forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Hurricane Sandy (sjevernoistocna obala USA)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 30/10/2012 : 23:34:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

@bvagner3:
Hvala ti na jednom o rijetkih pametnih postova u ovom topicu. Ovakvih sam vise ocekiv'o ovdje kad sam ga otvorio, steta sto je trebalo 3 stranice da neko kaze nesto relevantno i informativno, bez subjektivne politike.

:)

pa jel moja coco nije valjala?

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 30/10/2012 : 23:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by acestroke

@bvagner3:
Hvala ti na jednom o rijetkih pametnih postova u ovom topicu. Ovakvih sam vise ocekiv'o ovdje kad sam ga otvorio, steta sto je trebalo 3 stranice da neko kaze nesto relevantno i informativno, bez subjektivne politike.

:)

pa jel moja coco nije valjala?



@Tutta:
tvoja coco: 6.5/10
bvangerov post: 9/10


http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37787 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/10/2012 : 23:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

mislim da je Ice-T-ju vise "valjala" :DD



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7101 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 31/10/2012 : 07:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
Sad je broj mrtvih 46.
Ace nadam se da neces ostati bez struje.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 31/10/2012 : 09:54:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by D.J.

Sad je broj mrtvih 46.
Ace nadam se da neces ostati bez struje.



Ma nema sanse, nisam ti ja ni blizu tog uragana.
Medjutim, znam da ima nekoliko forumasa koji zive upravo u tom dijelu zemlje, nadam se da su oni ok (i da im se kolekcije stripova, u najmanju ruku, nisu pokvasile).

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8100 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 31/10/2012 : 10:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
strašno je to što se dogada
mi imamo srecu da živimo u dijelu svijeta koji je od ovakvih stvari pošteden
nama prijete suše i poplave

ono što me, necu reci cudi, ali barem što mi je zanimljivo, je to da je današnji svijet potpuno izgubio vezu sa stvarnošcu
ono, nju jork je pod vodom, nestalo struje za milijune ljudi, a raja radi u fotošopu zajebancije

i još jedna stvar - svugdje nakon ovakvih prirodnih katastrofa cvjeta kriminal, u pljacku ide i dio ljudi koji su inace primjerni gradani
i tako je svugdje
osim u japanu - to je nepobjediva nacija

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/10/2012 : 11:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

@bvagner3:
Hvala ti na jednom o rijetkih pametnih postova u ovom topicu. Ovakvih sam vise ocekiv'o ovdje kad sam ga otvorio, steta sto je trebalo 3 stranice da neko kaze nesto relevantno i informativno, bez subjektivne politike.

:)



šteta da je tribala Sandy da svatiš da je planet oša u 3 pm.
sad se postavlja pitanje kako to da nisi otvoria slican topic kad je bila neka klimatska nepogoda negdi drugdi u svitu?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 31/10/2012 : 11:11:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by bvagner3

Pa ovo što se tice klimatskih promjena bi moglo biti dosta zabrinjavajuce,nisu tu u igri samo uragani,vec i ekstremne suše koje su ovo ljeto pogodile i našu regiju(samo su u mom selu i okolici presušili skoro svi bunari ukljucujuci i moj),od ekstremnih vrucina do jako hladnih zima.A ono što sam cuo da ce biti sve gore,uragani ovakvog tipa bi mogli biti sve cešci,jaci,i pojavljivati se sjevernije,kao i tornada,isto tako kiše ce na nekim mjestima(npr. monsuni i sl.)padati ponegdje previše izazivajuci poplave,dok na drugim mjestima dugotrajne suše ce neke krajeve prakticki pretvarati u pustinje.Ja se sjecam još starih karata iz osnovne sa Aralskim jezerom,pa to je bilo vece od Jadraskog mora,sada je skoro nestalo,povlaceci se pred pustinjom.Neki kažu da bi otapanje leda moglo prekinuti golfsku struju,zbog velikih priljeva slatke vode,cime bi Europu dovelo do malog Ledenog doba (a apsurdno u sklopu globalnog zagrijavanja),jer se Europa nalazi na istoj geografskoj širini kao npr,Grenland koji se takoder topi.To još jako utjece na floru i faunu,npr. Veliki koraljnni greben nestaje.No nije samo CO2 u i zagadenje u pitanju,Amazona npr.ubrzano nestaje sjecom kao i vecina velikih prašuma cime se onemogucuje prirodi da koliko toliko apsorbira zagadenje i stabilizira klimu.Ljudima (tj.mocnicima i politicarima)je jedino bitan samo i uvjek novac,no kada sve ode k vragu to ce biti samo papir,kao što ce zlato biti samo metal,ili dijamanti samo kamenje.Znanstvenici su ustvrdili da globalno zagrijavanje ubrzava,i da postoji tocka s koje više nebude povratka,tj.kada se više nebude mogao zaustaviti efekt staklenika.Možda netko zna da je npr.na Veneri mnogo toplije nego na Merkuru,zato što Venera ima efekt staklenika koji je izmaknuo kontroli.Neki znanstvenici tvrde da cak i potresi i vulkani imaju veze sa globalnim zagrijavanjem ,u posljednje vrijeme,jer se tope enormne kolicine leda i ledenjaka na jednom mjestu,dok na drugom rastu oceani,cime se dosta naglo mjenja raspored pritisaka na zemljinu koru.Kako bilo,klimatske promjene se dogadaju brže nego što se predvidalo iz mnogo novih razloga,a nekog poštenog i provedivog dogovora na svjetskoj razini u principu baš i nema na vidiku,i mogu samo reci da smo u banani,a ako ne mi naši potomci i oni koji dolaze poslje nas sigurno.I naj bolji mi je primjer Al-Gore-a i njegovog"pokusa"sa žabom,baci žabu u vrelu vodu i iskocit ce,stavi žabu u hladnu vodu i vodu zagrijavaj do vrenja,i žaba ce ostati u toj vodi dok ne crkne,a ta žaba,to su ljudi i klimatske promjene.




inace smanjilo se uništavanje Amazone u odnosu na 80-te.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 31/10/2012 : 13:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
[i]Originally posted by lwood[/]



šteta da je tribala Sandy da svatiš da je planet oša u 3 pm.
sad se postavlja pitanje kako to da nisi otvoria slican topic kad je bila neka klimatska nepogoda negdi drugdi u svitu?
[/quote]

Znam da planeta polako odlazi u 3 pm sto se tice klime i slicnog, ali ipak je lijepo vidjeti da neki ovdje mogu fino o tome komentirat bez da napadaju odredjene zemlje.
Ovakav category 1 hurricane se rijetko vidja, pa zato mi se ovaj topic otvar'o (jos vise zato sto je samo par stotina milja udaljen od mene).

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8866 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 31/10/2012 : 14:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message
Ovaj topic je spao na to da se acestroke mora ispricavat što nije otvorio topic o suši u Keniji ili uraganu na Maldivima.

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 31/10/2012 : 14:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by dr strangelove

Ovaj topic je spao na to da se acestroke mora ispricavat što nije otvorio topic o suši u Keniji ili uraganu na Maldivima.



Pa naravno, ocito smatram da su americki zivoti vrijedni vise od bilo kojih drugih. Zar ni ti to ne vidis?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000