forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Gallup: Samo 25% gradana Hrvatske želi u EU
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 20

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/11/2010 : 22:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by goran split

i dalje ides kroz zid i ne svacas bit prijasnjeg posta, nema veze,aj uzivaj u proslosti.pozdrav



ti misliš da je nacionalizacija bila ok?


ja mislin da se netriba vracat u proslost.vec nesto naucit iz nje.
a sta se tice nacionalizacije mislim da je humanija nego ova pljacka i kriminal zadnjih 20 godina.ako se ne slazes onda nemamo o cemu pricat




složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.
ako nemaš novaca nemoj više ovo komentirat.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 14/11/2010 : 22:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
Zanimljivo je kako se u svim ovim pricama o Jugoslaviji niko ne sjeti 1949., kada je istinski sloj komunista psihicki uništen i zamijenjen zastrašenim poslušnicima.
"Drugovi udbisti, uništite ih!"

Edited by - Mhejl on 14/11/2010 23:08:42
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9590 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 14/11/2010 : 23:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
takodje je zanimljivo kako stanovnistvo kada cuje "EU", samo misli na to kako ce odma pare da im se stvaraju ispod jastuka kada se probude narednog jutra....

sta to jedna Srbija (ne mogu za Hrvatsku da pricam) ima bre da ponudi jednoj Evropskoj uniji osim radne snage na izvol'te

Koliko buducih taksista, cistaca, molera, stolara samo ceka da im se otvore "vrata Raja", jedan od pokazatelja su (na primer) Poljaci, i koliko prosjaka ceka samo da predje na ulice velikih evropskih gradova, jedan od pokazatelja su (na primer) Rumuni.... Osim toga, jel su dobili nesto znacajno Tesko....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 14/11/2010 : 23:22:03  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.
ako nemaš novaca nemoj više ovo komentirat.



e to su vec vlaske price,zivia covik.

stršljen spašen
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12444 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 14/11/2010 : 23:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message



složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.

[/quote]

nije moje da se mešam u vaš razgovor ali zanima me zašto ne uložite žalbu pa da vam se to zemljište vrati?
Ako imate papire i sve to?
Kod nas u Sloveniji je dosta nekih Zamaka bilo vraceno, hotela, restaorana,....onima kojima je bilo posle rata uzeto.
Tako da znam da su ljudi dobili nazad šta im je bilo oduzeto.
Možda je za tebe stvarno bolj eda ste u EU jer tada bi se mogao žaliti i u Bruslju, jer ima primjera gdje su ljudi nezadovoljni presudom u Sloveniji podnijeli žalbu u Bruslju pa su onda pobijedili tamo na Europskom sudu i onda se to trebalo poštivati....
Tako da ne razumem zašto kukaš a ništa ne uciniš da bi dobio nazad zemljište vrijedno 3 miliona eura.
Pa unajmi neke placene ubojice,snagatore,odvetnike,...covjece radi se o tri milijuna eura!????
Naravno AKO STVARNO IMAŠ SVE PAPIRE I SVO PRAVO NA TO ZEMLJIŠTE I DA SLUCAJNO NIJE DEDA MALO PRETERIVAO KADA TI JE TO REKAO.
Jer dosta je bilo onih prica "ono tamo je nekada bilo naše" a nitko nema ništ ada to dokaže.
Sigurno postoje neki papiri u nekim zemljiškim knjigama, idi potraži i traži da ti se vrati.
Unajmi najbolje odvetnike pa na sud.Kukanjem neceš vrati nazad.
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 14/11/2010 : 23:52:48  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Tako da ne razumem zašto kukaš a ništa ne uciniš da bi dobio nazad zemljište vrijedno 3 miliona eura.
Pa unajmi neke placene ubojice,snagatore,odvetnike,...covjece radi se o tri milijuna eura!????
Naravno AKO STVARNO IMAŠ SVE PAPIRE I SVO PRAVO NA TO ZEMLJIŠTE I DA SLUCAJNO NIJE DEDA MALO PRETERIVAO KADA TI JE TO REKAO.
Jer dosta je bilo onih prica "ono tamo je nekada bilo naše" a nitko nema ništ ada to dokaže.
Sigurno postoje neki papiri u nekim zemljiškim knjigama, idi potraži i traži da ti se vrati.
Unajmi najbolje odvetnike pa na sud.Kukanjem neceš vrati nazad.



bravo majstore

stršljen spašen
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 15/11/2010 : 01:20:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Evo opet, gledaj pod 09:08. Nemojte, pametni ste :)
Placat cete i porez na zrak i na šta znam šta ce još smisliti te budale u briselu. I nemojte dozvolit da vam grade trgovacke centre, baš mi je preko puta porastao Špar, JBMIMJKU, pa koliko ovih centara još na par kuca...
http://www.youtube.com/watch?v=9CuhErAjjr4&feature=related

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 15/11/2010 01:25:42
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9590 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 15/11/2010 : 07:57:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69
Placat cete i porez na zrak



Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8231 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 15/11/2010 : 09:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.



ti si još dobro proša, meni je Austro-Ugarska oduzela neku zemlju na Šolti

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12605 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 15/11/2010 : 10:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro


pa cuj, u EU se može uci a može se i izaci.
Recimo ako neka Irska ili Slovenija želi van ona to može uraditi i zbog toga se nece raspasti EU.



Može se, može. Ali u tom treba vratiti sve subvencije i ostale pare, koje smo dobili od EU. Drugim recima: bankrot. I bez toga smo crkotina. Nekad smo imali vanjski dug 2 puta manji od Hrvatske. Sad smo na istom (100 % BDP ili 40+ milijardi eura), što znaci da prelazimo medu države visokog rizika. Da ne pricam o drugim stvarima ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 15/11/2010 10:27:56
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 15/11/2010 : 10:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
prekasno je za zahtjev za povrat nacionalizirane imovine, mislim da je za to postojao neki rok do 1997 godine.
quote:
Originally posted by 1Euro




složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.




nije moje da se mešam u vaš razgovor ali zanima me zašto ne uložite žalbu pa da vam se to zemljište vrati?
Ako imate papire i sve to?
Kod nas u Sloveniji je dosta nekih Zamaka bilo vraceno, hotela, restaorana,....onima kojima je bilo posle rata uzeto.
Tako da znam da su ljudi dobili nazad šta im je bilo oduzeto.
Možda je za tebe stvarno bolj eda ste u EU jer tada bi se mogao žaliti i u Bruslju, jer ima primjera gdje su ljudi nezadovoljni presudom u Sloveniji podnijeli žalbu u Bruslju pa su onda pobijedili tamo na Europskom sudu i onda se to trebalo poštivati....
Tako da ne razumem zašto kukaš a ništa ne uciniš da bi dobio nazad zemljište vrijedno 3 miliona eura.
Pa unajmi neke placene ubojice,snagatore,odvetnike,...covjece radi se o tri milijuna eura!????
Naravno AKO STVARNO IMAŠ SVE PAPIRE I SVO PRAVO NA TO ZEMLJIŠTE I DA SLUCAJNO NIJE DEDA MALO PRETERIVAO KADA TI JE TO REKAO.
Jer dosta je bilo onih prica "ono tamo je nekada bilo naše" a nitko nema ništ ada to dokaže.
Sigurno postoje neki papiri u nekim zemljiškim knjigama, idi potraži i traži da ti se vrati.
Unajmi najbolje odvetnike pa na sud.Kukanjem neceš vrati nazad.
[/quote]
Go to Top of Page

ordell
Senior Member



Slovenia
1898 Posts

Member since 20/08/2006

Posted - 15/11/2010 : 11:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ordell a Private Message
Nema smisla razgovarati o bivsem sistemu, iako se pitanje samo od sebe provlaci kroz cijelu pricu. Nekima je bilo bolje nego drugima, danas je obrnuto, mada se ne slazem da je jugonostalgija toliko vezana sa zaljenjem za mladoscu u takvom smislu, kakvom se podrazumijeva. Ja bih samo podstaknuo jednu stvar. Tamo neke 1972. mlad covjek sa svojih 20 godina nije brinuo za svoju buducnost, bio on pekar, konobar ili obican fizicki radnik. Danas ljudi sa fakultetom nemaju posla. I nikog ne zanima, sto je postojao ekonomski "problem" prikrivene bezposlenosti, sto su svi imali posao, a opet puno njih nije nista radilo Tad je to funkcioniralo i nikog briga. Ono sto je bitno u tom kontekstu je to, da se ljudi bili smireniji, imali su vise vremena za sebe, za svoje prijatelje i sto je najvaznije, za svoju djecu i njihov odgoj.

Zasto EU toliko forsira ulazak Hrvatske? Zbog turizma. Samo se nadam da ce Hr imati pametnu vladu, koja nece rasprodati citavi Jadran.
A da ce narod biti (jos vise) gladan sa novom valutom, bit ce.


Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5830 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 15/11/2010 : 12:26:07  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
Ocekivati od vlade da bude pametna je u najmanju ruku neodgovorno prema samom sebi. Pametna vlada ne postoji, samim tim sto je vlada.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/11/2010 : 13:50:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro




složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.




nije moje da se mešam u vaš razgovor ali zanima me zašto ne uložite žalbu pa da vam se to zemljište vrati?
Ako imate papire i sve to?
Kod nas u Sloveniji je dosta nekih Zamaka bilo vraceno, hotela, restaorana,....onima kojima je bilo posle rata uzeto.
Tako da znam da su ljudi dobili nazad šta im je bilo oduzeto.
Možda je za tebe stvarno bolj eda ste u EU jer tada bi se mogao žaliti i u Bruslju, jer ima primjera gdje su ljudi nezadovoljni presudom u Sloveniji podnijeli žalbu u Bruslju pa su onda pobijedili tamo na Europskom sudu i onda se to trebalo poštivati....
Tako da ne razumem zašto kukaš a ništa ne uciniš da bi dobio nazad zemljište vrijedno 3 miliona eura.
Pa unajmi neke placene ubojice,snagatore,odvetnike,...covjece radi se o tri milijuna eura!????
Naravno AKO STVARNO IMAŠ SVE PAPIRE I SVO PRAVO NA TO ZEMLJIŠTE I DA SLUCAJNO NIJE DEDA MALO PRETERIVAO KADA TI JE TO REKAO.
Jer dosta je bilo onih prica "ono tamo je nekada bilo naše" a nitko nema ništ ada to dokaže.
Sigurno postoje neki papiri u nekim zemljiškim knjigama, idi potraži i traži da ti se vrati.
Unajmi najbolje odvetnike pa na sud.Kukanjem neceš vrati nazad.
[/quote]

ne kukakan nego govorin glupanima koji pojma nemaju kako se došlo do famoznog yu standarda.pljackom i otimacinom.
od 1945 pa nadalje.
evo ti pogledaj npr. dokumentarac o Titu koji je snimija rts .
samo u Srbiji je 12000 seljaka završilo po zatvorima ,mislin 1946. jer nisu tili davat svoje proizvode partiji.(za bagatelu)
a to je bilo u svim republikama.kad tad se sve dozna ,zapamti to.

a šta se tice zemljišta nisu oni bili glupi ka šta ti misliš.
uzeli bi zemlju potpuno legalno.ako si se protivia bia bi "narodni neprijatelj"

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/11/2010 : 13:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by lwood
složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.
ako nemaš novaca nemoj više ovo komentirat.



e to su vec vlaske price,zivia covik.



ako te baš zanima glupane,zemljište se nalazilo usrid Splita

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

Edited by - lwood on 15/11/2010 13:52:04
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/11/2010 : 13:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by adriano

prekasno je za zahtjev za povrat nacionalizirane imovine, mislim da je za to postojao neki rok do 1997 godine.
quote:
Originally posted by 1Euro




složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.




nije moje da se mešam u vaš razgovor ali zanima me zašto ne uložite žalbu pa da vam se to zemljište vrati?
Ako imate papire i sve to?
Kod nas u Sloveniji je dosta nekih Zamaka bilo vraceno, hotela, restaorana,....onima kojima je bilo posle rata uzeto.
Tako da znam da su ljudi dobili nazad šta im je bilo oduzeto.
Možda je za tebe stvarno bolj eda ste u EU jer tada bi se mogao žaliti i u Bruslju, jer ima primjera gdje su ljudi nezadovoljni presudom u Sloveniji podnijeli žalbu u Bruslju pa su onda pobijedili tamo na Europskom sudu i onda se to trebalo poštivati....
Tako da ne razumem zašto kukaš a ništa ne uciniš da bi dobio nazad zemljište vrijedno 3 miliona eura.
Pa unajmi neke placene ubojice,snagatore,odvetnike,...covjece radi se o tri milijuna eura!????
Naravno AKO STVARNO IMAŠ SVE PAPIRE I SVO PRAVO NA TO ZEMLJIŠTE I DA SLUCAJNO NIJE DEDA MALO PRETERIVAO KADA TI JE TO REKAO.
Jer dosta je bilo onih prica "ono tamo je nekada bilo naše" a nitko nema ništ ada to dokaže.
Sigurno postoje neki papiri u nekim zemljiškim knjigama, idi potraži i traži da ti se vrati.
Unajmi najbolje odvetnike pa na sud.Kukanjem neceš vrati nazad.


[/quote]

ma to su dobili samo oni šta su utekli iz zemlje i jaci igraci.
jer ih nisu mogli natirat da potpišu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/11/2010 : 13:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by lwood
složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.
ako nemaš novaca nemoj više ovo komentirat.



e to su vec vlaske price,zivia covik.



ako te baš zanima glupane,zemljište se nalazilo usrid Splita




Zašto Lwoode, zašto...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47011 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/11/2010 : 13:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by lwood
složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.
ako nemaš novaca nemoj više ovo komentirat.



e to su vec vlaske price,zivia covik.



ako te baš zanima glupane,zemljište se nalazilo usrid Splita




Zašto Lwoode, zašto...



mora san jer je redikul,samo ti radi svoj posal.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 15/11/2010 : 14:24:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message
quote:
Originally posted by ordell

Nema smisla razgovarati o bivsem sistemu, iako se pitanje samo od sebe provlaci kroz cijelu pricu. Nekima je bilo bolje nego drugima, danas je obrnuto, mada se ne slazem da je jugonostalgija toliko vezana sa zaljenjem za mladoscu u takvom smislu, kakvom se podrazumijeva. Ja bih samo podstaknuo jednu stvar. Tamo neke 1972. mlad covjek sa svojih 20 godina nije brinuo za svoju buducnost, bio on pekar, konobar ili obican fizicki radnik. Danas ljudi sa fakultetom nemaju posla. I nikog ne zanima, sto je postojao ekonomski "problem" prikrivene bezposlenosti, sto su svi imali posao, a opet puno njih nije nista radilo Tad je to funkcioniralo i nikog briga. Ono sto je bitno u tom kontekstu je to, da se ljudi bili smireniji, imali su vise vremena za sebe, za svoje prijatelje i sto je najvaznije, za svoju djecu i njihov odgoj.

Zasto EU toliko forsira ulazak Hrvatske? Zbog turizma. Samo se nadam da ce Hr imati pametnu vladu, koja nece rasprodati citavi Jadran.
A da ce narod biti (jos vise) gladan sa novom valutom, bit ce.






nešto je zbog nekretina ali više mislim da forsiraju jer se time zasiguraju za svoje milijarde koje su uložili kao kredite ili drugacije... jer imovina, vlastništvo je u EU svetinja. A ovako jedna zemlja van sistema, možda joj padne na pamet koja denacionalizacija
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8231 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 15/11/2010 : 16:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood
a šta se tice zemljišta nisu oni bili glupi ka šta ti misliš.
uzeli bi zemlju potpuno legalno.ako si se protivia bia bi "narodni neprijatelj"



ne samo to, nego bi ti ponudili nekoliko dinara za parcelu od 100 - 1000 kvadrata. i šta sad , kad su ljudi išli obavljat postupak denacionalizacije nisu mogli jer su dobili naknadu za uzeto "kupljeno" zemljište (piši propalo ), neki koji su odbili šaku dinara mogli su se necemu nadat krajem devedesetih

tragedija je veca šta je "ljepa naša" nasljedila to stanje i nije ucinila ništa, a pojedine opcine kao npr. Split neka zemljišta su dodjelili Crkvi di su tokom godina nikla nova crkvena zdanja (Sucidar* i Visoka)

* ovde su neki ljudi isplaceni (iz pouzdanih izvor )

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

goran split
Junior Member



Croatia
388 Posts

Member since 21/09/2010

Posted - 15/11/2010 : 16:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send goran split a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by lwood
složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.
ako nemaš novaca nemoj više ovo komentirat.



e to su vec vlaske price,zivia covik.



ako te baš zanima glupane,zemljište se nalazilo usrid Splita


prva stvar ja te nisan ni u jednom postu vridja,ako si se nasa zbog ovog 'vlaske price' uvridjen lipo odjebi od mene i mojih postova jer te nisan zva da ulazis uopce u razgovor samnon niti san te proziva,
to sta si neodgojen i neznas normalno komunicirat bez vridanja nije moj problem.

1Euro je lipo napisa u svom postu tocno sta oznacuje to 'vlaske price',i sad ako nisi u stanju svatit da nema veze s tim di je ta zemlja bila nego se odnosilo na tok rasprave pokazuje koliko si ubiti zatucan.

drugo, uzelo je i mojima dobar dio zemlje na mostinama prilikom cega je doslo do fizickog sukoba (citaj pendrecenje) jer moji nisu tili uzet neku smisnu paru za masu zemlje,da su ISTA uzeli nebi imali nikakvo pravo na povrat. dobar dio para je na kraju isplacen,nije sve al bolje nego nista..
nadan se da ces ovaj post bar malo razumit prije sljedeceg posta u kojem ces opet pocet vridjat bez razloga ko pravi zadrti vlaj. aj
e i usput nadan se da neki od moderatora radi svoj posa na forumu

stršljen spašen

Edited by - goran split on 15/11/2010 16:21:53
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/11/2010 : 17:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
lwood i gorane, molim vas smirite tenzije, nastavimo sa konstruktivnim razgovorom bez uvreda

Edited by - King Warrior on 15/11/2010 17:05:08
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39950 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/11/2010 : 17:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Lwooda ti je Mladjo uhapsio jos ranije...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/11/2010 : 17:17:41  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Lwooda ti je Mladjo uhapsio jos ranije...


da, upravo vidjeh
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 15/11/2010 : 17:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by goran split

quote:
Originally posted by lwood
složicu se ja odma s tobon cim mi isplatite 3 miliona € za zemljište koja ste mi oduzeli didi 1968.
ako nemaš novaca nemoj više ovo komentirat.



e to su vec vlaske price,zivia covik.



ako te baš zanima glupane,zemljište se nalazilo usrid Splita


prva stvar ja te nisan ni u jednom postu vridja,ako si se nasa zbog ovog 'vlaske price' uvridjen lipo odjebi od mene i mojih postova jer te nisan zva da ulazis uopce u razgovor samnon niti san te proziva,
to sta si neodgojen i neznas normalno komunicirat bez vridanja nije moj problem.

1Euro je lipo napisa u svom postu tocno sta oznacuje to 'vlaske price',i sad ako nisi u stanju svatit da nema veze s tim di je ta zemlja bila nego se odnosilo na tok rasprave pokazuje koliko si ubiti zatucan.

drugo, uzelo je i mojima dobar dio zemlje na mostinama prilikom cega je doslo do fizickog sukoba (citaj pendrecenje) jer moji nisu tili uzet neku smisnu paru za masu zemlje,da su ISTA uzeli nebi imali nikakvo pravo na povrat. dobar dio para je na kraju isplacen,nije sve al bolje nego nista..
nadan se da ces ovaj post bar malo razumit prije sljedeceg posta u kojem ces opet pocet vridjat bez razloga ko pravi zadrti vlaj. aj
e i usput nadan se da neki od moderatora radi svoj posa na forumu




Gorane, stvarno nema potrebe za ovakvim postovima i vrijedanjem. Lwood je udaljen sa foruma zbog uvreda, a sada moram i tebe udaljiti.
Nema potrebe za teškim rijecima, možemo komunicirati kao normalni ljudi što se, na kraju krajeva, i vidi iz cijele ove rasprave

Tjedan dana nije puno vremena, a onda te ocekujemo sa novim postovima u kojima, nadam se, nece biti uvreda

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 20 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000