forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Simphaty for:
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 01/06/2012 : 12:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

doduše ni Haiti in nije baš simpatican,pošto se na njemu govori francuski a ne španjolski ili portugalski.



A to je "francuski" koji valjda samo na Haitiju razumiju.



nemoj to tamo govorit ako odeš


Ne znam francuski, a ionako me ne bi razumjeli.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/06/2012 : 13:05:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood
a ne vole ni ovi drugi Cileance,Bolivijci ih otvoreno mrze


Ništa cudno kad su im u onom ratu oteli izlaz na more.



a osin toga sjebali su in i konfederaciju

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 01/06/2012 : 13:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by zorglub

Kolumbija.
jaja/haha



jeje,naprid bili!



Bliski su mi srcu. I nosu. Kamo srece da imam toliko love.
Šalu na stranu, voleo bih da živim neko vreme u Južnoj AmeriKi, bilo koja zemlja. Dobra stvar je što skoro svi pricaju španski, nauciš jedan jezik i na konju si. Je l' beše ima jedna zemlja gde zvanicni jezik nije jedan od evropskih?
(mrzi me da guglam)

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/06/2012 : 13:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by zorglub

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by zorglub

Kolumbija.
jaja/haha



jeje,naprid bili!



Bliski su mi srcu. I nosu. Kamo srece da imam toliko love.
Šalu na stranu, voleo bih da živim neko vreme u Južnoj AmeriKi, bilo koja zemlja. Dobra stvar je što skoro svi pricaju španski, nauciš jedan jezik i na konju si. Je l' beše ima jedna zemlja gde zvanicni jezik nije jedan od evropskih?
(mrzi me da guglam)



u južnoj americi svi službeni su evropski.
uglavnom Španjolski,Brazil portugalski,Gvajana engleski,Surinam nizozemski.
u Paragvaju je službeni i Guarani, a Bol i Peru Ajmara i Kecua iako u razlicitom stupnju

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

zorglub
Average Member



Serbia
529 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 01/06/2012 : 13:55:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zorglub a Private Message
Onda sam pogrešno zapamtio informaciju iz nekog kviza.
Fudbal me ne zanima previše, ali iz Južne Amerike dolaze dobri filmovi. Recimo, kome je zanimljiv Urugvaj, neobican porodicni trougao (nije ništa perverzno) povezan sa fabrikom carapa ove pospane zemlje u filmu Whisky. Ili potraga za ljubavlju i smislom života smeštena u urbanu džunglu Buenos Airesa u pitkom Medianeras

Odjednom mi se život proširio.

Kupindo
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/06/2012 : 14:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

inace nitko nije glasao za Gvajanu i Ekvador.....

Jel mi može netko objasniti zašto kada je južnoamericko prvenstvo (COPA AMERICA) na njemu ne sudjeluju Gvajana i Surinam? Zar to nisu priznate države ili šta?



ne spadaju u latinsku ameriku,ove druge ih ne j... 2 %



aha ok.....ali geografsko gledano oni su u južnoj americi....inace ako gledamo Karibe (pošto ste spomenuli Haiti), tamo ima puno otocica na kojima se govori francuski ili nizozemski, imaš cak jedan otok Saint Marteen, gdje je podijeljen na nizozemski dio i francuski dio,....ali oni sjejedno mogu igrati u CONCACAF-u (ili se varam?) tako da im jezicna bariera nije toliko važna....a za ovu Copu stvarno nisam znao....ispada dosta rasisticki....ako samo zbog jezika ne dozvoljavaju ovim Surinamcima i Gvajancima.....ali cekaj, sada sam se sjetio ponekada pozovu u goste i USA (oni isto nisu LATINSKA AMERIKA) ili Mexico.....šta kažete na ovo onda?
Kakvim pravom USA igra na Copa a Surinam ne npr.....



Karibi imaju malo drukciju povijest,tamo su otocici gotovo non stop prelazili iz ruke u ruku.
šta se tice samog juž-amer. kontinetna tamo se osim podrucja Gvajane (danas Surinam,Gvajana i fr.Gvajana) nisu uspili bitnije ucvrstit ni englezi ni nizozemci.
englezi su pokušali par invazija na podrucje Kolumbije i Argentine ali nisu imali uspjeha.
a nizozemci su uspješno izbaceni iz sjev.-ist. Brazila



dobro, to je možda istina (nemam pojma o historiji tih zemalja...) ali sjetio sam se Falkdlandskih otoka, gdje su Englezi potukli Argentince....no onda smo opet kod otoka.....iako je smiješno da Argentina ciji su Falklandski otoki "pred nosom" popuši od nekih Engleza koji su dalekooooooooooo, iako ja više volim Argentinu i bio bi veseliji da su Falklandski otoci Argentinski (nadam se da me nije cula Kraljica....). Stvarno zanimljivo kako jedan "usrani otok, zvan Velika Britanija" hehe j enekada kontrolisao pola svijeta a još uvijek imaju svugdje neke otoke, zemljišta......kako li im je samo to "pošlo za rukom"....
Go to Top of Page

CAGLIOSTRO13
Senior Member

1767 Posts

Member since 09/05/2006

Posted - 01/06/2012 : 15:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send CAGLIOSTRO13 a Private Message
Surinam, Tyrone Spong
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/06/2012 : 15:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

inace nitko nije glasao za Gvajanu i Ekvador.....

Jel mi može netko objasniti zašto kada je južnoamericko prvenstvo (COPA AMERICA) na njemu ne sudjeluju Gvajana i Surinam? Zar to nisu priznate države ili šta?



ne spadaju u latinsku ameriku,ove druge ih ne j... 2 %



aha ok.....ali geografsko gledano oni su u južnoj americi....inace ako gledamo Karibe (pošto ste spomenuli Haiti), tamo ima puno otocica na kojima se govori francuski ili nizozemski, imaš cak jedan otok Saint Marteen, gdje je podijeljen na nizozemski dio i francuski dio,....ali oni sjejedno mogu igrati u CONCACAF-u (ili se varam?) tako da im jezicna bariera nije toliko važna....a za ovu Copu stvarno nisam znao....ispada dosta rasisticki....ako samo zbog jezika ne dozvoljavaju ovim Surinamcima i Gvajancima.....ali cekaj, sada sam se sjetio ponekada pozovu u goste i USA (oni isto nisu LATINSKA AMERIKA) ili Mexico.....šta kažete na ovo onda?
Kakvim pravom USA igra na Copa a Surinam ne npr.....



Karibi imaju malo drukciju povijest,tamo su otocici gotovo non stop prelazili iz ruke u ruku.
šta se tice samog juž-amer. kontinetna tamo se osim podrucja Gvajane (danas Surinam,Gvajana i fr.Gvajana) nisu uspili bitnije ucvrstit ni englezi ni nizozemci.
englezi su pokušali par invazija na podrucje Kolumbije i Argentine ali nisu imali uspjeha.
a nizozemci su uspješno izbaceni iz sjev.-ist. Brazila



dobro, to je možda istina (nemam pojma o historiji tih zemalja...) ali sjetio sam se Falkdlandskih otoka, gdje su Englezi potukli Argentince....no onda smo opet kod otoka.....iako je smiješno da Argentina ciji su Falklandski otoki "pred nosom" popuši od nekih Engleza koji su dalekooooooooooo, iako ja više volim Argentinu i bio bi veseliji da su Falklandski otoci Argentinski (nadam se da me nije cula Kraljica....). Stvarno zanimljivo kako jedan "usrani otok, zvan Velika Britanija" hehe j enekada kontrolisao pola svijeta a još uvijek imaju svugdje neke otoke, zemljišta......kako li im je samo to "pošlo za rukom"....



to je smiješno ako ako ne znaš dovoljno pozadinu stvari.
u vrime falklandskog rata argentinci su imali vojnu huntu na vlasti
koja je da bi opstala navrat nanos potakla invaziju.
s tin da su odnosi vojnih snaga bili daleko na strani britanije.
a valjda ti je poznato da bi neko bia svjetska sila mora imat itekako razvijenu mornaricu.cak i danas.

a šta se tice eng. kolonijalnog carstva,ono nije stvoreno priko noci nego u par stotina godina. i ne znam zašto bi bilo cudno da su ga imali?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/06/2012 : 17:32:09  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
pa slušaj, imali su i Portugalci kolonije i sve su ih izgubili (cak ce im se Azori odcijepit kad tad), Španjolci su imali isto tako veliko carstvo i sada nemaju nijedan otok na karibima npr (iako ima puno država koji sada pricaju španjolski),.....Recimo Francuska ima puno nekih otoka svugdje i to se kao zove "Francuski prekomorski posjed" ili tako nešto Englezi isto tako, cak Nizozemci,...
A prvi su poceli baš Španjolci i Portugalci, koji su pronašli sve te nove puteve (Kolumbo, Vasco da Gama,Magelan,...) ali na kraju ostali praznih ruku. Npr Španjolci nisu uspjeli zadržati npr neki mali karibski otok, dok Nizozemci jesu npr....

A što se tice Engleske pa oni su imali:
-Sjevernu ameriku
-Indiju
-Australiju
-Egipt
-Sudan
-JAR

Nabrojio sam samo ove velike zemlje....

A danas ako pogledaš mapu svijeta, puno nekih otocica, svugdje pod Brit. upravom...cak zapanjajuce veliki broj otocica pod USA upravom (koji su jako mlada zemlja, postoje tek nekoliko sto godina).
Zanima me kako su samo neki Vanuatu i slicni otoci ocuvali svoju nezavisnost? kada npr Tahiti nije, Hawai nisu,...?
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 01/06/2012 : 17:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Ja sam za Argentinu.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/06/2012 : 19:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

pa slušaj, imali su i Portugalci kolonije i sve su ih izgubili (cak ce im se Azori odcijepit kad tad), Španjolci su imali isto tako veliko carstvo i sada nemaju nijedan otok na karibima npr (iako ima puno država koji sada pricaju španjolski),.....Recimo Francuska ima puno nekih otoka svugdje i to se kao zove "Francuski prekomorski posjed" ili tako nešto Englezi isto tako, cak Nizozemci,...
A prvi su poceli baš Španjolci i Portugalci, koji su pronašli sve te nove puteve (Kolumbo, Vasco da Gama,Magelan,...) ali na kraju ostali praznih ruku. Npr Španjolci nisu uspjeli zadržati npr neki mali karibski otok, dok Nizozemci jesu npr....

A što se tice Engleske pa oni su imali:
-Sjevernu ameriku
-Indiju
-Australiju
-Egipt
-Sudan
-JAR

Nabrojio sam samo ove velike zemlje....

A danas ako pogledaš mapu svijeta, puno nekih otocica, svugdje pod Brit. upravom...cak zapanjajuce veliki broj otocica pod USA upravom (koji su jako mlada zemlja, postoje tek nekoliko sto godina).
Zanima me kako su samo neki Vanuatu i slicni otoci ocuvali svoju nezavisnost? kada npr Tahiti nije, Hawai nisu,...?



a je ga ti lupetaš to je strašno.
englezi nisu izgubili carstvo???
od priko 20 mil km2 ostalo im je nešta otocica koji služe jedino pranju novca ili ka vojne baze,a ti pricaš o nekom carstvu?
daj se skuliraj

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 01/06/2012 : 22:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by 1Euro

pa slušaj, imali su i Portugalci kolonije i sve su ih izgubili (cak ce im se Azori odcijepit kad tad), Španjolci su imali isto tako veliko carstvo i sada nemaju nijedan otok na karibima npr (iako ima puno država koji sada pricaju španjolski),.....Recimo Francuska ima puno nekih otoka svugdje i to se kao zove "Francuski prekomorski posjed" ili tako nešto Englezi isto tako, cak Nizozemci,...
A prvi su poceli baš Španjolci i Portugalci, koji su pronašli sve te nove puteve (Kolumbo, Vasco da Gama,Magelan,...) ali na kraju ostali praznih ruku. Npr Španjolci nisu uspjeli zadržati npr neki mali karibski otok, dok Nizozemci jesu npr....

A što se tice Engleske pa oni su imali:
-Sjevernu ameriku
-Indiju
-Australiju
-Egipt
-Sudan
-JAR

Nabrojio sam samo ove velike zemlje....

A danas ako pogledaš mapu svijeta, puno nekih otocica, svugdje pod Brit. upravom...cak zapanjajuce veliki broj otocica pod USA upravom (koji su jako mlada zemlja, postoje tek nekoliko sto godina).
Zanima me kako su samo neki Vanuatu i slicni otoci ocuvali svoju nezavisnost? kada npr Tahiti nije, Hawai nisu,...?



a je ga ti lupetaš to je strašno.
englezi nisu izgubili carstvo???
od priko 20 mil km2 ostalo im je nešta otocica koji služe jedino pranju novca ili ka vojne baze,a ti pricaš o nekom carstvu?
daj se skuliraj



pa nije baš tako kako ti veliš, još uvijek postoji Comonwealth ( to ti je kao neka engleska verzija Europske Unije hehe) i oni imaju cak neko zajednicko gospodarstvo, igre Comonwealtha (kao mini Olimpijske igre,...) mislim svejedno nekako sudjeluju medu sobom više nego Španjolska i Kuba npr ili Portugal i Mozambique,....recimo ja to vidim i po markama (Australija, Kanada,...još uvijek koriste lik Kraljice Elizabete na svojim markama ili bullion srebrnjacima,...) mislim nije kao da ne sudjeluju medu sobom onako ili ovako....Iako imaju neke probleme sa Zimbabwejem.....
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2012 : 01:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma dajte molin vas
kakav Commonwealth ??to je sprdacina u rangu pokreta nesvrstanih.
ima igre kažeš? misliš da koga zanima kriket?
nemaju oni nikakvo carstvo više,ošlo ,pa-pa.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2012 : 02:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
baš tako

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/06/2012 : 12:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Ja moram samo ispraviti iwooda - commonwealth games su ozbiljna sportska manifestacija koja ima dugu tradiciju (1930. pocele), i gde ucestvuje dobar broj sportista u razlicitim disciplinama. Ne radi se samo o polu i cricketu, vec ima atletike, plivanja, streljastva itd. Ian Thorpe je recimo osvajao commonwealthske medalje, i tako to.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2012 : 13:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
igre nisu ni bitne,ja ih ne gledan pa mi je svejedno.
želin rec to da Commonwealth ka organizacija u politickom smislu nije ništa bitno.ka šta npr €uro misli

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/06/2012 : 13:18:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

igre nisu ni bitne,ja ih ne gledan pa mi je svejedno.
želin rec to da Commonwealth ka organizacija u politickom smislu nije ništa bitno.ka šta npr €uro misli


Ma to da. Pa to su sve nezavisne zemlje sada, manje-vise, ili barem uzivaju visok stepen autonomije.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 02/06/2012 : 14:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

igre nisu ni bitne,ja ih ne gledan pa mi je svejedno.
želin rec to da Commonwealth ka organizacija u politickom smislu nije ništa bitno.ka šta npr €uro misli



pa tu se varaš. Bitne su za engleze npr. Njima se isplati, jer time sudjeluju gospodarski npr. sa preostalim clanicama i sigurno imaju neke prijednosti u trgovini sa Australijom npr od neke druge zemlje, koja bi htjela trgovati sa Australijom ili Indijom ili nekom clanicom commonwealtha....A naravno nisu politicki jaki jer i to i nije svrha,...samo ime commonwealth znaci "skupno dobro" i tu se radi više o gospodarskim prijednostima, i na to sam ja upozorio. Pa slicno je u Eu npr (ne placa se porez ako kupiš nešto preko ebaya iz Engleske dok ako kupiš iz USA, moraš placati porez i tu je vec neka prijednost, uštedio si 20 procenta,...sada ne znam kako ide to kod commonwealtha ali sigurno imaju neke fore da im se isplati). Ali naravno nije to NATO pakt, ILI UN i slicno,...Englezi su dosta pametni da sebi osiguraju surovine, tržište,...bilo to u commonwealthu, EU,...dok neki ovise samo o EU trgu npr....

Recimo jedan glupi primjer ali ce itekako pokazati svrhu svega toga:

-Englezima treba jeftina prehrana, ali naravno da nece sada oko londona da seljaci orju njive i sade krumpir, To ce umjesto njih raditi u Romuniji, Bugarskoj, Ukrajini, Indiji, Australiji,....a oni ce zemljišta oko Londona radije na njima postavljati golf igrališta, aerodrome, skupocjene ville,....pa na kraju onda uvoze skoro za džabe prehranu (koja im ionako treba) a svoje zemljište skupocjeno prodavaju ruskim milijarderima....jer je privlacnije od Bugarskog zemljišta koji je preoran sa njivama za krumpir npr....na taj nacin u državu dodu velike sume novca (prodajom zemljišta, klubova,...) i tim novcem se lako može kupovati hrana i slicno a imaju dovoljno novca za druge stvari (vojska, politika,....) dok neka Bugarska ili ukrajina ima samo njive, rudnike,....i male plate...

Tako ja vidim situaciju (možda sam u krivu), ali meni se cin eda su ovi englezi sebi lijepo osigurali i "ovce i novce" dok neki Španjolci, Portugalci,...nisu (to kaže i EU report, koliko imaju loše gospodarstvo,...)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2012 : 15:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
osigurali su surovine za industriju koju su primistili u Kinu
mislin wtf?
evo tebi lista,poglej prvi stupac :
ovaj od MMF-a

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_GDP_%28nominal%29

pa mi objasni kako to uz taj "snažni Commonwealth" UK ima ukupno gospodarstvo jedva vece od Italije

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2012 : 16:00:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
cak manje od francuskog? kako ti to objašnjavaš?
jel to neka urota?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2012 : 16:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
usput šta se tice takvih organizacija vjerovatno nisi zna da su npr Slovenija i Hrvatska promatraci u frankofonskoj zajednici?
http://en.wikipedia.org/wiki/Organisation_internationale_de_la_Francophonie


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2012 : 16:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a pitan se i koliko npr. Hrvata zna da apliciramo za CPLP.
http://en.wikipedia.org/wiki/Community_of_Portuguese_Language_Countries


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/06/2012 : 18:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
eto vidiš da nisi zna.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 02/06/2012 : 18:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
A Escobar i Villa su kako povezani sa Portugalom, zapravo ?

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 02/06/2012 : 18:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
ja sam glasao za venecuelu...

zbog tri razloga- ugo cavez, nacionalizacija i što im je svako žeMsko do jaja...

Edited by - KRAS on 02/06/2012 18:57:21
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000