forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kako ste izabrali nick?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 22/01/2011 : 12:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Hahaha Snejksi jedva ceka da nešto plane... a cisto sumnjam....

Vi's d' u'vatila deviznog
Inace,ja sam hteo nick Zagor,al' bio zauzet
Go to Top of Page

Shiva314
Junior Member



Croatia
336 Posts

Member since 16/07/2004

Posted - 22/01/2011 : 14:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Shiva314 a Private Message
Moj nick je kreiran prema liku iz igrice Neuromancer na C64. Shiva je prostitutka iz jedne mracne ulice, izvor najkorisnijih informacija...sve dok se ne spustiš u cyberspace.
314 po Piju. Uvijek me nerviralo šta ima neki shiva na forumima, pa sam se odlucio za brojevnu razlicitost. Broj je ne prevelik, ne premalen, lako pamtljiv.
Uvijek sam se mislio koliko je to ljudi igralo istu f* igricu da su uzimali nick odatle.
Kad sam odrastao saznao sam da u hinduizmu postoji božanstvo istog imena...pa sam u skladu s tim promijenio avatar


I am the Lord of all Evil...but you can call me Cookie
Go to Top of Page

Lucy Liu
Average Member



Croatia
704 Posts

Member since 14/09/2007

Posted - 22/01/2011 : 19:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Lucy Liu an AOL message  Send Lucy Liu an ICQ Message  Send Lucy Liu a Yahoo! Message  Send Lucy Liu a Private Message
Sjednite,draga djeco,jer ovo je duga prica;prije 3 godine ja sam mogap samo koristiti svoj djedov stari kompjuter koji mi nije dopuštao da se registriram.I tako sam ja na racunalstvu u školi išao da se registriram i uzeo svoj uobicajeni internetski nick Flash Flood(kojeg koristim kod još par stranica;ne znaci ništa puno,samo se cinilo fora po zvucnosti i znacenju).Nažalost,krivo sam upisao email adresu,pa sam se morao OPET registrirati,ali s drukcijim imenom(jer je u bazi valjda ime Flash Flood bilo kao zauzeto).E,sad,problem je bio u tome što sam opet bio na racunalstvu,mali odmor se bližio kraju,profesorica je dolazila,i meni je samo palo na pamet ime moje najdraže glumice.Kliknem ja Enter,i ubrzo poslije ja shvatih svoju pogrešku i pomislim "Dragi Bože,što sam to ucinio?!".Ali,nije mi se opet dalo registrirati,pa sam si sacuvao ime
i to je moja prica.

E,sad za nekog normalnog covjeka,ova bi situacija bila bizarna pogreška.Ali,za mene,to je bio samo utorak.

Što se tice avatara,njih mjenjam po volji,i imao sam razne likove iz svojih najdražih serija,a sad furam ovog simpaticnog Awesome Smileya(njegovo službeno ime).

My username was a mistake.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 22/01/2011 : 19:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
U pitanju je Jedi vitez iz Star Wars price.
Kako su se svi navalili poslije filmova zvati se Anakin i Darth-Vader, ja odlucih biti Obi-Wan. On nije savršen, niti svemoguc, ali je uvijek na strani pravde i dobra, skroman (a mocan) i ima svjetlosnu sablju.
Osoba kakva bih ja volio biti u nekom boljem i drugacijem svijetu...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/01/2011 : 20:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

.
Osoba kakva bih ja volio biti u nekom boljem i drugacijem svijetu...


I ja iz istih razloga odabarao moj nick. U nekom drugom boljem svijetu, mnogo ljudi i svi se meni klanjaju. Kako bi to bilo lijepo
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 22/01/2011 : 20:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Svaka cast na iskrenosti King! Onako, bez lažne skromnosti...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 22/01/2011 : 20:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

U pitanju je Jedi vitez iz Star Wars price.
Kako su se svi navalili poslije filmova zvati se Anakin i Darth-Vader, ja odlucih biti Obi-Wan. On nije savršen, niti svemoguc, ali je uvijek na strani pravde i dobra, skroman (a mocan) i ima svjetlosnu sablju.
Osoba kakva bih ja volio biti u nekom boljem i drugacijem svijetu...



Csss, Obi je najveca faca i najjaci!

"If you strike me down, I shall become more powerful than you can possibly imagine...."
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 22/01/2011 : 20:54:55  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by King Warrior
.... mnogo ljudi i svi se meni klanjaju.


Ja sam video razne narcise...i megalomane... ali ovako nesto vidim prvi put!
Vi se, Kralju Ratnice, postovani Doktore Zagorelogije...ponasate se...pa u najmanju ruku kao da ste se rodili 9-og Marta...
Go to Top of Page

Bruce Springsteen
Advanced Member



5545 Posts

Member since 28/10/2008

Posted - 22/01/2011 : 21:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Springsteen a Private Message
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by King Warrior
.... mnogo ljudi i svi se meni klanjaju.


Ja sam video razne narcise...i megalomane... ali ovako nesto vidim prvi put!
Vi se, Kralju Ratnice, postovani Doktore Zagorelogije...ponasate se...pa u najmanju ruku kao da ste se rodili 9-og Marta...



Pa kao što vidim to je slucaj sa svim Doktorima, bilo Zagorlogije ili onih drugih
Što se tice mog nicka, vrlo jasno, pored stripova omljen hobi mi je Rock muzika i naravno zna se ko je The Boss
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/01/2011 : 21:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

U pitanju je Jedi vitez iz Star Wars price.
Kako su se svi navalili poslije filmova zvati se Anakin i Darth-Vader, ja odlucih biti Obi-Wan. On nije savršen, niti svemoguc, ali je uvijek na strani pravde i dobra, skroman (a mocan) i ima svjetlosnu sablju.
Osoba kakva bih ja volio biti u nekom boljem i drugacijem svijetu...



ma kakvi, obi van je najjaci od svih, no matter what people say!


Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/01/2011 : 21:22:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by King Warrior
.... mnogo ljudi i svi se meni klanjaju.


Ja sam video razne narcise...i megalomane... ali ovako nesto vidim prvi put!
Vi se, Kralju Ratnice, postovani Doktore Zagorelogije...ponasate se...pa u najmanju ruku kao da ste se rodili 9-og Marta...



Pa kao što vidim to je slucaj sa svim Doktorima, bilo Zagorlogije ili onih drugih
Što se tice mog nicka, vrlo jasno, pored stripova omljen hobi mi je Rock muzika i naravno zna se ko je The Boss




pa zasto si onda uzeo springstina

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1556 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 22/01/2011 : 21:25:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
Ja sam si za username stavio svoje ime,a buduci da mi je Star Wars omiljena filmska trilogija a Darth Maul jedan od dražih likova uzeo sam njegovu sliku za avatar.....

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 22/01/2011 : 21:35:54  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Dr. Bruce Zagoringsteen

Pa kao što vidim to je slucaj sa svim Doktorima, bilo Zagorlogije ili onih drugih


Pa naravno
doc = doktor
A = Alfa (kao prvi, najbolji, primarijus)


Ili si ti misljenja da je posredi nesto drugo kod mene, jeli Zoko?
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 22/01/2011 : 21:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89
ma kakvi, obi van je najjaci od svih, no matter what people say!




quote:
Originally posted by Grujah.
Csss, Obi je najveca faca i najjaci!

"If you strike me down, I shall become more powerful than you can possibly imagine...."



Koji put vec?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 22/01/2011 : 22:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Grujah.

quote:
Originally posted by Lord Vader89
ma kakvi, obi van je najjaci od svih, no matter what people say!




quote:
Originally posted by Grujah.
Csss, Obi je najveca faca i najjaci!

"If you strike me down, I shall become more powerful than you can possibly imagine...."



Koji put vec?




jos malo, pa ce da postane klishe

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 22/01/2011 : 22:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message
Omiljen lik iz fantasy žanra, uz Conana, ali pošto gotovo svuda na netu koristim baš ovaj nick, mahom sam se tako registrovao...
Go to Top of Page

talicnitom
Junior Member



Serbia
439 Posts

Member since 12/10/2006

Posted - 22/01/2011 : 23:31:10  Show Profile Show Extended Profile  Send talicnitom a Yahoo! Message  Send talicnitom a Private Message
Po meni dragom strip junaku uz kojeg sam odrastao
Nisam mogao da biram da to bude Talicni Tom pa sam odabrao talicnitom
Ali moralo je - samo tako ili nikako
I ne bih ga menjao sada i da se ukaze prilika da mogu za Talicni Tom
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 23/01/2011 : 00:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message
Prorok. Mudonja koji se nije bojao niceg osim Svevišnjega. Rado bih da na takav nacin mogu živjeti. Na žalost, ne ide baš tako lako..
Avatar se zove biblical_scolar. Našao sam ga slucajno na internetu i odmah odlucio da ce poslužiti svrsi.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 23/01/2011 00:44:27
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 27/01/2011 : 22:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Dr. Bruce Zagoringsteen

Pa kao što vidim to je slucaj sa svim Doktorima, bilo Zagorlogije ili onih drugih


Pa naravno
doc = doktor
A = Alfa (kao prvi, najbolji, primarijus)


Ili si ti misljenja da je posredi nesto drugo kod mene, jeli Zoko?


Doca jeste PRIMARIJUS,uvek nasedne na šalu i provokaciju!!!
Go to Top of Page

pravedni
Advanced Member



Serbia
4057 Posts

Member since 03/12/2009

Posted - 27/01/2011 : 22:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Send pravedni a Private Message
quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by docA

quote:
Originally posted by Dr. Bruce Zagoringsteen

Pa kao što vidim to je slucaj sa svim Doktorima, bilo Zagorlogije ili onih drugih


Pa naravno
doc = doktor
A = Alfa (kao prvi, najbolji, primarijus)


Ili si ti misljenja da je posredi nesto drugo kod mene, jeli Zoko?



Šta ce sve da se napiše
Ajde ovo za Doktora i jeste, Doktor si Dilandologije pa i glas si dobio od mene, a ja glasma uvek za najbolje
Ali ovo za A, pa još Alfa, u stvari malo ljudi zna poreklo tog tvog A, malo zna da si ti veliki obožavalac Zagorovog krika AAAhhyyAAAAk


TAKO ,ZNACI!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/01/2011 : 22:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Po prvom filmu o H. Lecteru.

Zašto?

Paaaaaa....


I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Ultex_035
Starting Member



Serbia
42 Posts

Member since 27/12/2010

Posted - 27/01/2011 : 23:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Ultex_035 a Private Message
Ultex(vrsta Jim Dunlopovih trzalica) i ne znam zbog cega dodao 035(pozivni)...

"With great power comes great responsibility"
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 27/01/2011 : 23:55:36  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
Meni je ovo nadimak i u stavarnom zivotu, nema veze sa kilazom, ali duga prica

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5836 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 28/01/2011 : 00:25:31  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message
Ja sam uzeo nick po liku iz Tex Willera
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/01/2011 : 01:17:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Nadimak

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000