forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 OLIMPIJSKE IGRE (upišite medalju!)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 96

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 31/07/2012 : 22:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Dugi napadi i kerefeke ? :D

Hajdmo obnoviti gradivo...u prvom poluvremenu u BG ste nas imali, i pola tribine je cupalo kosu koliko je puta prosao brzi centar u reziji vori-balic. A u drugom, sudija vam je jebao kevu, i to na sledeci nacin.

-- Stanic vam je skinuo pet zicera minimum, od toga nekoliko sa crte, sam covek - mucki, mucki sudija.
-- Alilovic vam je postao supalj, urekao ga sudija.
-- ubacili ste Loserta, koji je primio saku golova u malo vremena, od cega jedno 3 kroz usi u poslednjim sekundama napada, naravno uz pomoc sudija.
-- niste mogli odbraniti Rajka jebenog Prodanovica koji je na EP bio prvi strelac reklamnih panoa. Pomogao, naravno, sudija.

Na kraju meca, svi se uhvatili izjave igora vorija koji je kritikovao duge napade i na kraju rekao "no, to se ispostavilo kao opravdana strategija". Ovaj posl. deo niko nije uhvatio izgleda, pogotovo recimo Tonka koji je na forumu prodao verbatim citat Vorija kao svoje strucno misljenje. Mislite sta hocete, da se igralo u Pyongyangu ili Edmontonu Srbija je na taj dan bila bolji rival, pa se vatajte za sta vam god milo i drago. Ja sam tada rekao da sam imao tu cast da gledam jedan od najboljih rukometnih timova u istoriji - Balic je za mene Bog rukometa, Vori odmah do njega - i moj tim kako ga posteno tuce. Uz x svetskih, olimpijskih i evropskih medalja, ne razumem sta se u'vatiste jednog jebenog polufinala koje ste cestito izgubili...

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 31/07/2012 : 22:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
mairosu...nebitna ja sama utakmica s nama vec govorim o citavom prvenstvu. Uopce ne citam izjave sportaša niti se za njih lovim, komentatore još manje!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12306 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 31/07/2012 : 22:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Pobjeda je slatka i visoka ali jbg. to su samo 2 boda. Idemo dalje...

Have mercy
Go to Top of Page

tronožac
Average Member

Serbia
509 Posts

Member since 04/05/2008

Posted - 31/07/2012 : 22:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tronožac a Private Message
Sve si pobrkao,draga dosado,ili nevešto lažeš,a bice i da se praviš lud
kada tražiš tudja izbacivanja,a istovremeno šalješ provokatorske privatne poruke,na kojoj sam se inace zahvalio,
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7789 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 31/07/2012 : 22:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Da vidimo što je ona volusina od izbornika gleda:
The Storm (2009) - serija
Nula u nuli, koliko se da zakljucit po ocjeni
http://www.imdb.com/title/tt1415244/
De storm (2009) - film
Ovo je više ka neka drama, nema veze s ratovima men' s' cini
http://www.imdb.com/title/tt1230194/

Teško li je bilo pogodit da nema ukusa za kinematografiju...


A možda gleda ovu Storm:
http://www.imdb.com/character/ch0001096/

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 31/07/2012 : 22:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by tronožac

Sve si pobrkao,draga dosado,ili nevešto lažeš,a bice i da se praviš lud
kada tražiš tudja izbacivanja,a istovremeno šalješ provokatorske privatne poruke,na kojoj sam se inace zahvalio,



ako je tebi realnost provokacija, a kad tražim poštivanje pravila foruma onda to tražim od onih koji su tu da ih kontroliraju. Ti u ovoj prici uopce nisi bil spominjan s moje strane kod modova, tebi kaj sam imal reci rekel sam ti na P.M. A jel ti svoje snove prihvacas kao stvarnost to me nije ni briga...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 31/07/2012 : 23:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Ajkula

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by nemanja93

A izgleda da ne znas dobro..



sorry lapsus..zaboravia sam da nije clan Medunarodnog olimpijskog komiteta..ispricavam se..


Ja to nisam znao, ai ne shvacam tu glupost



Kosovo nije priznato od strane UN-a pa samim time nije clan Medunarodnog olimpijskog komiteta i ne moze prisustvovati na Olimpijadi..


Kosovo je Srbija!


ovo sam tek sad vidio...mucki krtica mi dojavila
i šta sad da ti ja opalim ban...ja znam za kosovo,ti znaš,i ostali znaju...neki ni ne znaju jer ih boli q jer je to unutarnja stvar srbije...pocet cu vas izbacivat sve do jeseni...a ti brni,informiraj se



on ne zna jer Kosovo je samostalna država, a on tvrdi da nije...a ni ti ne znaš kad tvrdiš da je u pravu!
Dok lwood i ja svako malo letimo zbog politike, drugi svoje politicke parole slobodne pišu i ne izbacuje ih se...ali ovaj put bar nemate ispriku, nismo vidli pa nek se vidi!
Da ja sam ovu politicku parolu prijavil modovima i ubuduce bum to prijavljival da bar ne mogu seruckati kak nisu 24h na forumu pa i ne vide sve. E sad vidite sve, pa razlike nema


šta ti sad oceš...kosovo je srbija...ajme grozote...ma briga me jel je ili nije,ja sam ovo vidio tek kad si mi dojavio...i necu ga izbacit,dovoljno je da ga opomenem...a ti i konjina splitska se natjecete tko ce prije...a ajkulu nisam primjetio s ovakvim izjavama do sada...amen...iduci jebeni komentar o kosovu,nerma pravila...letite do prvog dana jeseni...



ocu da ne sereš ubuduce kak si dosljedan i da ti se jebe tko je tko, jer kod tebe za sve vrijede ista pravila....vidiš sad i sam (a i svi ostali) da ne vrijede!


Izvinjavam se zbog ovog posta, koji sam izgledao pokrenuo lancanu svadu. Nece se više ponoviti.

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

tronožac
Average Member

Serbia
509 Posts

Member since 04/05/2008

Posted - 31/07/2012 : 23:14:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tronožac a Private Message
Stvarnost je to da si našiljio kure na nekog klinca i sada kukumavceš jer ga nisi nabo,stvarnost je da ti svaku recenicu zapocinješ malim slovom,stvarnost je da snovi stvaraju buducnost koju ceš,ako budeš prisutan,ispratiti škrgutom zuba od muke i jeda.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 31/07/2012 : 23:19:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
ne na klinca vec na napisanu izjavu, za ajkulu me nije briga (iako je ovim odgovorom pokazal odredene ljudske kvalitete kakve se ne vidaju cesto, ne samo na forumu vec bilo gdje)!

ajkula, kapa dolje!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 31/07/2012 23:21:25
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 31/07/2012 : 23:21:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Mogu li moderatori upozoriti ovu dvojicu da se svadaju negdje drugdje? Svaki drugi dan se netko ovdje dolazi svadati, rješavajte to na drugom mjestu, a nas pustite da komentiramo OI.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 31/07/2012 23:21:32
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 31/07/2012 : 23:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Vidiš da je Ajkula lepo vaspitan decak pa se izvinia, nema potribe za daljnjim natezanjem

Trljam ruke.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 31/07/2012 : 23:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
ajkula je ovim potezom rješil slucaj....

idemo pratit Igre...ameri gube od tunisa 8:6!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 31/07/2012 : 23:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
http://tinypic.com/player.php?v=1qsqyw&s=6

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 31/07/2012 : 23:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Prenosi li netko Amere?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 31/07/2012 : 23:28:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html?video_id=1308

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 31/07/2012 : 23:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

http://tinypic.com/player.php?v=1qsqyw&s=6

Što lici Veselin
Jbg, kad nisan gleda utakmicu nego oša na plažu

Ali to je prava reakcija trenera (opcenito), triba je i par triski podilit!

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 31/07/2012 : 23:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Evo ti ovde, uzivo na kanalu 6 (Ejpril O'Nil )

http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html?video_id=1306

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0

Edited by - Caleb on 31/07/2012 23:29:08
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 31/07/2012 : 23:29:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

http://tinypic.com/player.php?v=1qsqyw&s=6


Veselin kralj!

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 31/07/2012 : 23:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Prenosi li netko Amere?


Eurosport i naravno Kanal 6

Fudbal i semenke

Edited by - Ajkula on 31/07/2012 23:30:49
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 31/07/2012 : 23:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message
Cestitke Hrvatskoj na pobedi u rukometu, bolja i pre svega spremnija ekipa, realno može do medalje, jedino je pitanje kojeg sjaja, no ostaje da to i vidimo na samom terenu.

No, meni je od rukometa mnogo bitnije šta su uradili danas srpski teniseri, odbojkaši, vaterpolisti i FENOMENALNI plivac Velimir Stjepanovic .

Ðokovic je ocistio travu Vimbldona Rodikom i ako tako nastavi ama baš niko mu ne može ništa, a dubl Zimonjic-Tipsarevic je u dramaticnom mecu dobio Kanadane Nestora i Pospišila (11:9 u trecem setu) i sada su u cetvrtfinalu, dakle samo pobedu udaljeni od borbe za medalju.Da stvar bude bolja, francuski dubl je izbacio favorizovane Indijce Bopanu i Bupatija i sada je naš dubl cak i favorit u cetvrtfinalu, izgleda da ce ovo biti nova medalja za Srbiju.Pored njih i Noleta, ocekujem da i miks uzme odlicje, a videcemo sutra koliko mogu i Ana Ivanovic i Janko Tipsarevic.Tenis za sada ide po planu, to je naš najjaci adut.

Vaterpolisti dobili rutinski i sa pola snage nedoraslog rivala, sve je to samo priprema za završnicu i onaj najvažniji mec na kraju.Za sada momci deluju odlicno kako se i ocekuje od ekipe koja u zadnjih 16 godina na samo jednom velikom takmicenju nije osvojila medalju (4.mesto) .

Odbojkaši su posle lošeg starta pobedili Tunis sa 3:1, mora to bolje, ali važno je da je ovaj mec odraden, sada sledi najvažniji mec sa Nemcima, a onda protiv Brazila i Rusije treba dizati formu.Naša ekipa kada ima dan može svakoga da pobedi što je i dokazala više puta u prošlosti.Obicno uvek lošije krenemo na velikim takmicenjima, a posle bude to dosta bolje, ima tu dosta rezervi u našoj igri.U cetvrtfinale ne sumnjam, a onda bih voleo da tu izbegnemo Italiju, od ostalih nam je svejedno ko ce biti protivnik, mnogo je slabija ta druga grupa.

Šta reci za mladog Velimira Stjepanovica koji nema još ni 19 godina?Biti ŠESTI na svetu u onakvoj konkurenciji 200 metara delfin Felpsa, Le Klosa, Macude, Klerija, Jukica i ostalih je fenomenalan rezultat.Prava je šteta da se o tome više ne piše, koliko vidim neki se ovde raspisali za neke mnogo beznacajnije rezultate.U svakom slucaju, u Riu za 4 godine verujem da ce Stjepanovic biti prvi rival Le Klosu za odbranu zlata, a ostali ce vec biti ili u penziji ili daleko iza.
Svaka cast Veljo i samo nastavi tako, doneceš ti Srbiji mnogo zlatnih medalja u buducnosti!

Pošto je Felps pokazao da je itekako ranjiv i da redom gubi zlatne medalje, ne sumnjam u to da ce mu je oteti i Cavic na 100 delfin, uostalom 200 delfin je Felpsu bila jaca disciplina.
U svakom slucaju, tek ce da bude puno uspeha za Srbiju.


Inace cestitke slovenackoj predstavnici u džudou, veliki uspeh.

Edited by - tumen on 31/07/2012 23:42:55
Go to Top of Page

Ajkula
Senior Member



Serbia
1230 Posts

Member since 09/03/2012

Posted - 31/07/2012 : 23:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Ajkula a Private Message
quote:
Originally posted by tumen

Cestitke Hrvatskoj na pobedi u rukometu, bolja i pre svega spremnija ekipa, realno može do medalje, jedino je pitanje kojeg sjaja, no ostaje da to i vidimo na samom terenu.

No, meni je od rukometa mnogo bitnije šta su uradili danas srpski teniseri, odbojkaši, vaterpolisti i FENOMENALNI plivac Velimir Stjepanovic .

Ðokovic je ocistio travu Vimbldona Rodikom i ako tako nastavi ama baš niko mu ne može ništa, a dubl Zimonjic-Tipsarevic je u dramaticnom mecu dobio Kanadane Nestora i Pospišila (11:9 u trecem setu) i sada su u cetvrtfinalu, dakle samo pobedu udaljeni od borbe za medalju.Da stvar bude bolja, francuski dubl je izbacio favorizovane Indijce Bopanu i Bupatija i sada je naš dubl cak i favorit u cetvrtfinalu, izgleda da ce ovo biti nova medalja za Srbiju.Pored njih i Noleta, ocekujem da i miks uzme odlicje, a videcemo sutra koliko mogu i Ana Ivanovic i Janko Tipsarevic.Tenis za sada ide po planu, to je naš najjaci adut.

Vaterpolisti dobili rutinski i sa pola snage nedoraslog rivala, sve je to samo priprema za završnicu i onaj najvažniji mec na kraju.Za sada momci deluju odlicno kako se i ocekuje od ekipe koja u zadnjih 16 godina na samo jednom velikom takmicenju nije osvojila medalju (4.mesto) .

Odbojkaši su posle lošeg starta pobedili Tunis sa 3:1, mora to bolje, ali važno je da je ovaj mec odraden, sada sledi najvažniji mec sa Nemcima, a onda protiv Brazila i Rusije treba dizati formu.Naša ekipa kada ima dan može svakoga da pobedi što je i dokazala više puta u prošlosti.Obicno uvek lošije krenemo na velikim takmicenjima, a posle bude to dosta bolje, ima tu dosta rezervi u našoj igri.U cetvrtfinale ne sumnjam, a onda bih voleo da tu izbegnemo Italiju, od ostalih nam je svejedno ko ce biti protivnik, mnogo je slabija ta druga grupa.

Šta reci za mladog Velimira Stjepanovica koji nema još ni 19 godina?Biti ŠESTI na svetu u onakvoj konkurenciji 200 metara delfin Felpsa, Le Klosa, Macude, Klerija, Jukica i ostalih je fenomenalan rezultat.Prava je šteta da se o tome više ne piše, koliko vidim neki se ovde raspisali za neke mnogo beznacajnije rezultate.U svakom slucaju, u Riu za 4 godine verujem da ce Stjepanovic biti prvi rival Le Klosu za odbranu zlata, a ostali ce vec biti ili u penziji ili daleko iza.
Svaka cast Veljo i samo nastavi tako, doneceš ti Srbiji mnogo zlatnih medalja u buducnosti!

Pošto je Felps pokazao da je itekako ranjiv i da redom gubi zlatne medalje, ne sumnjam u to da ce mu je oteti i Cavic na 100 delfin, uostalom 200 delfin je Felpsu bila jaca disciplina.
U svakom slucaju, tek ce da bude puno uspeha za Srbiju.



Svaka ti cast, citaš mi misli dok Ameri polaku nacinju Tunis 23:31

Fudbal i semenke
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 31/07/2012 : 23:44:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Dosada, Caleb i Ajkula - hvala vam!

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 31/07/2012 23:44:52
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 01/08/2012 : 00:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
ovaj srpski izbornik je legenda..jos da im je nakon one bukvice reka "zasto cutite" di bi mu bija kraj..ali i ovako je dobro..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3247 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 01/08/2012 : 00:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message
I OI se moraju trovati jebenom politikom... Svaka cast Goluzi, dosadi i ostalim provokatorima
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 01/08/2012 : 00:35:43  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:

Ja sam mislio da ce ošamarit onog tipa



I ja stisnuo zube kad je uhvatio onog 20-ku za ruku
Go to Top of Page
Page: of 96 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000