forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gallup: Samo 25% gradana Hrvatske želi u EU
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 16:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by KRAS
komunisti se jesu borili za vlast ali su i jedini koji su se borili protiv nacista


NacISTI, fašISTI, komunISTI...


Da, opcepoznato je da su se u Jugoslaviji ljudi klali zbog svoje vjeroispovjesti, boje kože, seksualne opredjeljenosti, fizickih i mentalnih nedostataka, itd...
Isto tako je opcepoznato da su krezubi partizani zakrvavljenih ociju sortirali djecu, i one najslabije odmah slali na tuširanje, a one malo jace slali u tvornice na šegrtovanje.

Svašta lipoga si napisa na ovoj temi, al ovo ISTI ti je vrhunac.



Nemaš ti pojma što su ti tvoji partizani sve radili.

Ma ti su puko 100% , vidis da te loze i demaskiraju




koliko njega loze i demaskiraju, toliko se ti koji ga loze uspjevaju demaskirati i naloziti, mada nisu pukli bas 100 posto, pukli su, on nije ni 0,1 posto pukao, mada se mora zamjetiti i priznati kako je pukao 0,01 posto
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37759 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/11/2010 : 16:30:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
Jao, ljudi. Pa sto vam to treba...

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 16:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by adriano

di pobjeduje HDZ tu pocinje Balkan, to bi bila neka politicka granica, a geografska je na Savi.



pusti politiku, a ja ti nisam ni HZD - ovac ni SDP - ovac
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 23/11/2010 : 16:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Bob Rok

Dobro, 80-ih turbofolk nije bila primarna kultura, da li je i tada postojala kulturoloska razlika? I sta znaci kulturoloska, po cemu se, recimo, zvonjava Tompsona razlikuje od Cece?




tomphson svira i pjeva rock, a cesca ni sam ne znam valjda turbo folk
juga 80 ih, mi na sjeveru juge ( hr i slovenija ) smo bili tlaceni, zivjeli i odgojeni u austrougarskom mentalitetu, vi na jugu ste bili u turskom - dovoljno ?



http://www.youtube.com/watch?v=XNSKKOaHVFY
Znas li cija je ovo pesma? Vidis kako narodnjak moze da se izvede i rokerski. U cemu je razlika? Kada se kaze kultura, misli se o cemu i sta peva pesma, takodje...

Koji mi? Ako je tako kao sto kazes odakle cajke u Zg? Mozda ima nekog turske krvi i kod vas, a ne samo na jugu?

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.

Edited by - Bob Rok on 23/11/2010 16:34:15
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 16:41:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

tomphson svira i pjeva rock, a cesca ni sam ne znam valjda turbo folk
juga 80 ih, mi na sjeveru juge ( hr i slovenija ) smo bili tlaceni, zivjeli i odgojeni u austrougarskom mentalitetu, vi na jugu ste bili u turskom - dovoljno ?



http://www.youtube.com/watch?v=XNSKKOaHVFY
Znas li cija je ovo pesma? Vidis kako narodnjak moze da se izvede i rokerski. U cemu je razlika? Kada se kaze kultura, misli se o cemu i sta peva pesma, takodje...

Koji mi? Ako je tako kao sto kazes odakle cajke u Zg? Mozda ima neko i sa turske krvi i kod vas, a ne samo na jugu?
[/quote]

gle tomphson potjece iz dalmatinske zagore, u dalmatinskoj zagori je ostao keltski stih kao i u istri
sto mislis tko je u zg - u dilao drogu i bio sitni kriminalac pocetkom devedesetih godina, zagorac i domaci zagrebcanin bas i nije, sitni krimosi su slusali turbo folk, s vremenom su postali mocniji, u tjeku sirenja balkanske zaraze od strane svjetskih britanskih spletkarosa na tlu hrvatske ti sitni ojacali krimosi su im dobrodosli,
slazem se s tobom ti siti krimosi su vjerojatno imali zlu tursku krv

Edited by - Kruger on 23/11/2010 16:43:04
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/11/2010 : 16:43:38  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger



tomphson svira i pjeva rock



O bože dragi.
Ti ocito nisi svjestan da 90% onih koji u autu imaju Tonsona u iston pretincu drži Daru bubamaru.
U stvari ti se zajebavaš???
Nadam se...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 23/11/2010 : 16:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
Konkluzija - mi na jugu smo kriminalci? Ja cu, dakle, da uzmem Cecin tekst i da ga upakujem u Tompsonovu muziku i dobio sam rok pesmu? To pokusavas da mi objasnis?

A sta cemo sa Vojvodjanima?

Ne znam odakle ti pade na pamet da generalizujes stvari...

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8231 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 23/11/2010 : 16:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger



tomphson svira i pjeva rock



O bože dragi.
Ti ocito nisi svjestan da 90% onih koji u autu imaju Tonsona u iston pretincu drži Daru bubamaru.
U stvari ti se zajebavaš???
Nadam se...








Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1429 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 23/11/2010 : 16:46:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message
@Kruger
A zašto je, po tvom mišljenju, turska krv zla?

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 16:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Kruger



tomphson svira i pjeva rock



O bože dragi.
Ti ocito nisi svjestan da 90% onih koji u autu imaju Tonsona u iston pretincu drži Daru bubamaru.
U stvari ti se zajebavaš???
Nadam se...



jesi li siguran, procitas negdje da je ntko tko slusa tomphsona i slusatelj cece i odmah pocnes baratati o postotku
tomphson ima jak folk melos, ali keltski, spojen s rockom
alo je netko od turbofolkera ukrao nesto od kelta sto me briga
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 16:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by henry

@Kruger
A zašto je, po tvom mišljenju, turska krv zla?




zato sto je natala u zloj magiji
turci kad su osvojili ove prostore unistavali sve stare vrijednote, nametnuli su tri razlicita poreza, nametnuli su borbu za opstanak, 500 godina je previse vremena da bi se to procistilo
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 16:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

Konkluzija - mi na jugu smo kriminalci? Ja cu, dakle, da uzmem Cecin tekst i da ga upakujem u Tompsonovu muziku i dobio sam rok pesmu? To pokusavas da mi objasnis?

A sta cemo sa Vojvodjanima?

Ne znam odakle ti pade na pamet da generalizujes stvari...



vojvodjani su austrougarski mentalitet

uvjek mozez miksati glazbu, ali tomphson se ipak razlikuje od cece miljama, vjerovatno se to tebi ne da vidjeti

ja nikad nisam tvrdio da ste vi s juga kriminalci
al bi ti postavio protupitanje zasto su ljudi sa juga uvjek na sjeveru kriminalci ( ne svi nego oni koji se odluce na kriminal )
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 16:55:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
bob rock

cak kad gledam vase srbijanske filmove to se dogadja, u filmu su uvijek crnogorci ili srbi iz bosne glavni krimosi, uglavnom, zasto ?
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 23/11/2010 : 16:56:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

Konkluzija - mi na jugu smo kriminalci? Ja cu, dakle, da uzmem Cecin tekst i da ga upakujem u Tompsonovu muziku i dobio sam rok pesmu? To pokusavas da mi objasnis?

A sta cemo sa Vojvodjanima?

Ne znam odakle ti pade na pamet da generalizujes stvari...



Pa da, u osnovi hoces...:D, dobar dio pop/pop-rock/rock muzike, kad su rijeci u pitanju, nema gotovo nikakve razlike od narodnjaka...pogotovo ovih suvremenih varijanti

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 17:00:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by Bob Rok

Konkluzija - mi na jugu smo kriminalci? Ja cu, dakle, da uzmem Cecin tekst i da ga upakujem u Tompsonovu muziku i dobio sam rok pesmu? To pokusavas da mi objasnis?

A sta cemo sa Vojvodjanima?

Ne znam odakle ti pade na pamet da generalizujes stvari...



Pa da, u osnovi hoces...:D, dobar dio pop/pop-rock/rock muzike, kad su rijeci u pitanju, nema gotovo nikakve razlike od narodnjaka...pogotovo ovih suvremenih varijanti



zato sto je pop glazba zagadjena, bar ona u hrvatskoj, jer se svaka sitna susa domogla para i htjela bi postati glazbenik
na zalosat glazba u hrvatskoj je na niskim granama izuzev domace narodne dalmatinske ili slavonske, pa istrijanske i zagorske glazbe, jedina svijetla tocka je upravo thomspon, potvrdise mnogi glazbeni kriticari iako su ispocetka bili protiv na kraju su shvatili
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/11/2010 : 17:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by henry

@Kruger
A zašto je, po tvom mišljenju, turska krv zla?


Mislim da ce zbog ove izjave, a i mase nebuloza kojima se smijemo i nad njima se zgrazamo zaraditi jedan dugotrajan ban.
Stvar je jasna , dinaridska filozofija spojena sa predrasudama ne donosi nikome i nikada nesto dobro.
Tja.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 23/11/2010 : 17:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

bob rock

cak kad gledam vase srbijanske filmove to se dogadja, u filmu su uvijek crnogorci ili srbi iz bosne glavni krimosi, uglavnom, zasto ?



Mozda zasto sto je srpski film.

Ima li u hrvatskim filmovima da su glavni kriminalci iz Hrvatske ili su opet iz Srbije ili Bosne?

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 23/11/2010 : 17:02:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by Bob Rok

Konkluzija - mi na jugu smo kriminalci? Ja cu, dakle, da uzmem Cecin tekst i da ga upakujem u Tompsonovu muziku i dobio sam rok pesmu? To pokusavas da mi objasnis?

A sta cemo sa Vojvodjanima?

Ne znam odakle ti pade na pamet da generalizujes stvari...



Pa da, u osnovi hoces...:D, dobar dio pop/pop-rock/rock muzike, kad su rijeci u pitanju, nema gotovo nikakve razlike od narodnjaka...pogotovo ovih suvremenih varijanti



zato sto je pop glazba zagadjena, bar ona u hrvatskoj, jer se svaka sitna susa domogla para i htjela bi postati glazbenik
na zalosat glazba u hrvatskoj je na niskim granama izuzev domace narodne dalmatinske ili slavonske, pa istrijanske i zagorske glazbe, jedina svijetla tocka je upravo thomspon, potvrdise mnogi glazbeni kriticari iako su ispocetka bili protiv na kraju su shvatili



Koji?

A Djiboni?

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 17:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by henry

@Kruger
A zašto je, po tvom mišljenju, turska krv zla?


Mislim da ce zbog ove izjave, a i mase nebuloza kojima se smijemo i nad njima se zgrazamo zaraditi jedan dugotrajan ban.
Stvar je jasna , dinaridska filozofija spojena sa predrasudama ne donosi nikome i nikada nesto dobro.
Tja.



bah, kad ne znas zboriti, moras koristiti uvrede i kiselosmijeh
ja voljeh rijec
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 17:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:
Originally posted by Bob Rok

Konkluzija - mi na jugu smo kriminalci? Ja cu, dakle, da uzmem Cecin tekst i da ga upakujem u Tompsonovu muziku i dobio sam rok pesmu? To pokusavas da mi objasnis?

A sta cemo sa Vojvodjanima?

Ne znam odakle ti pade na pamet da generalizujes stvari...



Pa da, u osnovi hoces...:D, dobar dio pop/pop-rock/rock muzike, kad su rijeci u pitanju, nema gotovo nikakve razlike od narodnjaka...pogotovo ovih suvremenih varijanti



zato sto je pop glazba zagadjena, bar ona u hrvatskoj, jer se svaka sitna susa domogla para i htjela bi postati glazbenik
na zalosat glazba u hrvatskoj je na niskim granama izuzev domace narodne dalmatinske ili slavonske, pa istrijanske i zagorske glazbe, jedina svijetla tocka je upravo thomspon, potvrdise mnogi glazbeni kriticari iako su ispocetka bili protiv na kraju su shvatili



Koji?

A Djiboni?



pokojni drug glavan

nikad ne cuh za nj ?
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1429 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 23/11/2010 : 17:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message
Nemam obicaj da se mešam u ovako zaludne teme, ali mislim da bi neke osobe svoje rasisticke i ine predrasude mogle da zadrže za sebe.
Ja nemam volje da Krugeru objašnjavam gde je sve u zabludi, gde sve debelo greši i u kojim recenicama žestoko vreda pripadnike jednog naroda i kulture, ma kakva ona bila.

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 17:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by Kruger

bob rock

cak kad gledam vase srbijanske filmove to se dogadja, u filmu su uvijek crnogorci ili srbi iz bosne glavni krimosi, uglavnom, zasto ?



Mozda zasto sto je srpski film.

Ima li u hrvatskim filmovima da su glavni kriminalci iz Hrvatske ili su opet iz Srbije ili Bosne?



iz bosne, ali hrvati
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 23/11/2010 : 17:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message
quote:

Pa da, u osnovi hoces...:D, dobar dio pop/pop-rock/rock muzike, kad su rijeci u pitanju, nema gotovo nikakve razlike od narodnjaka...pogotovo ovih suvremenih varijanti



zato sto je pop glazba zagadjena, bar ona u hrvatskoj, jer se svaka sitna susa domogla para i htjela bi postati glazbenik
na zalosat glazba u hrvatskoj je na niskim granama izuzev domace narodne dalmatinske ili slavonske, pa istrijanske i zagorske glazbe, jedina svijetla tocka je upravo thomspon, potvrdise mnogi glazbeni kriticari iako su ispocetka bili protiv na kraju su shvatili
[/quote]

Ma nije tu rijec o samo o nasoj glazbi....Isto vrijedi i za strane bendove. A thomspon moze bit svijetla tocka jedino po tome sto je preuzeo taj, kako ga ti zoves, keltski utjecaj. Ostalo, od tekstova do muzike je zanrovska sablona koju svi fantasy-metal bendovi furaju vec godinama. Da Thomsona ne prati fama koja ga prati, da je rijec o "normalnom liku" iz muzickog miljea, imao bi na koncertima ljudi kolko i Vucino Zivo Blato na svojima....

http://matanovogumno.blogspot.com
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 17:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Bob Rok

quote:
Originally posted by Kruger

bob rock

cak kad gledam vase srbijanske filmove to se dogadja, u filmu su uvijek crnogorci ili srbi iz bosne glavni krimosi, uglavnom, zasto ?



Mozda zasto sto je srpski film.

Ima li u hrvatskim filmovima da su glavni kriminalci iz Hrvatske ili su opet iz Srbije ili Bosne?



ustvari iz bosne iz zaledja dalmacije, ali se svakako radi o hrvatima
dakle ista sema samo drugi narod i jug
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/11/2010 : 17:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Mali_Mate

quote:

Pa da, u osnovi hoces...:D, dobar dio pop/pop-rock/rock muzike, kad su rijeci u pitanju, nema gotovo nikakve razlike od narodnjaka...pogotovo ovih suvremenih varijanti



zato sto je pop glazba zagadjena, bar ona u hrvatskoj, jer se svaka sitna susa domogla para i htjela bi postati glazbenik
na zalosat glazba u hrvatskoj je na niskim granama izuzev domace narodne dalmatinske ili slavonske, pa istrijanske i zagorske glazbe, jedina svijetla tocka je upravo thomspon, potvrdise mnogi glazbeni kriticari iako su ispocetka bili protiv na kraju su shvatili



Ma nije tu rijec o samo o nasoj glazbi....Isto vrijedi i za strane bendove. A thomspon moze bit svijetla tocka jedino po tome sto je preuzeo taj, kako ga ti zoves, keltski utjecaj. Ostalo, od tekstova do muzike je zanrovska sablona koju svi fantasy-metal bendovi furaju vec godinama. Da Thomsona ne prati fama koja ga prati, da je rijec o "normalnom liku" iz muzickog miljea, imao bi na koncertima ljudi kolko i Vucino Zivo Blato na svojima....
[/quote]

meni je ok taj keltski stih koji furaju ostale strane heavy metal grupe, u svakom slucaju bolje od turbofolka
Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.29 seconds. Snitz Forums 2000