forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Posao u ARABSKIM zemljama (ima netko iskustva)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/05/2011 : 11:38:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Da Australija bi mogla biti dobar izbor zbog engleskog jezika. Ali koliko ja znam treba puno nekakvih papira,viza,....
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/05/2011 : 12:23:14  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
distrikt Brcko. cuo sam da imaju dobre place, bar prije 5,6 godina je tako bilo, a i blizu ti je.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/05/2011 : 13:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by adriano

distrikt Brcko. cuo sam da imaju dobre place, bar prije 5,6 godina je tako bilo, a i blizu ti je.



a gdje je to?
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4454 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/05/2011 : 14:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
u sjevernoj Bosni, ne spada u entitete, vec je poseban distrikt, ko vošington.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/05/2011 : 15:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
quote:
Originally posted by adriano

u sjevernoj Bosni, ne spada u entitete, vec je poseban distrikt, ko vošington.


Brchko D.C.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/05/2011 : 15:30:38  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Da GGG, sasvim si u pravu.
Nego, ajde da na ovom topiku pronademo i zemlju i posao koji bi bio dobro placan.
Šta je sa recimo Australijom,Kanadom,Novim Zelandom ili Lihtenštajnom,Luksemburgom,Ferskim Otocima,San Marinom?




Prije nekoliko godina sam imao prilike ici tamo ali odustao trebao vise radnog iskustva,ali nije lose tamo po prici..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/05/2011 : 16:46:20  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by 1Euro

Da GGG, sasvim si u pravu.
Nego, ajde da na ovom topiku pronademo i zemlju i posao koji bi bio dobro placan.
Šta je sa recimo Australijom,Kanadom,Novim Zelandom ili Lihtenštajnom,Luksemburgom,Ferskim Otocima,San Marinom?




Prije nekoliko godina sam imao prilike ici tamo ali odustao trebao vise radnog iskustva,ali nije lose tamo po prici..



u koju nabrojanu zemlju?
Australiju?
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 24/05/2011 : 17:18:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Australija je mislim najbolja zemlja za živit(ne racunajuci gomilu opasnih beštija i vrucina )

SIROMASI (ne racunajuci aboridine jebiga) žive u posebnim domovima u kojima dobivaju hranu, vodu, krevet...
Odeš u mirovinu imaš masnu mirovinu za prste polizat(ak si bogat ne dobiaš je ) a nisam siguran oko prosjecne place ali bila je jako sexy kad sam je vidio. Osim toga ima relativno mnogo hrvata. Ali da osim ljepih strana tu su otrvoni gušteri, paukovi i zmije koje ti odu u kucu i ubiju te, vrucine takve da se ljudi znoje uz klimu na -40 valjda(zezam se malo )
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 24/05/2011 : 17:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

Australija je mislim najbolja zemlja za živit(ne racunajuci gomilu opasnih beštija i vrucina )

SIROMASI (ne racunajuci aboridine jebiga) žive u posebnim domovima u kojima dobivaju hranu, vodu, krevet...
Odeš u mirovinu imaš masnu mirovinu za prste polizat(ak si bogat ne dobiaš je ) a nisam siguran oko prosjecne place ali bila je jako sexy kad sam je vidio. Osim toga ima relativno mnogo hrvata. Ali da osim ljepih strana tu su otrvoni gušteri, paukovi i zmije koje ti odu u kucu i ubiju te, vrucine takve da se ljudi znoje uz klimu na -40 valjda(zezam se
malo )



pa ja više tražim neki sezonski posao,...ne bi ja voleo živjeti nigdje drugdje nego u Sloveniji ali bi se preselio za neko vrijeme da zaradim nešto, ali da bi tamo živeo skroz,nema šanse,...ma ne bi živeo ni na Havajima ili Karibima,....
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 24/05/2011 : 22:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by adriano

distrikt Brcko. cuo sam da imaju dobre place, bar prije 5,6 godina je tako bilo, a i blizu ti je.



a gdje je to?


Ahahahahhh ojro,najjaci si u svemiru.
Brcko ti je jedna egzoticna destinacija tipa Nagorno-Karabaha i slicno...Inace,nalazi se u šupku Ojrope...

Wtf?
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 24/05/2011 : 23:36:14  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
Luxemburg je san za mene... Mada tamo mozes da se uselis samo ako si prijatelj Vojvodkinje od Luxemburga... Inace tesko.. Bio sam jednom u Luxemburgu i zabezeknuo se koliko je tamo jeftinije nego u Belgiji , a imaju dosta bolje plate

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000