forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Teretana
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 25/05/2011 : 19:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
Ide ko na to mijesto znoja, bola, patnje, krvi...
Ok sad malo serem
Uglavnom ide ko tamo i dali se aktivno bavi time? Ako da volio bih savijete u vezi programa(trodnevnog).
Krenuo sam nedavno bio 3 puta do sad.
Krenuo naime zato jer nikada u svom životu nisam išao niti na jedan sport(išao sam kao dijete na sljeme) i eto dakle 5 godina jedine fizicke aktivnosti su mi bile pješacenja od škole do kuce van i malo plivanja prek ljeta. Planiram krenuti na neki sport najesen pa sada idem u teretanu da se sjacam.

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 25/05/2011 : 20:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ne traži savjete po forumu, u kakvu god teretanu odeš, reci im isto ovo što si napisao i onaj tko je odgovoran ce ti složiti pravi program za 15 minuta.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40010 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/05/2011 : 20:05:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Za tebe je pilates...

I koristi malo search Milleru...
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 25/05/2011 : 20:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Za tebe je pilates...

I koristi malo search Milleru...

E sad baš na toliko ocajnoj razini nisam jebote ja! :P
Ipak jesam muško i mlad nešto prirodnih mišica imam.
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 25/05/2011 : 20:20:42  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Ne traži savjete po forumu, u kakvu god teretanu odeš, reci im isto ovo što si napisao i onaj tko je odgovoran ce ti složiti pravi program za 15 minuta.

Vidiš ovo djeluje pametni nisam razmišljo o tome!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/05/2011 : 20:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ja bih ti sad mogao nadroboti milion savjeta ali ne da mi se:))

Ali Sellane ti je dobro napisao - odi u teteranu i pitaj voditelja kako da radiš. Ono što je najbitnije i što obavezno moraš poštivati - RADI UPRAVO ONO ŠTO TI KAŽE. Mnogi dodu u teretanu pa ih je sram jer su novi a svi oko njih su životinje, pa im je onda neugodno, pa se srame vježbati, pa pokušavaju sa vecom kilažom da se ne osramote - i na kraju sve sjebu.
Pusti sve oko sebe i vježbaj. Svi oni su bili pocetnici kad - tad.

A ako pravilno vježbaš, ubrzo ceš i ti vidjeti rezultate.

P.S. A onda za tri godine dodješ Sawitcu nabildan i kažeš: "Je li prika, jesi ti mene ono zajebaval?":))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 25/05/2011 : 20:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ja bih ti sad mogao nadroboti milion savjeta ali ne da mi se:))

Ali Sellane ti je dobro napisao - odi u teteranu i pitaj voditelja kako da radiš. Ono što je najbitnije i što obavezno moraš poštivati - RADI UPRAVO ONO ŠTO TI KAŽE. Mnogi dodu u teretanu pa ih je sram jer su novi a svi oko njih su životinje, pa im je onda neugodno, pa se srame vježbati, pa pokušavaju sa vecom kilažom da se ne osramote - i na kraju sve sjebu.
Pusti sve oko sebe i vježbaj. Svi oni su bili pocetnici kad - tad.

A ako pravilno vježbaš, ubrzo ceš i ti vidjeti rezultate.

P.S. A onda za tri godine dodješ Sawitcu nabildan i kažeš: "Je li prika, jesi ti mene ono zajebaval?":))

Za ovo sa kilažom ne brini ja radim taman kolko mi je ok iako je malo nemam ja puno problema sa sramom. Moj frend pretjera iako mu ja kažem da to ne radi ali on se želi dokazivati :) Naravno ja izašao samo znojan a on razvaljen

Btw. sa tog savica babu jednu mi ne treba 3 godine! :P
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/05/2011 : 20:42:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

Btw. sa tog savica babu jednu mi ne treba 3 godine! :P



Ne treba ti ni teretana

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/05/2011 : 20:51:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
i promini nick u "mali od stereoida"

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/05/2011 : 21:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

i promini nick u "mali od stereoida"





There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 25/05/2011 21:11:05
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22298 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/05/2011 : 21:12:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by mali od palube

Ide ko na to mijesto znoja, bola, patnje, krvi...
Ok sad malo serem
Uglavnom ide ko tamo i dali se aktivno bavi time? Ako da volio bih savijete u vezi programa(trodnevnog).
Krenuo sam nedavno bio 3 puta do sad.
Krenuo naime zato jer nikada u svom životu nisam išao niti na jedan sport(išao sam kao dijete na sljeme) i eto dakle 5 godina jedine fizicke aktivnosti su mi bile pješacenja od škole do kuce van i malo plivanja prek ljeta. Planiram krenuti na neki sport najesen pa sada idem u teretanu da se sjacam.


Probaj sa sexom.
5x sedmicno, dvije serije na dan i za nekoliko mjeseci primijetices promjene.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/05/2011 : 21:16:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior
Probaj sa sexom.
5x sedmicno, dvije serije na dan i za nekoliko mjeseci primijetices promjene.



A je, pa da ga i žene pocnu zvat ?mali? od palube...

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22298 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/05/2011 : 21:24:50  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message

mozda je dobar tehnicar
Go to Top of Page

mali od palube
Advanced Member



Mali
3136 Posts

Member since 16/09/2007

Posted - 25/05/2011 : 21:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mali od palube a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by King Warrior
Probaj sa sexom.
5x sedmicno, dvije serije na dan i za nekoliko mjeseci primijetices promjene.



A je, pa da ga i žene pocnu zvat ?mali? od palube...

Hej!

EDIT: dobra moram priznat!

Edited by - mali od palube on 25/05/2011 21:25:50
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 25/05/2011 : 21:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
Samo pazi da ne preteras puno sa hemijom pa da budes kao King Warrior,on izgleda kao da je popio Zorku-Sabac

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22298 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/05/2011 : 21:35:30  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
King ne uzima hemiju, sve je to rucni rad, povremeno sa partner(ko)m.
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 25/05/2011 : 21:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
partnericom - desnicom :)

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22298 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/05/2011 : 21:46:51  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by zlikovski

partnericom - desnicom :)


naravno, to je za bicepse. Realna partnerica posluzi dobro za oblikovanje trokuta
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/05/2011 : 21:57:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by zlikovski

partnericom - desnicom :)


naravno, to je za bicepse. Realna partnerica posluzi dobro za oblikovanje trokuta



a onda je ispušeš i složiš ispod kreveta!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 25/05/2011 : 21:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by King Warrior
naravno, to je za bicepse. Realna partnerica posluzi dobro za oblikovanje trokuta



a onda je ispušeš i složiš ispod kreveta!





There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22298 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/05/2011 : 22:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by zlikovski

partnericom - desnicom :)


naravno, to je za bicepse. Realna partnerica posluzi dobro za oblikovanje trokuta



a onda je ispušeš i složiš ispod kreveta!


ti mora da si vidovit. Bolji si od sawitcha
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 25/05/2011 : 22:00:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ja bih ti sad mogao nadroboti milion savjeta ali ne da mi se:))



a sto si pomogao!
pravi si moderator
drago mi je što ne radiš kao vatrogasac: "Gospodo, ja bih vas ugasio ali ne da mi se"
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/05/2011 : 22:10:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by mladjo

Ja bih ti sad mogao nadroboti milion savjeta ali ne da mi se:))



a sto si pomogao!
pravi si moderator
drago mi je što ne radiš kao vatrogasac: "Gospodo, ja bih vas ugasio ali ne da mi se"



Sad bih te najrade izbacio al imaš srece, ne da mi se:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Dekadent
Starting Member



25 Posts

Member since 15/05/2011

Posted - 25/05/2011 : 22:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dekadent a Private Message
Evo ti tu ti je sve, hahaha
http://www.youtube.com/watch?v=ZD_dhMSlygY&feature=related
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40010 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 25/05/2011 : 22:29:40  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo
P.S. A onda za tri godine dodješ Sawitcu nabildan i kažeš: "Je li prika, jesi ti mene ono zajebaval?":))



Savic da dobije batina od nabudzene trandze?
Go to Top of Page

kitaric
Average Member



Serbia
975 Posts

Member since 20/11/2004

Posted - 25/05/2011 : 23:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send kitaric a Private Message
Pivo za masu, rakija za definiciju!

You tell anyone about this and I'll fucking kill you. I'm kidding, I'm kidding, we'll have him home by midnight.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000