forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 legalizacija droga?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/10/2012 : 15:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

da jos jednom objasnim. ja nisam protivnik droge vec njene legalizacije a to je velika razlika.



ja iz ovoga mogu jedino zakljucit da si diler i da se bojiš da ce ti država oduzet posal

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 31/10/2012 15:30:42
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 31/10/2012 : 15:30:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by acestroke

Najvise mi smetaju izjave od ljudi koji nikad nisu probabli niti jednu vrstu druge, ama niti joint, a ovdje dolaze i kazu kako je to izvor zla, nikad ne treba da bude legalno, jer uvijek vodi do igle, itd.




mislim da takvih nema u ovom topiku:)


cekaj cekaj.
Nije još dsormaz nanjušija topic.



Ne zaboravi Amosa.




Oni su mila majka za našeg zeljka...taj je zadnji put meni i elvudu objašnjavo kako trava vodi do pedofilije i vjecnog plamena paklenog

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/10/2012 : 15:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by paro



Oni su mila majka za našeg zeljka...taj je zadnji put meni i elvudu objašnjavo kako trava vodi do pedofilije i vjecnog plamena paklenog



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/10/2012 : 15:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mamlaz

da jos jednom objasnim. ja nisam protivnik droge vec njene legalizacije a to je velika razlika.



ja iz ovoga mogu jedino zakljucit da si diler i da se bojiš da ce ti država oduzet posal


nisam, ali sam solidaran sa ljudima koji rade

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/10/2012 : 15:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
varijanta onoga: proleteri svih zemalja, ujediniti se:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/10/2012 : 15:39:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Garantirano lijeci reumu, kostobolju, Parkinsona i njegovu bolest.


Istina.
Meni prijateljica boluje od multiple skleroze, i doktor joj je onako kroz neugodu natuknija da ako ima koga da joj nabavi pokuša sa marihuanom.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8556 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 31/10/2012 : 15:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by paro



Oni su mila majka za našeg zeljka...taj je zadnji put meni i elvudu objašnjavo kako trava vodi do pedofilije i vjecnog plamena paklenog






Uopce nije smiješno...skoro nas je izveo na ?pravi put?.
http://www.youtube.com/watch?v=y5jmW4LJFLE


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3008 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 31/10/2012 : 15:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
droga je za slabice. sve ostalo je zavaravanje.
droga je droga kako god ju nazvali.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/10/2012 : 15:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

droga je za slabice. sve ostalo je zavaravanje.
droga je droga kako god ju nazvali.




Imamo novog zeljka

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 31/10/2012 : 16:04:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Pojma nisam im'o da spadam u 'slabic' kategoriju.
Drago mi je da me je neko konacno obiljezio kako zasluzujem.

http://www.acestroke.blogspot.com

Edited by - acestroke on 31/10/2012 16:04:48
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3008 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 31/10/2012 : 16:09:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by xilrion

droga je za slabice. sve ostalo je zavaravanje.
droga je droga kako god ju nazvali.




Imamo novog zeljka



bez brige nisam svetac. moš ti mene zvat kako hoceš, samo previše ljudi sam znao koji su "povremeno" konzumirali marihuanu koja ih je na kraju potpuno ispila i otupila i postali su netko s kim više dvije pametne nisi mogao popricat. zgadila mi se marihuana i bilo koja droga jer sam vidio šta radi. ako je rijetko ajde-de, ali najgore je kad se konzumiranje lake droge pretvori u životni stil. tada osoba gubi svaki kredibilitet. nije mi namjera propovijedat jer ni sam nisam kao što sam rekao svetac ali kad je droga u pitanju za mene nema kompromisa. a ti me možeš zvat i željko i kako god hoceš.
to je za mene tak.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/10/2012 : 16:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
u jednom dijelu se slazem sa Xilrionom

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/10/2012 : 16:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

Pojma nisam im'o da spadam u 'slabic' kategoriju.
Drago mi je da me je neko konacno obiljezio kako zasluzujem.


Aha!
Sad znamo šta radiš kad se u pauzi izmedu gemova pokriješ rucnikon priko glave

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 31/10/2012 : 16:25:08  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by xilrion

droga je za slabice. sve ostalo je zavaravanje.
droga je droga kako god ju nazvali.




Imamo novog zeljka



bez brige nisam svetac. moš ti mene zvat kako hoceš, samo previše ljudi sam znao koji su "povremeno" konzumirali marihuanu koja ih je na kraju potpuno ispila i otupila i postali su netko s kim više dvije pametne nisi mogao popricat. zgadila mi se marihuana i bilo koja droga jer sam vidio šta radi. ako je rijetko ajde-de, ali najgore je kad se konzumiranje lake droge pretvori u životni stil. tada osoba gubi svaki kredibilitet. nije mi namjera propovijedat jer ni sam nisam kao što sam rekao svetac ali kad je droga u pitanju za mene nema kompromisa. a ti me možeš zvat i željko i kako god hoceš.
to je za mene tak.


Neko ko povremeno konzumira marihuanu ni u ludilu nemože bit ispijen i otupljen.
Ako s takvim povremenim konzumentima marihuane nisi moga 2 pametne popricat, možda je do tebe.
Jedino di se s tobon slažen je da konzumiranje lake droge kao životni stil ostavlja posljedice, ali ni blizu ovakvima kave ti pišeš.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3008 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 31/10/2012 : 17:04:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
povremeno sam stavio pod navodnike. i ja govorim samo ono što sam vidio.
i imaš pravo možda je bilo do mene. ustvari siguran sam da je bilo do mene.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 31/10/2012 : 17:18:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Kako se zovu ljudi koji uzimaju drogu ?

- Carinici i policajci !

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/10/2012 : 17:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Apsolutno za..sa tom divnom biljkom srednja skola je dobila sasvim novu dimenziju..

Naravno ovdje ja mislim na lake opojne droge..kontra sam ovih kemikalija, bombona, speeda itd..jednostavno te stvari te unerede da se vise nikad ne oporavis ako cesto konzumiras..takoder ima i laboratorijski uzgojene marihuane..neke su prskane LSD-iom..jebena stvar..drzi jedno 7-8 sati i ne pusta..

Ali definitino najaca stvar mi je hasis ali pravi ne shit..sicam se jedne kocke marokanskog..izvana izgledas normalan a u glavi nered teski..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 31/10/2012 17:36:58
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 31/10/2012 : 17:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by brni

sicam se jedne kocke marokanskog..izvana izgledas normalan a u glavi nered teski..



hehehe, e tu, brni?

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/10/2012 : 17:43:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
grr skrenuli smo sa teme, poll je da li ste za legalizaciju a ne koje droge volite.
ps. belo je ipak naj:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/10/2012 : 17:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

grr skrenuli smo sa teme, poll je da li ste za legalizaciju a ne koje droge volite.
ps. belo je ipak naj:)



da ali nemos rec ja sam za legalizaciju svih droga..nije isto pusit travu i bosti se u venu ili žderati bombone ko ludjak..nije to mala razlika..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/10/2012 : 17:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Legalizacija lakih droga ...definitivno Da.
Mogu sada Crkvenjaci, konzervativci , ultra-desnicari i nadr moralisti pizditi koliko hoce, ali to je apsolutno nevazno, jer isti i onako zive u proslosti.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/10/2012 : 17:48:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
mislio sam u naslovu na "lake" droge

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/10/2012 : 17:48:41  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

Legalizacija lakih droga ...definitivno Da.
Mogu sada Crkvenjaci, konzervativci , ultra-desnicari i nadr moralisti pizditi koliko hoce, ali to je apsolutno nevazno, jer isti i onako zive u proslosti.



U malim kolicinama trava ima i ljekovita svojstva..ja da se razbolim i dobijem rak definitivno bi pusia par komada dnevno..ko ti sta moze..ionako umires..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/10/2012 : 17:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

mislio sam u naslovu na "lake" droge



Aha sad sam tek vidia..sorry..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/10/2012 : 17:51:05  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by acestroke

quote:
Originally posted by brni

sicam se jedne kocke marokanskog..izvana izgledas normalan a u glavi nered teski..



hehehe, e tu, brni?




Ta je najbolja..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000