forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Zasto se ljudi drugima mijesaju u zivot ?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/10/2012 : 09:42:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mamlaz

daj ne lozi decka na gluposti



aj ne pricaj gluposti


zasto gluposti?
nagovaras covjeka da joj se osveti i to je ok?
jel dovoljno da ju izmlati ili imas bolje ideje?




Hahahah kako sam se nasmijao :D

Al majke mi kazem nesto su gadno nasrali i izmaltretirali je, neznam tocno samo znam da je bilo gadno.... Znaci dan prije cura govori kako ce reci sestri za nas i da je ono boli kurac, i jos govori, kao naljutit ce se, nece joj bit pravo, al ono sto nam moze ?

Prije cuge, mi se javlja , salje puse, kaze brzo se cujemo i vidimo, onda dobijam informaciju da sjedi sama i da place u kaficu... jebene krave zenske koje se idu mijesat di im nije mjesto....

Al da se vratim na temu, zaista sam se nasmijao :D



Moj sine nije to nista, meni su po Zadru toliko zagorcavali život, da su mi curi prilazile poznanice i pitale je koliko te Kristijan placa da sa njim izlaziš vanka, jeli više od 50 E po izlasku. Što ti takva radiš sa tim divljim konjem. A iste su se redovito rosile na mene Svasta covjek dozivi. Ljubomora, zavist i tuda sreca su gadne stvari.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/10/2012 : 09:59:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

Moram ja pronaci posao nekakav, samo to, kad pocnem lijepo raditi, bit cu zadovoljniji samim sobom, a onda ce sve bit lakse...
Necu bit sklon depresijama i kurcima ko sto sam sad, al eto jednostavno se ne micem sa mrtve tocke


Pazi, covjek moze pasti, moze biti u depresiji, moze kukati a moze i plakati... ali jedno nemoj sebi nikada dozvoliti da spustas glavu. Ja sam imao jako, jako teske zivotne trenutke, ali uvijek i kad mi se srusio cijeli svijet hodao sam dignute glave.
Jedna frendica od cure mi, pita nju kako ti momak i ona rekla ( u to vrijeme ) kroz koji pakao prolazim... ova je samo rekla da je to nevjerovatno da se ponasam i izgledam kao da mi je zivot savrsen.
Eto samo jedan mali savijet, NIKADA, ALI NIKADA POGNUTE GLAVE. Jer upravo pognuta glava te dokrajci.
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 12/10/2012 : 10:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

nazalost nije bivsa drolja, ja sam joj prvi i jedini tip u ovome periodu.... znaci pred 7 mjeseci sad smo prekinuli, ona nije sa nikim bila od tada ( to je navodno iz provjerenih izvora ), fina je djevojka, ali ocito je mislila da ce prekid samnom mene promijeniti i napraviti od mene covjeka kojeg hoce, a ja sam zapravo postao jos gori nego sto sam prije bio ( to ce mamlaz znat i tonka i ovih par ostalih sto me osobno znaju )...

ocito je sad isfrustrirana tim sto sam ja nastavio dalje, dok ona nije.... iako jebiga ona vodi uspjesan zivot, ja sam i dalje vjeran besploslicarenju.... u svakom slucaju, kako sam vec jednom rekao, bila je uz mene u stvarno jako teskim zivotnim situacijama i ne mislim joj se osvecivat, brijem da se sve na kraju svima nama vrati





ok,tako si odlucia. ne javljaj joj se ,ne pozdravljaj je ,izbjegavaj se ,zaboravi je


Evo ovo bi ti savjetovao i ja. Samo ipak iz neke pristojnosti možeš pozdraviti, bok-bok, ako te pokuša zaustaviti samo fino kažeš oprosti žuri mi se, i nabacis
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/10/2012 : 20:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by CAGLIOSTRO13

ne znam, ja i bivsa smo se rastali u dobrim odnosima, bila je uz mene u najtezim trenucima moga zivota, zaista je bila super cura, nikad nisam protiv nje losu rijec rekao, cak i odluku da prekinemo sam razumio. Al sad ovo... nejasno potpuno

A lwoodu odgovor, a nemam sto, jednostavno vise necu imat kontakata sa ex i to je to, ocito nije osoba kakvom sam je smatrao



ne mogu virovat da ceš pustit gubu da se izvuce bez posljedica



Ja cu da zavrsim u kontenjeru ( s obzirom kako se postavljam prema pojedinim likovima ), a Iwood bi mogao zavrsiti ( s obzirom kako se postavlja prema curama ) ne u kontenjeru nego isprebijan, propucan, raskomadan, obezglavljen sa jabukom u ustima i porazbacan po livadi

Iwoode ništa osobno samo govorim o zakonu velikih brojeva, ti me razumiješ zar ne ?



naravno. razumin da ti poznavanje rvackog nije jaca strana ko ni mamlazu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14713 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/10/2012 : 23:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Hm, koliko znam Mamlaz je lijecnik. Cudno malo da lijecnik ne zna rvacki, mozda ga nije uopce briga za gramatiku na fohrumu ili jenodtavno kako ti kazes ne zna rvacki?
Evo ja, smao za tvoju boemsku dusu, priznajem da ne znam rvacki, mozda da me naucis dalmatinski?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000