forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 imate li ritualne tikove?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/09/2011 : 14:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Kazu da vecina ljudi imaju ritualne tikove.
Kada sam bio manji imao sam maniju da uvijek brojim korake do pet. Vjerovatno je imalo neke veze da sam mislio ako se drzim tog sistema da cu dobiti peticu u skoli. Taj tik je nestao kada sam imao nekih petnaestak godina.
Nedavno sam sa drustvom razgovarao o tome i sokirao se kada su otvorili srce.
Od ostale cetvorice
- jedan ima maniju da broji prozore po zgradama, cak i prilikom voznje autom
- drugi opet mora zavrsiti penjanje/silazenje stepenica parnim brojem koraka
- treci kolega ima tik kada slaze stvari da budu sve pod konac, tj. da nista ne strsi naprijed izmedju ostalih poredanih stvari.
- cetvrti kaze da nikada nije imao tikove, stvar je u tome da je poznat po tome da voli da laze, pa mu niko nije vjerovao.

no, nije mi da djavo mira i nedavno sam razgovarao sa jednim bracnim parom o tome, mojim kucnim prijateljima. On je kao dijete imao slican tik kao i ja, samo sto je brojao do deset. Misli da ima neke veze sa fudbalskim brojem 10 na dresu.
Ona je slagala stvari (odjecu i sve drugo) prema nekom posebnom musteru boja, nisam najbolje skontao kako. Dijete im ima tik da zmirka, pogotovo kada pocinje neki film koji voli.

Jedan radni kolega kaze kada pusi cigaru da mora povuci uvijek dva cuga uzastopno. Kod njega sam to primijetio. Osim toga, kada ustane sa stolice mora, tako kaze, da kucne nogaru stolice nogom.



Edited by - King Warrior on 06/09/2011 15:18:58

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/09/2011 : 14:40:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ja imam tik da uvijek moram pogledati dobre dude koje produ pored mene

Super sad znamo da nam je jedan mderator opsesivno - kompulzivni psycho

Bolje da ne znate moju dijagnozu


Evo jedan filmic prigodni
http://www.youtube.com/watch?v=BXHxg6Ug9GM

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39988 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/09/2011 : 14:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Zar nije tik grcenje odredjenog misica nevoljno??? A javlja se usled lucenja ovog ili onog hormona???
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/09/2011 : 15:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
ja sam dok sam bio klinac gledao jednu po jednu registraciju na prolazecim kolima, i izracunavao da li im je zbir cifara deljiv sa tri

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/09/2011 : 15:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

Zar nije tik grcenje odredjenog misica nevoljno??? A javlja se usled lucenja ovog ili onog hormona???


ma nisam mislio na te tikove, vise na ove ritualne kao u Nadala, Sarapove i ostalih tenis igraca.
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 06/09/2011 : 15:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Kad god se penjem uz bilo kakve stepenice, nikad ne zagazim na svaku, moram prekoraciti bar jednu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 06/09/2011 : 15:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
Covece, gde me nadje.

Sto se pravih tikova tice "nevoljno grcenje misica" to sam imao kao klinac - onaj misic koji zatvara oko i dize nos i usnu sa jedne strane.

E sad.
Prvo, moram uvek vrteti nesto po saci. To se manifestuje tako sto, posto kada kod ucim ili razmisljam ili citam ja setam po kuci/stanu -slobodnom rukom kupim stvari i nosam ih na drugom mesto bez ikakvog razloga. Tako da kada nesto fali u kuci ja sam uvek (obicno opravdano) dezurni krivac.
Drugo manifestacija je u kaficu, na ulici u kaficu i na faksu kada moram da prevrcem po prstima pa je to obicno ili telefon (koji ispada) ili kljuceve ili novcici ili novcanik ili neciji upaljac ili ako nemam nista onda samo nekako prstima jedne ruke guram o dlan iste.
Usto jako cesto mi se desava da ne mogu da se namestim na stolicu (bilo koju ali posebno u auto).

Ljudi zato uvek misle da sam stalno nervozan a nisam :(

Takodje, ako se bilo gde pocesem odmah pocne da me svrbi drugo mesto na koje takodje moram da se pocesem i tako upadnem u beskonacnu. u petlju. Ovo se posebno desava kad mislim o tome, kao na primer sad.
Dalje, ako mi pri hodu jedno koleno dodirne drugo boze sacuvaj jer ja onda moram to da ponovim jos par puta dok me ne prodje osecaj nelagodnosti.
Takodje, ne uvek ali ponekad dok hodam ne smem da nagazim na liniju ili da stanem na dve plocice uzastopno.

Ufff..
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/09/2011 : 15:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
http://www.24sata.hr/tenis/ivanisevic-je-prvi-na-listi-najpraznovjernih-sportasa-104405

Iako vec neko vrijeme ne igra aktivno tenis, Goran Ivaniševic još plijeni pozornost brojnih britanskih medija. Tako ga se ovaj tjedan sjetio i Mirror koji ga je uvrstio na listu 10 najpraznovjernijih sportaša u povijesti. Naš umirovljeni tenisac ne samo da je uvršten na listu, nego je cak proglašen i najprazovjernijim ikad u društvu Marka Schwarzera, Paula Incea, Serene Williams i ostalih nama manje poznatih sportaša .
"Goranu Ivaniševicu život je zacjelo bio nocna mora tijekom trajanja turnira. On je bio toliko praznovjeran da su se njegovi rituali protezali i na trenutke provedene izvan teniskih terena. Tijekom meca pokušavao je uvijek pustiti protivnickog igraca da prvi sjedne na klupu te je izbjegavao da nagazi na liniju. Izvan terena, stvari su bile još cudnije. Ako je pobijedio u mecu, iduci dan ponovio je sve što je radio dan prije. Jeo je istu hranu u istom restoranu, pricao s istim ljudima i gledao iste serije na TV-u" - pišu u Mirroru.
Goran je tako 2001. godine osvojio Wimbledon, a svako jutro gledao je seriju za djecu Teletubbies. Ocito, bio je to dobar ritual. Inace, svake godine u kojoj je nastupao u Wimbledonu Goran je parkirao na istom mjestu iz dana u dan. Jednom prilikom morao je cekati tri sata ne bi li se maknuo Englez koji je parkirao na 'njegovom' mjestu iako je okolo bilo slobodnih parkirnih mjesta.
Povod ovoj listi Britanci su našli u praznovjerju Kolo Tourea tijekom utakmice Arsenala i Rome u Ligi prvaka. Nakon poluvremena Toure je zakasnio na teren, a razlog kašnjenja je doista neobican. Branic 'topnika' ima obicaj posljednji istrcati iz svlacionice, a kako su Gallasu u svlacionici fizioterapeuti pružali pomoc Toure nije mogao izaci. Zbog kašnjenja Kolo Toure je dobio žuti karton.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39988 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/09/2011 : 15:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
'ajde, samo vi nastavite.. Da prosirim "ignore listu"
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13427 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 06/09/2011 : 15:35:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message
quote:
Originally posted by Lord Vader89

ja sam dok sam bio klinac gledao jednu po jednu registraciju na prolazecim kolima, i izracunavao da li im je zbir cifara deljiv sa tri



nisam jedini manijak
ja delim brojeve u 2 skupine, tako da broj cifara u svakoj skupini i ukupan zbir bude jednak. ili da npr razlika bude 2, ali da onaj skup sa mnajim zbirom ima 2 cifre više

Edited by - Imrahil on 06/09/2011 15:36:58
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22289 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 06/09/2011 : 15:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

'ajde, samo vi nastavite.. Da prosirim "ignore listu"


Nikada nisi imao ritualne tikove?
Kako je topik krenuo na kraju ces ti ispasti jedini "nenormalan" tip na forumu.

Edited by - King Warrior on 06/09/2011 15:37:48
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/09/2011 : 15:37:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Grujah.

Takodje, ne uvek ali ponekad dok hodam ne smem da nagazim na liniju ili da stanem na dve plocice uzastopno.


Ovo sam ja radio kao klinac. Moji trenutni tikovi su uglavnom vezani za voznju, imam interni contest da stignem od tacke A do tacke B a da ne vratim u prvu brzinu. Kad mi uspe, osecam se sjajno ! :D

Jedno vreme sam snimao svaki auto na ulici da li ima automatski menjac, nepronalazenje automatika nosilo je losu srecu. :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/09/2011 : 15:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by sawitch

'ajde, samo vi nastavite.. Da prosirim "ignore listu"


Nikada nisi imao ritualne tikove?
Kako je topik krenuo na kraju ces ti ispasti jedini "nenormalan" tip na forumu.


On navija za Partizan, de's veci ritualni tik :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 06/09/2011 : 15:44:24  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message


-Brojim stepenice
-Kad hodam po pravilnim kvadraticima idem u "G" ..kao konj na sahovskoj tabli
-Ako ne idem u "G" onda preskacem po jedan kvadrat
-Kad idem na ispit,dejt ili stagod bitnije gledam da uhvatim sva zelena svetla

... i ko na sta jos


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 06/09/2011 : 15:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by Lord Vader89

ja sam dok sam bio klinac gledao jednu po jednu registraciju na prolazecim kolima, i izracunavao da li im je zbir cifara deljiv sa tri



nisam jedini manijak
ja delim brojeve u 2 skupine, tako da broj cifara u svakoj skupini i ukupan zbir bude jednak. ili da npr razlika bude 2, ali da onaj skup sa mnajim zbirom ima 2 cifre više



Ha, i ja sam radio slicno, moram da koristim sve cifre, + - * / i jedan znak = tako da dobijem pravilnu jednacinu.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25136 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 06/09/2011 : 15:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ne gazim linije. Cak ni one zamišljene.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9604 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 06/09/2011 : 16:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message
quote:
Originally posted by Imrahil

quote:
Originally posted by Lord Vader89

ja sam dok sam bio klinac gledao jednu po jednu registraciju na prolazecim kolima, i izracunavao da li im je zbir cifara deljiv sa tri



nisam jedini manijak
ja delim brojeve u 2 skupine, tako da broj cifara u svakoj skupini i ukupan zbir bude jednak. ili da npr razlika bude 2, ali da onaj skup sa mnajim zbirom ima 2 cifre više







inace, i kod mene vrlo cesto vazi ono za negazenje linija
pupu


a i ono sto gruja kaze, za cackanje kojecega u kaficu
na primer
kesice od secera stalno nastradaju
te posle mene uglavnom ostane gomila secera rasuta po stolu
ili puna piksla secera, kako hocete

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12448 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 06/09/2011 : 16:04:12  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Koji sve ludaci haha, najviše vas ima koji preskacete stepenice hahaha.
Ja nemam baš neki tik ali sam primetio da u svojim kolima dok se vozim, uvijek namjestim glasnost radija (MP3) na neparni broj, znaci vol 13,15,11,9,.....ali to nije takav problem jer ako se vozim kod nekoga drugoga u automobilu ja uopšte ne obracam pažnju na koju je glasnost on ili on anaštimao,...ili ako vozim mamina kola uopšt ene obracam pažnju na to, ali kod svojih kola namjestim na neparni broj,....
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/09/2011 : 16:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Ja stvarno nemam tikove, jesam li normalan?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2011 : 16:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ja se volin igrat bušilicama,ubodnim pilama ,brusilicama,blanjalicama,motorkama,let lampama i slicnim alatima.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/09/2011 : 16:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

Koji sve ludaci haha, najviše vas ima koji preskacete stepenice hahaha.
Ja nemam baš neki tik ali sam primetio da u svojim kolima dok se vozim, uvijek namjestim glasnost radija (MP3) na neparni broj, znaci vol 13,15,11,9,.....ali to nije takav problem jer ako se vozim kod nekoga drugoga u automobilu ja uopšte ne obracam pažnju na koju je glasnost on ili on anaštimao,...ili ako vozim mamina kola uopšt ene obracam pažnju na to, ali kod svojih kola namjestim na neparni broj,....



Sad me podseti, ako mi naidju Motori od Divljih Jagoda dok sam na autoputu speed limit se pomera na 160. :D Stara tradicija :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Grujah.
Advanced Member



Serbia
3254 Posts

Member since 28/07/2009

Posted - 06/09/2011 : 16:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Grujah. a Private Message
Ovaj Mairosu sve neke tikove sa kolima. Tesko onome ko naleti na njega na putu :P


quote:
Originally posted by 1Euro
Ja nemam baš neki tik ali sam primetio da u svojim kolima dok se vozim, uvijek namjestim glasnost radija (MP3) na neparni broj, znaci vol 13,15,11,9,....



Heh, mom bratu su srecni brojevi 7, 18 i 24 i uvek sve, pogotovo "volume" na tv i radiju, broj sedista bilo gde i slicno mora biti na neki od ta tri broja ili na neki broj kojem cifre u zbiru daju taj broj.

A nedaj boze da slucajno neko stavi volume na 8 sto mu je nesrecan broj, mislim da je u stanju ta zubima iscupa grkljan ljudima zbog toga. :D
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 06/09/2011 : 16:25:06  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message
quote:
Originally posted by Grujah.


Takodje, ako se bilo gde pocesem odmah pocne da me svrbi drugo mesto na koje takodje moram da se pocesem i tako upadnem u beskonacnu. u petlju.




Znaci, sve sto treba da uradim jeste da te zagolicam. Sto si najebao na salonu stripa, nisi svestan :-P

Ja kad jedem, volim da 'programiram' koliko mi je hleba potrebno da dovrsim jelo "u zalogaj".
Na TVu ton pojacavam na parnu brojku, ili okruglu neparnu (15, 25, itd.).
Kao klinac sam brojao korake do svakog odredista.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/09/2011 : 16:26:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by Grujah.

Ovaj Mairosu sve neke tikove sa kolima. Tesko onome ko naleti na njega na putu :P


:D Ali to je sve individualno, nikoga ne ugrozavam. Inace vozim pickasto defanzivno, isplati se u Srbiji* :D


















































* - sem ove divlje jagode i 160kmh, ali 160 u matorom dizelasu je vise opasno po mene nego po druge :D


Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39988 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/09/2011 : 16:33:00  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
Jebote, samo 1Euro i ja nemamo tikove.. Dajte i meni neki dok jos nije kasno..
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8554 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 06/09/2011 : 16:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Grujah.

Covece, gde me nadje.

Sto se pravih tikova tice "nevoljno grcenje misica" to sam imao kao klinac - onaj misic koji zatvara oko i dize nos i usnu sa jedne strane.

E sad.
Prvo, moram uvek vrteti nesto po saci. To se manifestuje tako sto, posto kada kod ucim ili razmisljam ili citam ja setam po kuci/stanu -slobodnom rukom kupim stvari i nosam ih na drugom mesto bez ikakvog razloga. Tako da kada nesto fali u kuci ja sam uvek (obicno opravdano) dezurni krivac.
Drugo manifestacija je u kaficu, na ulici u kaficu i na faksu kada moram da prevrcem po prstima pa je to obicno ili telefon (koji ispada) ili kljuceve ili novcici ili novcanik ili neciji upaljac ili ako nemam nista onda samo nekako prstima jedne ruke guram o dlan iste.
Usto jako cesto mi se desava da ne mogu da se namestim na stolicu (bilo koju ali posebno u auto).

Ljudi zato uvek misle da sam stalno nervozan a nisam :(

Takodje, ako se bilo gde pocesem odmah pocne da me svrbi drugo mesto na koje takodje moram da se pocesem i tako upadnem u beskonacnu. u petlju. Ovo se posebno desava kad mislim o tome, kao na primer sad.
Dalje, ako mi pri hodu jedno koleno dodirne drugo boze sacuvaj jer ja onda moram to da ponovim jos par puta dok me ne prodje osecaj nelagodnosti.
Takodje, ne uvek ali ponekad dok hodam ne smem da nagazim na liniju ili da stanem na dve plocice uzastopno.

Ufff..





There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000