chat na tom pc-u,na kojem on zeli.Dali je to moguce??Ja iskreno nevjerujem.Kaze da taj program uspijeva sve sto je na (kako se kaze)ploci za pohranu podataka,u zadnjih nekoliko mjeseci pisano,chatano,koje su se stranice posjecivale i slicno,da sve izbaci i da u najsitniji detalj se moze provjeriti kome se,sta,u koje vrijeme i sa kim pisalo itd...Nemoguce ili???Ako je to istina,koji vrag je tu Online Banking i slicne stvari,ne kontam.Dakle,zanima me dali je to moguce i postoji li takav program?



Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 26/05/2010 : 20:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
Pa budi covjek na nivou svog zadatka,hallooooooooooooo,pa mi objasni radi cega je zabranjeno pitati kako da se snadjem u slucaju da mi neko u moj Online Banking zeli provaliti,npr.????Hajde uradi to i objasni mi ,sta je tu bilo da se ja igram vatrom?Ako te je zaboljelo sto sam naveo primjer i rekao i napisao"kolega mi se razvodi",mogu napisati i editovati da mi se moj golub bakarac razveo,nije belaj.Zasto tako sirovo"zabranjeno,tacka".Daj mi objasnjenje ljudsko,nista ne trazim vise.Na kraju ti se izvinem ako mi das valjano objasnjenje.Nista ne trazim vise.Sta vas je spopalo ljudi boziji???Koji je djavo usao u vas???
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/05/2010 : 20:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by bihac-una

Pa budi covjek na nivou svog zadatka,hallooooooooooooo,pa mi objasni radi cega je zabranjeno pitati kako da se snadjem u slucaju da mi neko u moj Online Banking zeli provaliti,npr.????Hajde uradi to i objasni mi ,sta je tu bilo da se ja igram vatrom?Ako te je zaboljelo sto sam naveo primjer i rekao i napisao"kolega mi se razvodi",mogu napisati i editovati da mi se moj golub bakarac razveo,nije belaj.Zasto tako sirovo"zabranjeno,tacka".Daj mi objasnjenje ljudsko,nista ne trazim vise.Na kraju ti se izvinem ako mi das valjano objasnjenje.Nista ne trazim vise.Sta vas je spopalo ljudi boziji???Koji je djavo usao u vas???


jedino objasnjenje koji ti mogu dati je ujedno i pitanje:
Kako bi se TEBI dopalo da ti neko uleti u nick?
Nije vazno da li se zelis odbraniti, upasti u neciji nick ili se radi o kolegi, covjece kako ne shvatas?! Imas google i mozes tamo traziti ako te zanima.
Treba li stvarno sada o tome da cijelo vece diskutujemo?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/05/2010 : 20:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Bolje da proverite sta vam zene rade na kompjuterima..
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 26/05/2010 : 20:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Bolje da proverite sta vam zene rade na kompjuterima..



Kod tebe traze nesto crno-belo 100%!

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/05/2010 : 20:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Probabli!
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 26/05/2010 : 21:05:40  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by bihac-una

Pa budi covjek na nivou svog zadatka,hallooooooooooooo,pa mi objasni radi cega je zabranjeno pitati kako da se snadjem u slucaju da mi neko u moj Online Banking zeli provaliti,npr.????Hajde uradi to i objasni mi ,sta je tu bilo da se ja igram vatrom?Ako te je zaboljelo sto sam naveo primjer i rekao i napisao"kolega mi se razvodi",mogu napisati i editovati da mi se moj golub bakarac razveo,nije belaj.Zasto tako sirovo"zabranjeno,tacka".Daj mi objasnjenje ljudsko,nista ne trazim vise.Na kraju ti se izvinem ako mi das valjano objasnjenje.Nista ne trazim vise.Sta vas je spopalo ljudi boziji???Koji je djavo usao u vas???


jedino objasnjenje koji ti mogu dati je ujedno i pitanje:
Kako bi se TEBI dopalo da ti neko uleti u nick?
Nije vazno da li se zelis odbraniti, upasti u neciji nick ili se radi o kolegi, covjece kako ne shvatas?! Imas google i mozes tamo traziti ako te zanima.
Treba li stvarno sada o tome da cijelo vece diskutujemo?




Radi ovog sam i postavio topic covjeceBravo,super....,to bas ne bih voljeo znati,mislim taj osjecaj dozivjeti.Radi toga sam mislio da pitam,neko bi odgovorio,ali ti nisi dozvolio,nazalost:-(.Iz kojih razloga,jos neznam,nije ni bitno vise.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22294 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 26/05/2010 : 21:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
onda si se malo pogresno odrazio u onom topicu. Ako si mislio napraviti caku forumasima ,trebao si mi poslati PM nakon sto si ono napisao, dalo bi se srediti
nema nekih licnih razloga, da mozda ne pomislis, zasto bi i bilo.
Evo vidis, nazvao si me i brdjaninom itd., mozda, ponavljam mozda bi nekom kolegi to vec bilo dovoljno za ban.
Ali vas King je jedan od vas, on vas razumije, on vas shvata, na njegovo uvce mozete da sapnete vase probleme
a sada nakon sto ste pustili koju suzu poslije ovih emotivnih rijeci, navalite sa desetkama
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/05/2010 : 21:20:34  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ma ti uopce nisi King, ti si Queen

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40003 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/05/2010 : 21:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

onda si se malo pogresno odrazio u onom topicu. Ako si mislio napraviti caku forumasima ,trebao si mi poslati PM nakon sto si ono napisao, dalo bi se srediti
nema nekih licnih razloga, da mozda ne pomislis, zasto bi i bilo.
Evo vidis, nazvao si me i brdjaninom itd., mozda, ponavljam mozda bi nekom kolegi to vec bilo dovoljno za ban.
Ali vas King je jedan od vas, on vas razumije, on vas shvata, na njegovo uvce mozete da sapnete vase probleme
a sada nakon sto ste pustili koju suzu poslije ovih emotivnih rijeci, navalite sa desetkama



O sebi u trecem licu augmentativa HAHAHAHAHAHA - Morao sam "HAHAHAHAHAHA"
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 26/05/2010 : 21:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
kako ce sagitaši da opletu po tebi zbog ovog otvaranja srca :-)
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 26/05/2010 : 21:24:49  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message
1.)Mozes me banovati slobodno,i to za uvijek,necu se naljutiti,niti ti zamjeriti,slobodno to uradi.Eto toliko o meni

2.)Nisam te nazvao brdjaninom,nije tacno,vec sam rekao da si se poneo kao "neki zadnji brdjanin",u tom slucaju,sto ne mislim da jesi u stvarnom zivotu.Znaci,uporedio sam te u datom momentu sa takvim,jer sam tako mislio.

3.)Neznam otkud teza"licna stvar","ti i ja" itd.Posla je od tebe,ja sa tim nista nemam,a ako ima belaja nekih,mozes me kontaktirati na sve moguce nacine,imam extra topic"bihac-una aktiviteti".Sve cemo regulisati,nadam se;-)
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000