forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Kako ste izabrali nick?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 05/12/2011 : 15:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
Uostalom,momak je sam stavio avatar u kojem se vidi bakljada.Zato i pitam.Jer ja stvarno volim i poštujem tu navijacku scenu.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 05/12/2011 : 15:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Lord Vader89

dakle, po tebi je definicija navijaca - onaj koji ode na utakmicu sa namerom da odvali nekog od batina, a ne da gleda svoj "omiljeni tim"
?


Noup....ovo što sam ja napisao je definicija ultrasa(najžešcih navijaca,jer podgrupu Ultras imaš medu svim navijackim grupama više manje.Ultras Cibalija Vinkovci,Ultras Zrinjski mostar,)...Zato sam i napisao dal se on smatra ultrasom ili simpatizerom.Jer u navijackom,hooliganskom svijetu se zna razlika izmedu navijaca i simpatizera.A koliko ja znam Ultrasi(navijaci Crvene Zvezde i podgrupa Delija) su jedna od žešcih navijackih skupina.



ok, ja pitam, bez zlih namera jer otprilike vise znam o klimatskim uslovima na tamo nekim ostrvima o pacifiku nego o bilo cemu vezanom za fuzbal, a fenomen "navijaca" mi je fascinantan

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 05/12/2011 : 16:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
A za koga ti Vejderu navijaš?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 05/12/2011 : 16:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
za Malkolma i Angusa


Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 05/12/2011 : 16:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
To je opšte poznato, mislio sam na ovim prostorima?
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 05/12/2011 : 16:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
za Malkloma i Angusa kad sviraju na Partizanovom stadionu

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/12/2011 : 17:16:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Moji inicijali pretvoreno u nešto americko-slengovski... Da izgleda cool!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13430 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 05/12/2011 : 17:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

za Malkloma i Angusa kad sviraju na Partizanovom stadionu



Dobar odgovor
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/12/2011 : 17:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Ja sam se gadno zeznuo sa ovim nickom.
Što ako s vremenom prestanem citati Zagora?

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 05/12/2011 : 17:59:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
ili ako napunis 13?

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 05/12/2011 : 18:02:49  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

Ja sam se gadno zeznuo sa ovim nickom.
Što ako s vremenom prestanem citati Zagora?


1) Kupiš janjca.
2) Nabaviš benzina.
3) Skupiš sve -ove stripove u dvorištu.
4) Poliješ ih benzinom.
5) Upališ šibicu i baciš je na stripove.
6) Pozoveš nas ostale forumaše.
7) Mi donesemo gajbe pive.
8) Okrenemo janjca.
9) Napijemo se.
10) I onda od Markosa zatražiš da ti promjeni nick.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/12/2011 : 18:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
quote:
ili ako napunis 13?

U petak sam napunio 14

@bjelolasica- nacisti su bili ti koji su palili knjige. Ne želim ciniti još goru stvar-paliti stripove.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 05/12/2011 : 18:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
A šta ja da radim ako smršavim...propade mi nick :P
Inace,rezervna varijanta mi je bila prucnik gruber od GRUbišic ERnad,imena i prezimena...ali me to previše podsjecalo na onog pederkastog narednika iz Alo Alo :P
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/12/2011 : 18:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
quote:
Originally posted by sumohrvat

...ali me to previše podsjecalo na onog pederkastog narednika iz Alo Alo :P


Slobodno se otvori svijetu.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 05/12/2011 : 18:23:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by sumohrvat

A šta ja da radim ako smršavim...propade mi nick :P
Inace,rezervna varijanta mi je bila prucnik gruber od GRUbišic ERnad,imena i prezimena...ali me to previše podsjecalo na onog pederkastog narednika iz Alo Alo :P




There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 05/12/2011 : 18:26:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message
Etotigana paro mi maknuo foru iz prvog plana

NECEŠ RAZBOJNICE!

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/12/2011 : 14:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
E taj,narednik Gruber,ali me bilo strah da me ne zamjene sa porucnikom gruberom iz alo alo :P
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 06/12/2011 : 22:07:02  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
quote:
Originally posted by Zagor12

quote:
ili ako napunis 13?

U petak sam napunio 14

@bjelolasica- nacisti su bili ti koji su palili knjige. Ne želim ciniti još goru stvar-paliti stripove.

E pa onda nemoj odustati od Zagora.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

bazgtoon
Starting Member



Croatia
49 Posts

Member since 16/11/2010

Posted - 06/12/2011 : 23:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send bazgtoon a Private Message
moj nick je po liku iz igrice Freedom Fighters, zvuci neobicno :)
Go to Top of Page

red cloud
Advanced Member



Serbia
3925 Posts

Member since 29/06/2009

Posted - 07/12/2011 : 08:07:50  Show Profile Show Extended Profile  Send red cloud a Private Message
Red Cloud jedan od najpoznatijih indijanskih ratnika svih vremena. Nisam siguran kako sam bas njegovo ime izabrao za nick, ali u datom trenutku sam to poceo pisati po tastaturi i eto.

Nasilje u Darkvudu
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 09/12/2011 : 00:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Moj nick je nastao novogodišnjom šalom. Inace me svi zovu Mrgan (tako se prezivam), Mrgud, Mrgi itd. A samo par njih, cak ih i ne srecem više, me zovu Dak ili Duck, skraceno od Darko, da bi me na koncu svako malo izašlo koje "Ej, Patak!"

"Pijani" je vec prica. Zato sedite da vam ispricam dok voda za kafu prokvava.
Inace, ja i moj burazer smo veeeeliki obožavaoci crnog vina, pa nam je to bilo obavezno "štivo" petkom i subotom vece. Pošto nam vino u klubovima nije prijalo (znaci jedno veliko praškasto FUJ) skapirali smo da pre izlaska kupimo po koju flašu u dragstoru, sednemo negde i u miru ispijamo dok nas ne uhvati za weeeeeeee. Buraz, stariji a i bolji sportista, podosta sujetan tip, bi izbijen kada ga je vino pocelo hvatati a meni ništ (radilo se o 5 litara. Posle sam mogao i više). Nikad nisam preterano pio alkohol, bice da je ovde neka genetika radila. Posle ne znam koliko njegovog "treninga" i pokušaja da me napije, na kraju odustane, da bi kasnije dao da se procuje da jebenog Mrguda niko živ napiti ne može.
Do doceka nove 2005 je bilo vec dosta žurki i dosta zajednickih prijatelja koji su nekako baš bili "nameraceni" da me dovedu do jednog toplog zagrljaja sa wc-šoljom. To me je isfuravalo, jer se oni svi živi ponapijaju, naprave od prostorije svinjac(uglavnom su to bile privatne žurke) i od sebe prave budale tako da i moja pocetna volja da se iole malo napijem splasne.
Na doceku je medutim to i meni i njima uspelo (mešao sam nemešivo gradivo), i to vec negde oko 1 posle ponoci,da bi me drug samo zagrlio i rekao:
"jebo te patak, Patak, evo te mrtva pjana. Dovedi onaj svoj hor da nam otpeva jednu Aleluju"
da bi onda samo digao cašu "Raja, ajd živeo nama Patak, ali ne obicni nego pijani Patak!" na šta je raja uz smeh samo ponovila to ime.
Par minuta posle sam ispovracao dušu u dvorištu (šolja je bila zauzeta ) i samo legao u krevet. Ne bih se ja ni setio toga bez zajebancije i mamurluka sutradan "ujutru" u 14-15h. A postoji i video. Ne, ne možete da ga vidite.

Sorry na dugom postu. Više pripovetka nego post, ali sam hteo da podelim ove debilne detalje sa vama.

P.S.A vi mislili da je zbog Drunky Ducka iz Zagora!



DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 09/12/2011 : 18:07:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by PijaniPatak
P.S.A vi mislili da je zbog Drunky Ducka iz Zagora!


Sorry, ja prvi pomislio nešto tako, buduci da si visio samo na zagorovom topicu...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 09/12/2011 : 18:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by PijaniPatak
P.S.A vi mislili da je zbog Drunky Ducka iz Zagora!


Sorry, ja prvi pomislio nešto tako, buduci da si visio samo na zagorovom topicu...

I imaš ga za avatara.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 10/12/2011 : 12:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Jesam Zagoreli, to je istina, ali...

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 10/12/2011 : 12:43:11  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Visim na Zagor topicu jer se samo tamo neki razgovor i vodi. LL jedva dosao do 10. stranice, u AF se na zalost vrti stalno jedno te isto a od Dylana sam slabo sta upratio od 150. epizode pa ne mogu biti u toku. A to je i sve sto citam od stripova

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000