forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 legalizacija droga?
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/10/2012 : 17:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mr murdoc

Legalizacija lakih droga ...definitivno Da.
Mogu sada Crkvenjaci, konzervativci , ultra-desnicari i nadr moralisti pizditi koliko hoce, ali to je apsolutno nevazno, jer isti i onako zive u proslosti.



U malim kolicinama trava ima i ljekovita svojstva..ja da se razbolim i dobijem rak definitivno bi pusia par komada dnevno..ko ti sta moze..ionako umires..

Marihuana moze biti ljekovita..ali mi ovdje bas i ne pricamo o ljekovitosti.
Ako cemo tako , onda i zvakanje listova Koke moze biti korisno za rad na velikim nadmorskim visinama

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/10/2012 : 17:55:45  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mr murdoc

Legalizacija lakih droga ...definitivno Da.
Mogu sada Crkvenjaci, konzervativci , ultra-desnicari i nadr moralisti pizditi koliko hoce, ali to je apsolutno nevazno, jer isti i onako zive u proslosti.



U malim kolicinama trava ima i ljekovita svojstva..ja da se razbolim i dobijem rak definitivno bi pusia par komada dnevno..ko ti sta moze..ionako umires..

Marihuana moze biti ljekovita..ali mi ovdje bas i ne pricamo o ljekovitosti.
Ako cemo tako , onda i zvakanje listova Koke moze biti korisno za rad na velikim nadmorskim visinama



Ne vidim di si tu nasa vezu..ode se radi da ti trava olaksa bol ako patis..a zvakat list koke nije isto sta i smrkat na nos..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/10/2012 : 18:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Vecina ljudi na ovom forumu je za legalizaciju lakih droga, za legalizaciju prostitucije, za eutanaziju, za donaciju organa i takoder dobar dio smatra da je smrt kraj i da Bog ne postoji..

Ovaj forum je SODOMA I GOMORA..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 31/10/2012 18:03:07
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 31/10/2012 : 18:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Mamlaz i maddox031
Nije bilo ovako zanimljivih tema odavno.
Još da se uspijemo ne poklati i završiti na crnoj listi, bilo bi sjajno...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 31/10/2012 18:04:47
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/10/2012 : 18:04:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Vecina ljudi na ovom forumu je za legalizaciju lakih droga, za legalizaciju prostitucije, za eutanaziju, za donaciju organa i takoder dobar dio smatra da je smrt kraj i da Bog ne postoji..

Ovaj forum je SODOMA I GOMORA..



Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/10/2012 : 18:06:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mr murdoc

Legalizacija lakih droga ...definitivno Da.
Mogu sada Crkvenjaci, konzervativci , ultra-desnicari i nadr moralisti pizditi koliko hoce, ali to je apsolutno nevazno, jer isti i onako zive u proslosti.



U malim kolicinama trava ima i ljekovita svojstva..ja da se razbolim i dobijem rak definitivno bi pusia par komada dnevno..ko ti sta moze..ionako umires..

Marihuana moze biti ljekovita..ali mi ovdje bas i ne pricamo o ljekovitosti.
Ako cemo tako , onda i zvakanje listova Koke moze biti korisno za rad na velikim nadmorskim visinama



Ne vidim di si tu nasa vezu..ode se radi da ti trava olaksa bol ako patis..a zvakat list koke nije isto sta i smrkat na nos..

Mozda ako te boli glava ili zub, ..inace se koristi morfijum.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/10/2012 : 18:06:34  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

Mozda ako te boli glava ili zub, ..inace se koristi morfijum.




Moze i to..neman predrasuda..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 31/10/2012 18:06:55
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 31/10/2012 : 18:08:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Obi-wan

Mamlaz i maddox031
Nije bilo ovako zanimljivih tema odavno.
Još da se uspijemo ne poklati i završiti na crnoj listi, bilo bi sjajno...


za sada nam ide, nikako da dodjemo do homoseksualnosti ili cetnika i ustasa da se malo pozakljucavaju poll-ovi:)
cak i onaj topik o smrti i dalje sljaka uprkos sukobu vjernici vs nevjernici.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/10/2012 : 18:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mr murdoc

Mozda ako te boli glava ili zub, ..inace se koristi morfijum.




Moze i to..neman predrasuda..


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4066 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 31/10/2012 : 18:43:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Vecina ljudi na ovom forumu je za legalizaciju lakih droga, za legalizaciju prostitucije, za eutanaziju, za donaciju organa i takoder dobar dio smatra da je smrt kraj i da Bog ne postoji..

Ovaj forum je SODOMA I GOMORA..


Ostaje nam samo da date stavove prihvati i vecina "real life" stanovništva... i na konju smo.
Go to Top of Page

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 31/10/2012 : 18:58:35  Show Profile Show Extended Profile
quote:
Originally posted by Mhejl

quote:
Originally posted by brni

Vecina ljudi na ovom forumu je za legalizaciju lakih droga, za legalizaciju prostitucije, za eutanaziju, za donaciju organa i takoder dobar dio smatra da je smrt kraj i da Bog ne postoji..

Ovaj forum je SODOMA I GOMORA..


Ostaje nam samo da date stavove prihvati i vecina "real life" stanovništva... i na konju smo.




Misliš na horsu!?

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 31/10/2012 : 19:24:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message
Za.

Dat cu banalan i možda glup primjer, ali neka ga.

Recimo da dijete popuši koji joint tu i tamo i da to ne mogu sprijeciti (a vecina roditelja ne može jer ionako ne znaju što im djeca rade kad su vani). E, onda bi radije da ga kupi u ducanu nego od nekog smeca dilera.
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 31/10/2012 : 20:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:
Originally posted by brni

Vecina ljudi na ovom forumu je za legalizaciju lakih droga, za legalizaciju prostitucije, za eutanaziju, za donaciju organa i takoder dobar dio smatra da je smrt kraj i da Bog ne postoji..

Ovaj forum je SODOMA I GOMORA..


Ja sam Za za sve nabrojano.
Rezultati jasno ukazuju da je ovo forum koji posecuju obrazovani i inteligentni ljudi. Rezultati anketa bi medju starcima u nekim seljackim zabitima bile dijametralno suprotne.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/10/2012 : 20:03:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

quote:
Originally posted by brni

Vecina ljudi na ovom forumu je za legalizaciju lakih droga, za legalizaciju prostitucije, za eutanaziju, za donaciju organa i takoder dobar dio smatra da je smrt kraj i da Bog ne postoji..

Ovaj forum je SODOMA I GOMORA..


Ja sam Za za sve nabrojano.
Rezultati jasno ukazuju da je ovo forum koji posecuju obrazovani i inteligentni ljudi. Rezultati anketa bi medju starcima u nekim seljackim zabitima bile dijametralno suprotne.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 31/10/2012 20:06:50
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 31/10/2012 : 20:06:17  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

quote:
Originally posted by brni

Vecina ljudi na ovom forumu je za legalizaciju lakih droga, za legalizaciju prostitucije, za eutanaziju, za donaciju organa i takoder dobar dio smatra da je smrt kraj i da Bog ne postoji..

Ovaj forum je SODOMA I GOMORA..


Ja sam Za za sve nabrojano.
Rezultati jasno ukazuju da je ovo forum koji posecuju obrazovani i inteligentni ljudi. Rezultati anketa bi medju starcima u nekim seljackim zabitima bile dijametralno suprotne.



Naravno to i nije bila poanta mog posta..ovo je iz perspektive inkvizitora..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 31/10/2012 : 21:52:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
Nemam ja nista protiv onih koji koriste bilo kakve droge, Boze sacuvaj, poznajem njih dosta, neki su mi i dobri drugari svako ima pravo da radi sa svojom zivotom sta hoce, ali je cinjenica da vecina njih koji koriste teze da su poceli sa laksim, a to nisu nikakve babpske price vec cinjenice. Nisam rekao da ce svi zavrsiti na dopu vec da je to kod velike vecine pocetak.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 31/10/2012 : 22:07:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:
Originally posted by nemanja93

Nemam ja nista protiv onih koji koriste bilo kakve droge, Boze sacuvaj, poznajem njih dosta, neki su mi i dobri drugari svako ima pravo da radi sa svojom zivotom sta hoce, ali je cinjenica da vecina njih koji koriste teze da su poceli sa laksim, a to nisu nikakve babpske price vec cinjenice. Nisam rekao da ce svi zavrsiti na dopu vec da je to kod velike vecine pocetak.


Tacno tako, a istrazivanja pokazuju da je ogromna vecina ljudi koji su na heroinu, u proslosti koristila majcino mleko. Onda i mleko treba zabraniti.
Ja travu pusim preko 10 godina povremeno i nikada mi u zivotu nije palo na pamet da predjem na nesto teze, a kamoli heroin. Isti slucaj i sa gomilom ljudi oko mene. Samo treba legalizovati da se ne bih stekao sa 0.7 grama trave dok pored mene prolaze mrtvi pijani ljudi sa flasama u rukama.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 31/10/2012 : 22:24:15  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
Jebo me otac kada i napisah nesto. Neces ti probati nesto jace ali mnogi hoce. Jedino je paro rekao da poznaje par likova koji su odmah krenuli sa dopom i ima takvih slucajeva ali mi nije jasno sto ne mozete da prihvatite cinjenicu da je vecina dopasa krenula sa lekim drogama.
I da se legalizuju lake droge samo bi se povecao broj dilera i bilo bi gore stanje nego sto je sada.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 31/10/2012 : 22:29:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:
Originally posted by nemanja93

Jebo me otac kada i napisah nesto. Neces ti probati nesto jace ali mnogi hoce. Jedino je paro rekao da poznaje par likova koji su odmah krenuli sa dopom i ima takvih slucajeva ali mi nije jasno sto ne mozete da prihvatite cinjenicu da je vecina dopasa krenula sa lekim drogama.
I da se legalizuju lake droge samo bi se povecao broj dilera i bilo bi gore stanje nego sto je sada.


Bilo bi manje dilera jer bi onda u trafikama kupovao vutru. A ko hoce heroin on i sada moze da ga nadje na svakom cosku.
90% ljudi na heroinu ih je pre toga koristilo marihuanau, a 95 mleko, pa ti sad vidi sta pre treba zabraniti.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 31/10/2012 : 22:36:17  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
quote:
Originally posted by Cuvam starudije

quote:
Originally posted by nemanja93

Jebo me otac kada i napisah nesto. Neces ti probati nesto jace ali mnogi hoce. Jedino je paro rekao da poznaje par likova koji su odmah krenuli sa dopom i ima takvih slucajeva ali mi nije jasno sto ne mozete da prihvatite cinjenicu da je vecina dopasa krenula sa lekim drogama.
I da se legalizuju lake droge samo bi se povecao broj dilera i bilo bi gore stanje nego sto je sada.


Bilo bi manje dilera jer bi onda u trafikama kupovao vutru. A ko hoce heroin on i sada moze da ga nadje na svakom cosku.
90% ljudi na heroinu ih je pre toga koristilo marihuanau, a 95 mleko, pa ti sad vidi sta pre treba zabraniti.



To prodjenje bi bilo ok, da je mleko stetnije od trave :)

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 31/10/2012 : 22:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by Cuvam starudije

quote:
Originally posted by nemanja93

Jebo me otac kada i napisah nesto. Neces ti probati nesto jace ali mnogi hoce. Jedino je paro rekao da poznaje par likova koji su odmah krenuli sa dopom i ima takvih slucajeva ali mi nije jasno sto ne mozete da prihvatite cinjenicu da je vecina dopasa krenula sa lekim drogama.
I da se legalizuju lake droge samo bi se povecao broj dilera i bilo bi gore stanje nego sto je sada.


Bilo bi manje dilera jer bi onda u trafikama kupovao vutru. A ko hoce heroin on i sada moze da ga nadje na svakom cosku.
90% ljudi na heroinu ih je pre toga koristilo marihuanau, a 95 mleko, pa ti sad vidi sta pre treba zabraniti.



To prodjenje bi bilo ok, da je mleko stetnije od trave :)


Ja ne vidim nikakvu stetu ni od trave. Dobra je za pluca, za nerve, opusta misice, odmara mozak... prosto produzava zivot. Jedina mana joj je sto je ne treba konzumirati neposredno pre velikog fizickog ili psihickog posla jer ubija volju i energiju, ali zato uvece pred spavanje ili uz neku utakmicu, uz pizzu i Guaranu.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8104 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 31/10/2012 : 22:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
iskreno, ne znam da li bi trebalo legalizirati lake droge i što bi se tako dobilo, a što izgubilo
istina je, alkohol je veci problem od trave, a legalan je i opce prihvacen
cigarete su ubojita roba, pa su legalne...
iz osobnog iskustva znam da je kod trave najveci problem što je to društvena droga - ono, zapališ doint i on kruži... i tako se malo po malo ude u loše društvo, pa onda mnogi prijedu na nešto jace
znam ih jako puno
isto tako, znam ih puno više koji su pušili travu u jednom periodu života i sada žive normalno
dakle, dekriminalizacija u svakom slucaju DA- a to je baš danas vlada poslala u proceduru, a što se legalizacije tice, ne znam

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Cuvam starudije
Senior Member



1911 Posts

Member since 03/02/2012

Posted - 31/10/2012 : 22:52:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Cuvam starudije a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

iskreno, ne znam da li bi trebalo legalizirati lake droge i što bi se tako dobilo, a što izgubilo
istina je, alkohol je veci problem od trave, a legalan je i opce prihvacen
cigarete su ubojita roba, pa su legalne...
iz osobnog iskustva znam da je kod trave najveci problem što je to društvena droga - ono, zapališ doint i on kruži... i tako se malo po malo ude u loše društvo, pa onda mnogi prijedu na nešto jace
znam ih jako puno
isto tako, znam ih puno više koji su pušili travu u jednom periodu života i sada žive normalno
dakle, dekriminalizacija u svakom slucaju DA- a to je baš danas vlada poslala u proceduru, a što se legalizacije tice, ne znam


A) Dobilo bi se to da se ljudi koji puse marihuanu ne bi vise tretirali kao kriminalci i ne bi trpeli torturu policije kao silovatelji i ubice.
B) Ja sam bas naprotiv na taj nacin upoznao milion ekstra ljudi.
C) Sta su poslali u proceduru, ima neki link?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/11/2012 : 00:14:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by mr murdoc

Legalizacija lakih droga ...definitivno Da.
Mogu sada Crkvenjaci, konzervativci , ultra-desnicari i nadr moralisti pizditi koliko hoce, ali to je apsolutno nevazno, jer isti i onako zive u proslosti.



U malim kolicinama trava ima i ljekovita svojstva..ja da se razbolim i dobijem rak definitivno bi pusia par komada dnevno..ko ti sta moze..ionako umires..

Marihuana moze biti ljekovita..ali mi ovdje bas i ne pricamo o ljekovitosti.
Ako cemo tako , onda i zvakanje listova Koke moze biti korisno za rad na velikim nadmorskim visinama



Ne vidim di si tu nasa vezu..ode se radi da ti trava olaksa bol ako patis..a zvakat list koke nije isto sta i smrkat na nos..

Mozda ako te boli glava ili zub, ..inace se koristi morfijum.




kažu da je opijum bolji

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/11/2012 : 00:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
inace apsolutno ZA legalizaciju.
ako je alkohol legaliziran nema smisla da trava nije

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.21 seconds. Snitz Forums 2000