forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kako ste izabrali nick?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 02/12/2011 : 18:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Mairosu,a ti?

Edited by - wele on 02/12/2011 18:55:32
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39996 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 02/12/2011 : 18:57:38  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Blebnuo rukom o tastaturu i pojavilo se 7 slova.. I rekao je sebi: "Ovo ce mi biti nick" :)
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/12/2011 : 19:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Blebnuo rukom o tastaturu i pojavilo se 7 slova.. I rekao je sebi: "Ovo ce mi biti nick" :)


:D Statisticka verovatnoca ovoga je mala.

Prijatelj iz New Jerseya koji je boravio kod mene u Belgiji jednom prigodom me je tako krstio. U to vreme sam citao mange po prvi put, upoznavao se sa time, on je doneo gomilu neke literature o mangi i nekoliko svezaka raznolikog tipa itd. Onda, u naletu fanboyisma, posto je moje ime citao kao "Myloss", me je umangisao u "ma-i-ro-su". Pravilna japanska transkripcija imena mi krstenog je "mi-ro-shu", ali se meni ovo pogresno vise svidelo, i eto.


Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/12/2011 : 19:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Smatram ga revolucionarnim iz razloga što mi je, kako sam naveo, iz temelja promijenio nacin na koji sam dotad citao i doživljavao stripove. Nijedan strip prije, a bogami ni poslije toga, na mene nije tako djelovao. Temeljna egzistencijalna pitanja o ishodištu života i njegovu smislu autori su maestralno nadogradili tematiziranjem religije, filozofije, ljubavi, odanosti, casti, putova sudbine i tko zna cega sve ne. Isprva ne baš spretni i inteligentni antijunak do kraja se mentalno i tjelesno transformira, dosiže nove razine svijesti i naposljetku procišcen i preporoden stiže pred samog Boga. Nevjerojatna mašta Alejandra Jodorowskog, fascinantan i raskošno koloriran (u izvorniku i Markosovu integralu) Moebiusov crtež te znacenjska slojevitost, genijalno.

Zadovoljan? Kad vec moram objašnjavati....



Naravno, da sam zadovoljan, ali inace ne pušim price starog Jodorowskog i mislim da je i više nego prenapuhan autor, ali eto, morao sam pitat

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/12/2011 : 19:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Slažem se, i meni Jodorowski ponekad previše zabrazdi (recimo, u odredenoj je mjeri pretenciozan i naporan u Tehnoocevima), ali ovdje mi je savršeno sjeo. A pretpostavljam da je dio razloga i u tome što sam Inkala prvi put citao sa 17 godina, a tada te štošta, od Huxleya do Bukowskog, pukne na poseban nacin.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/12/2011 : 19:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Huxley je i mene lepo pukao sa 16-17 godina kad sam ga uzeo iz gimnazijske biblioteke.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 02/12/2011 : 19:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Slažem se, i meni Jodorowski ponekad previše zabrazdi (recimo, u odredenoj je mjeri pretenciozan i naporan u Tehnoocevima), ali ovdje mi je savršeno sjeo. A pretpostavljam da je dio razloga i u tome što sam Inkala prvi put citao sa 17 godina, a tada te štošta, od Huxleya do Bukowskog, pukne na poseban nacin.



Ma ne shvacaj ti mene ozbiljno, provociram bezveze. Citao sam samo Bijeli lama i Presveto srce i potpuno se razocarao...a nekako sumnjam da bi mi i Inkal sjeo...možda sam samo u fazi kad mi njegova mistika i kvazifilozofiranje udaraju na nerve, a možda jednostavno nije my cup of tea..nemam pojma..

@ostatak bande
sorry na offtopiku...iako i nije baš neki ozbiljni topik

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/12/2011 : 19:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by paro

sorry na offtopiku...iako i nije baš neki ozbiljni topik

Pitaj Boga odakle je wele ovo iscupa

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Snake Plissken
Average Member



Serbia
707 Posts

Member since 05/07/2011

Posted - 02/12/2011 : 19:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Snake Plissken a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Ja da sam administrator, odmah bih ti promenio avatar i nick u Gatuza...


Sreca moja da nisi. :D

Snake Plissken wasn't born.
He escaped from the womb.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 02/12/2011 : 20:11:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
@ paro

Donekle se slažem za Presveto srce, i tu previše zabrazdi u bizarni egzistencijalizam i pretencioznu pseudofilozofiju bez cvršce podloge, a o redom cudackim likovima i rastresitoj dramaturgiji da i ne govorim, s tom razlikom da ga nikako nisam mogao probaviti u piratskom izdanju Ludaca presvetog srca iz 90-ih, dok mi je u Fibrinom izdanju znatno bolje legao. A Bijeli lama mi je sasvim dobar.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 02/12/2011 : 20:26:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by paro

sorry na offtopiku...iako i nije baš neki ozbiljni topik

Pitaj Boga odakle je wele ovo iscupa


Alo spameri,držite se teme
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1556 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 02/12/2011 : 20:34:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
Mama i tata su mi ga odabrali,nisam imao pravo glasa :)

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/12/2011 : 21:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Alo spameri,držite se teme

Vidi ovog opakog Montenegrina, prvo prisvoji temu a sad i šefuje
wele, budi dobar inace cu preimenovat topic

Trljam ruke.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 02/12/2011 : 21:27:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by wele

Alo spameri,držite se teme

Vidi ovog opakog Montenegrina, prvo prisvoji temu a sad i šefuje
wele, budi dobar inace cu preimenovat topic


Cuti,zaboravio si i da postoji ovaj topik
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/12/2011 : 21:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Cuti,zaboravio si i da postoji ovaj topik

Žalosno je reci, ali jesan. Stvarno...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 02/12/2011 : 21:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Onda me pusti da šefujem :D
I je li ti ovo Sokrates na avataru?
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 02/12/2011 : 22:42:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Onda me pusti da šefujem :D
I je li ti ovo Sokrates na avataru?

Imaš slobodne ruke
Jest, Socrates je. Moj idol

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 02/12/2011 : 23:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Da se podigne ovaj interesantan topik
Vele me zovu svi,a W stavih zbog West Hema



Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 02/12/2011 : 23:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by wele

Onda me pusti da šefujem :D
I je li ti ovo Sokrates na avataru?

Imaš slobodne ruke
Jest, Socrates je. Moj idol


Cuveni doktor
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 02/12/2011 : 23:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by wele

Da se podigne ovaj interesantan topik
Vele me zovu svi,a W stavih zbog West Hema






Go to Top of Page

J.Stickman
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
377 Posts

Member since 28/10/2009

Posted - 05/12/2011 : 12:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit J.Stickman's Homepage  Send J.Stickman a Private Message
Jerome Stickman je moj nadimak. Jerome me zovu bliži prijatelji, zbog omiljenog junaka iz stripa Mister No a "prezime" Stickman je malo duža prica I ne baš zanimljiva. Uglavnom, neko me zove Jerome, Jerry a neko Stickman, Stick, Stice, Stickowsky isl. I roditelji me tako zovu. Dal' na srecu il' na žalost... ne bih znao reci. I to mu ga dode to.

https://www.instagram.com/avet_rio_gribaje/
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 05/12/2011 : 14:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
quote:
Originally posted by Ultras




Jel može iskren odgovor?
Jesi li ti pravi navijac,ultras...Netko sa podebljim dosjeom,netko sa stotinjak gostovanja,netko kome je zvezda život,a sve ostalo su sitnice ili si internet huligan,simpatizer????Stvarno iskreno pitam,bez ikakvih zlih primisli.
Meni su ultrasi momci koji ginu za svoj klub,prvi na ogradi,koji idu na gostovanja švercajuci se u vlakovima(vozovima),ulaze na divljaka na utakmicu,navijaci skloni tucnjavi...Suprotno od toga su simpatizeri,ono što Splicani zovu alealeštinama.
Go to Top of Page

Nivox
Senior Member



Croatia
1314 Posts

Member since 01/11/2011

Posted - 05/12/2011 : 14:32:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Nivox a Private Message
Nivox je jedna inacica mog nicka/nadimka i u mom privatnom (a ne samo stripovskom) životu

Avatar je Bijeli Lama iz Bijelog Lame (u djecackoj dobi) jer mi je taj strip serijal odlicno odlican .

Vidim da mi je avatar malo mutan-trebam stavit ponovo u cišcoj verziji

Sve što zna za smrt, može se ponovo roditi!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 05/12/2011 : 14:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
dakle, po tebi je definicija navijaca - onaj koji ode na utakmicu sa namerom da odvali nekog od batina, a ne da gleda svoj "omiljeni tim"
?

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 05/12/2011 : 14:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

dakle, po tebi je definicija navijaca - onaj koji ode na utakmicu sa namerom da odvali nekog od batina, a ne da gleda svoj "omiljeni tim"
?


Noup....ovo što sam ja napisao je definicija ultrasa(najžešcih navijaca,jer podgrupu Ultras imaš medu svim navijackim grupama više manje.Ultras Cibalija Vinkovci,Ultras Zrinjski mostar,)...Zato sam i napisao dal se on smatra ultrasom ili simpatizerom.Jer u navijackom,hooliganskom svijetu se zna razlika izmedu navijaca i simpatizera.A koliko ja znam Ultrasi(navijaci Crvene Zvezde i podgrupa Delija) su jedna od žešcih navijackih skupina.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000