forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Partizan - Braga (20:45h)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/11/2010 : 13:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Mozda ce nekima ispasti cudno, ali evo me sa novim topicom

1. Hteo bih da se izvinem Ultrasu za sve teske reci koje sam mu rekao. Priznajem gresku i to sam mu i rekao u subotu kada smo se upoznali. Covek je ostavio potpuno dobar utisak na mene i deluje mi kao dobricina. Naravno, mozda sam se i zajeb'o, ipak je to cigan . Pogresio sam jer forum nema ton, nema sliku, samo slova koja u dosta slucajeva protumacim kako ne treba. Ultras, stvarno izvini sto sam te naruzio.. Valjda nisam jos nekom, vec samo na forumu.. Uglavnom, to je poenta.

2. Markose, jebes mi sve ako si ti normalan.. Sto si me koji k. vracao na forum kada te samo nerviram? Sada nisam odoleo iskusenju i evo me opet pisem.. Nerviras me, i naruzio sam te, i znas sta sam ti poslao na mail a razlog je sto si stvarno nadmen do besvesti i sto si me podbadao vec nekoliko puta.. Vise nisam mogao da izdrzim i napisao sam ti post zbog kog si me izvredjao najstrasnije i izbacio.. Postupio si uzasno lose i sam si video da si pogresio... Ali zar ti je toliko tesko reci: "Izvini Sawitchu, jebiga, iznervirao si me tad"??? I nikakvih problema nema.. Ovako stvoris u meni neprijatelja.. Ako ti ne trebam kao prijatelj, sigurno ti necu trebati kao neprijatelj... Veruj mi... Ja nemam stalno misljenje o nekom, menjam ga u zavisnosti od ponasanja tog lika prema meni... Tako je i slucaj sa tobom.. Nervirao si me u pocetku, onda si mi nosio gomilu stripova u Osijek, cini mi se, i pozitivno me iznenadio sto sam ti i napisao... Rekao sam nekolicini ljudi:"Pa i nije los ovaj Markos, eto ucinio mi a nismo u ljubavi" Zatim si me opet poceo omalovazavati sitnim podbadanjima koja nekome ispadaju simpaticna, ali meni nisu.. Opet si poceo da me nerviras pa sam ti napisao da me ne prozivas vise nicim izazvan... Izvredjao si me najstrasnije i izbacio ne davsi mi priliku da odgovorim.. Da si mi bio tu udavio bih te... Napisao sam ti i to.. Onda si skontao da si preterao i podlegao si malo pritisku ljudi i otkljucao mi account.. Popravljeno misljenje za nijansu.. Dovoljno da ne zelim vise da te mlatim.. Samo me nerviras.. Jebiga, ja stvarno nikog ne mrzim, samo ne dam na sebe... Niko me nikad nije prozivao a da sam mu progledao na prste... Izvinjenje prihvatao jesam ili sam resavao na drugi nacin ali nisam nikad prelazio preko tih stvari olako... I nisam ja nosio na dusi mrznju prema tebi pa pukao i sve ti sasuo, vec misljenje, kao sto rekoh menjam po zasluzi.. Ali nikad nisam bio licemer i jedno mislio a drugo pisao.. Uvek svakom sve u lice ili na postu.. Tako je uvek bilo kod mene i bice verovatno.. Necu kao dosta njih da ti podilazim jer si gazda sajta a da te pljujem iza ledja.. Ako te pljujem pljuvacu te i iza ledja i tebi cu to reci.. Ne znam za tebe ali ja bih voleo da svi rade kao ja i da uvek znam ko mi sta misli.. Radije bih imao 5 jasnih neprijatelja nego jednog licemernog prijatelja...

Ja ne kazem da sve znam, ali nisam slep i potpuno neobavesten... Informacije kruze medju nama.. Nije ovo krug od 2 miliona ljudi vec sacica ljudi gde svaki podatak procuri pre ili kasnije.. Dosta toga se cuje i sazna.. Ako precutim dosta toga to radim da ne bih uvredio nekog sa kim sam dobar ili prodao informaciju koju sam dobio na poverenje i obraz.. Nabio si mi na nos coveka sa porodicom koji je zatvorio posao i nije mi bilo svejedno.. Ja nisam mislio na njega i na njemu slicne, ali necu potezati nesto drugo niti siriti pricu dalje.. Neka ostane na ovom..

Jeste, imam 18000 postova i 90% sam ostavio u svastari i sportskom pdf-u.. Jel' ti to nije dokaz da ne spamujem i ne trujem topice o stripu? I tih 10% sto sam ostavio u gornjem delu foruma je samo ako sam nekom mogao pomoci svojim odgovorom, odgovor na neke ankete i slicno.. Ne pravim se da znam mnogo o stripu jer ne znam.. Volim ono sto sam voleo kao klinac. Treba li da citam i kupujem ono sto me ne interesuje, razglabam o tome da bih zasluzio postovanje forumasa??? Misljenja sam da ne.. Ako ce me neko postovati ili mrzeti neka to bude zbog toga kakav sam covek a ne da li sam citao Zagora ili Gliste u bijegu...

Da ponovim, provrsljaj malo po forumu i probaj da zakljucis da li se pretvorio u ogromno licemerje ili tu jos mozes probrati par ljudina... Mogu i kao Srdjandj da se pravim kao Majka Tereza a da svakog pljunem iza ledja.. Mogu i kao Tumen da sklopim prijateljstvo i onda najstrasnije izvredjam, mogu i kao Davidovich da uzmem stripove na poverenje, pa da ne platim i da jos ispretim, mogu i kao Acika da ukradem, lazem i jos pljujem, ali ja to necu uraditi, bicu Sawitch koji ce u prvom planu imati druzenje, zajebanciju, smejanje, pomoc drugima i cist obraz, a u drugom planu stripove...

Odgovaram li ti takav, bicu ovde i truditi se da i dalje unosim malo zivota u forum topicima o tipovanju, Partizanu, rodjendanima, serijama i filmovima, zanimljivostima itd... A ako ne odgovaram, samo treba da kazes i otici cu bez bana.. I razlog tome nije Darkwood forum kao sto si rekao.. Tamo ionako napisem jedan post u dva dana... Vec zato sto ne zelim da budem tamo gde me ne zele i da se namecem..

3. Ostali gore navedeni: Srdjandj, Tumen, Acika i Davidovich, poslednji put nudim prijateljsku ruku... Ako je prihatite, brisem ono sto je bilo ranije, ako ne ostaje na tome, izuzev sto ce neko dobiti po lobanji a neko ignore.. Izvinite se, ispunite svoje obaveze ili sta ste vec zasrali i spreman sam da zaboravim na sve ruzno...

4. Mogao sam ovo sve lepo i da upakujem, da to zvuci melodicno ali nisam, pisem najprostijim mogucim jezikom jer u takvom okruzenju zivim i tako sam navikao.. Ne zelim da se koristim recima koje cu naci samo u Klajnu niti mislima drugih ljudi.. Prosto i jednostavno, pa kud puklo da puklo..

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/11/2010 : 13:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Mozda ce nekima ispasti cudno, ali evo me sa novim topicom

1. Hteo bih da se izvinem Ultrasu za sve teske reci koje sam mu rekao. Priznajem gresku i to sam mu i rekao u subotu kada smo se upoznali. Covek je ostavio potpuno dobar utisak na mene i deluje mi kao dobricina.



Sad priznaj lepo da si gluplji od mene i da sam bio u pravu kad sam ti pricao u telefonskom razgovoru da je Ultras likcina, jako dobar covek i da sacekas da ga upoznas uzivo pa da onda sudis

I pod dva, sad zamoli i Carsona da se vrati na forum jer je zbog tebe i otiso.
Ja nisam planirao da se oprastam ali ni ista vise da pisem. Jer Tex bez Carsona ili Carson bez Texa..ne ide jednostavno
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/11/2010 : 13:51:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch
pisem najprostijim mogucim jezikom jer u takvom okruzenju zivim i tako sam navikao..


u gulagu

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/11/2010 : 13:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch


4. Mogao sam ovo sve lepo i da upakujem, da to zvuci melodicno ali nisam, pisem najprostijim mogucim jezikom jer u takvom okruzenju zivim i tako sam navikao.. Ne zelim da se koristim recima koje cu naci samo u Klajnu niti mislima drugih ljudi.. Prosto i jednostavno, pa kud puklo da puklo..



To je zato sto si glup. Sve i da ti je Klajn pri ruci ne bi ukapirao ni objasnjenja stranih izraza. Tebi treba neki prirucnik za objasnjenja recenica koje objasnjavaju strane izraze. Mada pitanje je dal' bi i to pomoglo
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/11/2010 : 13:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sawitch
pisem najprostijim mogucim jezikom jer u takvom okruzenju zivim i tako sam navikao..


u gulagu



Jos gore, u Zitistu
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/11/2010 : 13:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sawitch
pisem najprostijim mogucim jezikom jer u takvom okruzenju zivim i tako sam navikao..


u gulagu



Jos gore, u Zitistu



ajme,pao sam sa stolice po svojoj ljubimici rei

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/11/2010 : 13:57:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
crni sawitchu,zbog tebe zamalo da mi ker nastrada

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/11/2010 : 13:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo



ajme,pao sam sa stolice po svojoj ljubimici rei



Bitno da se vraca dobra atmosfera, a nje bez Sawkice i slicnih spamera nema
Jebes eksperte za stripove, uvek vise volim da procitam sta je novo i glupo napisao Sawitch
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/11/2010 : 14:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

crni sawitchu,zbog tebe zamalo da mi ker nastrada



Tuzi ga drustvu za zastitu zivotinja
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12442 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 03/11/2010 : 14:02:32  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sawitch
pisem najprostijim mogucim jezikom jer u takvom okruzenju zivim i tako sam navikao..


u gulagu




welcome back!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/11/2010 : 14:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by globinjo



ajme,pao sam sa stolice po svojoj ljubimici rei



Bitno da se vraca dobra atmosfera, a nje bez Sawkice i slicnih spamera nema
Jebes eksperte za stripove, uvek vise volim da procitam sta je novo i glupo napisao Sawitch



idem po krpu,ispljucao sam ekran od smija
a di je glodar,ne komentira ništa...bit ce u žitištu nestalo struje,pa ceka ukljucenje

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/11/2010 : 14:11:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by globinjo


Bitno da se vraca dobra atmosfera, a nje bez Sawkice i slicnih spamera nema
Jebes eksperte za stripove, uvek vise volim da procitam sta je novo i glupo napisao Sawitch



idem po krpu,ispljucao sam ekran od smija
a di je glodar,ne komentira ništa...bit ce u žitištu nestalo struje,pa ceka ukljucenje



quote:
Originally posted by sawitch




12. Sawitch (Žitište)................9.....3-1-5.....40:42....-2....10






Ovako mu stoji na tipovanju, sad ne razumem dal' se mesto zove Zitiste ili Sitiste
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/11/2010 : 14:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
@Globinjo
Ajde nastavi ti da ga prcas, ja imam neke obaveze narednih nekoliko sati. Prvo posao pa onda zadovoljstvo (prcanje Sawitcha)
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/11/2010 : 14:19:39  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Jebes budale... 2 magarca se nasla da razglabaju... Ja otvorio topic kao u duhu bozicnih praznika i vas dvojica sa ispase direkt na forum...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/11/2010 : 14:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Jebes budale... 2 magarca se nasla da razglabaju... Ja otvorio topic kao u duhu bozicnih praznika i vas dvojica sa ispase direkt na forum...



pa tex je uvijek sa starom kamilom

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 03/11/2010 : 14:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer


Jebes eksperte za stripove, uvek vise volim da procitam sta je novo i glupo napisao Sawitch



kod sawitcha ne mozes razdvojiti novo i glupo...ja recimo citam samo kakvu je novu glupost sawitch napisao
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 03/11/2010 : 14:54:20  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by sawitch
pisem najprostijim mogucim jezikom jer u takvom okruzenju zivim i tako sam navikao..


u gulagu



Jos gore, u Zitistu


Cak se i ovaj potres sinoc osjetio u cijeloj Srbiji osim u Zitistu
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 03/11/2010 : 16:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by ponki



kod sawitcha ne mozes razdvojiti novo i glupo...ja recimo citam samo kakvu je novu glupost sawitch napisao



A sto jes jes, ne ide zajedno u recenicu
Ko sto ne ide necu i pijem u istu recenicu
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 03/11/2010 : 20:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
Sale siso, poceo si da se izvinjavaš po foruma? Ðe se izgubi onaj neodoljivi, neobuzdani i nepokorni decko, ih...

...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/11/2010 : 20:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Kad skontam da pogresim ja priznam gresku... Jebiga, moras nekad biti i pizda..
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 03/11/2010 : 20:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Kad skontam da pogresim ja priznam gresku... Jebiga, moras nekad biti i pizda..


Zadnje vrijeme si to sve cesce
a kako god sracunam to se poklopilo sa tvojim spremanjem pasticade i promjenom milkice
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/11/2010 : 21:36:11  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Obuzdaj se...
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 03/11/2010 : 21:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Obuzdaj se...


ILI

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39936 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 03/11/2010 : 22:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ne, stvarno, malo preteras....
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10035 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 03/11/2010 : 23:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message

Otvorim PDF Svaštara i ... WTF - ovaj Partizan ce još i iz rerne da mi se pojavljuje

Dobro, rekoh sebi, smiri se... smiri se... polako... nije sve tako crno-belo...
Gledaj to i sa vedrije strane, ovakvom topiku je i mesto u svaštari... Partizan je još jednom prso a ti ceš imati satisfakciju da topik zakljucaš i banuješ autora...

Malo me žignulo ispod pazuha kada sam video da je sawitch otvorio topik. Razmišljam: gde ce ti duša ako ga opet izbaciš a onda opet kontam: niko nije izbacen puna 4 dana - od nekog moramo poceti

JBG sve pade u vodu kada sam otvorio topik!

A kako i ne bi:
uvodni post pocinje
1. Hteo bih da se izvinem Ultrasu...

Mislim, khm, nije to zbog izvinjenja (pricali smo u BG-u o tome) nego brate: pod 1 Ultras !
Kada u fudbalu ne mogu biti prvi - bar neka sam u ovom topiku!

Kao što rekoh, od necega se mora poceti

P.S. Sawitch se malo zbunio kada smo se srdacno ispozdravljali. Verovatno je ocekivao da nosim palicu i boks
Drago mi je da smo se upoznali, druže

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18726 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/11/2010 : 23:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
ne dirajte mi legendu(živu)sawitcha!!!
još kad Partizan popu...šio, imajte obzira, nije ni on od kamena.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000