forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Barack Obama vs. Mitt Romney
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/10/2012 : 21:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by adriano

Obama. Romney je predstavnik bogatih naftaša, trgovaca oružjem, privatnih zaštitarskih firmi koji šalju sirotinju u rat. Predvidam da bi vec u prvoj godini mandata napao Iran


Iran ce najvjerojatnije biti napadnut vec sljedece godine, bez obzira tko pobjedio. A još nije napadnut samo zato što izbori još nisu gotovi.
Ako je vjerovati vijestima s Al-Jazeere, ovo bi mogla biti vježba za buduci napad na Iran. Inace, mislim da ovo nije objavio niti jedan Zapadni ni naš medij.

http://www.aljazeera.com/news/africa/2012/10/20121024142531802810.html



pih... nemogu jednog Al-Asada da skinu a na Iran bi- nuklearnu velesilu


Nemaju oni još nuklearno oružje. A kako se cini nece ga ni imati.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/10/2012 : 21:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Nemaju oni još nuklearno oružje. A kako se cini nece ga ni imati.



to su spekulacije... a onaj ko ima danas nuklerano oruzje, njega se nenapada... a iranski režim cvrst je i stabilan...

ameri su u povlacenju.. nemaju snage oni za iran...

Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/10/2012 : 21:23:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Iranu na vrata kuca kolaps zbog sankcija kojima je izložen. Nije taj režim tako stabilan kao što misliš. Lako ce ga se potkopati kad za to dode vrijeme. U Iranu živi puno naroda, najbrojniji su Perzijanci (procjene govore oko 50 i nešto %), pa onda Azeri (oko 20% ili skoro 20 milijuna, maticna država im je susjedni Azerbejdžan). Ima i Baluda, Kurda, nešto malo Arapa (zanimljivo, Arapi kojih ima par posto žive uglavnom na obalnom dijelu Irana) i još nekih. Perzijanci i Azeri, iako su i jedni i drugi šijiti po vjeri, ne trpe se na nacionalnoj osnovi. Pa ti sad zamisli sve moguce scenarije destabilizacije Irana i urušavanja režima iznutra. Fitilj bi mogli biti predstojeci izbori u Iranu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/10/2012 : 21:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
inace Azeri su lojalni do Irana.
tamo su jedini moguci problem Kurdi a njih nema toliko i strateški nisu toliko jaki da bitnije sjebu Iran.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/10/2012 : 21:27:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
i dode li stvarno do napada bice to veci rat ,otice cila regija u 15 pm a cijene benzina u nebo

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/10/2012 : 21:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message



Edited by - dsormaz1 on 29/10/2012 21:30:11
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/10/2012 : 21:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
eto ,vidiš o cemu ti govorin,Kurdi su po brdima.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/10/2012 : 21:30:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
iman ja neke karte na mom kompu,kad se vratin u sT moga bi ih stavit

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/10/2012 : 21:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

inace Azeri su lojalni do Irana.


Ne bih baš rekao. To je sada možda samo privid. Inace se ne podnose s Perzijancima. Dode li do nekog veceg rata lako ce ih se nahuškati protiv Teherana.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/10/2012 : 21:49:57  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Iranu na vrata kuca kolaps zbog sankcija kojima je izložen. Nije taj režim tako stabilan kao što misliš. Lako ce ga se potkopati kad za to dode vrijeme. U Iranu živi puno naroda, najbrojniji su Perzijanci (procjene govore oko 50 i nešto %), pa onda Azeri (oko 20% ili skoro 20 milijuna, maticna država im je susjedni Azerbejdžan). Ima i Baluda, Kurda, nešto malo Arapa (zanimljivo, Arapi kojih ima par posto žive uglavnom na obalnom dijelu Irana) i još nekih. Perzijanci i Azeri, iako su i jedni i drugi šijiti po vjeri, ne trpe se na nacionalnoj osnovi. Pa ti sad zamisli sve moguce scenarije destabilizacije Irana i urušavanja režima iznutra. Fitilj bi mogli biti predstojeci izbori u Iranu.



ko bivša juga... amer da misli napast iran nebi se ko popišan povlacio iz iraka, avganistana ? prvo bi turska morala slomit Asadov režim pošto pobunjenici nisu to u stanju... osim toga americka vojska demoralizirana je posle svih poraza... mogu samo zrACNIm napadima pokušat- par fabrika razorit i onda se hvalit kako su porazili iran..pokušali su i sa demonstracijama pa nisu uspjeli... amer se je iduvo ...

uostalom, ne izvozi iran teroriste nit kome prijeti... ako bi vec nekome trebalo oduzet atomsko oruzje- onda je to pakistan...



Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 29/10/2012 : 21:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dsormaz1

Iranu na vrata kuca kolaps zbog sankcija kojima je izložen. Nije taj režim tako stabilan kao što misliš. Lako ce ga se potkopati kad za to dode vrijeme. U Iranu živi puno naroda, najbrojniji su Perzijanci (procjene govore oko 50 i nešto %), pa onda Azeri (oko 20% ili skoro 20 milijuna, maticna država im je susjedni Azerbejdžan). Ima i Baluda, Kurda, nešto malo Arapa (zanimljivo, Arapi kojih ima par posto žive uglavnom na obalnom dijelu Irana) i još nekih. Perzijanci i Azeri, iako su i jedni i drugi šijiti po vjeri, ne trpe se na nacionalnoj osnovi. Pa ti sad zamisli sve moguce scenarije destabilizacije Irana i urušavanja režima iznutra. Fitilj bi mogli biti predstojeci izbori u Iranu.



ko bivša juga... amer da misli napast iran nebi se ko popišan povlacio iz iraka, avganistana ? prvo bi turska morala slomit Asadov režim pošto pobunjenici nisu to u stanju... osim toga americka vojska demoralizirana je posle svih poraza... mogu samo zrACNIm napadima pokušat- par fabrika razorit i onda se hvalit kako su porazili iran..pokušali su i sa demonstracijama pa nisu uspjeli... amer se je iduvo ...

uostalom, ne izvozi iran teroriste nit kome prijeti... ako bi vec nekome trebalo oduzet atomsko oruzje- onda je to pakistan...


Nisu se Ameri "popišani" povukli iz Iraka niti ce se na taj nacin povuci iz Afganistana, niti su tamo doživjeli poraze.
Ne vjerujem u nekakvu kopnenu americku invaziju na Iran, mislim da je to nemoguce. Pokušat ce ga potkopati iznutra, s mogucim napadima iz zraka, kao što si i sam naveo.
Iranu tek slijedi kaos jer je pred gospodarskim slomom zbog sankcija.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/10/2012 : 22:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Nisu se Ameri "popišani" povukli iz Iraka niti ce se na taj nacin povuci iz Afganistana, niti su tamo doživjeli poraze.
Ne vjerujem u nekakvu kopnenu americku invaziju na Iran, mislim da je to nemoguce. Pokušat ce ga potkopati iznutra, s mogucim napadima iz zraka, kao što si i sam naveo.
Iranu tek slijedi kaos jer je pred gospodarskim slomom zbog sankcija.



pa pokusali- tri put... u teheranu su bile obicne demonstracije-takve demostracije imas danas di oces... prije ce se spanjolska raspast ako sudimo po obimu demonstracija
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/10/2012 : 00:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by lwood

inace Azeri su lojalni do Irana.


Ne bih baš rekao. To je sada možda samo privid. Inace se ne podnose s Perzijancima. Dode li do nekog veceg rata lako ce ih se nahuškati protiv Teherana.



nema šanse,štono bi se u nas reklo uzalud vam trud sviraci

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/10/2012 : 00:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dsormaz1

Iranu na vrata kuca kolaps zbog sankcija kojima je izložen. Nije taj režim tako stabilan kao što misliš. Lako ce ga se potkopati kad za to dode vrijeme. U Iranu živi puno naroda, najbrojniji su Perzijanci (procjene govore oko 50 i nešto %), pa onda Azeri (oko 20% ili skoro 20 milijuna, maticna država im je susjedni Azerbejdžan). Ima i Baluda, Kurda, nešto malo Arapa (zanimljivo, Arapi kojih ima par posto žive uglavnom na obalnom dijelu Irana) i još nekih. Perzijanci i Azeri, iako su i jedni i drugi šijiti po vjeri, ne trpe se na nacionalnoj osnovi. Pa ti sad zamisli sve moguce scenarije destabilizacije Irana i urušavanja režima iznutra. Fitilj bi mogli biti predstojeci izbori u Iranu.



ko bivša juga... amer da misli napast iran nebi se ko popišan povlacio iz iraka, avganistana ? prvo bi turska morala slomit Asadov režim pošto pobunjenici nisu to u stanju... osim toga americka vojska demoralizirana je posle svih poraza... mogu samo zrACNIm napadima pokušat- par fabrika razorit i onda se hvalit kako su porazili iran..pokušali su i sa demonstracijama pa nisu uspjeli... amer se je iduvo ...

uostalom, ne izvozi iran teroriste nit kome prijeti... ako bi vec nekome trebalo oduzet atomsko oruzje- onda je to pakistan...


Nisu se Ameri "popišani" povukli iz Iraka niti ce se na taj nacin povuci iz Afganistana, niti su tamo doživjeli poraze.
Ne vjerujem u nekakvu kopnenu americku invaziju na Iran, mislim da je to nemoguce. Pokušat ce ga potkopati iznutra, s mogucim napadima iz zraka, kao što si i sam naveo.
Iranu tek slijedi kaos jer je pred gospodarskim slomom zbog sankcija.





dobre šale nikad dosta. ne priti mu nikakvi kaos,jerbo izvozi uglavnom naftu u Kinu i Japan koji uredno placaju i nemaju sankcije i boli ih neka stvar za usa igrice

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

Edited by - lwood on 30/10/2012 00:03:22
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 30/10/2012 : 07:48:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dsormaz1

Iranu na vrata kuca kolaps zbog sankcija kojima je izložen. Nije taj režim tako stabilan kao što misliš. Lako ce ga se potkopati kad za to dode vrijeme. U Iranu živi puno naroda, najbrojniji su Perzijanci (procjene govore oko 50 i nešto %), pa onda Azeri (oko 20% ili skoro 20 milijuna, maticna država im je susjedni Azerbejdžan). Ima i Baluda, Kurda, nešto malo Arapa (zanimljivo, Arapi kojih ima par posto žive uglavnom na obalnom dijelu Irana) i još nekih. Perzijanci i Azeri, iako su i jedni i drugi šijiti po vjeri, ne trpe se na nacionalnoj osnovi. Pa ti sad zamisli sve moguce scenarije destabilizacije Irana i urušavanja režima iznutra. Fitilj bi mogli biti predstojeci izbori u Iranu.



ko bivša juga... amer da misli napast iran nebi se ko popišan povlacio iz iraka, avganistana ? prvo bi turska morala slomit Asadov režim pošto pobunjenici nisu to u stanju... osim toga americka vojska demoralizirana je posle svih poraza... mogu samo zrACNIm napadima pokušat- par fabrika razorit i onda se hvalit kako su porazili iran..pokušali su i sa demonstracijama pa nisu uspjeli... amer se je iduvo ...

uostalom, ne izvozi iran teroriste nit kome prijeti... ako bi vec nekome trebalo oduzet atomsko oruzje- onda je to pakistan...


Nisu se Ameri "popišani" povukli iz Iraka niti ce se na taj nacin povuci iz Afganistana, niti su tamo doživjeli poraze.
Ne vjerujem u nekakvu kopnenu americku invaziju na Iran, mislim da je to nemoguce. Pokušat ce ga potkopati iznutra, s mogucim napadima iz zraka, kao što si i sam naveo.
Iranu tek slijedi kaos jer je pred gospodarskim slomom zbog sankcija.





dobre šale nikad dosta. ne priti mu nikakvi kaos,jerbo izvozi uglavnom naftu u Kinu i Japan koji uredno placaju i nemaju sankcije i boli ih neka stvar za usa igrice


Iranska ekonomija je na rubu kolapsa. Rezultat je to, velikim dijelom, oštrih sankcija koje su Teheranu uveli SAD i saveznici.
Službeno se tvrdi da iranske rezerve u stranim valutama iznose 110 milijardi dolara, no iranski izvori koji imaju pristup državnim financijama govore kako je tocan podatak samo 85 milijardi dolara, i to sa 25 milijardi na racunima u inozemstvu koji su zamrznuti. Kad se tome pridoda i prepolovljena zarada od izvoza nafte, izvori kažu kako je gospodarstvo na izdisaju.
Vlada se ponaša prema pretpostavci kao da ima 60 milijardi dolara u rezervama, a samo 40 milijardi može koristiti za uvoz. Iranska valuta rial je u kratko vrijeme potonula na najnižu razinu u odnosu na dolar, što je u Iranu izazivalo paniku – novac se u kovcezima prenosi u susjedstvo i mijenja za dolare. Prije nekoliko tjedana na ulicama su zbog naglog pada vrijednosti riala izbili nemiri.
Što ce se tocno dalje dešavati možemo sad samo nagadati, do završetka americkih izbora najvjerojatnije ništa, ali sljedece godine, vidjet cemo...
Cini mi se da su sljedece godine izbori i u Iranu.

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/10/2012 : 09:22:15  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
nikakvih nemira nema u Iranu...imaju klasicne demonstracihe di
ljudi traze vise socijalnih prava.vece place- al to imas i u EU...rezim je jedan od jacih u svijetu... a Iran je po pitanju sigurnosti gradjana daleko ispred amerike...

tebi i tvom svjetonazaru trebo bi bit blize Ahmo nego Romni
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 30/10/2012 : 10:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

nikakvih nemira nema u Iranu...imaju klasicne demonstracihe di
ljudi traze vise socijalnih prava.vece place- al to imas i u EU...rezim je jedan od jacih u svijetu... a Iran je po pitanju sigurnosti gradjana daleko ispred amerike...

tebi i tvom svjetonazaru trebo bi bit blize Ahmo nego Romni



Nemam ja ništa protiv Irana, pogrešno si zakljucio.
Mislim samo da Iran nema nikakve šanse u eventualnom srazu s Amerikom.
Pogledaj ovo:
http://www.vecernji.hr/vijesti/oruzje-koje-neprijatelja-vraca-kameno-doba-bez-prolivene-krvi-clanak-469172
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/10/2012 : 10:35:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ako izbije rat svašta se može dogodit,u prvom redu skace ti cijena goriva do neba jer nema šanse da cila regija ne ode u q.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/10/2012 : 15:25:32  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1

Nemam ja ništa protiv Irana, pogrešno si zakljucio.
Mislim samo da Iran nema nikakve šanse u eventualnom srazu s Amerikom.
Pogledaj ovo:
http://www.vecernji.hr/vijesti/oruzje-koje-neprijatelja-vraca-kameno-doba-bez-prolivene-krvi-clanak-469172



otkud ti informacija da je Iran pred slomom !? ja sam proveo mjesec dana u Iranu- 2004. g. i mogu rec da je to jedna iznimno uredena država gotovo bez kriminala a mogu slobodno da agrumentirano tvrdim, da nigdje u svijetu žena nije zašticena kao u Iranu- nigdje...

Americka vojska u kurcu je... slabo placena, sastavljena od socijalnih slucajeva i imigranata- osakacena i bez volje za borbom...
I nema šanse da iko dira Iran- nukleranu velesilu i sa vijecem sigurnosti na svojoj strani..
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3008 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 30/10/2012 : 15:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Dakle da mozete za koga biste glasali?



kako bi se reklo: i really don't give a shit.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 30/10/2012 : 15:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dsormaz1

Nemam ja ništa protiv Irana, pogrešno si zakljucio.
Mislim samo da Iran nema nikakve šanse u eventualnom srazu s Amerikom.
Pogledaj ovo:
http://www.vecernji.hr/vijesti/oruzje-koje-neprijatelja-vraca-kameno-doba-bez-prolivene-krvi-clanak-469172



otkud ti informacija da je Iran pred slomom !? ja sam proveo mjesec dana u Iranu- 2004. g. i mogu rec da je to jedna iznimno uredena država gotovo bez kriminala a mogu slobodno da agrumentirano tvrdim, da nigdje u svijetu žena nije zašticena kao u Iranu- nigdje...

Americka vojska u kurcu je... slabo placena, sastavljena od socijalnih slucajeva i imigranata- osakacena i bez volje za borbom...
I nema šanse da iko dira Iran- nukleranu velesilu i sa vijecem sigurnosti na svojoj strani..


ja mislim kako su oni (iranci) u totalnom kur.., normalno, ukoliko je istinita teorija kako mi hrvati i oni djele iste pretke. jer ako je tako, oni ne mogu biti puno bolji od nas, a mi cemo sami sebi sje... državu iako nas ne je.. amerika.

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 30/10/2012 : 20:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dsormaz1

Nemam ja ništa protiv Irana, pogrešno si zakljucio.
Mislim samo da Iran nema nikakve šanse u eventualnom srazu s Amerikom.
Pogledaj ovo:
http://www.vecernji.hr/vijesti/oruzje-koje-neprijatelja-vraca-kameno-doba-bez-prolivene-krvi-clanak-469172



otkud ti informacija da je Iran pred slomom !? ja sam proveo mjesec dana u Iranu- 2004. g. i mogu rec da je to jedna iznimno uredena država gotovo bez kriminala a mogu slobodno da agrumentirano tvrdim, da nigdje u svijetu žena nije zašticena kao u Iranu- nigdje...

Americka vojska u kurcu je... slabo placena, sastavljena od socijalnih slucajeva i imigranata- osakacena i bez volje za borbom...
I nema šanse da iko dira Iran- nukleranu velesilu i sa vijecem sigurnosti na svojoj strani..


Bio si tamo prije 8 godina, sad je druga situacija. Dobro, ne mislim da ce Iran propasti za 3 dana, ali tamo teško da ide na bolje.
Ne vjerujem u nekakvu kopnenu invaziju na Iran, mislim da to nitko ne želi, ili bolje reci: ne može izvesti. Ici ce se na pokušaje urušavanja režima iznutra ili na ogranicene napade iz zraka na nuklearna postrojenja (Iranci navodno dosta toga premještaju u planine i pod zemlju) kako bi se još više prolongirala mogucnost izrade nuklearnog oružja, uz nadu da ce do tada i režim pasti.
Ali to su samo moja promišljanja o mogucem razvoju dogadaja u skoroj buducnosti.
Glede americke vojske ne treba ju podcijenjivati.
Jesi procitao tekst o tom novom oružju u onom linku gore?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/10/2012 : 21:10:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ja iman par prija u Iranu i ne vidin da nešto rižu žile ili da se tuže da in je posebno loše

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 30/10/2012 : 21:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ja iman par prija u Iranu i ne vidin da nešto rižu žile ili da se tuže da in je posebno loše


Ponosan je to narod, zašto bi ti se žalili? Nisu oni placip**** kao Ameri.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 30/10/2012 : 21:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by zlikovski

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dsormaz1

Nemam ja ništa protiv Irana, pogrešno si zakljucio.
Mislim samo da Iran nema nikakve šanse u eventualnom srazu s Amerikom.
Pogledaj ovo:
http://www.vecernji.hr/vijesti/oruzje-koje-neprijatelja-vraca-kameno-doba-bez-prolivene-krvi-clanak-469172



otkud ti informacija da je Iran pred slomom !? ja sam proveo mjesec dana u Iranu- 2004. g. i mogu rec da je to jedna iznimno uredena država gotovo bez kriminala a mogu slobodno da agrumentirano tvrdim, da nigdje u svijetu žena nije zašticena kao u Iranu- nigdje...

Americka vojska u kurcu je... slabo placena, sastavljena od socijalnih slucajeva i imigranata- osakacena i bez volje za borbom...
I nema šanse da iko dira Iran- nukleranu velesilu i sa vijecem sigurnosti na svojoj strani..


ja mislim kako su oni (iranci) u totalnom kur.., normalno, ukoliko je istinita teorija kako mi hrvati i oni djele iste pretke. jer ako je tako, oni ne mogu biti puno bolji od nas, a mi cemo sami sebi sje... državu iako nas ne je.. amerika.



glede iranohrvata, nije mozda to bas tako a ako bi i bilo nije vazno za ovakviju temu vezano za ovije topic, eli
oli bi ti tija reci nesto uvredljivo vezano za rvate, pa kako nemas muda koristis se maglom
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000