forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 led ili plazma
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 31/08/2012 : 19:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message
Da razbijemo taj mit o potrošnji :D

Uzeo sam dva modela koja smo spominjali.
Plazma TX-P42ST50E: 130 W
LED 42LW659S: 90W

Razlika 40W.
Prosjecno korištenje TV-a 5h dnevno = 200W razlike.
To je 6kWh mjesecno = oko 6kn mjesecno = oko 70kn godišnje.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 31/08/2012 : 19:31:22  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by stripofil

1. Sony radi ok sa Sony uredajima, sve ostalo mu je "zabranjeno" podrucje
2. USB za externe uredaje mu je katastrofa, cita jako mali broj formata, titlove ne možeš štimati, nema šdcž...
3. Ghosting-a kao u prici, stavi nekakvu mracniju scenu gdje ima više kretanja, pa ceš vidjeti kako se slika "dupla".


1) nemam iskustva pa ne mogu komentarisati.
2) meni je citao .avi i .mp3 kao munja, znaci rekordno brzo je prelistavao podatke i ucitavao fajlove. Titlove ne jebe, ali mi u vecini slucajeva nisu ni potrebni - bio sam izuzetno zadovoljan reprodukcijom .avi i .mp3 fajlova.
3) ovo uopste nisam primetio. Cak bih rekao da je crna boja izgledala bolje i prirodnije nego na Samsungovom LEDu.

Inace, nisam dodao da je ovo Bravia II, i da je bio FullHD. Taj "Full" sam osetio na PS3 i to samo na sitne momente, jer neke igre (npr. Red Dead Redemption) imaju tekst kodiran u 1080p i onda je na HD Ready televizorima taj tekst mrljav, a na full HD nije.



1) Sony politika je da kad imaš Sony TV moraš i sve ostalo imati od Sony-a :) LG i Samsung su tu dosta otvoreniji.
2) .avi i .mp3 rade ok, ali to su formati koji postoje preko 15 godina. Što je sa .mp4, .mkv? Sony uredno kasni. Isto je i sa titlovima, tu su vec 10 godina, a Sony nema podršku na TV-u model od prije godinu dvije.
3) Bravia II fullHD je dosta bolja od Bravie koju sam imao.

Ako uglavnom gledaš SD signal i .avi, .mpg formate nemaš ništa od fullHD-a. To su sve formati sa niskom rezolucijom. Nabavi si .mkv blueray rip u 720p ili 1080p pa ceš vidjeti razliku. Nakon toga ti divx izgleda kao trecerazredna kopija :)

Red Dead Redemption = vrhunska igra
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3109 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 31/08/2012 : 19:33:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message
Posto kupujes TV zbog zene,
ja znam da mi je moja gundjala kad sam kupio plazmu prije nekih godinu i pol sto nisam kupio LCD jer joj kao nije dovolno ostra slika(Panasonic 42S20) a kaze da je prezadovoljna LCD-om koji smo nedavno uzeli za spavacu sobu (Samsung 32ES6710) i da ima puno ostriju
sliku...
ja ne gledam previse TV tako da je meni dobra slika i na jednom i na drugom...
a mozda samo ne znam podesiti ostrinu na plazmi
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 31/08/2012 : 19:34:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by stripofil

Ako uglavnom gledaš SD signal i .avi, .mpg formate nemaš ništa od fullHD-a. To su sve formati sa niskom rezolucijom. Nabavi si .mkv blueray rip u 720p ili 1080p pa ceš vidjeti razliku. Nakon toga ti divx izgleda kao trecerazredna kopija :)

Red Dead Redemption = vrhunska igra


Pa imam oko 100 bluray diskova, gotovo sam pravi pionir formata u Srbiji jer ih kupujem od 2008. :D

Ne smeta mi sto TV ne pusta .mkv i .mp4, jer mogu narihtati PS3 da se bavi time. Naravno, to sto svako nema PS3, to je vec treca problematika u koju ne zalazim iz prakticnih razloga :D :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/08/2012 : 19:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by Combatrock

LG 3D televizor LED LCD 42LW659S
42“/107 cm, Full HD LED, Cinema 3D, MCI 850 Hz, Smart TV



šta znaci smart tv?

najgore od svega je što cu puci fine pare, a tv skoro i da ne gledam.
uglavnom klinci pogledaju neki crtic, žena neke gluposti, a ja se tek ponekad ukljucim na polovinu nekog filma ili utakmice.
Ja da se pitam, zadržao bih ovaj stari debeli televizor - ali žena je gazda!


Sa starog debelog TV-a (ako misliš na onaj klasicni kockasti što nije ni lcd ni plazma ni led) slobodno predi na neki LG od 80 cm. Napredak ce biti toliki da ce svi biti presretni i uštedjet ceš brdo novca...Ljudima koji ne gledaju TV puno, djeci i onima koji ne mjere svaki piksel (kao što sam i ja) stvarno ne treba dodatnih 27 cm (na ionako velik ekran) i neke rezolucije koje kod ovih naših signala neceš ni primjetiti...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25139 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 31/08/2012 : 19:45:40  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Imam Sony Braviu III i mogao bih svakome da je preporucim. Ovo za probleme pri gledanju razlicitih formata prvi put cujem. Apsolutno sve sam mogao da gledam do sada.

Drugo iskustvo: radio sam skoro godinu dana za ovdašnjeg distributera digitalne televizije i najviše problema su imali Samsungovi uredjaji. Posle toga LG i Philips. Sony se pokazao kao jedna od zahvalnijih marki.

Što se tice dileme LED/LCD ili Plazma, mislim da u tvom slucaju neke dileme i nema. Ne tražiš neki high-end TV, a za neko sporadicno gledanje nekog filma, ili to što ce žena da odgleda neku serijicu ili šou progra su ti i jedan i drugi dovoljno dobri. Izaberi nešto iz gornje srednje klase, vodi se budžetom i to je to.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/08/2012 : 19:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
ma crt je zakon:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 31/08/2012 : 19:53:16  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message
quote:
Originally posted by ponki

Posto kupujes TV zbog zene,
ja znam da mi je moja gundjala kad sam kupio plazmu prije nekih godinu i pol sto nisam kupio LCD jer joj kao nije dovolno ostra slika(Panasonic 42S20) a kaze da je prezadovoljna LCD-om koji smo nedavno uzeli za spavacu sobu (Samsung 32ES6710) i da ima puno ostriju
sliku...
ja ne gledam previse TV tako da je meni dobra slika i na jednom i na drugom...
a mozda samo ne znam podesiti ostrinu na plazmi




Plazmu treba "razraditi" (postoje gotovi programi koji olakšavaju ovaj proces), prvih 300 sati je kljucno. Nakon toga je treba kalibrirati. Tek onda ceš imati vrhunsku sliku.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 31/08/2012 : 19:55:04  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by stripofil

Ako uglavnom gledaš SD signal i .avi, .mpg formate nemaš ništa od fullHD-a. To su sve formati sa niskom rezolucijom. Nabavi si .mkv blueray rip u 720p ili 1080p pa ceš vidjeti razliku. Nakon toga ti divx izgleda kao trecerazredna kopija :)

Red Dead Redemption = vrhunska igra


Pa imam oko 100 bluray diskova, gotovo sam pravi pionir formata u Srbiji jer ih kupujem od 2008. :D

Ne smeta mi sto TV ne pusta .mkv i .mp4, jer mogu narihtati PS3 da se bavi time. Naravno, to sto svako nema PS3, to je vec treca problematika u koju ne zalazim iz prakticnih razloga :D :D



Pa kako ne vidiš razliku?
PS3 ti ide preko HDMI u TV?

PS3 ok vrti blueray i .mkv, ali to je još jedan extra daljinac/gamepad :-)
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 31/08/2012 : 19:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan
Sa starog debelog TV-a (ako misliš na onaj klasicni kockasti što nije ni lcd ni plazma ni led) slobodno predi na neki LG od 80 cm. Napredak ce biti toliki da ce svi biti presretni i uštedjet ceš brdo novca...Ljudima koji ne gledaju TV puno, djeci i onima koji ne mjere svaki piksel (kao što sam i ja) stvarno ne treba dodatnih 27 cm (na ionako velik ekran) i neke rezolucije koje kod ovih naših signala neceš ni primjetiti...



Dimenzija zavisi o tehnologiji.
Kod CRT-a je 72cm bilo sasvim ok za 3-4m udaljenost, kod LCD-a ili Plazme za istu udaljenost ide 127cm / 50".
Drugacija tehnologija, puno veca rezolucija...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 31/08/2012 : 19:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Nisi me razumeo - ne vidim preveliku razliku izmedju 1080i i 1080p, barem ne na ekranu manjem od 40", osim u slucaju full HD kodiranog teksta.

Jasna je razlika izmedju DVD i 1080p, kamoli izmedju analogne kablovske i HD contgenta...

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 31/08/2012 : 20:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Imam Sony Braviu III i mogao bih svakome da je preporucim. Ovo za probleme pri gledanju razlicitih formata prvi put cujem. Apsolutno sve sam mogao da gledam do sada.



Stvarno ne znam za Braviu III. Spominjali smo Braviu i Braviu II. Ocito se i Sony opametio. :)

quote:
Originally posted by manhunter
Drugo iskustvo: radio sam skoro godinu dana za ovdašnjeg distributera digitalne televizije i najviše problema su imali Samsungovi uredjaji. Posle toga LG i Philips. Sony se pokazao kao jedna od zahvalnijih marki.



Racunaj da na to ima i utjecaj kolicine prodanih TV-a. Kod nas su Samsung i LG daleko ispred Sony-a. Tako da je onda omjer kvarova tu negdje.

quote:
Originally posted by manhunter
Što se tice dileme LED/LCD ili Plazma, mislim da u tvom slucaju neke dileme i nema. Ne tražiš neki high-end TV, a za neko sporadicno gledanje nekog filma, ili to što ce žena da odgleda neku serijicu ili šou progra su ti i jedan i drugi dovoljno dobri. Izaberi nešto iz gornje srednje klase, vodi se budžetom i to je to.



U potpunosti se slažem. Zato sam mu i postavio dodatna pitanja, jer sve ovisi o tome što misli gledati na TV-u, koje mogucnosti ce koristiti i naravno koliki mu je budžet.
Ako ce to biti uglavnom zemaljski TV kanali, tu i tamo koji divx i to je to onda si može naci dobar TV za 300-400€.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 31/08/2012 : 20:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Nisi me razumeo - ne vidim preveliku razliku izmedju 1080i i 1080p, barem ne na ekranu manjem od 40", osim u slucaju full HD kodiranog teksta.

Jasna je razlika izmedju DVD i 1080p, kamoli izmedju analogne kablovske i HD contgenta...



Uff totalno sam fulao :)
Da nema velike razlike, radi se o istoj rezoluciji, samo je razlika u slanju podataka. Primjeti se najbolje kod brze izmjene frameova, sport i slicno, kod 1080p to malo bolje "klizi" :)
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 31/08/2012 : 22:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
Ja sam pre koju nedelju uzeo obican telefunken tv od 80 cm dijagonale za 30 evrica.Polovan razume se.Slika odlicna i po meni mnogo bolja nego na tim lcd-ovima.Koji god lcd da sam gledao svi imaju one tackice koje se ne primete jedino ako tv gledam sa 10 metara.
Sto pogledam neku utakmicu jednom ili dvaput nedeljno dati 500 evra za tv bacanje para.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/08/2012 : 23:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
quote:
Originally posted by okiboki

Ja sam pre koju nedelju uzeo obican telefunken tv od 80 cm dijagonale za 30 evrica.Polovan razume se.Slika odlicna i po meni mnogo bolja nego na tim lcd-ovima.Koji god lcd da sam gledao svi imaju one tackice koje se ne primete jedino ako tv gledam sa 10 metara.
Sto pogledam neku utakmicu jednom ili dvaput nedeljno dati 500 evra za tv bacanje para.


Puštaš ženu da gleda najnovije turske sapunice na Tv-u koji nije Plazma-lcd. Sram te bilo...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 01/09/2012 : 14:49:10  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by okiboki

Ja sam pre koju nedelju uzeo obican telefunken tv od 80 cm dijagonale za 30 evrica.Polovan razume se.Slika odlicna i po meni mnogo bolja nego na tim lcd-ovima.Koji god lcd da sam gledao svi imaju one tackice koje se ne primete jedino ako tv gledam sa 10 metara.
Sto pogledam neku utakmicu jednom ili dvaput nedeljno dati 500 evra za tv bacanje para.


Puštaš ženu da gleda najnovije turske sapunice na Tv-u koji nije Plazma-lcd. Sram te bilo...

Srecom ne gleda to,ali zato non stop gleda neki kanal TLC

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/09/2012 : 12:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
led, plazma,lcd...a sve ovisi kaj gledaš i cemu ti sve TV služi. Za naše programe, definitivno plazam jer se puštaju još navek u SD-u....

ali jedna stvar je ipak važna....koju marku. E pa ak neceš da za 3/4 godine ode ekran i dobiš dodatne crte na ekranu onda od ove srednje klase uzmi panasonic ili sony, eventualno led grundig. Uz ove ostale (a osobito LG ili Quadro) buš pocetno uštetil par sto kuna, ali za par godina (ovisi koliko je upaljen pa ima radnih sati) gotovo sigurno ocekuj odlazak ekrana. E sad odluci kupuješ li telkac za duže razdoblje (10 godina) ili ne!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 03/09/2012 : 12:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by stripofil

Da razbijemo taj mit o potrošnji :D

Uzeo sam dva modela koja smo spominjali.
Plazma TX-P42ST50E: 130 W
LED 42LW659S: 90W

Razlika 40W.
Prosjecno korištenje TV-a 5h dnevno = 200W razlike.
To je 6kWh mjesecno = oko 6kn mjesecno = oko 70kn godišnje.



i to pomnoži s milijunima korisnika, kolika je to ušteda na razini Zemlje...

a osobno (meni kojem telka gori bar 10+ sati dnevno kaj je onda 150 kn godišnje, a to su 3 mjecene karte za gradski prijevoz itd, itd.), sigurno možeš pronaci desetke takvih ušteda godišnje koje mogu dovesti i do cifre od par tisuca kuna. Svaka uštena ima svoju svrhu i sigurno je u konacnici bolje rešenje, ma kak se ona cinila u startu malom!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 03/09/2012 12:43:32
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/11/2012 : 22:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Još nisam kupio TV jer sam imao izvesnih tehnickih problema (koje sam rešio juce), a i pare sam usmerio na nameštaj koji nisam ranije planirao.
Sad kada sam sve završio, bacio sam se u potragu, i našao sam vrlo povoljni Philips televizor LED LCD 42PFL4007H/12, koji inace košta 89000 dinara, za 70000 dinara (620 evra).
Da slucajno neko nema iskustva sa ovim modelom?

http://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/philips-televizor-led-lcd-42pfl4007h-12.html

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 12/11/2012 22:11:09
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18744 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/11/2012 : 12:22:46  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
quote:
Originally posted by anto

Još nisam kupio TV jer sam imao izvesnih tehnickih problema (koje sam rešio juce), a i pare sam usmerio na nameštaj koji nisam ranije planirao.
Sad kada sam sve završio, bacio sam se u potragu, i našao sam vrlo povoljni Philips televizor LED LCD 42PFL4007H/12, koji inace košta 89000 dinara, za 70000 dinara (620 evra).
Da slucajno neko nema iskustva sa ovim modelom?

http://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/philips-televizor-led-lcd-42pfl4007h-12.html


to je slika mojeg....
uzmi Philips imam tog 107 dijagonelu sa svim tim oznakama HDMPSRTZCNZRT, vec dvije godine i nijednog problega,...a radi...pa stalno...skoro da...il je nogomet,crtici,Sulejman,goveda muzika....
zahvalan jako....a i izgled prekrasan...da mene pitaš-uzmi.
a kad sam ga kupovao svi preporucili LCD, plazme imaju skup popravak i dijelove,bio je jedan od razloga....pa ti vidi.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 17/11/2012 : 09:17:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
A koji monitor savetujete? ja imam kuci još staru kutiju, pa moram menjati i zbog ociju, i monitori imaju LED. ima koji dobri savet. Ili nema baš nekakve razlike u monitorima? Dobro u ceni. uzecu za oko 80-100eu.

pogledao, savjeta nema, to znaci internet i traži



--

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 17/11/2012 12:22:50
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 17/11/2012 : 09:27:23  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
zaboravih da napišem - na kraju sam uzeo Philips pfl5507 - 40 inca, 400Hz osvežavanje, 3D (ovo mi nije bitno, ali ajde),...
koštao je 106700 (940 evra) ali sad je akcija pa košta 80000 (700 evra)
prezadovoljan sam

evo i linka - http://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/-philips-3d-televizor-led-lcd-40pfl5507k-12.html

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/11/2012 : 12:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Kod mene je vec trecu godinu...

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?mid=Link_Software&ctn=40PFL7664H/12&scy=US&slg=en

Samo problem je bio kod updatea, ima na supportu kao update software koji kao "obnovi" programe od tv-a.To sam napravio preko USB-a ali nikakve bas promjene..

ALI...
Bluray player...

http://www.lg.com/uk/blu-ray-dvd-players/lg-BD350-blu-ray-player

Nakon updatea zvuk je otisao u onu stvar( dubina,bacva i slicni efekti,glas utisan a pozadinska buka i muzika do bola !!) nakon sto sam pogledao manual pise ima dva programa LGBA i LGBB, a samo je bio jedan od ta dva na dloadu, znaci nisu ga stavili.
Pisao sam nizozemskom,engleskom i americkom support servicu ali kazu da ne znaju nista o nepostojecem softwareu.
Ostaje mi samo pisati juzno-korejskom ali bojim se da plesu gangam style pa nemaju vremena..
Ionako prodajem LG blu ray player za 60 eura a bio je 119eura tako da sam razocaran LG-ijem.

Tehnicki savjetnik u njemackom SATURN-u je rekao da je najbolje da se uopce ne koriste ti updateovi jer oni mogu malo "pokvariti" sustav koliko god reklamirali da su dobri..donio sam svoj disk bluray i probali na njihov LG (cak slabiji model) i bilo je kao u CINEMAX-u...

Inace biram LED LCD i zelja mi je slijedeci SAMSUNG...imao jedan 16 godina nikad se nije pokvariio,jos i danas radi...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4353 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 20/11/2012 : 21:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
Može pomoc?

Samsung tv LCD LE-40D503

kako da pustim DVD film sa USB-a? Treba mu neki codec...

Frka je!!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 20/11/2012 : 22:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
quote:
Originally posted by dessa

Može pomoc?

Samsung tv LCD LE-40D503

kako da pustim DVD film sa USB-a? Treba mu neki codec...

Frka je!!



Bas citao nesto o tome a i mislim kupiti samsung bluplayer bdes5000 a ovaj podrzava mkv fajlove dok su stari samo avi formate(kao moj stari blueplayer.
Ako si "sprzio" sa diska dvd-a film trebao bi ti ocitati a za titlove je teza kategorija..ja inace u tom slucaju laptop sa hdmi na tv i tako preko GOM layera gledam...
Tako da odgovor ti je trebalo bi preko sticka ali samo avi i mp4..
Sorry ako ti ne pomaze puno mozda jos netko odgovori..

Codec je K-lite codec pack ali mislim da je samo za kompove...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 20/11/2012 22:20:52
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000