forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gallup: Samo 25% gradana Hrvatske želi u EU
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 23/11/2010 : 18:08:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:


A ako ti ne vidis razliku i ako smatras da je ovaj dobar, a isti takav cica sa druge strane Save da je cetnik, onda si ti, dragi Krugeru, po svojoj definiciji - Turcin.



nasao si jednu recenicu i odmah fajer
znas li ti kad je ta recenica nastala, koje godine i u kojim okolnostima
jel potrebno objasnjavati
[/quote]

Problem je u tome sto se ta recenica i ta pjesma ponavlja danas, na koncertima koje slusaju klinci od 18 i manje godine, koji s ratom nisu imali veze i koji se zahvaljujuci njoj nabrijavaju na ove s druge strane granice, istih godina, koji jednako s ratom nisu imali veze...u kontekstu nastanka ova pjesma nije problematicna...danas je...

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 18:08:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Bob Rok

"Slusajte me dobro srpski cetnici, stici ce vas nasa ruka i u Srbiji" nije sovinizam? Ovo je citiranje Biblije? I najgori turbofolk sa indijskim melosom je za ovo sta peva ovaj manijak vrhunac umetnosti.

A ako ti ne vidis razliku i ako smatras da je ovaj dobar, a isti takav cica sa druge strane Save da je cetnik, onda si ti, dragi Krugeru, po svojoj definiciji - Turcin.



nasao si jednu recenicu i odmah fajer
znas li ti kad je ta recenica nastala, koje godine i u kojim okolnostima
jel potrebno objasnjavati



Nema opravdanja. Narocito sto ljudi te nacionalisti i dalje zive u Hrvatskoj. I da, hriscanin nije jednako patriota.



to su pocetci, losi uvjeti, nemas krova nad glavom, ni pravo pisalo ni list papira nemas, moras svoju srzbu negdje iskaliti

poslje je ipak malo bolje
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/11/2010 : 18:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mr murdoc

Tvoja rijec je ogranicena predrasudama te nije zasluzila da se takvom naziva.
citirat cu ti Andrica da malo sebi dodes i ne prosipas ovakve nebuloze glede neke tvoje borbe i tkz poznavanja istinske glazbe




a sto ces ja sam priglupi panonac koji je sposoban koristiti vlasito rasmisljanje, pogledati, gledati, vidjeti, otici i doci, pa se vratiti u svoj dom
moja borba je borba protiv nepravde, koje na zalost previse na svijetu, dosla ona s zapada il s istoka, s juga il sa sjevera, svejedno

Cuj baja i sam sam panonac , ali vidim da sada skreces vodotok u nekom drugom pravcu i ka nekom drugom univerzumu.
Ako je suditi po ovom tvom postu..svaka ti cast i svaka ti dala , ali sudeci po prijasnjim postovima prika moj..tako se ne stvaraju prijatelji , niti je to odraz duse panonske.
Bilo je previse sranja glede integracija na nasim prostorima , bilo je i previse zrtava takovih sranja ..nazalost.
Moje skromno razmisljanje (glede teme topica) je da nebi trebali ulaziti u clanstvo EU , ali biti sudionik u transferu i trade komunikacijama .
Nisam pobornik balkanskih reunion blokova , ali vjerujem da svakome od nas moze koristiti jedan poslovni fair-trade.
Misljenja sam da smo bliski narodi koji mogu stvoriti jednu jaku poslovnu regiju koja kasnije moze obuhvatiti i sport, kulturu i prezentaciju koljevke naroda.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37759 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/11/2010 : 18:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Jaoj, moderatori, molim vas...

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 18:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:


A ako ti ne vidis razliku i ako smatras da je ovaj dobar, a isti takav cica sa druge strane Save da je cetnik, onda si ti, dragi Krugeru, po svojoj definiciji - Turcin.



nasao si jednu recenicu i odmah fajer
znas li ti kad je ta recenica nastala, koje godine i u kojim okolnostima
jel potrebno objasnjavati



Problem je u tome sto se ta recenica i ta pjesma ponavlja danas, na koncertima koje slusaju klinci od 18 i manje godine, koji s ratom nisu imali veze i koji se zahvaljujuci njoj nabrijavaju na ove s druge strane granice, istih godina, koji jednako s ratom nisu imali veze...u kontekstu nastanka ova pjesma nije problematicna...danas je...
[/quote]

da je samo u tome problem, mladi su uvijek takvi vole se izdivljati kad nemaju pametnijeg posla, a kakve samo sve gluposti slusaju
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/11/2010 : 18:16:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
stvarno tupiš i pricaš gluposti
opcepoznata je cinjenica da je islam u to doba bio po pitanju higijene stoljecima ispred nas kršcana, koji smo se gušili u smradu i prljavštini
jesi citao studije o turskoj arhitekturi na našim prostorima, znaš što su hamami, i je li nešto slicno bilo tada u kršcanskom svijetu, znaš li kako izgleda tlocrt turske kuce, koliko su pazili na orijentaciju i osuncanje, razmake medu kucama, jesi li možda cuo za le corbusiera koji je putovao po turskim predjelima pocetkom 20.stoljeca i koliko mu je to otvorilo oci da postavi principe moderne arhitekture i urbanizma
da ne duljim - ionako ne vrijedi truda, opet ceš paušalno opizdit po svome

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 18:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mr murdoc

Tvoja rijec je ogranicena predrasudama te nije zasluzila da se takvom naziva.
citirat cu ti Andrica da malo sebi dodes i ne prosipas ovakve nebuloze glede neke tvoje borbe i tkz poznavanja istinske glazbe




a sto ces ja sam priglupi panonac koji je sposoban koristiti vlasito rasmisljanje, pogledati, gledati, vidjeti, otici i doci, pa se vratiti u svoj dom
moja borba je borba protiv nepravde, koje na zalost previse na svijetu, dosla ona s zapada il s istoka, s juga il sa sjevera, svejedno

Cuj baja i sam sam panonac , ali vidim da sada skreces vodotok u nekom drugom pravcu i ka nekom drugom univerzumu.
Ako je suditi po ovom tvom postu..svaka ti cast i svaka ti dala , ali sudeci po prijasnjim postovima prika moj..tako se ne stvaraju prijatelji , niti je to odraz duse panonske.
Bilo je previse sranja glede integracija na nasim prostorima , bilo je i previse zrtava takovih sranja ..nazalost.
Moje skromno razmisljanje (glede teme topica) je da nebi trebali ulaziti u clanstvo EU , ali biti sudionik u transferu i trade komunikacijama .
Nisam pobornik balkanskih reunion blokova , ali vjerujem da svakome od nas moze koristiti jedan poslovni fair-trade.
Misljenja sam da smo bliski narodi koji mogu stvoriti jednu jaku poslovnu regiju koja kasnije moze obuhvatiti i sport, kulturu i prezentaciju koljevke naroda.



nigdje ja ne skrecem, uvijek sam tu na istom toku
zasto bi mrzio nesto svoje da bi se svidio drugome
bliski smo mi i s madjarim, slovacima, cesima, malo i s austrijancima, jedina razlika izmedju nas nabrojanih i austrijanaca je financijska moc prvih u odnosu na nas
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 23/11/2010 : 18:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:

Nisam pobornik balkanskih reunion blokova , ali vjerujem da svakome od nas moze koristiti jedan poslovni fair-trade.



Da. U osnovi ce to i bit jedini razlog zbog kojeg ce doc do nastanka neke trece, ne mora se zvati, Jugoslavije. Nece jos tako skoro, ali kad odumru ljudi sa sjecanjima na ustase, partizane, i ovi zadnji rat, a jezik, ukoliko ga ne pojede engleski ili kineski, jos uvijek bude funkcionirao, opet cemo se spojit. Ekonomska logika - trziste od 20 miljona ljudi nije isto ko i trziste od 4. I nema u tome niceg loseg...

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 18:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

stvarno tupiš i pricaš gluposti
opcepoznata je cinjenica da je islam u to doba bio po pitanju higijene stoljecima ispred nas kršcana, koji smo se gušili u smradu i prljavštini
jesi citao studije o turskoj arhitekturi na našim prostorima, znaš što su hamami, i je li nešto slicno bilo tada u kršcanskom svijetu, znaš li kako izgleda tlocrt turske kuce, koliko su pazili na orijentaciju i osuncanje, razmake medu kucama, jesi li možda cuo za le corbusiera koji je putovao po turskim predjelima pocetkom 20.stoljeca i koliko mu je to otvorilo oci da postavi principe moderne arhitekture i urbanizma
da ne duljim - ionako ne vrijedi truda, opet ceš paušalno opizdit po svome



bah a jes li ti cuo za rimljane, pa za to da su ovi ponesto ukrali od rimljana, prekrojili, nadogradili, usvojili, prekrojili
nisi za to znao
stos tice higijene, stvarno ne bih previse komentirao, u moderno skoro pa danasnje vrijeme sam jedan period zivota zivio na kosovu pa sam vidio tu naprednu higijenu od koje bi mi toliko trebali nesto uciti
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 18:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:

Nisam pobornik balkanskih reunion blokova , ali vjerujem da svakome od nas moze koristiti jedan poslovni fair-trade.



Da. U osnovi ce to i bit jedini razlog zbog kojeg ce doc do nastanka neke trece, ne mora se zvati, Jugoslavije. Nece jos tako skoro, ali kad odumru ljudi sa sjecanjima na ustase, partizane, i ovi zadnji rat, a jezik, ukoliko ga ne pojede engleski ili kineski, jos uvijek bude funkcionirao, opet cemo se spojit. Ekonomska logika - trziste od 20 miljona ljudi nije isto ko i trziste od 4. I nema u tome niceg loseg...



sjecanja nikad ne odumiru, mnogi su pokusali izbrisati sjecanja, al uspjeli nisu
20 milijuna, bah postoji puno veci broj potrosaca koje bi nas 4 milijuna moglo i znalo iskoristiti da nam dozvole, al kad im se to bas i nesvidja
ovako u isti kotao nas dvajst milijona i kupujte ono sto vam mi stranci bidnemo prodavali
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8231 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 23/11/2010 : 18:25:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:

Nisam pobornik balkanskih reunion blokova , ali vjerujem da svakome od nas moze koristiti jedan poslovni fair-trade.



Da. U osnovi ce to i bit jedini razlog zbog kojeg ce doc do nastanka neke trece, ne mora se zvati, Jugoslavije. Nece jos tako skoro, ali kad odumru ljudi sa sjecanjima na ustase, partizane, i ovi zadnji rat, a jezik, ukoliko ga ne pojede engleski ili kineski, jos uvijek bude funkcionirao, opet cemo se spojit. Ekonomska logika - trziste od 20 miljona ljudi nije isto ko i trziste od 4. I nema u tome niceg loseg...



sumljam , 888 godina bit pod raznim krunama i režimima ipak je previše

jedanput je Vuco reka :"Hrvati su dobre sluge, ali nisu dobri gospodari"

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/11/2010 : 18:27:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by ken2

stvarno tupiš i pricaš gluposti
opcepoznata je cinjenica da je islam u to doba bio po pitanju higijene stoljecima ispred nas kršcana, koji smo se gušili u smradu i prljavštini
jesi citao studije o turskoj arhitekturi na našim prostorima, znaš što su hamami, i je li nešto slicno bilo tada u kršcanskom svijetu, znaš li kako izgleda tlocrt turske kuce, koliko su pazili na orijentaciju i osuncanje, razmake medu kucama, jesi li možda cuo za le corbusiera koji je putovao po turskim predjelima pocetkom 20.stoljeca i koliko mu je to otvorilo oci da postavi principe moderne arhitekture i urbanizma
da ne duljim - ionako ne vrijedi truda, opet ceš paušalno opizdit po svome



bah a jes li ti cuo za rimljane, pa za to da su ovi ponesto ukrali od rimljana, prekrojili, nadogradili, usvojili, prekrojili
nisi za to znao
stos tice higijene, stvarno ne bih previse komentirao, u moderno skoro pa danasnje vrijeme sam jedan period zivota zivio na kosovu pa sam vidio tu naprednu higijenu od koje bi mi toliko trebali nesto uciti


tvrdoglav si i zadrt u tripicke
baš me ljutiš
pa tko normalan to usporeduje s današnjim vremenom
jesam li lijepo napisao da se radi o tome dobu (15-19 st ako treba crtat), a ne o današnjim standardima - vidio bih te kako bi ti nos podnio boravak u nekom evropskom gradu tog vremena
što se utjecaja rima tice, opet ti je deplasirano, pa naravno da su rimljani utjecali na sve u svemu, ali je gola cinjenica da u evropi 16. stoljeca nije bilo termi, a u turskim predjelima je

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 23/11/2010 : 18:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:

bah a jes li ti cuo za rimljane, pa za to da su ovi ponesto ukrali od rimljana, prekrojili, nadogradili, usvojili, prekrojili
nisi za to znao
stos tice higijene, stvarno ne bih previse komentirao, u moderno skoro pa danasnje vrijeme sam jedan period zivota zivio na kosovu pa sam vidio tu naprednu higijenu od koje bi mi toliko trebali nesto uciti



Rimljani su sve to napravili u pretkrscanskoj eri njihove povijesti. A ako su Turci preuzimali, sto nisu i krscani? Jednako im je bilo dostupno...I kakve veze moderno vrijeme sa onim od prije petsto godina po pitanju arhitekture i zivotnog standarda? Raja je uvijek bila u kurcu i zivjela nikako. Bez obzira je li ovim prostorima vladao kralj Tomislav ili Sulejman Velicanstveni...

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 23/11/2010 : 18:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:

sjecanja nikad ne odumiru, mnogi su pokusali izbrisati sjecanja, al uspjeli nisu




Je, kako da ne...sigurno se sjecas zivota u Austro-Ugarskoj....i pamtis koji ti je vlastelin onda radija sranja po selu....samo pocekaj...

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 18:30:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:

bah a jes li ti cuo za rimljane, pa za to da su ovi ponesto ukrali od rimljana, prekrojili, nadogradili, usvojili, prekrojili
nisi za to znao
stos tice higijene, stvarno ne bih previse komentirao, u moderno skoro pa danasnje vrijeme sam jedan period zivota zivio na kosovu pa sam vidio tu naprednu higijenu od koje bi mi toliko trebali nesto uciti



Rimljani su sve to napravili u pretkrscanskoj eri njihove povijesti. A ako su Turci preuzimali, sto nisu i krscani? Jednako im je bilo dostupno...I kakve veze moderno vrijeme sa onim od prije petsto godina po pitanju arhitekture i zivotnog standarda? Raja je uvijek bila u kurcu i zivjela nikako. Bez obzira je li ovim prostorima vladao kralj Tomislav ili Sulejman Velicanstveni...



a kao mi nismo nista preuzeli od rimljana, dosli turci da nas nauce kako preuzeti nesto od rimljana
ako je netko bio napredan prije petstotina godina i vladao nekim podrucjem petstotina godina valjada bi ponesto ostalo od toga za vidjeti
doduse ostalo je, ali ne bas lijepo za vidjeti
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 18:32:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:

sjecanja nikad ne odumiru, mnogi su pokusali izbrisati sjecanja, al uspjeli nisu




Je, kako da ne...sigurno se sjecas zivota u Austro-Ugarskoj....i pamtis koji ti je vlastelin onda radija sranja po selu....samo pocekaj...



nedace se prenose s koljena na koljeno kao i sretna zbivanja te ljubav
danas hvala bogu imamo blagodati koje nam omogucuju da ponesto i zabiljezimo kad nam preci to cesto nisu mogli
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 23/11/2010 : 18:32:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:


sumljam , 888 godina bit pod raznim krunama i režimima ipak je previše

jedanput je Vuco reka :"Hrvati su dobre sluge, ali nisu dobri gospodari"



Ma ne mislim nuzno na zajednickog predsjednika, parlament il stajaznam...Trade union, otvorene granice, mobilnost na fakultetima, mogucnost zaposlenja i te stvari....Dogodit ce se jer je logicno da se dogodi, ukoliko nas ne pojede veca kulturna cjelina prije toga

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8099 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 23/11/2010 : 18:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:

bah a jes li ti cuo za rimljane, pa za to da su ovi ponesto ukrali od rimljana, prekrojili, nadogradili, usvojili, prekrojili
nisi za to znao
stos tice higijene, stvarno ne bih previse komentirao, u moderno skoro pa danasnje vrijeme sam jedan period zivota zivio na kosovu pa sam vidio tu naprednu higijenu od koje bi mi toliko trebali nesto uciti



Rimljani su sve to napravili u pretkrscanskoj eri njihove povijesti. A ako su Turci preuzimali, sto nisu i krscani? Jednako im je bilo dostupno...I kakve veze moderno vrijeme sa onim od prije petsto godina po pitanju arhitekture i zivotnog standarda? Raja je uvijek bila u kurcu i zivjela nikako. Bez obzira je li ovim prostorima vladao kralj Tomislav ili Sulejman Velicanstveni...



a kao mi nismo nista preuzeli od rimljana, dosli turci da nas nauce kako preuzeti nesto od rimljana
ako je netko bio napredan prije petstotina godina i vladao nekim podrucjem petstotina godina valjada bi ponesto ostalo od toga za vidjeti
doduse ostalo je, ali ne bas lijepo za vidjeti


ne mogu vjerovat
ali stvarno ne mogu

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 23/11/2010 18:35:25
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 18:35:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by ken2
ne mogu vjerovat
ali stvarno ne mogu



nisam ni ja, dok nisam vido svojim ocima, a bogme nagledao sam se svakave higijene, ops nehigijene
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 23/11/2010 : 18:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:

nedace se prenose s koljena na koljeno kao i sretna zbivanja te ljubav
danas hvala bogu imamo blagodati koje nam omogucuju da ponesto i zabiljezimo kad nam preci to cesto nisu mogli



Da, poznavat ces te stvari iz povijesnih knjiga, al ih neces imat internalizirano, bolit ce te neka stvar za lokalne razmirice tvog pradjeda...Kolikogod ljudi znam koji se još krve sto je necijeg su necijeg didu ubili partizani ili ustase, toliko ih znam koje potpuno zaboli za to...tih ce bit sve vise i vise...ljudi ce gledat kako ce prezivjet u susretu s ostatkom svijeta, i sasvim je normalno ocekivat da ce prvo pokusat suradnju s onima cijim jezikom govore....

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8231 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 23/11/2010 : 18:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
pokorili su nas Onur i Šeherezada kad vec nije moga Sulejman Velicanstveni

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/11/2010 : 18:38:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by mr murdoc

Tvoja rijec je ogranicena predrasudama te nije zasluzila da se takvom naziva.
citirat cu ti Andrica da malo sebi dodes i ne prosipas ovakve nebuloze glede neke tvoje borbe i tkz poznavanja istinske glazbe




a sto ces ja sam priglupi panonac koji je sposoban koristiti vlasito rasmisljanje, pogledati, gledati, vidjeti, otici i doci, pa se vratiti u svoj dom
moja borba je borba protiv nepravde, koje na zalost previse na svijetu, dosla ona s zapada il s istoka, s juga il sa sjevera, svejedno

Cuj baja i sam sam panonac , ali vidim da sada skreces vodotok u nekom drugom pravcu i ka nekom drugom univerzumu.
Ako je suditi po ovom tvom postu..svaka ti cast i svaka ti dala , ali sudeci po prijasnjim postovima prika moj..tako se ne stvaraju prijatelji , niti je to odraz duse panonske.
Bilo je previse sranja glede integracija na nasim prostorima , bilo je i previse zrtava takovih sranja ..nazalost.
Moje skromno razmisljanje (glede teme topica) je da nebi trebali ulaziti u clanstvo EU , ali biti sudionik u transferu i trade komunikacijama .
Nisam pobornik balkanskih reunion blokova , ali vjerujem da svakome od nas moze koristiti jedan poslovni fair-trade.
Misljenja sam da smo bliski narodi koji mogu stvoriti jednu jaku poslovnu regiju koja kasnije moze obuhvatiti i sport, kulturu i prezentaciju koljevke naroda.



nigdje ja ne skrecem, uvijek sam tu na istom toku
zasto bi mrzio nesto svoje da bi se svidio drugome
bliski smo mi i s madjarim, slovacima, cesima, malo i s austrijancima, jedina razlika izmedju nas nabrojanih i austrijanaca je financijska moc prvih u odnosu na nas

Pogresno razmisljas , nece ti ni austrougari ni cehoslovaci ruku pruziti niti je namjeravaju , jer su sami u govnima do guse da bi razmisljali o nekom tamo vazalom plemstvu koje sanja da je bolje od ostatka regije u kojoj zivi .
Vazalno plemstvo stotinama godina..a ti opet naginjes u integracije, razocaran sam takovim razmisljanjem..iskreno razocaran.
Bojim se da si obiljezen homofobijom, ksenofobijom,pekatofobijom,astrafobiom.
Volio bi naravno popiti pice i razgovarati sa tobom..ali kao sto vidis to trenutno nije moguce.

Edited by - mr murdoc on 23/11/2010 18:40:51
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 23/11/2010 : 18:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:


a kao mi nismo nista preuzeli od rimljana, dosli turci da nas nauce kako preuzeti nesto od rimljana
ako je netko bio napredan prije petstotina godina i vladao nekim podrucjem petstotina godina valjada bi ponesto ostalo od toga za vidjeti
doduse ostalo je, ali ne bas lijepo za vidjeti



I nismo :) Ona tri lokalna plemica koja smo u to doba imali su bili ili ratnici ili birokrate ili svecenici...Preuzeli su gradove i naselja koja su im ostala od jos ranije povijesti...Di su dvori hrvatskih kraljeva i od prije 1300 godina? Dioklecijanova palaca eno jos uvijek stoji...akvadukt u Dalmaciji je rimski...ceste u Vlajlendu je gradio Franjo Josip...itd.

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 23/11/2010 : 18:40:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by split85

pokorili su nas Onur i Šeherezada kad vec nije moga Sulejman Velicanstveni



i cajka

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/11/2010 : 18:43:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Krugeru, u vecem broju postova na nekoliko zadnjih stranica si iznio rasisticke i poprilicno uvredljive poruke koje nisu u skladu sa pravilima i stoga te moram udaljiti sa foruma. Stvarno nema potrebe za postovima u kojima se eksplicitno vrijedaju citavi narodi.
Ostali - do sada je vecina Vas normalno komunicirala i bilo bi lijepo kada više nikoga ne bi trebao udaljiti sa foruma.

Ajd živili

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000