forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gallup: Samo 25% gradana Hrvatske želi u EU
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/11/2010 : 01:33:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
misliš na ovo srpskog...ok,crnogorskog...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/11/2010 : 01:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Napisao si da je zlocinac, koljac, ali to nije dokazano. Zok nista manje niti nista vise nije rekao.


nisu ni hitleru dokazali...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/11/2010 : 01:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Napisao si da je zlocinac, koljac, ali to nije dokazano. Zok nista manje niti nista vise nije rekao.


di sam napisao da je koljac....

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16329 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/11/2010 : 01:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Samo mi ovo privuklo paznju, ne zelim nikakvu raspravu. Svi koji su krivi zasluzuju kaznu.
Samo mi ono nije bilo za ban.


Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/11/2010 : 01:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Samo mi ovo privuklo paznju, ne zelim nikakvu raspravu. Svi koji su krivi zasluzuju kaznu.
Samo mi ono nije bilo za ban.




ok,tvoje mišljenje...meni je ono za trajni izgon...onAko nešto lupnut,strahota...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16329 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/11/2010 : 01:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Caleb

Napisao si da je zlocinac, koljac, ali to nije dokazano. Zok nista manje niti nista vise nije rekao.


di sam napisao da je koljac....



Nisi, ali ovo masakr se moze tako razumeti. Nista lose nisam mislio.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39950 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/11/2010 : 07:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by Beva

Jebali vas više ratovi i ratni zlocinci, i Thompsoni i Cece, i Europska Unija, i Hrvati i Srbi, i južnjaci i sjevernjaci... Što je rekao jedan moj profesor: 'Svi su problemi poceli kad je covjek rekao 'Ovo je moje!'' I vi i vaše podjele više! Nije ni cudo što nas zapadnjaci gledaju kao stoku, kad ovdje ljudi od 30+ godina pišu gluposti!

Eto, sad kad sam rekao svoje, mogu mirne duše na spavanje :)



Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8231 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 24/11/2010 : 08:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Beva

Jebali vas više ratovi i ratni zlocinci, i Thompsoni i Cece, i Europska Unija, i Hrvati i Srbi, i južnjaci i sjevernjaci... Što je rekao jedan moj profesor: 'Svi su problemi poceli kad je covjek rekao 'Ovo je moje!'' I vi i vaše podjele više! Nije ni cudo što nas zapadnjaci gledaju kao stoku, kad ovdje ljudi od 30+ godina pišu gluposti!

Eto, sad kad sam rekao svoje, mogu mirne duše na spavanje :)







Dobro je covik reka

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 24/11/2010 : 09:07:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Beva

Jebali vas više ratovi i ratni zlocinci, i Thompsoni i Cece, i Europska Unija, i Hrvati i Srbi, i južnjaci i sjevernjaci... Što je rekao jedan moj profesor: 'Svi su problemi poceli kad je covjek rekao 'Ovo je moje!'' I vi i vaše podjele više! Nije ni cudo što nas zapadnjaci gledaju kao stoku, kad ovdje ljudi od 30+ godina pišu gluposti!

Eto, sad kad sam rekao svoje, mogu mirne duše na spavanje :)







Dobro je covik reka



Evo i ja da se slozim
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 24/11/2010 : 10:21:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by Bob Rok

Konkluzija - mi na jugu smo kriminalci? Ja cu, dakle, da uzmem Cecin tekst i da ga upakujem u Tompsonovu muziku i dobio sam rok pesmu? To pokusavas da mi objasnis?

A sta cemo sa Vojvodjanima?

Ne znam odakle ti pade na pamet da generalizujes stvari...



Pa da, u osnovi hoces...:D, dobar dio pop/pop-rock/rock muzike, kad su rijeci u pitanju, nema gotovo nikakve razlike od narodnjaka...pogotovo ovih suvremenih varijanti



Nije bas tako. Ja ne vidim razliku izmedju pesme ovog i Perkovica Marka

http://www.youtube.com/watch?v=SS2SIKd-C0A&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=VyD897wTt6Q


ja je vidim...thompson ne velica krvavog srpskog ratnog zlocinca koji je kriv za masakre u bosni i kojeg traži cijeli svijet...



Moze ovako nesto? - http://www.youtube.com/watch?v=iFcpvQAOJto

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.

Edited by - Bob Rok on 24/11/2010 10:24:53
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 24/11/2010 : 10:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Odlicno,kad vas(nas)ima toliko sto se slazemo s ovim,daj da malo i budemo tolerantniji i pozitivniji u temama na ovih par strip foruma sto posecujemo...
Edit:odnosi se na post iznad ovog ljutog Bob Rocka!

Edited by - Pajtos on 24/11/2010 10:24:35
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 24/11/2010 : 11:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
quote:
Originally posted by Zok




ja je vidim...thompson ne velica krvavog srpskog ratnog zlocinca koji je kriv za masakre u bosni i kojeg traži cijeli svijet...

[/quote]
Tip uopste nije ratni zlocinac,kamo srece da je jedan ovakav bio i 41'.
[/quote]

Zok, izvini, ali ovo sto si napisao uopste nije u redu. "Kamo srece"? Ne dao bog.


Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/11/2010 : 11:20:38  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by ken2
ne samo da to stoji za sadašnje vrijeme, nego je tako bilo i prije
pitanje za dsormaza1, velikog povjesnicara:
navedi jednu bitku iz II svjetskog rata u kojoj su se borili ustaše protiv cetnika, a da taj sukob prelazi okvire kafanskih kavgi pijanih idiota
za svaku bitku koju dokumentiraš, ja se obavezujem pronaci 5 vojnih operacija u kojima su isti ti 'naši' i 'njihovi' tijesno suradivali, naravno, protiv partizana


Baš mi je drago da si me to pitao, ali sad se stavljam u neugodnu situaciju nekakvog odvjetnika NDH.
Drago mi je da mogu demistificirati komunisticke laži tj. bolje reci njihova prešucivanja nekih dogadaja.
Evo jednog primjera velike bitke izmedu ustaša i cetnika u travnju 1945. na podrucju izmedu Banja Luke i Bosanske Gradiške:

http://hr.wikipedia.org/wiki/Bitka_na_Lijev%C4%8Da_polju

Znam još i za borbe izmedu ustaša i cetnika na planini Ozren u prosincu 1941., zatim za ofanzivu Crne Legije pocetkom 1942. i njihovih borbi protiv cetnika kojima je zapovjedao major Jezdimir Dangic na Romaniji i Podrinju (kad su ustaše zauzele Srebrenicu i Bratunac i izbile na Drinu), zatim za cetnicku opsadu Višegrada u jesen 1941., ali Višegrad su tada branile 2 domobranske bojne i nešto lokalne milicije, pod zapovjedništvom pukovnika Begica, ustaša tamo nije ni bilo...znam još mnoge primjere prešucivane od partizanske historijografije, ali kako da ti to sad dokumentiram, potrudi se malo i sam ceš saznati za neke stvari.
Kao što je postojala i suradnja izmedu partizana i cetnika, pogotovo na pocetku rata kad su zajedno digli tzv. ustanak u Srbu u Lici 1941. i izmasakrirali malobrojne Hrvate koji su živjeli na tom podrucju, a preživjele natjerali u bjeg. Na tom podrucju nije tada bilo niti jednog ustaše pa nije jasno protiv kakvih su to strašnih fašista tamo digli ustanak. Možda su im se hrvatski civili pricinili kao strašni fašisti.
Poznato je da su cetnici i partizani na nekim podrucjima intenzivno suradivali prve 2 godine rata, a pod kraj rata mnogi cetnicki odredi obrijali su brade i prešli u partizane.
Nadalje, na nekim podrucjima, npr. u Bosni, bilo je i ustaško-cetnicke suradnje, lokalne vlasti bi se sporazumile s nekim cetnickim odredima o medusobnom nenapadanju, ustaše tamo nisu ulazile u srpska sela, a cetnici nisu dirali hravtska. Bilo je i toga, naravno.
Poanta svega je da stvari nisu bile tako crno-bijele, jednostavne kao što vi mislite. Na terenu je bio kaos, po potrebi su se sklapala razna (doduše kratkotrajna) savezništva.
Mogu još toliko toga pisati o tome...




tako su se žestoko borili da je prvi dan bitke pola cetnika prešlo ustašama, pa se skupa borili protiv ove druge polovice cetnika, uglavnom kako im u tom trenutku paše.
nije istina da su partizani i cetnici prve dvije godine rata suradivali. nakon sukoba u Užicama 41. nije više bilo nikakve suradnje, a nije je niti moglo biti jer je Tito bio u ideološkom sukobu s kraljom. Uostalom vec sam i prije napisao da je NDH donijela zakon po kojem svaka srpska obitelj na podrucju NDH CIJi clan ode u cetnike dobiva nagradu. ti si nabrojao par nekih manjih sukoba izmedu ustaša i cetnika, ali bilo je bezbroj slucajeva suradnje ustaša i cetnika. u svakoj vecoj ofenzivi bili su pod zajednickim njemackim zapovjedništvom i borili se rame uz rame. spomenut cu samo Neretvu 43 i Knin 44. di su uglavnom dalmatinske brigade razbile ustaško cetnicku koaliciju. POslije toga cetnika više nije bilo, osim ovih par tisuca s kojima su ustaše pobjegle u Austriju.
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 24/11/2010 : 12:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message
@ mladjo

zasto si me izbacija na 7 dana bez ikakvog upozorenja?
ni u jednom svom postu nisam prekrsia pravila foruma.
ja sam iznio svoje misljenje (bez ikakvog spominjanja politike i nacionalnosti)nakon cega je usljedilo vrijedjanje od strane usera 'lwood' prvo me optuzuje da sam JA uzeo njegove novce,tocno rijecima: ''složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.''
naime doticni smatra da sam mu ja oduzeo nesto 1968,sto je nemoguce,nakon sto sam mu pokusao objasniti da nezelim ulaziti u te rasprave on me naziva REDIKULOM,potom mi se direktno obraca sa izrazom GLUPANE.
nakon toga sam u sljedecem postu napisao da mi se ne obraca, i POZVAO MODERATORE DA RADE SVOJ POSAO nakon cega sam banan bez ikakvog upozorenja.
Znaci ja sam pozvao moderatore da zastite mene i moje interese od neprijateljskih postova usera 'lwood'. jedino zbog cega mi je moglo zakljucati korisnicki racun je zbog mojih rijeci ''prva stvar ja te nisan ni u jednom postu vridja,ako si se nasa zbog ovog 'vlaske price' uvridjen lipo odjebi od mene i mojih postova jer te nisan zva da ulazis uopce u razgovor samnon niti san te proziva''
ako se rijec 'odjebi' u svrhu vlastite zastite ne smije koristit molia bi da to istaknete u pravilima foruma jer nije koristena u svrhu vrijedjanja clana nego u moju obranu.

sad je samo pitanje hoces li se normalno ispricat i omogucit mi nabavu stripova koje nisam uspio osvojiti na aukcijama zadnjih tjedan dana zbog neprofesionalnog obavljanja svojih zadaca.
Zahvaljujem.
Goran

stršljen spašen
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18732 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 24/11/2010 : 12:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
sve što nije nosilo titovku sa crvenom zvijezdom za vrijeme rata bio je ološ nevredan spomena,bilo to cetnici,ustaše ili slovenski domobranci...ološ prve vrste i poslje rata jih je stigla zaslužena kazna...slažem se da i NOB nije bila tako blistava kao prikazuju filmovi, ali pobobu prisegnuti okupatoru i fašistu koji okupira tvoju zemlju sa ciljem da cijelu jednu naciju uzdigne nad drugu, koji postavlja preko noci logore sa krematoriji u kojima završava sve redom,od dece i žena samo zato što nisu "viša" rasa....dubre svijetsko je suradivati sa njima pa bio to prisiljen,mobiliziran ili nagovoren od strane crkve i popa...a najveca glupost je da su se komunisti borili samo za vlast...pa jesu,ko se ne bori da vlada taj je lud, ali prvi cilj jim je bio ocistiti zemlju od okupatora i domaceg ološa svih vrsta...i hvala bogu, to jim je uz mnoge žrtve uspjelo...moja tri strica dala su život za slobodu na strani partizana,deda logorovao na Rabu i jeo kore od pomaranca da je preživeo(jedan od redkih sretnika),otac mi sa majkom i bratom star 5 godina zime preživljavao u jednoj šupi za seno, a selo i zemlju okupator je skoro da popalio cijelu...i sad da nisu bili na pravoj strani? Ako je i jedan rat pravedan, taj je bio...bilo je i zlocina sa svih strana,to se nesmje prešutit ali kad ti ubiju brata ti ceš ubicu poljubit...zub za zub je bilo tada i uvijek u ratu...šteta da su 90-tih sa dolazkom svih tih podjela i nacionalizma stigli i neki novi povjestnicari koji probaju preokrenut povjest NOB-ja...to jim kod nekih naciidijota može i uspjet ali u vecini normalnih ljudi koji misle svojom glavom to samo probudi svijest da su partizani sa Titom na celu izvojevali veliku pobjedu za sve ove sada mini zemlje
regiona...teller nije samo rendžer vec i partizan...bilo to kome drago ili ne...
Tako ucim i djecu,bolje da istinu saznaju od mene nego nekih kvazi povjestnicara/istoricara.
Evo kod nas recimo novodobni "zgodovinar"Dežman prekopava jame sa ostacima žrtva rata i sve vodi ko žrtve partizana....zar na lubanji piše ko je bio u kojoj vojsci....a da je ironija veca,otac mu je bio partizan veliki...valjda se prevrce u grobu danas jadnik...ali ga neki politicari zbog toga vole...oni ciji su ocevi prisegnuli crkvi i Njemcima...ološ i ološ.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/11/2010 : 12:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by lwood
složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.
ako nemaš novaca nemoj više ovo komentirat.



e to su vec vlaske price,zivia covik.



ako te baš zanima glupane,zemljište se nalazilo usrid Splita


prva stvar ja te nisan ni u jednom postu vridja,ako si se nasa zbog ovog 'vlaske price' uvridjen lipo odjebi od mene i mojih postova jer te nisan zva da ulazis uopce u razgovor samnon niti san te proziva,
to sta si neodgojen i neznas normalno komunicirat bez vridanja nije moj problem.

1Euro je lipo napisa u svom postu tocno sta oznacuje to 'vlaske price',i sad ako nisi u stanju svatit da nema veze s tim di je ta zemlja bila nego se odnosilo na tok rasprave pokazuje koliko si ubiti zatucan.

drugo, uzelo je i mojima dobar dio zemlje na mostinama prilikom cega je doslo do fizickog sukoba (citaj pendrecenje) jer moji nisu tili uzet neku smisnu paru za masu zemlje,da su ISTA uzeli nebi imali nikakvo pravo na povrat. dobar dio para je na kraju isplacen,nije sve al bolje nego nista..
nadan se da ces ovaj post bar malo razumit prije sljedeceg posta u kojem ces opet pocet vridjat bez razloga ko pravi zadrti vlaj. aj
e i usput nadan se da neki od moderatora radi svoj posa na forumu




Gorane, stvarno nema potrebe za ovakvim postovima i vrijedanjem. Lwood je udaljen sa foruma zbog uvreda, a sada moram i tebe udaljiti.
Nema potrebe za teškim rijecima, možemo komunicirati kao normalni ljudi što se, na kraju krajeva, i vidi iz cijele ove rasprave

Tjedan dana nije puno vremena, a onda te ocekujemo sa novim postovima u kojima, nadam se, nece biti uvreda



Kao što vidiš, sve je po propisima
Poštuj pravila pa nece biti potrebe za intervencijom
A ako ucestvuješ na aukcijama onda imaš i dodatni motiv da se ponašaš u skladu s pravilima
To je to što se tice ove teme. Ne idemo više u offtopic.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/11/2010 : 13:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Zok




ja je vidim...thompson ne velica krvavog srpskog ratnog zlocinca koji je kriv za masakre u bosni i kojeg traži cijeli svijet...



Tip uopste nije ratni zlocinac,kamo srece da je jedan ovakav bio i 41'.
[/quote]
ma nije uopce,u haagu je jer je prešao preko crvenoga...ban...mjesec dana...
[/quote]




Idemo u moderatorski forum da malo raspravimo o ovome.



Edited by - King Warrior on 24/11/2010 13:26:55
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8231 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 24/11/2010 : 13:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
za sad je ova tema odnila deset clanova od toga je jedan vracen







Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5830 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 24/11/2010 : 13:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
I zabrana ulaska na Poljud 2 meseca!
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 24/11/2010 : 15:41:15  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by lwood
složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.
ako nemaš novaca nemoj više ovo komentirat.



e to su vec vlaske price,zivia covik.



ako te baš zanima glupane,zemljište se nalazilo usrid Splita


prva stvar ja te nisan ni u jednom postu vridja,ako si se nasa zbog ovog 'vlaske price' uvridjen lipo odjebi od mene i mojih postova jer te nisan zva da ulazis uopce u razgovor samnon niti san te proziva,
to sta si neodgojen i neznas normalno komunicirat bez vridanja nije moj problem.

1Euro je lipo napisa u svom postu tocno sta oznacuje to 'vlaske price',i sad ako nisi u stanju svatit da nema veze s tim di je ta zemlja bila nego se odnosilo na tok rasprave pokazuje koliko si ubiti zatucan.

drugo, uzelo je i mojima dobar dio zemlje na mostinama prilikom cega je doslo do fizickog sukoba (citaj pendrecenje) jer moji nisu tili uzet neku smisnu paru za masu zemlje,da su ISTA uzeli nebi imali nikakvo pravo na povrat. dobar dio para je na kraju isplacen,nije sve al bolje nego nista..
nadan se da ces ovaj post bar malo razumit prije sljedeceg posta u kojem ces opet pocet vridjat bez razloga ko pravi zadrti vlaj. aj
e i usput nadan se da neki od moderatora radi svoj posa na forumu




Gorane, stvarno nema potrebe za ovakvim postovima i vrijedanjem. Lwood je udaljen sa foruma zbog uvreda, a sada moram i tebe udaljiti.
Nema potrebe za teškim rijecima, možemo komunicirati kao normalni ljudi što se, na kraju krajeva, i vidi iz cijele ove rasprave

Tjedan dana nije puno vremena, a onda te ocekujemo sa novim postovima u kojima, nadam se, nece biti uvreda



Kao što vidiš, sve je po propisima
Poštuj pravila pa nece biti potrebe za intervencijom
A ako ucestvuješ na aukcijama onda imaš i dodatni motiv da se ponašaš u skladu s pravilima
To je to što se tice ove teme. Ne idemo više u offtopic.


oprosti al moran te pitat jel imas disleksiju? nemoj me sad opet izbacit jer te uljudno pitam nesto.
molin te objasni mi kad sam uvrijedio nekog da me imas pravo izbaciti i to BEZ UPOZORENJA?
zahvaljujem ti jos jednom

stršljen spašen
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39950 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 24/11/2010 : 15:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by goran split
oprosti al moran te pitat jel imas disleksiju?





"Ovo je picka, pljacka vam materina"


Edited by - sawitch on 24/11/2010 15:48:07
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/11/2010 : 16:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by lwood
složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.
ako nemaš novaca nemoj više ovo komentirat.



e to su vec vlaske price,zivia covik.



ako te baš zanima glupane,zemljište se nalazilo usrid Splita


prva stvar ja te nisan ni u jednom postu vridja,ako si se nasa zbog ovog 'vlaske price' uvridjen lipo odjebi od mene i mojih postova jer te nisan zva da ulazis uopce u razgovor samnon niti san te proziva,
to sta si neodgojen i neznas normalno komunicirat bez vridanja nije moj problem.

1Euro je lipo napisa u svom postu tocno sta oznacuje to 'vlaske price',i sad ako nisi u stanju svatit da nema veze s tim di je ta zemlja bila nego se odnosilo na tok rasprave pokazuje koliko si ubiti zatucan.

drugo, uzelo je i mojima dobar dio zemlje na mostinama prilikom cega je doslo do fizickog sukoba (citaj pendrecenje) jer moji nisu tili uzet neku smisnu paru za masu zemlje,da su ISTA uzeli nebi imali nikakvo pravo na povrat. dobar dio para je na kraju isplacen,nije sve al bolje nego nista..
nadan se da ces ovaj post bar malo razumit prije sljedeceg posta u kojem ces opet pocet vridjat bez razloga ko pravi zadrti vlaj. aj
e i usput nadan se da neki od moderatora radi svoj posa na forumu




Gorane, stvarno nema potrebe za ovakvim postovima i vrijedanjem. Lwood je udaljen sa foruma zbog uvreda, a sada moram i tebe udaljiti.
Nema potrebe za teškim rijecima, možemo komunicirati kao normalni ljudi što se, na kraju krajeva, i vidi iz cijele ove rasprave

Tjedan dana nije puno vremena, a onda te ocekujemo sa novim postovima u kojima, nadam se, nece biti uvreda



Kao što vidiš, sve je po propisima
Poštuj pravila pa nece biti potrebe za intervencijom
A ako ucestvuješ na aukcijama onda imaš i dodatni motiv da se ponašaš u skladu s pravilima
To je to što se tice ove teme. Ne idemo više u offtopic.


oprosti al moran te pitat jel imas disleksiju? nemoj me sad opet izbacit jer te uljudno pitam nesto.
molin te objasni mi kad sam uvrijedio nekog da me imas pravo izbaciti i to BEZ UPOZORENJA?
zahvaljujem ti jos jednom



Stvarno je ugodno pricati sa uljudnim osobama
Zato sam siguran da ceš na miran, uljudan i dostojanstven nacin prihvatiti novo udaljavanje sa foruma
Teške rijeci su jedan razlog a offtopic (nakon ocite sugestije da se više ne skrece s teme)je drugi razlog. Ako želiš nešto reci - imaš za to odgovarajuci topic.

Ajd živio

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/11/2010 : 17:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by teller

sve što nije nosilo titovku sa crvenom zvijezdom za vrijeme rata bio je ološ nevredan spomena,bilo to cetnici,ustaše ili slovenski domobranci...ološ prve vrste i poslje rata jih je stigla zaslužena kazna...slažem se da i NOB nije bila tako blistava kao prikazuju filmovi, ali pobobu prisegnuti okupatoru i fašistu koji okupira tvoju zemlju sa ciljem da cijelu jednu naciju uzdigne nad drugu, koji postavlja preko noci logore sa krematoriji u kojima završava sve redom,od dece i žena samo zato što nisu "viša" rasa....dubre svijetsko je suradivati sa njima pa bio to prisiljen,mobiliziran ili nagovoren od strane crkve i popa...a najveca glupost je da su se komunisti borili samo za vlast...pa jesu,ko se ne bori da vlada taj je lud, ali prvi cilj jim je bio ocistiti zemlju od okupatora i domaceg ološa svih vrsta...i hvala bogu, to jim je uz mnoge žrtve uspjelo...moja tri strica dala su život za slobodu na strani partizana,deda logorovao na Rabu i jeo kore od pomaranca da je preživeo(jedan od redkih sretnika),otac mi sa majkom i bratom star 5 godina zime preživljavao u jednoj šupi za seno, a selo i zemlju okupator je skoro da popalio cijelu...i sad da nisu bili na pravoj strani? Ako je i jedan rat pravedan, taj je bio...bilo je i zlocina sa svih strana,to se nesmje prešutit ali kad ti ubiju brata ti ceš ubicu poljubit...zub za zub je bilo tada i uvijek u ratu...šteta da su 90-tih sa dolazkom svih tih podjela i nacionalizma stigli i neki novi povjestnicari koji probaju preokrenut povjest NOB-ja...to jim kod nekih naciidijota može i uspjet ali u vecini normalnih ljudi koji misle svojom glavom to samo probudi svijest da su partizani sa Titom na celu izvojevali veliku pobjedu za sve ove sada mini zemlje
regiona...teller nije samo rendžer vec i partizan...bilo to kome drago ili ne...
Tako ucim i djecu,bolje da istinu saznaju od mene nego nekih kvazi povjestnicara/istoricara.
Evo kod nas recimo novodobni "zgodovinar"Dežman prekopava jame sa ostacima žrtva rata i sve vodi ko žrtve partizana....zar na lubanji piše ko je bio u kojoj vojsci....a da je ironija veca,otac mu je bio partizan veliki...valjda se prevrce u grobu danas jadnik...ali ga neki politicari zbog toga vole...oni ciji su ocevi prisegnuli crkvi i Njemcima...ološ i ološ.


sa vecinom napisanog bih se mogao složiti, ali s ovim što sam zacrvenio nikako se ne mogu složiti, pogotovo što znamo na što je licila ta 'kazna'
mnogi od likvidiranih su zaslužili smrtnu kaznu, mnogi dugotrajni zatvor, a mnogi i da ih se pusti - medutim, za takve stvari postoje sudovi, da je tako napravljeno danas bi mnoge stvari bile drugacije

i drago mi je da si i rendžer i partizan

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 24/11/2010 : 18:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Od bezazlene rasprave o ulasku Hrvatske u EU, nekoliko stranica poslije tema se pretvorila u diskusiju o ustasama i cetnicima.
Jedan prijatelj je nedavno rekao, prije spominjanja cetnika i ustasa, "pustite ih, neka vide gdje ce odvesti rasprave takve vrste", bio je u pravu.
Rezultat - masovno izbacivanje, vrijedjanje i sve ostalo sto ide uz to.

Sjetite se ove teme svaki put kada nekome padne na pamet da pokrene slicnu diskusiju, koja nije moguca na jednom forumu kao sto je nas, forumu koji ima visok procenat svih nacionalnosti sa nasih prostora.

Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000