forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gallup: Samo 25% gradana Hrvatske želi u EU
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

sawitch
Advanced Member



Serbia
39953 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/11/2010 : 20:36:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Prima ga Nenad Zecic

Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8231 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 22/11/2010 : 20:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message


Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39953 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/11/2010 : 20:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Zajeb'o sam magarilosa
Go to Top of Page

vope
Senior Member



Montenegro
2967 Posts

Member since 21/12/2006

Posted - 22/11/2010 : 21:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vope a Yahoo! Message  Send vope a Private Message
hahahaha savicu kralju, a globinjov "hodnik-skec" još bolji!
Ðe se glasa sale, ja cu...

...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/11/2010 : 21:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Prima ga Nenad Zecic




glodarcino,pošaljem li ti ja kuvertu,dobit ceš izgon iz srbije

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39953 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 22/11/2010 : 21:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 22/11/2010 : 21:37:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by cat claw

a gde je deo koji to isto kaze i za knjige drugih rezima?

Kojih to režima?

quote:
Procitaj ponovo sta si sve nabrojao kao falinke drzave u kojoj si suvise kratko ziveo da bi donosio sud o njoj. Zar nemas sve to i danas samo sto na celu drzave nije KP nego neko interesno drustvo sa predznakom ''demokratsko''?

19 godina je dovoljno dugo da se sjecam hiperinflacije, nestašice benzina (par-nepar), ulja, praška, verbalnog delikta, šopingiranja po Trstu jer u 'bajnoj' Jugi nisi imao što kupiti, i da ne nabrajam dalje. Juga, ne hvala.
quote:
Prvoborci? A sta je sa aferom u Hrvatskoj kada su otkriveni spiskovi viska branitelja? Zar je moguce da nisi uocio slicnost?

Vidiš, danas se mogu razotkrivati takve stvari, o tome se može slobodno govoriti, pisati, a u ono vrijeme, tko se mogao usuditi ukazati na nekog lažnog prvoborca (a bilo ih je na tone)? Taj bi završio 2 metra pod zemljom ili u najboljem slucaju na Golom otoku.
quote:
I nije tacno da su samo partijski ljudi dobro ziveli u SFRJ.
Poznajem jako puno ljudi koji nisu bili CLANOVI i koji su mogli da planiraju 10 godina unapred.

Da, oni i clanovi njihovih obitelji, to je malo širi pojam.
quote:
Ti u ovom mirisnim (suprotno od zadaha) banana umjetnim tvorevinama ne mozes da planiras ni deset dana unapred. Sta deset dana? Ni deset casova. Vec sura ce evro ojacati u odnosu na kojuvec valutu.

Meni je za sad OK u Hrvatskoj, a zamisli, nisam bogataš.

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/11/2010 : 21:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch




još jedan ovakav cerekluk,odat cu svim forumašima tajnu...je li tako ponki?u jebi ga,on je izbacen...peci se na laganoj vatri,ponki ce sve reci...za sedam dana
dakle,smiri se,ili ceš biti obilježen,nece te oprati ni dunav ni sava

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 22/11/2010 : 21:39:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by KRAS
komunisti se jesu borili za vlast ali su i jedini koji su se borili protiv nacista


NacISTI, fašISTI, komunISTI...



liberalisti, nacionalisti, fundamentalisti, list goes on


JugotitoISTI...
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/11/2010 : 21:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1
Meni je za sad OK u Hrvatskoj, a zamisli, nisam bogataš.


blago tebi...cudno,mislio sam da su i split i zagreb dio hrvatske...a meni nije dobro kao ni više od polovice forumaša...jesam ja šta prespavao,da nije dalmacija postala država...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 22/11/2010 : 21:41:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by mamlaz

pa svaka drzava je umjetna tvorevina


Nije baš tako. Ona koja nastaje slobodnom voljom njezinog naroda ne može biti umjetna tvorevina. Kad se stvarala Juga (prva i druga) ili slicne tvorevine, nitko nije pitao njene narode žele li to.



Naravno da moze....'volja naroda' je jednaka pizdarija ko i sve drugo


Nije baš tako. Veca je 'pizdarija' kad te utrpaju negdje a da te nitko ništa o tome ne pita.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 22/11/2010 : 21:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by cat claw

Krugeru, niti ja smatram da je Dsormaz los decko niti sam se stavio u neku boju. Samo sam primetio da je dsormaz prilicno neobavesten, a za neke stvari cak i krivo obavesten.
Istorija se ne uci iz jedne knjige i od jednog nastavnika. Jos manje od suseda ''koji je video svojim ocima i zna sigiurno o cemu se radi''.


O cemu sam ja loše obaviješten?
Slažem se da se povijest ne uci iz jedne knjige.
Pazi, kako su nas to nekad ucili, za vrijeme bivše države? Iz kakvih to knjiga smo ucili povijest??
Ucio sam i ja kao klinac povijest iz crvenih udžbenika, bez brige, nagledao sam se gomile tzv. NOB filmova (mnoge imam svojoj filmskoj kolekciji), ali sam kasnije poceo citati i proucavati druge izvore i otkrivati stvari koje bi tebi i mnogima ovdje bile nezamislive i nevjerojatne, za koje sigurno nikad nisi cuo, jer tako nije pisalo u tim udžbenicima iz kojih smo ucili. Hocu reci da su mnoge stvari bile prešucivane, neke samo djelomicno tocno prikazane, a neke potpuno netocno, lažno.


isti qurac,ondašnje i sadašnje knjige...lagali oni,lažu i ovi danas...dakle,ovo ti ne pije vodu...ajmo dalje...


A što je onda "istina"? Ono što je pisalo u 'blagopokojnom' Feralu?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/11/2010 : 21:48:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by mamlaz

pa svaka drzava je umjetna tvorevina


Nije baš tako. Ona koja nastaje slobodnom voljom njezinog naroda ne može biti umjetna tvorevina. Kad se stvarala Juga (prva i druga) ili slicne tvorevine, nitko nije pitao njene narode žele li to.



Naravno da moze....'volja naroda' je jednaka pizdarija ko i sve drugo


Nije baš tako. Veca je 'pizdarija' kad te utrpaju negdje a da te nitko ništa o tome ne pita.


a šta nisi preko grane otišao u dijasporu,pa tamo vikao da si hrvat ako ti je to toliko falilo...zamisli,ja sam u petom osnovne,dakle imao sam 11 godina,pozvan u direktora škole na razgovor...zašto?drugarica mi zadala zadatak da nabrojim osobna imena...ja ko iz topa:tomislav,domagoj,branimir,ante,hrvoje...ona meni plešcurinu i mrš u direktora(koji je inace bio u njemackom konc logoru)...on me izribao i to je to...ista ta drugarica,a nikad nije bila u partiji,danas veliki ustaša...a mene nisu doma odgajali da budem veci nego šta jesam,niti da mrzim bilo koga...bio sam svjestan tko sam i šta sam...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 22/11/2010 : 21:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by globinjo


quote:
Originally posted by adriano

je li ti to Stjepan Filipovic na avataru?


Slike revolucionara s prkosno uzdignutim rukama koji ponosno odlazi u smrt obišle su svijet i postale simbol otpora i antifašizma, primjer kako se bori i gine za slobodu. Ovaj neustrašivi hrvatski borac, revolucionar, rodoljub i nadasve antifašista proglašen je narodnim herojem 16. veljace 1949. godine. Slika pogubljenja Stjepana Filipovica i njegove prkosno uzdignute ruke izložena je u zgradi UN u New Yorku. Pred tom je slikom 1955. godine zastao Nehru, tadašnji indijski premijer i jedan od tvoraca Pokreta nesvrstanih, i fasciniran moralom covjeka ispod vješala, kleknuo i dugo ostao u razmišljanju i molitvi, a nakon toga, prema izvještajima ocevidaca, izmedu ostaloga rekao: „Narodi i revolucije, koje imaju takve borce i rukovodioce moraju pobijediti... I Tito je morao pobijediti kad je imao ljude koji su se na ovaj nacin borili i umirali.“


Pitam se za što se tocno borio taj covjek? Ako se ne varam bio je komunist, dakle za slobodu se nije mogao boriti, vec za diktaturu proletarijata. I za Jugoslaviju. To je njegova borba i žrtva samo kratkorocno postigla, jer i jedno i drugo su kasnije propali. U moru krvi. Dakle, ispada da se borio i poginuo uzalud.


zašto se borio blago zadro?zašto se borio andrija matijaš?za što su se borili 4 sina kate šolic?za njih se isto može reci kao i za stjepana filipovica-poginuli uzalud,jer da ustanu iz groba i vide na šta slici hrvatska...a vidiš-nisu bili u partiji...mišaš kruške i jabuke,opsjednut s i komunistima,zatireš sve šta ima veze s njima...ginuli su i jedni i drugi,ali ne za državu,nego su branili dom,kucni prag...npr,split je za vrime drugog rata imao 40 000 žitelja,njih 12 500 tisuca je sudjelovalo u nob-u....oceš rec da su svi oni bili komunisti...gotovo svako treci splicanin je stao na branik,vraga su znali šta ce donjet kraj rata-novu jugu,novu hrvatsku na ruševinama ndh-a,ili nešto trece...


Njih 6 za Hrvatsku, Filipovic i vecina partizana (cast izuzecima, ima i medu njima ljudi koje cijenim) za Jugu i komunizam, a to nije isto. A što bi rekao Filipovic da sad ustane iz groba? Gdje mu je ta Juga i komunizam? Za što je poginuo, i to daleko od Hrvatske, u drugoj zemlji? ZA NIŠTA!
A Hrvatska još postoji i postojat ce još dugo, dugo, jugotitoidima usprkos.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/11/2010 : 21:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by cat claw

Krugeru, niti ja smatram da je Dsormaz los decko niti sam se stavio u neku boju. Samo sam primetio da je dsormaz prilicno neobavesten, a za neke stvari cak i krivo obavesten.
Istorija se ne uci iz jedne knjige i od jednog nastavnika. Jos manje od suseda ''koji je video svojim ocima i zna sigiurno o cemu se radi''.


O cemu sam ja loše obaviješten?
Slažem se da se povijest ne uci iz jedne knjige.
Pazi, kako su nas to nekad ucili, za vrijeme bivše države? Iz kakvih to knjiga smo ucili povijest??
Ucio sam i ja kao klinac povijest iz crvenih udžbenika, bez brige, nagledao sam se gomile tzv. NOB filmova (mnoge imam svojoj filmskoj kolekciji), ali sam kasnije poceo citati i proucavati druge izvore i otkrivati stvari koje bi tebi i mnogima ovdje bile nezamislive i nevjerojatne, za koje sigurno nikad nisi cuo, jer tako nije pisalo u tim udžbenicima iz kojih smo ucili. Hocu reci da su mnoge stvari bile prešucivane, neke samo djelomicno tocno prikazane, a neke potpuno netocno, lažno.


isti qurac,ondašnje i sadašnje knjige...lagali oni,lažu i ovi danas...dakle,ovo ti ne pije vodu...ajmo dalje...


A što je onda "istina"? Ono što je pisalo u 'blagopokojnom' Feralu?


aj ne prcaj,govorim o udžbenicima...je,bilo je nebuloza u povijesnoj citanci za peti razred..."miljun i pol žrtava u jugi u ratu,u jasenovcu 700 hiljada..."itd...ali,ic prekrajat iznova povijest,negirat cinjenice...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/11/2010 : 21:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by globinjo


quote:
Originally posted by adriano

je li ti to Stjepan Filipovic na avataru?


Slike revolucionara s prkosno uzdignutim rukama koji ponosno odlazi u smrt obišle su svijet i postale simbol otpora i antifašizma, primjer kako se bori i gine za slobodu. Ovaj neustrašivi hrvatski borac, revolucionar, rodoljub i nadasve antifašista proglašen je narodnim herojem 16. veljace 1949. godine. Slika pogubljenja Stjepana Filipovica i njegove prkosno uzdignute ruke izložena je u zgradi UN u New Yorku. Pred tom je slikom 1955. godine zastao Nehru, tadašnji indijski premijer i jedan od tvoraca Pokreta nesvrstanih, i fasciniran moralom covjeka ispod vješala, kleknuo i dugo ostao u razmišljanju i molitvi, a nakon toga, prema izvještajima ocevidaca, izmedu ostaloga rekao: „Narodi i revolucije, koje imaju takve borce i rukovodioce moraju pobijediti... I Tito je morao pobijediti kad je imao ljude koji su se na ovaj nacin borili i umirali.“


Pitam se za što se tocno borio taj covjek? Ako se ne varam bio je komunist, dakle za slobodu se nije mogao boriti, vec za diktaturu proletarijata. I za Jugoslaviju. To je njegova borba i žrtva samo kratkorocno postigla, jer i jedno i drugo su kasnije propali. U moru krvi. Dakle, ispada da se borio i poginuo uzalud.


zašto se borio blago zadro?zašto se borio andrija matijaš?za što su se borili 4 sina kate šolic?za njih se isto može reci kao i za stjepana filipovica-poginuli uzalud,jer da ustanu iz groba i vide na šta slici hrvatska...a vidiš-nisu bili u partiji...mišaš kruške i jabuke,opsjednut s i komunistima,zatireš sve šta ima veze s njima...ginuli su i jedni i drugi,ali ne za državu,nego su branili dom,kucni prag...npr,split je za vrime drugog rata imao 40 000 žitelja,njih 12 500 tisuca je sudjelovalo u nob-u....oceš rec da su svi oni bili komunisti...gotovo svako treci splicanin je stao na branik,vraga su znali šta ce donjet kraj rata-novu jugu,novu hrvatsku na ruševinama ndh-a,ili nešto trece...


Njih 6 za Hrvatsku, Filipovic i vecina partizana (cast izuzecima, ima i medu njima ljudi koje cijenim) za Jugu i komunizam, a to nije isto. A što bi rekao Filipovic da sad ustane iz groba? Gdje mu je ta Juga i komunizam? Za što je poginuo, i to daleko od Hrvatske, u drugoj zemlji? ZA NIŠTA!
A Hrvatska još postoji i postojat ce još dugo, dugo, jugotitoidima usprkos.


postojat ce hrvatska,nadam se još jako dugo,ali kakva...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/11/2010 : 21:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by mamlaz

pa svaka drzava je umjetna tvorevina


Nije baš tako. Ona koja nastaje slobodnom voljom njezinog naroda ne može biti umjetna tvorevina. Kad se stvarala Juga (prva i druga) ili slicne tvorevine, nitko nije pitao njene narode žele li to.



Naravno da moze....'volja naroda' je jednaka pizdarija ko i sve drugo


Nije baš tako. Veca je 'pizdarija' kad te utrpaju negdje a da te nitko ništa o tome ne pita.


a šta nisi preko grane otišao u dijasporu,pa tamo vikao da si hrvat ako ti je to toliko falilo...zamisli,ja sam u petom osnovne,dakle imao sam 11 godina,pozvan u direktora škole na razgovor...zašto?drugarica mi zadala zadatak da nabrojim osobna imena...ja ko iz topa:tomislav,domagoj,branimir,ante,hrvoje...ona meni plešcurinu i mrš u direktora(koji je inace bio u njemackom konc logoru)...on me izribao i to je to...ista ta drugarica,a nikad nije bila u partiji,danas veliki ustaša...a mene nisu doma odgajali da budem veci nego šta jesam,niti da mrzim bilo koga...bio sam svjestan tko sam i šta sam...



Pa kad su sva muška imena
Žena je feministkinja i to je to

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/11/2010 : 21:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
U jednom od svojih tekstova iz 1975. Bruno Bušic je napisao:

" ... Da smo složni i cestiti davno bi imali državu. A bit ce rodenje, rodit ce se slobodna Hrvatska
kad padne Berlinski zid i kad se budu rušila komunisticka krvava carstva kao kule od karata. Nema ni
jedne države da je nastala bez krvavih gaca. Vjerojatno cemo se i mi morati pobiti za slobodu sa
Srbima, a možda i sa Turcima. Teret rata morat cemo podnijeti svi podjednako ..

.. No kad se oslobodimo srpskog ropstva i stvorimo državu, vidjet cete kako tek naši kradu. Svak nas
je stoljecima krao i potkradao, a najteže ce i najgore biti kad nas naši budu krali te prodavali
svjetskim jebivjetrima i makro lopovima. Navalit ce na nas kao velike ptice grabljivice. Tada ce
biti najvece i nerješivo pitanje - kako nas tada spasiti od nas samih?!"

Bruno Bušic


sve je rekao i prorekao...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 22/11/2010 : 21:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

nisam se htio ukljucivati, ali na ovakve stvari moram
nisu ISTI, takva izjednacavanja mogu nastati samo u umovima latentnih fašista, a ti si više puta dokazao da to jesi


quote:

- nacizam i fašizam su u samoj svojoj ideji, dakle onom -izmu, truli i zlocinacki, iz takvih ideja ne može nastati ništa bolje od onoga što je i bilo

Pa ja se slažem s time.
quote:
- komunizam je ideja pravednog društvs, jednakosti, utopija koja nije ostvariva još 1000 godina, a moguce i nikad, jer ipak bi ju trebali u djelo provesti ljudi, a oni su, zna se, svakakvi
- komunisticki režimi su bili totalitarni, radili su zlocine, zatvarali i ubijali politicke protivnike, pogotovo u poratnom kaosu, kada su poubijali na desetke tisuca ljudi i time bacili veliku mrlju na sebe i donekle se izjednacili s fašistima....

Ako se uzme u obzir kriterij broja nastradalih od jednih u usporedbi s drugima, onda je komunizam puno gori (90 milijuna žrtava).
quote:
ali NIKAD, baš NIKAD, ponavljam NIKAD nisu djecu slali u plinske komore, nikad nisu nekoga strpali u zatvor samo zato što je hrvat, srbin, musliman...


Pa zar nije svejedno covjeku jel ga netko zatuce u ime rase ili klase?
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 22/11/2010 : 21:57:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by KRAS
komunisti se jesu borili za vlast ali su i jedini koji su se borili protiv nacista


NacISTI, fašISTI, komunISTI...


Da, opcepoznato je da su se u Jugoslaviji ljudi klali zbog svoje vjeroispovjesti, boje kože, seksualne opredjeljenosti, fizickih i mentalnih nedostataka, itd...
Isto tako je opcepoznato da su krezubi partizani zakrvavljenih ociju sortirali djecu, i one najslabije odmah slali na tuširanje, a one malo jace slali u tvornice na šegrtovanje.

Svašta lipoga si napisa na ovoj temi, al ovo ISTI ti je vrhunac.



Nemaš ti pojma što su ti tvoji partizani sve radili.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 22/11/2010 : 22:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by mamlaz

pa svaka drzava je umjetna tvorevina


Nije baš tako. Ona koja nastaje slobodnom voljom njezinog naroda ne može biti umjetna tvorevina. Kad se stvarala Juga (prva i druga) ili slicne tvorevine, nitko nije pitao njene narode žele li to.



Naravno da moze....'volja naroda' je jednaka pizdarija ko i sve drugo


Nije baš tako. Veca je 'pizdarija' kad te utrpaju negdje a da te nitko ništa o tome ne pita.


a šta nisi preko grane otišao u dijasporu,pa tamo vikao da si hrvat ako ti je to toliko falilo...


A što ti ne odeš na Kubu li u Sjevernu koreju ako ti komunizam toliko fali, i ako ti je onda bilo bolje??
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25119 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 22/11/2010 : 22:03:05  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

a mene nisu doma odgajali da budem veci nego šta jesam,niti da mrzim bilo koga...bio sam svjestan tko sam i šta sam...




Takodje.
A toliko sam "cetnika" i "ustaša" upoznao, da sam mogao da zakljucim da je ogromna vecina njih u stvari nepismena gomila sa ozbiljnom krizom identiteta i kompleksom niže vrednosti. Valjda zato guraju sebe u neke grupacije, da bi bili neko i nešto...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 22/11/2010 : 22:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

postojat ce hrvatska,nadam se još jako dugo,ali kakva...


To što sam rekao da mi je OK, ne znaci da sam 100% zadovoljan sa stanjem kod nas. Samo se ne želim prepuštati pesimizmu, crnilu i beznadu. Ako se tome potpuno prepustimo, bit ce nam i gore.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9927 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/11/2010 : 22:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
fala kurcu sto su ti partizani postojali pa imamo o cemu tako pametno razgovarati i za sva ih sranja optuzivati:))
Zivjeli Partizani:))

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 22/11/2010 : 22:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by mamlaz

pa svaka drzava je umjetna tvorevina


Nije baš tako. Ona koja nastaje slobodnom voljom njezinog naroda ne može biti umjetna tvorevina. Kad se stvarala Juga (prva i druga) ili slicne tvorevine, nitko nije pitao njene narode žele li to.



Naravno da moze....'volja naroda' je jednaka pizdarija ko i sve drugo


Nije baš tako. Veca je 'pizdarija' kad te utrpaju negdje a da te nitko ništa o tome ne pita.


a šta nisi preko grane otišao u dijasporu,pa tamo vikao da si hrvat ako ti je to toliko falilo...


A što ti ne odeš na Kubu li u Sjevernu koreju ako ti komunizam toliko fali, i ako ti je onda bilo bolje??


ne fali meni komunizam,fali mi placa,fale mi novci za platit racune,placa mi je za 15 dana,ja ni kune u džepu...fali mi sigurnost,vjera u bolje sutra...sa ovakvim vodstvom drage nam države,koji su još gori nego komunisti,a pola njih je i bilo u komunistima...a sebi sam stvorio sve preduvjete,školovan ja,školovana mi žena,nismo glupi ni retardirani,mladi,zdravi,a primamo crkavicerintamo,a sve za kurac...,ali jebi ga,imamo državu...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000