forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Julia - novi poll i nova video igra
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 29/07/2010 : 20:22:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dessa

Ko je, bre, glasao za drugu opciju?????



Ja, ali sam to zamislio vise kao opciju da bih uzimao u bilo kom obliku a ne da bih radije u HC. Radije bih naravno u SC
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 29/07/2010 : 20:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dessa

Ko je, bre, glasao za drugu opciju?????



Ja, ali sam to zamislio vise kao opciju da bih uzimao u bilo kom obliku a ne da bih radije u HC. Radije bih naravno u SC



sve sto je preostalo od malo-duzih serijala poput julije,brendona...odradice v.c.u hc.to mi govori moje 666 culo.
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 29/07/2010 : 21:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by cronos six

quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dessa

Ko je, bre, glasao za drugu opciju?????



Ja, ali sam to zamislio vise kao opciju da bih uzimao u bilo kom obliku a ne da bih radije u HC. Radije bih naravno u SC



sve sto je preostalo od malo-duzih serijala poput julije,brendona...odradice v.c.u hc.to mi govori moje 666 culo.






Texe, u tom slucaju da, mada to za mene ne važi jer ne bih mogao da ispratim.


Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 29/07/2010 : 22:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dessa


Texe, u tom slucaju da, mada to za mene ne važi jer ne bih mogao da ispratim.



Sad ce Vronski da nas obraduje i kaze da ce sigurno u SC, ritam izlazenja i sve ostale podatke
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7912 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 29/07/2010 : 22:17:09  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by dessa


Texe, u tom slucaju da, mada to za mene ne važi jer ne bih mogao da ispratim.



Sad ce Vronski da nas obraduje i kaze da ce sigurno u SC, ritam izlazenja i sve ostale podatke



ako ja znam,pa i on da zna.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 29/07/2010 : 22:50:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Sa opcijom 1 uzimao bih 100%!!! Od svih izdavaca mislim da bi to Phoenix Press najbolje odradio!!!
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 29/07/2010 : 23:03:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

A Darkwood Meni ne bi smetao ni VC, samo da se cena krece od 200 do 300 dinara...


I ja sam pre za Darkwood, normalno samo zbog cene(jedino ako PP uspe da se progura na kioske).
Julia ima isti broj strana kao i Gea, tako da bi mogli i istu cenu da ocekujemo. A Darkwwod i onako radi samo ženske junake(Gea, Tarzan, Konan npr.), tako da bi se Julia lako uklopila u društvo.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 29/07/2010 : 23:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Da, Darkwood bi svakako to mogao da odradi isto vrhunski!!!
Go to Top of Page

Sekta
Average Member



Bosnia and Herzegovina
768 Posts

Member since 26/11/2009

Posted - 29/07/2010 : 23:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Sekta a Private Message
Kiosk izdanje sa kiosk cijenom. Stripovi su za citanje.

???? ????? ???? 100, ??? ?? ?? ?????? ???
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 29/07/2010 : 23:29:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
Ako Colt hoce da postane ozbiljan izdavac, mislim da mu treba jedan duzi serijal, te je Julija idealan izbor. Ali, kolko vidim on je spreman samo da igra fudbal i da pije s Texom posle utakmice. Znao sam ja da ce ga druzenje sa istim oterati u neozbiljnost.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

Colt
stripovi.com kum

3296 Posts

Member since 18/10/2001

Posted - 29/07/2010 : 23:34:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Colt a Private Message
Da su svi izdavaci ozbiljni, kako bi onda mogli da se "bazdare"? Ovako je neophodan jedan neozbiljan izdavac kao parametar, a PP se ponudio da to odradi.
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 29/07/2010 : 23:34:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

A sto ne bi pokusao sa Kapetana Mikija?



Globinjo ne razume srpski, pa bi izgubio 33% kupaca.

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!

Edited by - Kit Carson on 29/07/2010 23:34:51
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 29/07/2010 : 23:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
Phoenix Press ili Darkwood
Nikako ne bih voleo VC
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 29/07/2010 : 23:39:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

Ako Colt hoce da postane ozbiljan izdavac, mislim da mu treba jedan duzi serijal, te je Julija idealan izbor. Ali, kolko vidim on je spreman samo da igra fudbal i da pije s Texom posle utakmice. Znao sam ja da ce ga druzenje sa istim oterati u neozbiljnost.



Fudbal je igrao bezvoljno uz komentar sta sve mora da radi zbog Karavana a na pivo nije imao primedbe
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 29/07/2010 : 23:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by Sekta

Kiosk izdanje sa kiosk cijenom. Stripovi su za citanje.


Ou jea!!

Ovde pricamo kao da se mi stvarno pitamo da li Julia treba da izade ovako ili onako, al' dobro.
Ako se vec "pitamo" nije mi jasno zašto bi neko išao na skuplju opciju, ako je Tex lepo napisao Uzimao bih u SC, kvaliteta i cene kao npr. izdanja VG, Darkwooda, Phoenix Pressa, što znaci odlican kvalitet po pristojnoj ceni. E sad, ako je skuplja opcija jedino rešenje to je druga stvar...

Ovo me je podsetilo na situaciju kada sam otišao na buvljak da kupim baterije. Na pitanje koliko koštaju, Ciga koji ih prodaje mi kaže, kao sad, 30 dinara komad. Pitam ima li neke skuplje(kvalitetnije), a on mi sav zacuden kaže: "pa mogu da ti ih prodam i po 50 dinara ako baš hoceš!"
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 30/07/2010 : 00:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by dessa


Ako se vec "pitamo" nije mi jasno zašto bi neko išao na skuplju opciju, ako je Tex lepo napisao Uzimao bih u SC, kvaliteta i cene kao npr. izdanja VG, Darkwooda, Phoenix Pressa, što znaci odlican kvalitet po pristojnoj ceni. E sad, ako je skuplja opcija jedino rešenje to je druga stvar...



Isto razmisljamo, drugu opciju sam dodao za one koji imaju toliku zelju da krene Julia pa taman i u ne znam kakvom luksuznom izdanju, kao npr.ja
Ali sam definitivno za opciju kao sto su izdanja Phoenix Pressa ili Darkwooda, dobar kvalitet uz pristupacnu cenu

I nadam se ako krene da ce imati brz ritam jer vec kasnimo nekih 12 godina
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/07/2010 : 00:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by Bob Rok

A sto ne bi pokusao sa Kapetana Mikija?



Globinjo ne razume srpski, pa bi izgubio 33% kupaca.



ne zna on ni hrvatski. ostaje mu nada da izdaju turci

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

feka82
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2647 Posts

Member since 03/01/2008

Posted - 30/07/2010 : 09:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send feka82 a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

Phoenix Press ili Darkwood
Nikako ne bih voleo VC



slazem se sa blazom i onim hrbatima od veselog cetvrtka

feka
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 30/07/2010 : 12:58:52  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Kad je Van Gogh izdavao Juliju, nisam joj dao priliku jer me serijal nije zainteresirao.
Sad vec, kada bi netko (recimo Libellus) poceo izdavati to izdanje u tvrdom uvezu mislim da bih ga kupovao.
Ovdje sam se dovoljno toga dobroga nacitao o Juliji, a ova igrica isprve ne izgleda loše :)

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13415 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 30/07/2010 : 13:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Iskljucivo ova opcija:
quote:
Uzimao bih u SC, kvaliteta i cene kao npr. izdanja VG, Darkwooda, Phoenix Pressa


mada meni odgovara i VC
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8096 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 30/07/2010 : 13:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

Nisam znao da serijal jos traje...

Sad znam zasto ti se svidja, pa ova je kopija Modesti

Onako ovlas, izgleda zanimljivo i lici na Paoline epizode sa Dilanom Tako da glasam za SC varijantu


nije mi jasno gdje vidiš slicnost s modesti
em je julia krhko žensko, po uzoru na audrey hepburn, a modesti te razbije ko picku, em ni stripovi nisu slicni, osim što su kriminalisticki

što se slicnosti sa serijama tice, mene je julia davno podsjetila na forenzicarku halifax

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Kit Carson
Advanced Member



Serbia
11593 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 30/07/2010 : 14:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kit Carson a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Bob Rok


Sad znam zasto ti se svidja, pa ova je kopija Modesti




nije mi jasno gdje vidiš slicnost s modesti
em je julia krhko žensko, po uzoru na audrey hepburn, a modesti te razbije ko picku, em ni stripovi nisu slicni, osim što su kriminalisticki

što se slicnosti sa serijama tice, mene je julia davno podsjetila na forenzicarku halifax



Ma pusti, "dete nema pojma".

Ubrzajte Texa u koloru na 2 mesecno!
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 30/07/2010 : 15:44:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
quote:
Originally posted by Kit Carson

quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Bob Rok


Sad znam zasto ti se svidja, pa ova je kopija Modesti




nije mi jasno gdje vidiš slicnost s modesti
em je julia krhko žensko, po uzoru na audrey hepburn, a modesti te razbije ko picku, em ni stripovi nisu slicni, osim što su kriminalisticki

što se slicnosti sa serijama tice, mene je julia davno podsjetila na forenzicarku halifax



Ma pusti, "dete nema pojma".


Da, šta zna dete o razbijanju picke.
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 30/07/2010 : 16:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
Moram da priznam da u HC varijanti sigurno ne bi uzimao cisto iz finansijskih razloga
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 30/07/2010 : 16:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
jebala vas Julija, sve odreda!


sva sreca da nije Brandon.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000