forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gallup: Samo 25% gradana Hrvatske želi u EU
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Poli
Advanced Member



Slovenia
37759 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/11/2010 : 18:45:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Hvala!

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/11/2010 : 18:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:

bah a jes li ti cuo za rimljane, pa za to da su ovi ponesto ukrali od rimljana, prekrojili, nadogradili, usvojili, prekrojili
nisi za to znao
stos tice higijene, stvarno ne bih previse komentirao, u moderno skoro pa danasnje vrijeme sam jedan period zivota zivio na kosovu pa sam vidio tu naprednu higijenu od koje bi mi toliko trebali nesto uciti



Rimljani su sve to napravili u pretkrscanskoj eri njihove povijesti. A ako su Turci preuzimali, sto nisu i krscani? Jednako im je bilo dostupno...I kakve veze moderno vrijeme sa onim od prije petsto godina po pitanju arhitekture i zivotnog standarda? Raja je uvijek bila u kurcu i zivjela nikako. Bez obzira je li ovim prostorima vladao kralj Tomislav ili Sulejman Velicanstveni...



a kao mi nismo nista preuzeli od rimljana, dosli turci da nas nauce kako preuzeti nesto od rimljana
ako je netko bio napredan prije petstotina godina i vladao nekim podrucjem petstotina godina valjada bi ponesto ostalo od toga za vidjeti
doduse ostalo je, ali ne bas lijepo za vidjeti


ne mogu vjerovat
ali stvarno ne mogu


Kene raspravljaš sa covikon kojen je prevod Asteriksa iz Izvora bolji od prevoda iz AZ.
Ima li se smisla na ovakovoj temi raspravljat s takvin covikon?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/11/2010 : 19:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Vratimo se sada na temu bez spominjanja 2 svjetskog rata i narodnjaka tipa thomson/ceca ako je to moguce

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/11/2010 : 19:22:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:

bah a jes li ti cuo za rimljane, pa za to da su ovi ponesto ukrali od rimljana, prekrojili, nadogradili, usvojili, prekrojili
nisi za to znao
stos tice higijene, stvarno ne bih previse komentirao, u moderno skoro pa danasnje vrijeme sam jedan period zivota zivio na kosovu pa sam vidio tu naprednu higijenu od koje bi mi toliko trebali nesto uciti



Rimljani su sve to napravili u pretkrscanskoj eri njihove povijesti. A ako su Turci preuzimali, sto nisu i krscani? Jednako im je bilo dostupno...I kakve veze moderno vrijeme sa onim od prije petsto godina po pitanju arhitekture i zivotnog standarda? Raja je uvijek bila u kurcu i zivjela nikako. Bez obzira je li ovim prostorima vladao kralj Tomislav ili Sulejman Velicanstveni...



a kao mi nismo nista preuzeli od rimljana, dosli turci da nas nauce kako preuzeti nesto od rimljana
ako je netko bio napredan prije petstotina godina i vladao nekim podrucjem petstotina godina valjada bi ponesto ostalo od toga za vidjeti
doduse ostalo je, ali ne bas lijepo za vidjeti


ne mogu vjerovat
ali stvarno ne mogu


Kene raspravljaš sa covikon kojen je prevod Asteriksa iz Izvora bolji od prevoda iz AZ.
Ima li se smisla na ovakovoj temi raspravljat s takvin covikon?


ma stvar je u tome što ja njega poznam osobno
i što je drag i pametan i da se s njime razgovarat
al' kad zatupi po forumu, onda stvarno...

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 23/11/2010 : 19:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by mamlaz

pa svaka drzava je umjetna tvorevina


Nije baš tako. Ona koja nastaje slobodnom voljom njezinog naroda ne može biti umjetna tvorevina. Kad se stvarala Juga (prva i druga) ili slicne tvorevine, nitko nije pitao njene narode žele li to.



Naravno da moze....'volja naroda' je jednaka pizdarija ko i sve drugo


Nije baš tako. Veca je 'pizdarija' kad te utrpaju negdje a da te nitko ništa o tome ne pita.


a šta nisi preko grane otišao u dijasporu,pa tamo vikao da si hrvat ako ti je to toliko falilo...


A što ti ne odeš na Kubu li u Sjevernu koreju ako ti komunizam toliko fali, i ako ti je onda bilo bolje??


ne fali meni komunizam,fali mi placa,fale mi novci za platit racune,placa mi je za 15 dana,ja ni kune u džepu...fali mi sigurnost,vjera u bolje sutra...sa ovakvim vodstvom drage nam države,koji su još gori nego komunisti,a pola njih je i bilo u komunistima...a sebi sam stvorio sve preduvjete,školovan ja,školovana mi žena,nismo glupi ni retardirani,mladi,zdravi,a primamo crkavicerintamo,a sve za kurac...,ali jebi ga,imamo državu...


Mogu te razumjeti jer sam npr. ja bio dugo nezaposlen, pa znam kako je kad se nema novaca. Hvala Bogu sad imam neki posao, prosjecnu hrvatsku placu i zadovoljan sam. Pogotovo kad vidim koliko je nezaposlenih. Ili onih kojima kasne place.
Ali zar misliš da bi ti bilo bolje da nemamo svoju državu? Da smo svugdje stranci i izbjeglice, kao Kurdi i Palestinci? Bilo bi nam još gore.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 23/11/2010 : 19:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by globinjo

postojat ce hrvatska,nadam se još jako dugo,ali kakva...


To što sam rekao da mi je OK, ne znaci da sam 100% zadovoljan sa stanjem kod nas. Samo se ne želim prepuštati pesimizmu, crnilu i beznadu. Ako se tome potpuno prepustimo, bit ce nam i gore.


pa dokle cekati...još dvadeset godinada uživam kad budem blizu penzije koja ce mi biti 2000 kuna...


Kakve sve bijede ima u svijetu. U vecem dijelu svijeta. Gdje ljudi žive po njih 20 u kolibama bez struje i vode (diljem Afrike, Južne Amerike, Azije...). Oni nece nikad ni imati nikakvu penziju. A mnogi nece docekati ni 50-tu. A mi mislimo da je nama najgore.
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5830 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 23/11/2010 : 19:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
Dakle, evo vam slika i prilika dokle su nas dovele nase male sebicnosti.
Ovo je zivi dokaz da smo dotakli DNO DNA!

http://www.darkwood.co.rs/forum/index.php?topic=851.0

Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8231 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 23/11/2010 : 20:01:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by cat claw

Dakle, evo vam slika i prilika dokle su nas dovele nase male sebicnosti.
Ovo je zivi dokaz da smo dotakli DNO DNA!

http://www.darkwood.co.rs/forum/index.php?topic=851.0





Tužno je to.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 23/11/2010 : 20:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by ken2
ne samo da to stoji za sadašnje vrijeme, nego je tako bilo i prije
pitanje za dsormaza1, velikog povjesnicara:
navedi jednu bitku iz II svjetskog rata u kojoj su se borili ustaše protiv cetnika, a da taj sukob prelazi okvire kafanskih kavgi pijanih idiota
za svaku bitku koju dokumentiraš, ja se obavezujem pronaci 5 vojnih operacija u kojima su isti ti 'naši' i 'njihovi' tijesno suradivali, naravno, protiv partizana


Baš mi je drago da si me to pitao, ali sad se stavljam u neugodnu situaciju nekakvog odvjetnika NDH.
Drago mi je da mogu demistificirati komunisticke laži tj. bolje reci njihova prešucivanja nekih dogadaja.
Evo jednog primjera velike bitke izmedu ustaša i cetnika u travnju 1945. na podrucju izmedu Banja Luke i Bosanske Gradiške:

http://hr.wikipedia.org/wiki/Bitka_na_Lijev%C4%8Da_polju

Znam još i za borbe izmedu ustaša i cetnika na planini Ozren u prosincu 1941., zatim za ofanzivu Crne Legije pocetkom 1942. i njihovih borbi protiv cetnika kojima je zapovjedao major Jezdimir Dangic na Romaniji i Podrinju (kad su ustaše zauzele Srebrenicu i Bratunac i izbile na Drinu), zatim za cetnicku opsadu Višegrada u jesen 1941., ali Višegrad su tada branile 2 domobranske bojne i nešto lokalne milicije, pod zapovjedništvom pukovnika Begica, ustaša tamo nije ni bilo...znam još mnoge primjere prešucivane od partizanske historijografije, ali kako da ti to sad dokumentiram, potrudi se malo i sam ceš saznati za neke stvari.
Kao što je postojala i suradnja izmedu partizana i cetnika, pogotovo na pocetku rata kad su zajedno digli tzv. ustanak u Srbu u Lici 1941. i izmasakrirali malobrojne Hrvate koji su živjeli na tom podrucju, a preživjele natjerali u bjeg. Na tom podrucju nije tada bilo niti jednog ustaše pa nije jasno protiv kakvih su to strašnih fašista tamo digli ustanak. Možda su im se hrvatski civili pricinili kao strašni fašisti.
Poznato je da su cetnici i partizani na nekim podrucjima intenzivno suradivali prve 2 godine rata, a pod kraj rata mnogi cetnicki odredi obrijali su brade i prešli u partizane.
Nadalje, na nekim podrucjima, npr. u Bosni, bilo je i ustaško-cetnicke suradnje, lokalne vlasti bi se sporazumile s nekim cetnickim odredima o medusobnom nenapadanju, ustaše tamo nisu ulazile u srpska sela, a cetnici nisu dirali hravtska. Bilo je i toga, naravno.
Poanta svega je da stvari nisu bile tako crno-bijele, jednostavne kao što vi mislite. Na terenu je bio kaos, po potrebi su se sklapala razna (doduše kratkotrajna) savezništva.
Mogu još toliko toga pisati o tome...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 23/11/2010 : 20:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
O tim nekim borbama izmedu ustaša i cetnika (posebno ovo za Lijevce Polje) pisala je ne tako davno i ljevicarska Slobodna Dalmacija. Cak i oni...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 23/11/2010 : 20:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Ne da mi se sad odgovarat na sve ono gore što si napisao, jer mi polako sve to pocinje liciti na uzaludno mlacenje prazne slame. Mi se ionako nikad necemo složiti oko nekih stvari.

quote:
Originally posted by cat claw

Apropo tvoje slobode da slobodno o svemu govoriš, ona je sankcionisana daleko gorom kaznom od Golog otoka. Naime, možeš da pricaš šta god hoceš ali te niko ne zarezuje ni za suvu šljivu.[/b]




Glede ovoga, tocno, sad mogu pricati što hocu, ali barem necu završiti u zatvoru zbog toga.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/11/2010 : 20:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Woow ..kao sto rekoh..opterecen si prosloscu..nazalost .

- Meni su ljudi uvijek miliji od nacela, a najmiliji na svijetu su mi ljudi bez ikakvih nacela (Oscar Wilde).

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 23/11/2010 : 20:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Nisam opterecen, samo me zanima, ali nije mi to struka. Više hobi.
Ken2 je pitao pa mu odgovaram. Ne znam kako da mu dokumentiram te neke stvari kad on sigurno ne vjeruje tim izvorima ( a to nisu nikakve kafanske price, kao što Ken2 misli, ja sam u proucavanju tih tema naišao na kojekave gluposti koje sam odmah odbacio).
Imam podatke skinute i nadene iz raznih izvora, uspredivao sam ih, proucavao...jednako kao i s nekim temama iz americke povijesti koje me isto tako jako zanimaju. Ali, kao što rekoh, nije mi to profesija, za više detalja trebalo bi zaviriti u arhive, ali ne ove naše, vec one rimske, berlinske, moskovske, washingtonske...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/11/2010 : 20:54:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by Bob Rok

Konkluzija - mi na jugu smo kriminalci? Ja cu, dakle, da uzmem Cecin tekst i da ga upakujem u Tompsonovu muziku i dobio sam rok pesmu? To pokusavas da mi objasnis?

A sta cemo sa Vojvodjanima?

Ne znam odakle ti pade na pamet da generalizujes stvari...



Pa da, u osnovi hoces...:D, dobar dio pop/pop-rock/rock muzike, kad su rijeci u pitanju, nema gotovo nikakve razlike od narodnjaka...pogotovo ovih suvremenih varijanti



Nije bas tako. Ja ne vidim razliku izmedju pesme ovog i Perkovica Marka

http://www.youtube.com/watch?v=SS2SIKd-C0A&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=VyD897wTt6Q


ja je vidim...thompson ne velica krvavog srpskog ratnog zlocinca koji je kriv za masakre u bosni i kojeg traži cijeli svijet...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37759 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/11/2010 : 20:57:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Nego, hoce li ovi danasnji sukob izmedu S. i J. Koreje uticati na (ne)potporu hrv. pucanstva ulasku u EU.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/11/2010 : 20:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

Nego, hoce li ovi danasnji sukob izmedu S. i J. Koreje uticati na (ne)potporu hrv. pucanstva ulasku u EU.


ne...nema toga šta bi utjcalo da promijenim svoje mišljenje...nikad u europu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37759 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/11/2010 : 21:26:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Poli

Nego, hoce li ovi danasnji sukob izmedu S. i J. Koreje uticati na (ne)potporu hrv. pucanstva ulasku u EU.


ne...nema toga šta bi utjcalo da promijenim svoje mišljenje...nikad u europu...


Ma ne, salio se ja. Ovdje se pricalo o svemu drugome osim o naslovu iz topica pa si rekoh...

Sto se mene tice, Nato je bio "vece zlo" za Sloveniju od EU. Ali ta govna su nam dosla nekako... u kompletu.

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 23/11/2010 : 22:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by ken2
ne samo da to stoji za sadašnje vrijeme, nego je tako bilo i prije
pitanje za dsormaza1, velikog povjesnicara:
navedi jednu bitku iz II svjetskog rata u kojoj su se borili ustaše protiv cetnika, a da taj sukob prelazi okvire kafanskih kavgi pijanih idiota
za svaku bitku koju dokumentiraš, ja se obavezujem pronaci 5 vojnih operacija u kojima su isti ti 'naši' i 'njihovi' tijesno suradivali, naravno, protiv partizana


Baš mi je drago da si me to pitao, ali sad se stavljam u neugodnu situaciju nekakvog odvjetnika NDH.
Drago mi je da mogu demistificirati komunisticke laži tj. bolje reci njihova prešucivanja nekih dogadaja.
Evo jednog primjera velike bitke izmedu ustaša i cetnika u travnju 1945. na podrucju izmedu Banja Luke i Bosanske Gradiške:

http://hr.wikipedia.org/wiki/Bitka_na_Lijev%C4%8Da_polju

Znam još i za borbe izmedu ustaša i cetnika na planini Ozren u prosincu 1941., zatim za ofanzivu Crne Legije pocetkom 1942. i njihovih borbi protiv cetnika kojima je zapovjedao major Jezdimir Dangic na Romaniji i Podrinju (kad su ustaše zauzele Srebrenicu i Bratunac i izbile na Drinu), zatim za cetnicku opsadu Višegrada u jesen 1941., ali Višegrad su tada branile 2 domobranske bojne i nešto lokalne milicije, pod zapovjedništvom pukovnika Begica, ustaša tamo nije ni bilo...znam još mnoge primjere prešucivane od partizanske historijografije, ali kako da ti to sad dokumentiram, potrudi se malo i sam ceš saznati za neke stvari.
Kao što je postojala i suradnja izmedu partizana i cetnika, pogotovo na pocetku rata kad su zajedno digli tzv. ustanak u Srbu u Lici 1941. i izmasakrirali malobrojne Hrvate koji su živjeli na tom podrucju, a preživjele natjerali u bjeg. Na tom podrucju nije tada bilo niti jednog ustaše pa nije jasno protiv kakvih su to strašnih fašista tamo digli ustanak. Možda su im se hrvatski civili pricinili kao strašni fašisti.
Poznato je da su cetnici i partizani na nekim podrucjima intenzivno suradivali prve 2 godine rata, a pod kraj rata mnogi cetnicki odredi obrijali su brade i prešli u partizane.
Nadalje, na nekim podrucjima, npr. u Bosni, bilo je i ustaško-cetnicke suradnje, lokalne vlasti bi se sporazumile s nekim cetnickim odredima o medusobnom nenapadanju, ustaše tamo nisu ulazile u srpska sela, a cetnici nisu dirali hravtska. Bilo je i toga, naravno.
Poanta svega je da stvari nisu bile tako crno-bijele, jednostavne kao što vi mislite. Na terenu je bio kaos, po potrebi su se sklapala razna (doduše kratkotrajna) savezništva.
Mogu još toliko toga pisati o tome...



Taj sukob ("bitka" je prejaka rec) se vise desio iz straha od Partizana...jer su i jedni i drugi bezali od njih...na kraju su se pobili izmedju sebe!
A najzanimljivije je da su posle svi zajedno...i Cetnici i Ustase propesacili do Bleiburga...

Ipak...ostaje utisak da su oni vise saradjivali nego sto su istinski vodili rat jedni protiv drugih...




"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

Zagor-te-nay
Senior Member



Croatia
2453 Posts

Member since 03/05/2006

Posted - 23/11/2010 : 23:10:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Zagor-te-nay a Private Message
quote:
Originally posted by split85

quote:
Originally posted by cat claw

Dakle, evo vam slika i prilika dokle su nas dovele nase male sebicnosti.
Ovo je zivi dokaz da smo dotakli DNO DNA!

http://www.darkwood.co.rs/forum/index.php?topic=851.0





Tužno je to.



Ne cudi me ovo jer baš prije par tjedana sam naiša u Sofiji u hostelu u krcmi na neke japance, a jedan od njih zadnji 15 miseci se vozi biciklom od od japana, dosa je do Sofije, iznenadija bi se covik koliko zna o srbima, hrvatima, kaže, na srpskoj je strani ...koji tipovi, s japancima nikad neznaš.
A drugi japanac je navijac hajduka, upravo se bija vratija u sofiju iz Splita, gleda je Anderlechta. Da nije pokaza slike na mob na sjeveru nebi mu virova. Japanci su bolesnici...

Majka Bonelli je pocetak...i kraj.

Edited by - Zagor-te-nay on 23/11/2010 23:11:47
Go to Top of Page

Zok
New Member



Bosnia and Herzegovina
121 Posts

Member since 02/10/2010

Posted - 24/11/2010 : 01:01:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Zok a Private Message

[/quote]
ja je vidim...thompson ne velica krvavog srpskog ratnog zlocinca koji je kriv za masakre u bosni i kojeg traži cijeli svijet...

[/quote]
Tip uopste nije ratni zlocinac,kamo srece da je jedan ovakav bio i 41'.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5804 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 24/11/2010 : 01:07:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message
Jebali vas više ratovi i ratni zlocinci, i Thompsoni i Cece, i Europska Unija, i Hrvati i Srbi, i južnjaci i sjevernjaci... Što je rekao jedan moj profesor: 'Svi su problemi poceli kad je covjek rekao 'Ovo je moje!'' I vi i vaše podjele više! Nije ni cudo što nas zapadnjaci gledaju kao stoku, kad ovdje ljudi od 30+ godina pišu gluposti!

Eto, sad kad sam rekao svoje, mogu mirne duše na spavanje :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/11/2010 : 01:25:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Zok




ja je vidim...thompson ne velica krvavog srpskog ratnog zlocinca koji je kriv za masakre u bosni i kojeg traži cijeli svijet...

[/quote]
Tip uopste nije ratni zlocinac,kamo srece da je jedan ovakav bio i 41'.
[/quote]
ma nije uopce,u haagu je jer je prešao preko crvenoga...ban...mjesec dana...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16329 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/11/2010 : 01:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Onda bi mogao i sebe da banujes zbog ove tvoje recenice koju je on citirao.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/11/2010 : 01:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Onda bi mogao i sebe da banujes zbog ove tvoje recenice koju je on citirao.


šta fali mojoj recenici...nešto sam krivo napisao?daj me ispravi...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16329 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 24/11/2010 : 01:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Napisao si da je zlocinac, koljac, ali to nije dokazano. Zok nista manje niti nista vise nije rekao.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000