forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Barack Obama vs. Mitt Romney
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 30/10/2012 : 22:02:05  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Mislim da si pogrešno shvatio Zlikovskog, nije bio zlonamjeran.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 31/10/2012 : 11:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message
U anketi fali i odgovor "Frankly, my dear, I don't give a damn!".

It's SHOWTIME!
Kandidati za US predsjednika zuje po cijelom kontinentu i brišu guze potencijalnim glasacima.

Toliko su mi gadljivi ti izbori da je narod imalo pametan ostali bi svi kod kuce i poslali im poruku.

Nema tu nikakve iskrenosti, sve je to proizvod propagandne mašinerije, tisuce savjetnika, na svaki detalj se pazi. Boja kravate, materijal cipela, slogani, kopanje po prošlosti, za mene je to dno dna.
Jedini cilj je pobijediti, sve što se pricalo i radilo u kampanji kasnije više nije bitno. Cilj opravdava sredstva.

Što je najgore ONI su uzori mnogim politicarima pa i našim. Sad se na kampanje troše milijuni kuna, jebene TV debate, ispiranje mozgova. Kakva korist od toga kad je sve prilagodeno ciljanoj populaciji i kad im se govori što žele cuti, a kasnije radi nešto deseto.

Ma niti jedan od tih seronja se nije sjetio reci da ne želi potrošiti ni kune ili dolara na placene reklame, oglase, plakate, TV reklame, zastavice i kemijske olovke. Prvi koji to napravi i donira kompletan iznos za razvoj zajednice ili pomoc gladnima ima moj glas. Do tad im mogu samo poruciti "Frankly, my dear, I don't give a damn!" i nastaviti dalje sa životom.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 31/10/2012 : 11:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

kad bi imali izbor,smijete napustiti balkan, usa il iran?



Uran
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 31/10/2012 : 13:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

kad bi imali izbor,smijete napustiti balkan, usa il iran?

a mi koji nismo na balakanu, jel možemo ovdje ostati?

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 31/10/2012 : 13:27:30  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by zlikovski

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dsormaz1

Nemam ja ništa protiv Irana, pogrešno si zakljucio.
Mislim samo da Iran nema nikakve šanse u eventualnom srazu s Amerikom.
Pogledaj ovo:
http://www.vecernji.hr/vijesti/oruzje-koje-neprijatelja-vraca-kameno-doba-bez-prolivene-krvi-clanak-469172



otkud ti informacija da je Iran pred slomom !? ja sam proveo mjesec dana u Iranu- 2004. g. i mogu rec da je to jedna iznimno uredena država gotovo bez kriminala a mogu slobodno da agrumentirano tvrdim, da nigdje u svijetu žena nije zašticena kao u Iranu- nigdje...

Americka vojska u kurcu je... slabo placena, sastavljena od socijalnih slucajeva i imigranata- osakacena i bez volje za borbom...
I nema šanse da iko dira Iran- nukleranu velesilu i sa vijecem sigurnosti na svojoj strani..


ja mislim kako su oni (iranci) u totalnom kur.., normalno, ukoliko je istinita teorija kako mi hrvati i oni djele iste pretke. jer ako je tako, oni ne mogu biti puno bolji od nas, a mi cemo sami sebi sje... državu iako nas ne je.. amerika.



glede iranohrvata, nije mozda to bas tako a ako bi i bilo nije vazno za ovakviju temu vezano za ovije topic, eli
oli bi ti tija reci nesto uvredljivo vezano za rvate, pa kako nemas muda koristis se maglom


a što smo to mi hrvati dobro ucinili posljednjih 10-15 godina pa da ne budem razocaran nama. pojedinci su uspješno prodali ono što i nije bilo njihovo, a ostalo tropa! svoj na tudemu.

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 01/11/2012 : 22:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by zlikovski

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by zlikovski

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dsormaz1

Nemam ja ništa protiv Irana, pogrešno si zakljucio.
Mislim samo da Iran nema nikakve šanse u eventualnom srazu s Amerikom.
Pogledaj ovo:
http://www.vecernji.hr/vijesti/oruzje-koje-neprijatelja-vraca-kameno-doba-bez-prolivene-krvi-clanak-469172



otkud ti informacija da je Iran pred slomom !? ja sam proveo mjesec dana u Iranu- 2004. g. i mogu rec da je to jedna iznimno uredena država gotovo bez kriminala a mogu slobodno da agrumentirano tvrdim, da nigdje u svijetu žena nije zašticena kao u Iranu- nigdje...

Americka vojska u kurcu je... slabo placena, sastavljena od socijalnih slucajeva i imigranata- osakacena i bez volje za borbom...
I nema šanse da iko dira Iran- nukleranu velesilu i sa vijecem sigurnosti na svojoj strani..


ja mislim kako su oni (iranci) u totalnom kur.., normalno, ukoliko je istinita teorija kako mi hrvati i oni djele iste pretke. jer ako je tako, oni ne mogu biti puno bolji od nas, a mi cemo sami sebi sje... državu iako nas ne je.. amerika.



glede iranohrvata, nije mozda to bas tako a ako bi i bilo nije vazno za ovakviju temu vezano za ovije topic, eli
oli bi ti tija reci nesto uvredljivo vezano za rvate, pa kako nemas muda koristis se maglom


a što smo to mi hrvati dobro ucinili posljednjih 10-15 godina pa da ne budem razocaran nama. pojedinci su uspješno prodali ono što i nije bilo njihovo, a ostalo tropa! svoj na tudemu.



a kakve to ima veze s topicom?
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4487 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 01/11/2012 : 23:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message


AMERICA SUCKS!
Yeah, what the fuck! I'm thinking of moving overseas
The heart of this country has fallen apart and the people,
they grovel on their knees I vote and I vote and I vote,
but no results tell me what the hell is going on
I-ll get on a boat pack a lunch and grab a six
and set the cruise control for Hong Kong

We want the best, we get the worst
We won the west under the big wide blue sky
Forget the past, the duke is dead We're fading fast,
So let sleeping dogs lie

I'm sick of the sounds and sights and bright lights
as the dixie band starts to play There's lots of paper hats,
and flags wave But to me it's just another day
I try and I try and I try to take a stand
But it gets thrown back in my face
Majority rules! Yeah right, not here
It takes bucks to enter the race
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 02/11/2012 : 11:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 02/11/2012 : 18:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Obama dobija ove izbore..naravno

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 02/11/2012 : 18:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

Obama dobija ove izbore..naravno



Iako se slazem s tobom, ipak cemo 100% saznati za samo 4 dana. Jedva cekam da i ovo vise bude gotovo, dosta mi je i ove election vise, vec godinu dana duvaju na TVu, radiju, novinama, svakakim reklamama, itd.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 02/11/2012 : 20:11:52  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
romney

iako je svejedno
obama je podvala jer kaže da je drukciji a zapravo je isti

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37791 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/11/2012 : 19:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

jos cekam da vidim postoji li normalan republikanac


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 03/11/2012 : 20:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
ja još cekam da vidim postoji li normalan politicar

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 05/11/2012 : 09:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Željko, evo jednog normalnog novinara

Malo sam citao kolumne novinara Miroslava Lazanskega.
http://www.politika.rs/pogledi/Miroslav-Lazanski/index.1.lt.html

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 05/11/2012 09:32:29
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 05/11/2012 : 13:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message
Lazanski normalan ? Jesi li ti pri sebi ? :D :D :D :D :D :D

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37791 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/11/2012 : 13:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Ako cemo o novinarima, moj glas za normalnog ide Teofilu Pancicu.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 06/11/2012 : 09:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Mairosu. ovog sam prvi put cital. Slucajno.


Da se vratimo na temu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ArC7XarwnWI

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 06/11/2012 09:46:05
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8103 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 06/11/2012 : 19:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
danas odluka
mislim da bi moglo biti iznenadenja
npr. sasvim je izgledno da bi romney mogao dobiti ukupno više glasova, a izgubiti izbore
kao i da je moguce da obama postane predsjednik i da izgubi ohio
a bogami je moguce i da romney pobijedi
iako ja mislim da nece
u svakom slucaju, zanimljivo

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17759 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 06/11/2012 : 20:06:53  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

Željko, evo jednog normalnog novinara

Malo sam citao kolumne novinara Miroslava Lazanskega.
http://www.politika.rs/pogledi/Miroslav-Lazanski/index.1.lt.html




ne citam druge novinare
samo pisce

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 06/11/2012 : 21:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Ako cemo o novinarima, moj glas za normalnog ide Teofilu Pancicu.



ha ha taj je sve sem normalan, samo cekam da jedan dan u Blicu procitam teofil uhapsen zbog distribuiranja pedofilskih snimaka....

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

mavra
Junior Member



439 Posts

Member since 13/01/2011

Posted - 06/11/2012 : 21:38:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mavra a Private Message
quote:
Originally posted by masni

quote:
Originally posted by Poli


Ako cemo o novinarima, moj glas za normalnog ide Teofilu Pancicu.



ha ha taj je sve sem normalan, samo cekam da jedan dan u Blicu procitam teofil uhapsen zbog distribuiranja pedofilskih snimaka....


+1, koliki je to degen, to je strasno, tipican beogradski moderni kvaziintelektualac.
Go to Top of Page

Shtef
Junior Member

Croatia
321 Posts

Member since 01/09/2007

Posted - 07/11/2012 : 05:45:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Shtef a Private Message
Prema nasim novinama Obama opet dobio
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 07/11/2012 : 08:28:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
i prema cnn-u i huffington postu

Još se ceka Florida, ali sve je odluceno :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

johnhartson
Senior Member



Serbia
2814 Posts

Member since 17/10/2003

Posted - 07/11/2012 : 08:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit johnhartson's Homepage  Send johnhartson a Private Message
http://elections.huffingtonpost.com/2012/results

Until the colour of a man's skin is of no more significance than the colour of his eyes - dis a war
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8103 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 07/11/2012 : 09:07:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
gledajuci elektorske glasove, ovo je glatka pobjeda
ali vrlo tijesna i u virginiji i ohiu i floridi
na federalnoj razini je obama ipak dobio više glasova

nije da mislim da mi to nešto znaci, ali drago mi je, pogotovo zbog toga što 4 nove godine znace da ce zdravstvena reforma zaživjeti i da ju eventualni republikanski predsjednik za 4 godine nece moci ukinuti
a drago mi je i zato što su wall street i banke snažno podupirali i finacirali romneya, pa su popušili

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 07/11/2012 09:07:44
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000