forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Barack Obama vs. Mitt Romney
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 11/11/2012 : 01:16:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

Clint je ono sto bi kolege sa one strane okeana rekli "libertarian". Ne liberal. Ima razlike. Million Dollar Baby je bukvalno libertarijanski manifesto.

Sto se politickih platforma tice, Clint je bio gradonacelnik Carmela na nepartijskom mandatu, podrzavao je Nixona i Eisenhowera, kritikovao Vietnam i Koreju, na lokalnim izborima svrljao levo i desno. Zaboga, glasao je za Graya Davisa, coveka koji je zbacen sa funkcije guvernera Californije jer je bio...pa...idiot. Da ne zborimo o cinjenici da vec 40 godina podrzava zakone o ogranicavanju nosenja oruzja - kakav crni republikanac !


Podržao je i Romneyja, opet republikanca.
Je li sigurno da podržava ogranicenje nošenja oružja?
Navodno je Michaelu Mooreu porucio da ce ga upucati ako njemu dode na vrata kao što je došao Hestonu kad je radio onaj dokumentarac "Ludi za oružjem".
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 11/11/2012 : 01:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by Mairosu

Clint je ono sto bi kolege sa one strane okeana rekli "libertarian". Ne liberal. Ima razlike. Million Dollar Baby je bukvalno libertarijanski manifesto.

Sto se politickih platforma tice, Clint je bio gradonacelnik Carmela na nepartijskom mandatu, podrzavao je Nixona i Eisenhowera, kritikovao Vietnam i Koreju, na lokalnim izborima svrljao levo i desno. Zaboga, glasao je za Graya Davisa, coveka koji je zbacen sa funkcije guvernera Californije jer je bio...pa...idiot. Da ne zborimo o cinjenici da vec 40 godina podrzava zakone o ogranicavanju nosenja oruzja - kakav crni republikanac !


Podržao je i Romneyja, opet republikanca.
Je li sigurno da podržava ogranicenje nošenja oružja?
Navodno je Michaelu Mooreu porucio da ce ga upucati ako njemu dode na vrata kao što je došao Hestonu kad je radio onaj dokumentarac "Ludi za oružjem".

tocno. to je rekao sto se tice oruzja.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 11/11/2012 : 01:24:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
A to što izjavljuje da je "feminist"...
Stvarno Clint ima izvrstan smisao za humor. Dovoljno je prisjetiti se filma "High Plains Drifter" i one scene s onom ženskom koju je odvukao u štalu...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/11/2012 : 10:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Svaki se covjek s vremenom mijenja, pa tako i Clint.

Neka je u vrijeme High Plains Drifter i The Outlaw Josey Wales Eastwood i bio desnicar, to ne znaci da se u meduvremenu nije promijenio, da ne kažem evoluirao.

To je bilo prije 40-ak godina, dakle istodobno kad je kritizirao Vijetnam (da, i podržavao Nixona!), što znaci da je i tada bio osoba suprotnosti.

Te su suprotnosti i danas izražene, upravo kroz potporu Romneyu, ali to je samo vanjština i forma. Meni je bilo neugodno gledati, a njemu pogotovo sudjelovati, u onoj "isprici" Romneyu i republikancima sa "skecom" s nevidljivim Obamom na stolcu. Takva mu blamaža stvarno nije trebala.

Ali u svemu drugom on je cisti libertarian, odnosno covjek dominantno tradicionalistickog svjetonazora koji prihvaca i zagovara liberalne (ili recimo tako opceljudske) vrijednosti koje smatra ispravnima i pozitivnima.

On zapravo i nije konzervativac, nego je tradicionalist.

Ili, ako i jest konzervativac, svakako to nije na nacin današnjih republikanaca medu kojima su najglasniji neobrazovani i zadrti moroni.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/11/2012 : 10:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Eh da, Eastwood jest feminist!

Pa pogledajte samo snažne ženske likove i njegov autorski odnos prema njima tijekom prakticki citave njegove redateljske karijere, od The Gauntlet (afirmativan tretman posrtnule prostitutke) i Sudden Impact (podjednako afirmativan prikaz osvetnice Sondre Locke), preko Pale Ridera s dvjema stožernim ženskim likovima i Nepomirljivih s priskakanjem u pomoc opet prostitutkama, do Mostova okruga Madison (klasicni ljubic s macho-dodirom), Djevojke od milijun dolara (cisti feminizam) i Changeling s opet snažnim, neovisnim i do granica samouništenja borbenim ženskim likom.

Za razumijevanje nekih stvari treba znati o cemu se govori i imati senzibiliteta, a ne lupetati bez veze.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 11/11/2012 : 12:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Je li sigurno da podržava ogranicenje nošenja oružja?
Navodno je Michaelu Mooreu porucio da ce ga upucati ako njemu dode na vrata kao što je došao Hestonu kad je radio onaj dokumentarac "Ludi za oružjem".


Vrlo izvesno. A moorea bih i ja poslao u pizdu materinu da mi se pojavi na kapiji, taj covek je sramota za sve liberale sveta.

quote:
Despite being heavily associated with firearms in his Westerns and cop movies, Eastwood has publicly endorsed gun control since at least 1973. In the April 24, 1973, edition of the Washington Post, the star stated that "I'm for gun legislation myself. I don't hunt."[300] Two years later, in 1975, Eastwood told People magazine that he favors "gun control to some degree".[301] About a year later, Eastwood remarked that "All guns should be registered. I don't think legitimate gun owners would mind that kind of legislation. Right now the furor against a gun law is by gun owners who are overreacting. They're worried that all guns are going to be recalled. It's impossible to take guns out of circulation, and that's why firearms should be registered and mail-order delivery of guns halted."[302] In 1993, he noted that "I was always a backer" of the Brady Bill, with its federally mandated waiting period.[303] In 1995, Eastwood questioned the purpose of assault weapons. Larry King wrote in the May 22, 1995, edition of USA Today, "My interview with Eastwood will air on 'Larry King Weekend' ... I asked him his thoughts on the NRA and gun control and he said that while people think of him as pro-gun, he has always been in favor of controls. 'Why would anyone need or want an assault weapon?' he said."[304]


Glede feminizma, Clint je imao upitnih izleta tuda - recimo Coogan's Bluff ima gotovo pa scenu silovanja. Ali ovo je takodje covek koji je snimio Tightrope, Million Dollar Baby, i mnogo stosta. Ne, ne moze se Clint sa sigurnoscu svrstati nigde sem u libertarijance - voting record mu je split, a to sto povremeno podrzi nekog negde ne znaci puno.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/11/2012 : 15:11:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Da, ali Coogan´s Bluff nije autorski njegov negov Siegelov film, pa tu recimo i nije odgovoran, ili barem ne neposredno.

Stvar je u tome što se u njegovim autorskim projektima konzervativizam vrlo slabo vidi, a i takav vidno opada s vremenom.

Gran Torino je gotovo apoteoza prosvjecenja i transformacije konzervativca / desnicara koji je pod utjecajem stvarnog života prešao na drugu stranu, da bi na kraju podnio i konacnu žrtvu. Kao i u Million Dollar Baby tu je jako bitan njegov odnos sa svecenikom, koji svemu daje jaki religijski kontekst. I samožrtvovanje za manjince i nekadašnje neprijatelje, i eutanazija, i samoizopcenje u znak ispaštanja zbog pocinjenog grijeha, i borba Angeline Jolie za sina a protiv sustava, sve je to potpuno nespojivo s konzervativizmom i desnom stranom.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/11/2012 : 15:54:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
šta se palite toliko?
i jedan i drugi su marionete lobija koji in placaju kampanju.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 11/11/2012 : 17:26:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Svaki se covjek s vremenom mijenja, pa tako i Clint.

Neka je u vrijeme High Plains Drifter i The Outlaw Josey Wales Eastwood i bio desnicar, to ne znaci da se u meduvremenu nije promijenio, da ne kažem evoluirao.

To je bilo prije 40-ak godina, dakle istodobno kad je kritizirao Vijetnam (da, i podržavao Nixona!), što znaci da je i tada bio osoba suprotnosti.

Te su suprotnosti i danas izražene, upravo kroz potporu Romneyu, ali to je samo vanjština i forma.


Zanimljivo, kako onda nikad nije podržao u politici nekog Demokrata-liberala? Barem za to nisam cuo...
Što se tice Vijetnamskog rata, Ameriku su u taj rat gurnuli Demokrati-liberali, pocelo je s Kennedyjem (slanje instruktora i vojne pomoci Južnom Vijetnamu), demokrat Johnson poslao je tamo i americke trupe, a zanimljivo, konzervativac, desnicar i što ja znam, Nixon povukao je vojsku iz Južnog Vijetnama, približio se Kini...i takvog Nixona je Eastwood podržao.
Inace, ne treba smetnuti s uma da su Demokrati i Republikanci 2 velike stranke unutar kojih ima raznih struja. I kod jednih i kod drugih postoje i liberalna i konzervativna struja, samo što je liberalna jaca kod Demokrata a konzervativna kod Republikanaca.
Inace, nekad su uloge bile zamijenjene, Demokrati su u 19. i dijelu 20 st. imali veliku potporu na Jugu, u 19. stoljecu jer su podržavali ropstvo, a u dijelu 20. stoljeca jer su tolerirali segregaciju (mislim da su se po tom pitanju stvari pocele mijenjati s Kennedyjem).
Republikaci su bili abolicionisti itd., to svi znamo.
Medutim, krajem 60-ih 20.st., u pokušaju pridobivanja glasaca na Jugu, Nixon donosi tzv. južnjacku strategiju kojom pokušava pridobiti bijele glasace na Jugu, što mu i uspjeva, ali s druge strane gubi potporu crnih glasaca.
Danas zvuci nevjerojatno, ali do tada su crnci u velikoj vecini glasali za Republikance, a od tada se okrecu Demokratima (na to je utjecao i Martin Luther King).

Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 11/11/2012 : 17:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Mairosu

quote:
Originally posted by dsormaz1

Je li sigurno da podržava ogranicenje nošenja oružja?
Navodno je Michaelu Mooreu porucio da ce ga upucati ako njemu dode na vrata kao što je došao Hestonu kad je radio onaj dokumentarac "Ludi za oružjem".


Vrlo izvesno. A moorea bih i ja poslao u pizdu materinu da mi se pojavi na kapiji, taj covek je sramota za sve liberale sveta.


Taj Moore je teški manipulator.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 11/11/2012 : 17:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool
On zapravo i nije konzervativac, nego je tradicionalist.


Konzervativci su, izmedu ostalog, i tradicionalisti.
Možda bi za Clinta najispravnije bilo reci da u nekim stvarima ima liberalne a u nekim konzervativne poglede.

Edited by - dsormaz1 on 11/11/2012 17:31:12
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 11/11/2012 : 18:20:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Možda bi za Clinta najispravnije bilo reci da u nekim stvarima ima liberalne a u nekim konzervativne poglede.



E to, o tome i govorim, sve ovisi o samoj konkretnoj stvari. Zbog takvih nazora ga i ne smatram konzervativcem nego tradicionalistom, u smislu nijansi, odnosno da drži do odredenih konzervativnih (zapravo tradicionalnih) vrijednosti, a ne da podržava konzervativnu politiku kao takvu, sa svim što ona danas u Americi predstavlja.

Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 11/11/2012 : 19:42:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Ako ostavimo po strani njegova politicka uvjerenja i svjetonazore, mislim da nas se vecina slaže da je Clint vrhunski filmaš.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8101 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/11/2012 : 21:41:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
nisam pratio clintovu politicku orijentaciju, koga podržava i to
i da me netko prije ovog njegovog skeca s nevidljivim obamom pitao 'što mislim, je li clint republikanac ili demokrat?' ko iz puške bi odgovorio: demokrat, naravno
i naravno, jesam se iznenadio, ali to uopce ne utjece na moj sud o njegovim filmovima i o njemu kao osobi

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 11/11/2012 : 23:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Zanimljivo, kako onda nikad nije podržao u politici nekog Demokrata-liberala? Barem za to nisam cuo...

Jeste. Ja sam gore spomenuo da je podrzao Graya Davisa, koji je bio demokratski guverner Californije. Ostao je poznat po tome sto su za njegovog mandata zitelji zapadne obale imali strujne restrikcije, pa je dobio pogrdan nadimak "Governor Lights Out". Upravo je njega prisilno, pre isteka mandata, smenio Schwarzenegger. Takodje, Eastwood je vise puta naglasio svoje pro-choice stavove, kao i podrsku gay vencanjima. Na predsednickim izborima, nisam siguran da li je ikada dao vokalnu podrsku demokratskim kandidatima, ali na lokalnom nivou - da.

quote:
Što se tice Vijetnamskog rata, Ameriku su u taj rat gurnuli Demokrati-liberali, pocelo je s Kennedyjem (slanje instruktora i vojne pomoci Južnom Vijetnamu), demokrat Johnson poslao je tamo i americke trupe, a zanimljivo, konzervativac, desnicar i što ja znam, Nixon povukao je vojsku iz Južnog Vijetnama, približio se Kini...i takvog Nixona je Eastwood podržao.

U dve stvari te moram ispraviti.

1) Jos je u Eisenhowerovom mandatu amerika uplitala prste u Vietnam putem vojnih savetnika i vojne pomoci. Ikeov VP, izvesni Nixon, je cak imao i plan za iskoriscavanje taktickih nuklearki kao podrska francuskoj indokini. Kennedy je intenzivirao konflikt, LBJ ga poslao u vrazju mater, a Nixon probao da pobedi - ali je onda ipak morao popustiti. Nixon je svakako imao ambiciju da pobedi u Vietnamu, jos od Ike ere.

2) Mislim da pogresno koristis rec "liberal" u kontekstu americke politike. Demokratska stranka je tek u ovom novom milenijumu uzela "liberalni" oblik kakav sad poznajemo. Kennedy bi po danasnjim shvatanjima verovatno bio "moderate republican", u svoje vreme je bio centristicki nastrojen i vrlo agilan po pitanju spoljnih intervencija. Njegovi demokratski prethodnici - Truman, FDR - su bili slicni.

quote:
Inace, nekad su uloge bile zamijenjene, Demokrati su u 19. i dijelu 20 st. imali veliku potporu na Jugu, u 19. stoljecu jer su podržavali ropstvo, a u dijelu 20. stoljeca jer su tolerirali segregaciju (mislim da su se po tom pitanju stvari pocele mijenjati s Kennedyjem).

Zapravo, Truman je posle FDRove smrti 1948. doneo zakone o desegregaciji medju vojskom i jednakim isplatama plata i penzija. Ovo je dovelo do rascepa u demokratskoj stranci, gde su juznjaci osnovali svoju ekstremnu stranu (tzv. Dixiecrats), i na izborima uspeli da uhvate, zamisli, cak 29 elektora, sto je cini mi se najbolji rezultat ikada a da ga nisu potpisali GOP/dems. Posle ubedljivog poraza (nadali su se velikoj podrsci u juznim drzavama, a dobili elektore samo u juznoj Karolini, Lujzijani, Alabami, Misisipiju i jednog u Tenesiju), rasformirali su se, a Truman i DNC su pocistili ostatke.

Zanimljivo je da je predsednicki kandidat Dixiecratsa, Strom Thurmond, dugi niz godina imao crnu svalerku kojoj je i napravio dete. Ovo se obelodanilo tek posle njegove smrti.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 12/11/2012 : 08:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1


Stvarno Clint ima izvrstan smisao za humor. Dovoljno je prisjetiti se filma "High Plains Drifter" i one scene s onom ženskom koju je odvukao u štalu...



Ta scena je epic..

Clint je kralj..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 13/11/2012 : 09:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
evo malo analize tko je glasao za obamu

http://www.tportal.hr/vijesti/svijet/225561/Krah-bijele-Amerike-Ispunjeno-prorocanstvo.html#.UKIEZNXlK0M

ako se ovako nastavi, i republikanci ne promjene svoje stavove - lose im se pise

There can be only one, me!
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 13/11/2012 : 12:00:09  Show Profile Show Extended Profile
Teško ce bijelac u Bijelu kucu.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 13/11/2012 : 12:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
nije u tome poanta - ali bijelic koji je protiv manjina, protiv prava zena i za bogate - taj ce tesko

po meni

latino politicari iz californie, colorada, new mexica ce bit najveci kandidati sljedece izbore za demokrate

There can be only one, me!
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12609 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 22/11/2012 : 10:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
https://petitions.whitehouse.gov/petition/peacefully-grant-state-louisiana-withdraw-united-states-america-and-create-its-own-new-government/1wrvtngl

http://dailycaller.com/2012/11/11/white-house-website-deluged-with-secession-petitions-from-19-states/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 22/11/2012 : 11:22:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
imat cemo nastavak serije "sjever i jug".

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/11/2012 : 13:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
nema ništa od ovoga,ne palite se

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 22/11/2012 : 13:29:35  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Ma gluposti. Frend koji živi u SAD kaže mi da tamo ima cudaka koji bi odcijepljivali i neke okruge ili gradove od SAD.
To je jednostavno nemoguce, oni su toliko medusobno ekonomski povezani i premreženi da im se takvo nešto ne bi isplatilo.
A i zakonski se ne mogu samo tako odcijepljivati. Malo cudno zvuci, za odvajanje im treba suglasnost ostalih država ili se odvojiti mogu jedino revolucijom, mislim da tako nešto piše u njihovom ustavu.
Ako nije uspjelo 1861. kad su imali onakve ekstremne podjele u društvu, sad ce još teže.

Edited by - dsormaz1 on 22/11/2012 13:31:14
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 22/11/2012 : 16:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
ja cu navijati za meksikance,kad budu absolutna vecina u californiji,new mexicu,arizoni,nevadi...

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 22/11/2012 : 20:07:40  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

ja cu navijati za meksikance,kad budu absolutna vecina u californiji,new mexicu,arizoni,nevadi...


Mislim da su uvijek i bili vecina u New Mexicu.
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000