forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kako ste izabrali nick?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/01/2011 : 01:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
A ne zovem se Mladen:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 28/01/2011 : 01:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
mladjan?

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 28/01/2011 : 12:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Jako sam slican karakterno,indijancu Tonki iz Zagora
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 28/01/2011 : 13:43:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
Da ne ulazim u objasnjavanja, sve ima na wikiu

http://en.wikipedia.org/wiki/Imrahil
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 28/01/2011 : 20:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Avatar sve govori,kad sam se registrirao baš sam na youtube gledao naj scene iz filma,pa sam tako dobio ideju.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2312 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 29/01/2011 : 09:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message
Ja sam svoj "izabrao" greškom,inace drugdju koristim nickname Xabaras,a ako ga ovdje promjenim izgubiti cu sve,postove,topice(dobro nece oni nestati,ali nece glasti na moj nick),kao i poz.komentari,sve iz pocetka kao novi clan,no dobro,kada platim sve racune to cu i uciniti,stalno odgadam,ali znam da cu to morati napraviti,pa nick mi je totalni idiotizam...

#!??
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 29/01/2011 : 10:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message
quote:
Originally posted by bvagner3

Ja sam svoj "izabrao" greškom,inace drugdju koristim nickname Xabaras,a ako ga ovdje promjenim izgubiti cu sve,postove,topice(dobro nece oni nestati,ali nece glasti na moj nick),kao i poz.komentari,sve iz pocetka kao novi clan,no dobro,kada platim sve racune to cu i uciniti,stalno odgadam,ali znam da cu to morati napraviti,pa nick mi je totalni idiotizam...



Ne bih da te razocaram ali od 2005. imamo clana Xabaras

http://forum.stripovi.com/pop_profile.asp?mode=display&id=3044

a i navikli smo se na tvoj nik


Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 29/01/2011 : 10:46:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
Može biti xabaras3

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

armatura
New Member



Serbia
177 Posts

Member since 05/06/2009

Posted - 29/01/2011 : 14:14:46  Show Profile Show Extended Profile  Send armatura a Private Message
Armatura je simbol fk Rad-a,nalazi se na grbu.
Go to Top of Page

paranoid
Junior Member



338 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 31/01/2011 : 04:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send paranoid a Private Message
paranoid - Black Sabbath

http://www.youtube.com/watch?v=QQBttKoetqo

Vec sam ga koristio na nekoliko sajtova pa onda stavio i ovde, da ne pamtim sto razlicitih imena

http://www.youtube.com/watch?v=o-tT62bpYlU&ob=av2n
https://www.youtube.com/watch?v=UMc1H-S9ZoA
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4674 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 04/02/2011 : 11:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message
Po omiljenom delu kafane koji sam zamaskirao jednim "J"
Salim se,kada sam se registrovao,pitam mog pajtosa:
-Pajto,sta da stavim za nik?
-Pa,pajto,stavi Pajtos...
I tako...
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 02/12/2011 : 10:31:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Da se podigne ovaj interesantan topik
Vele me zovu svi,a W stavih zbog West Hema
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/12/2011 : 10:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Lucy Liu

Sjednite,draga djeco,jer ovo je duga prica;prije 3 godine ja sam mogap samo koristiti svoj djedov stari kompjuter koji mi nije dopuštao da se registriram.I tako sam ja na racunalstvu u školi išao da se registriram i uzeo svoj uobicajeni internetski nick Flash Flood(kojeg koristim kod još par stranica;ne znaci ništa puno,samo se cinilo fora po zvucnosti i znacenju).Nažalost,krivo sam upisao email adresu,pa sam se morao OPET registrirati,ali s drukcijim imenom(jer je u bazi valjda ime Flash Flood bilo kao zauzeto).E,sad,problem je bio u tome što sam opet bio na racunalstvu,mali odmor se bližio kraju,profesorica je dolazila,i meni je samo palo na pamet ime moje najdraže glumice.Kliknem ja Enter,i ubrzo poslije ja shvatih svoju pogrešku i pomislim "Dragi Bože,što sam to ucinio?!".Ali,nije mi se opet dalo registrirati,pa sam si sacuvao ime
i to je moja prica.

E,sad za nekog normalnog covjeka,ova bi situacija bila bizarna pogreška.Ali,za mene,to je bio samo utorak.

Što se tice avatara,njih mjenjam po volji,i imao sam razne likove iz svojih najdražih serija,a sad furam ovog simpaticnog Awesome Smileya(njegovo službeno ime).



fasciniran sam
sa tim da ti je Lucy Liu najdraža glumica
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/12/2011 : 11:54:10  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
Zato što sam živio u Ogulinu.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37787 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/12/2011 : 13:10:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by cat claw

Ja sam uzeo nick po liku iz Tex Willera





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 02/12/2011 : 14:38:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message
Escape from NY mi je jedan od omiljenih filmova uopste. Ne brkati ga sa nesrecnim Escape from LA, molim.

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/12/2011 : 14:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Ja da sam administrator, odmah bih ti promenio avatar i nick u Gatuza...
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 02/12/2011 : 15:49:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
Kako sam ja izabrao nick...Pa mislim da je nick izabrao mene.Jednostavno sam se nakon prestanka igranja ozbiljnog nogometa uprasio 50 kg pa je nick nastao igrom rijeci od sumohrvaca i narodnosti....i voilaaaaaaaa sumo Hrvat
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 02/12/2011 : 15:55:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
prema svom IQ-u:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 02/12/2011 : 17:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by sumohrvat

Kako sam ja izabrao nick...Pa mislim da je nick izabrao mene.Jednostavno sam se nakon prestanka igranja ozbiljnog nogometa uprasio 50 kg pa je nick nastao igrom rijeci od sumohrvaca i narodnosti....i voilaaaaaaaa sumo Hrvat

Svaka ti cast, ja sam mislio da sam pretjerao s 11 kg nakon prestanka bavljenja sportom.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/12/2011 : 17:34:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Predvidljivo, po rekao bih revolucionarnom stripu i antijunaku zahvaljujuci kojem sam u drugoj polovini 80-ih poceo sasvim drugacije percipirati devetu umjetnost. Od Avantura Johna Difoola potpuno drugacije gledam na strip i citam (ambicioznije) stripove, a kako bih "pravom" Johnu mogao biti eventualno tek mali od palube, otuda Johnny.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/12/2011 : 18:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Predvidljivo, po rekao bih revolucionarnom stripu i antijunaku zahvaljujuci kojem sam u drugoj polovini 80-ih poceo sasvim drugacije percipirati devetu umjetnost. Od Avantura Johna Difoola potpuno drugacije gledam na strip i citam (ambicioznije) stripove, a kako bih "pravom" Johnu mogao biti eventualno tek mali od palube, otuda Johnny.



Još objasni zašto revolucionarnom i to je to

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Ultras
Advanced Member



Serbia
10042 Posts

Member since 17/10/2008

Posted - 02/12/2011 : 18:23:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Ultras's Homepage  Send Ultras a Private Message

Svet stripa - portal - instagram - blog - facebook - twitter
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/12/2011 : 18:28:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Smatram ga revolucionarnim iz razloga što mi je, kako sam naveo, iz temelja promijenio nacin na koji sam dotad citao i doživljavao stripove. Nijedan strip prije, a bogami ni poslije toga, na mene nije tako djelovao. Temeljna egzistencijalna pitanja o ishodištu života i njegovu smislu autori su maestralno nadogradili tematiziranjem religije, filozofije, ljubavi, odanosti, casti, putova sudbine i tko zna cega sve ne. Isprva ne baš spretni i inteligentni antijunak do kraja se mentalno i tjelesno transformira, dosiže nove razine svijesti i naposljetku procišcen i preporoden stiže pred samog Boga. Nevjerojatna mašta Alejandra Jodorowskog, fascinantan i raskošno koloriran (u izvorniku i Markosovu integralu) Moebiusov crtež te znacenjska slojevitost, genijalno.

Zadovoljan? Kad vec moram objašnjavati....

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/12/2011 : 18:31:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Isprva ne baš spretni i inteligentni antijunak do kraja se mentalno i tjelesno transformira, dosiže nove razine svijesti i naposljetku procišcen i preporoden stiže pred samog Boga.

Heh, upravo si donekle i opisao i Presveto Srce i Bijelog Lamu... :D :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000