forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Hrana
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/08/2011 : 12:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Nešto citam po internetu i vidim neki clanak vezan za prehranu... I malo razmišljam o svemu tome i shvatim da prakticki uopce ne pazim šta jedem. Nikad me nisu zanimale te kalorije i slicne gluposti i ne da mi se uopce zamarati time, al mi se vrti po glavi da bi eventualno triba pripazit malo. Ne jedem voce uopce, povrca jedem vrlo malo (pomidor i kupus jedino prakticki), mlijeka pijem skoro litar dnevno, meso dosta cesto jedem, volim ga pojest na sve nacine osim lešano i dosta rijetko jedem u fast foodovima... Gljive dosta cesto jedem, jaja isto. Po glavi mi se vrti da bi isto tribalo unijeti neke promjene u jelovnik.

Koliko uopce pazite šta jedete?
Hranite li se raznoliko?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/08/2011 : 12:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01


Hranite li se raznoliko?


Naravno, jedem sve vrste mesa i krompira.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/08/2011 : 12:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
Jebiga, zna san da ce se okrenit na zajebanciju Al me stvarno ozbiljno zanimalo...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30612 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/08/2011 : 12:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
jedem raznoliko, i pazim kaj jedem, ove godine sam skinul 13 kg (naravno zbog katastrofalne krvne slike, obožavam slatko ), kak sam naucio kuhat, i ide mi, skuham kuhano (kelj, bob, mahune) bar dvaput tjedno, a meso kad mogu pecem na teflon tavi bez ulja, riba u rolu s maslinovim uljem, izbacio sokove i malo manje slatkog i pekare (to treba stvarno izbjegavati, a gablec na poslu zapravo ubija) i sad uopce imam manju potrebu za jelom, neke obicaje prakticiram, uvijek se kod kuma Slavonca ubijem u kulenu , tko bi izbacio roštilj i slicne divote . Treba pripazit na prehranu, slažem se, ali ako si umjeren neceš imat problema, a opet puno je tu i genetike!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/08/2011 : 13:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

Jebiga, zna san da ce se okrenit na zajebanciju Al me stvarno ozbiljno zanimalo...


Ozbiljan sam.
Hranim se iskljucivo mesom i krompirom. Povrce rado preskacem, kao i sve ostalo sto je zdravo. Kuvanje ,kao corbe i slicno, za mene dolazi samo u obzir ako ima mesa i krompira.
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 17/08/2011 : 13:30:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
Ma jedi što hoceš.

Eventualno unjeti koju vocku (jabuku, narancu, višnju,...) u jelovnik, ovisno što ti paše i cega ima u sezoni.
I jedanput na dan malo prohodaj pol sata, sat, i to je to.

Inace, što se slatkog tice, u mojoj krvi je vec više šecera nego hemoglobina.

A šta ceš, volim slatko, i dok se dobro osjecam necu ga smanjivat.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30612 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 17/08/2011 : 13:40:16  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Vecina hrane, koja nam se i cini zdravom, pitanje je koliko je stara, siguran sam kako meso u mesnicama zna biti staro i po nekoliko godina, ista je stvar s lukom na placu (osobno sam vidio luk u jednoj hladnjaci, gdje su mi rekli kako je tamo 2 godine), da ne kažem kako i u cistoj prirodi, gdje recimo uzgajaju pastrve, hrane ih klaonickim otpadom i slicno, probajte stavit komad kupljene piletine u staklenu zdjelu, bit ce boja kao od kreca, poanta je samo raznoliko i umjereno, hrana ionako nije dobra ni blizu kao nekad.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 17/08/2011 : 13:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Svejed san u doslovnom smislu rici
Šalin se. Meso je ipak najbolje kuvano, ma što neko reka + riba (sva moguca), školjke i glavonošci (osim hobotnice) i to je amen
Što se pak pecenog tice, to ne jedem svaki dan nego najcešce po feštama. Ispod peke je dobro.
Voce - sve osim šljiva
Povrce - sve osim pomidora, cikle i radica. Od cvjetace volin juhu

I tako... Mixan pomalo. Ugl, stabilnih 82 kg na 188 cm visine. Sve 5!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/08/2011 : 13:58:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

Nešto citam po internetu i vidim neki clanak vezan za prehranu... I malo razmišljam o svemu tome i shvatim da prakticki uopce ne pazim šta jedem. Nikad me nisu zanimale te kalorije i slicne gluposti i ne da mi se uopce zamarati time, al mi se vrti po glavi da bi eventualno triba pripazit malo.


He, ocito nikad nisi mario kako izgledaš... Ili te priroda obdarila pa ne moraš brinuti o tome. Ali dodu dani kad se treba pobrinuti za sebe, osobito ako covjek voli jesti.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/08/2011 : 14:09:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Nabavka sokovnika može vam umnogome pomoci kod unošenja zdravih tvari u organizam. Npr. Jucer sam ogulio svježu ciklu, mrkve i dodao malo crnog grožda. To ubacio u sokovnik i popio. Sve vrlo zdrave povrcke i vocke koje može biti gnjavaža žvakati sirove. Mirisno grožde je ubilo dosta gadan okus cikle i sok je bio prilicno dobar. Takve kombinacije stalno smišljam. Trebalo bi konzumirati dosta kelja, rajcice, zelena salate, kupusa, krastavaca, peršina, rotvica i slicnog sirovog povrca. A najlakše ih je upravo popiti s dodatkom recimo jabuke ili mrkve da ne bude odvratan sok...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/08/2011 : 14:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
@DeeCay:
Grada mi je takva da šta god pojedem, prakticki se ne vidi ništa na meni, ni kad se udebljam ni kad smršavim... Kilogrami variraju, al više-manje ja uvik izgledam isto i zbog toga vjerojatno nisam nikad previše obraca pažnju na prehranu.

@Obi-Wan:
Sican se da si ima jedan topic o tome i moran priznat da me inspiriralo Upila sam mater da mi da kucni sokovnik da ga ponesem najesen u Zagreb kad se budem vratija na faks, tako da cu i ja pocet radit te sokove. Ionako ne volim ni voce ni povrce, a ovo je 100 puta jednostavniji nacin konzumacije, a meni i draži.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 17/08/2011 : 15:07:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
Sto se tih sokova tice, ima veoma dobar recept, nesto sa hmeljom i jecmom valjda..

Edited by - Grujah. on 17/08/2011 15:07:54
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/08/2011 : 15:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

@DeeCay:
Grada mi je takva da šta god pojedem, prakticki se ne vidi ništa na meni, ni kad se udebljam ni kad smršavim... Kilogrami variraju, al više-manje ja uvik izgledam isto i zbog toga vjerojatno nisam nikad previše obraca pažnju na prehranu.




Ne znam kako ti je stanje kod staraca, vjerovatno ces povuci na njih, ali, kada predjes 30-40 godina, vecinom dolazi debljanje iako jedes manje nego sa 20.
Kod mene je taj problem oduvijek postojao, jednostavno pazim koliko kolicinski jedem, manje sta ubacujem u sebe.
Naravno, slatki sokovi i sve sto je slatko treba se reducirati na minimum, to je jedna od najvaznijih stvari.
To otprilike kada se radi o kilazi, problemi sa zdravljem dolaze u kasnim cetrdesetim ili pedesetim godinama. Tada se svi polako bude i primorani moraju da obracaju vise paznju na ishranu.
Za mnoge je tada kasno, ukoliko se radi o tezim bolestima, ali sta da se radi, ljudi su takvi...ili barem vecina.
Meni bi bilo najvaznije da bacim proklete cigarete, iako sam svjestan koliko su opasne, cekam kao vecina da se nesto desi da bih to zaista uradio.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/08/2011 : 15:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
obavezno pazim sto jedem
ujutro ugljikohidrati + voce,
poslije ugljikohidrati plus proteini,
poslije rucka ugljikohidrate ne konzumiram,
navecer masti + proteini
naravno, uz svaki obrok, osim dorucka i vecere, jedem povrce

jedem svaka dva sata od budenja, znaci oko 7 obroka dnevno
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/08/2011 : 15:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Nabavka sokovnika može vam umnogome pomoci kod unošenja zdravih tvari u organizam. Npr. Jucer sam ogulio svježu ciklu, mrkve i dodao malo crnog grožda. To ubacio u sokovnik i popio. Sve vrlo zdrave povrcke i vocke koje može biti gnjavaža žvakati sirove. Mirisno grožde je ubilo dosta gadan okus cikle i sok je bio prilicno dobar. Takve kombinacije stalno smišljam. Trebalo bi konzumirati dosta kelja, rajcice, zelena salate, kupusa, krastavaca, peršina, rotvica i slicnog sirovog povrca. A najlakše ih je upravo popiti s dodatkom recimo jabuke ili mrkve da ne bude odvratan sok...



izbjegavajte sokovnike, jedite vocke
vlakna se gube cijedenjem
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 17/08/2011 : 15:24:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
ja sam izbirljivac kaj se hrane tice...a od svega kaj jedem, jedem ono loše...za rucak recimo obožavam pojest piletinu (pecenu, pohanu) s krumpirom ili mlincima i zelenom salatom, te tijesto (sa sirom). to i razna fast food hrana (sendvici, hot dogovi) je ono kaj vecinom jedem. Povrce tipa kelj, kupus, grah, mahune etc. iskreno ne volim, ali mogu pojest po šeflu (kak se ovo piše? XD) i pol do dvije. od ostalog mesa riba može proc (prženi ili pohani oslic, te prženi incuni) iako ni to ne jedem baš previše.
zato sam krenuo u teretanu (idem vec godinu i pol) da tu masnocu bar djelomicno izbacim iz sebe XD

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/08/2011 : 15:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

obavezno pazim sto jedem
ujutro ugljikohidrati + voce,
poslije ugljikohidrati plus proteini,
poslije rucka ugljikohidrate ne konzumiram,
navecer masti + proteini
naravno, uz svaki obrok, osim dorucka i vecere, jedem povrce

jedem svaka dva sata od budenja, znaci oko 7 obroka dnevno


Jedes ili ikad kao covjek ili mozes da trpas u sebe koliko hoces a da se ne udebljas?
Mislim, halo, SEDAM PUTA na dan?!!!
Da jedes vazduh udebljao bi se!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/08/2011 : 15:33:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Obi-wan

Nabavka sokovnika može vam umnogome pomoci kod unošenja zdravih tvari u organizam. Npr. Jucer sam ogulio svježu ciklu, mrkve i dodao malo crnog grožda. To ubacio u sokovnik i popio. Sve vrlo zdrave povrcke i vocke koje može biti gnjavaža žvakati sirove. Mirisno grožde je ubilo dosta gadan okus cikle i sok je bio prilicno dobar. Takve kombinacije stalno smišljam. Trebalo bi konzumirati dosta kelja, rajcice, zelena salate, kupusa, krastavaca, peršina, rotvica i slicnog sirovog povrca. A najlakše ih je upravo popiti s dodatkom recimo jabuke ili mrkve da ne bude odvratan sok...



izbjegavajte sokovnike, jedite vocke
vlakna se gube cijedenjem



Da, ali vitamini idalje ostaju koliko ja znam.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 17/08/2011 15:34:04
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/08/2011 : 15:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

@DeeCay:
Grada mi je takva da šta god pojedem, prakticki se ne vidi ništa na meni, ni kad se udebljam ni kad smršavim... Kilogrami variraju, al više-manje ja uvik izgledam isto i zbog toga vjerojatno nisam nikad previše obraca pažnju na prehranu.

@Obi-Wan:
Sican se da si ima jedan topic o tome i moran priznat da me inspiriralo Upila sam mater da mi da kucni sokovnik da ga ponesem najesen u Zagreb kad se budem vratija na faks, tako da cu i ja pocet radit te sokove. Ionako ne volim ni voce ni povrce, a ovo je 100 puta jednostavniji nacin konzumacije, a meni i draži.


Dee ti je dobro reka. Doduše mislin da je to manje stvar samih godina, koliko odrastanja. Ocu rec da nije važno koliko godina imaš, ali dok si student, izlaziš vani, baviš se rekreativno nekin sporton, i ne voziš auto nece ti se vatat ništa.
Cin nadeš posal, a danas se uglanom radi tako da vecinu vrimena na poslu provedeš sjedeci za kompom, bit ceš umoran za izlaske, balun,basket, a i nece ti se baš ic pješke.
Evo ti moj primjer:
Visina uvik ista-oko 186
Do 20-e san ima cca 65 Kg, moga san jest abnormalne kolicine hrane a i dalje san bija skakavac.Isto ka i tebi nije mi se vatalo ništa.
Onda san pocea konobarit. Manje san izlazija jer je ekipa uglavnom visila kod mene, a unos alkohola se drasticno poveca .
Sa 23 san otiša u vojsku, i na prvon vaganju ima 84 Kg.Dakle oko 20 Kg san se udeblja. Buduci san do tada bija skakavac ljudi su govorili da konacno izgledan ka covik.
Iz vojske san nakon 10 miseci izaša sa 72 Kg, vrlo brzo se zaposlija u "sjedecoj" firmi i u roku od 4-5 godina doša do ravno 100.
Vecinu tih kila san nabija u dvi godine života u Zagrebu, jer i ono malo kretanja je zaminilo auto.Jebi ga u zg najcešce nemožeš do frenda na pivu pješke.
Prije 4 godine san se iz Zagreba vratija doma.
Opet san pocea redovito(2-3 puta tjedno) igrat basket, rodilo mi se dite pa san s njin cilo vrime bija vanka, i u godinu dana san se vratija u normalu od 82-83 kg.
Svo ovo vrime nisan nikad pazija šta jeden ni u koju uru, tako da po meni najbitnije je kad udeš u neke godine kad se kili pocnu vatat ne zajašeš posli posla na kauc sa daljinskin u ruci nego se prisiliš 2-3 puta tjedno na neki sport.
Zaboravi šetnje, to je za penzionere, triba se stvarno bar 2-3 puta tjedno dobro umorit i iznojit.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/08/2011 : 15:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

@DeeCay:
Grada mi je takva da šta god pojedem, prakticki se ne vidi ništa na meni, ni kad se udebljam ni kad smršavim... Kilogrami variraju, al više-manje ja uvik izgledam isto i zbog toga vjerojatno nisam nikad previše obraca pažnju na prehranu.


IMaš 20 godina, hej?! Jednom kad središ fax, pocneš živjeti obiteljskim životom, posao stalni sjedilacki, malo se smiriš, vidjet ceš koliko ceš razmišljati o prehrani. I ja sam oduvijek bio suh, a sad kad se malo opustim, i evo trbušine.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/08/2011 : 15:42:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
21 Uglavnom znam ja to Samo kažem kakva je sad situacija.
Ne sumnjam da je to šta ste rekli za buducnost istina, znam da je tako.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/08/2011 : 15:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by supermark

obavezno pazim sto jedem
ujutro ugljikohidrati + voce,
poslije ugljikohidrati plus proteini,
poslije rucka ugljikohidrate ne konzumiram,
navecer masti + proteini
naravno, uz svaki obrok, osim dorucka i vecere, jedem povrce

jedem svaka dva sata od budenja, znaci oko 7 obroka dnevno


Jedes ili ikad kao covjek ili mozes da trpas u sebe koliko hoces a da se ne udebljas?
Mislim, halo, SEDAM PUTA na dan?!!!
Da jedes vazduh udebljao bi se!




svaki put jedem obilan obrok
odgovor je sport, sport, sport + pravilna prehrana
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 17/08/2011 : 15:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior
Jedes ili ikad kao covjek ili mozes da trpas u sebe koliko hoces a da se ne udebljas?
Mislim, halo, SEDAM PUTA na dan?!!!
Da jedes vazduh udebljao bi se!


King, jesi ti vidio supermarkovu liniju? Ne bi tako pricao da si ga vidio...

Osnove nutricionizma...
Inace, trebalo bi jesti svakih par sati malo, s umjerenim obrocima jer je onda organizam cijelo vrijeme aktivan, troši i oblikuje se. Ako ti sebe izgladnjuješ neko vrijeme, tvoj organizam pocinje spremati, skladištiti energiju za kasniju uporabu jer mu ti ne unosiš ništa. A znamo kako izgledaju zalihe. Ovako konstantnim unosom održavaš optimalni balans. Naravno, ako jedeš svaka dva sata i to prekomjerno, to je opet drugi ekstrem, višak se skladišti jer se ne može potrošiti.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 17/08/2011 : 15:46:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by Obi-wan

Nabavka sokovnika može vam umnogome pomoci kod unošenja zdravih tvari u organizam. Npr. Jucer sam ogulio svježu ciklu, mrkve i dodao malo crnog grožda. To ubacio u sokovnik i popio. Sve vrlo zdrave povrcke i vocke koje može biti gnjavaža žvakati sirove. Mirisno grožde je ubilo dosta gadan okus cikle i sok je bio prilicno dobar. Takve kombinacije stalno smišljam. Trebalo bi konzumirati dosta kelja, rajcice, zelena salate, kupusa, krastavaca, peršina, rotvica i slicnog sirovog povrca. A najlakše ih je upravo popiti s dodatkom recimo jabuke ili mrkve da ne bude odvratan sok...



izbjegavajte sokovnike, jedite vocke
vlakna se gube cijedenjem



Da, ali vitamini idalje ostaju koliko ja znam.



ostaju, ali se vlakna gube
zasto dobiti samo vitamine, kad mozes oboje?
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22288 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 17/08/2011 : 15:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
da, tako je u teoriji, praksa mi je pokazala nesto drugacije.
a sto se tice ishrane sada pola krompira i cetvrtina snicle, pa za dva sata isto tako, neka hvala.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/08/2011 : 16:00:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message
quote:
Originally posted by supermark
ostaju, ali se vlakna gube
zasto dobiti samo vitamine, kad mozes oboje?



Jer ne volin jest voce

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000