forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Topik, gdje se rješavaju problemi
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/11/2012 : 19:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ej imam jedan ozbiljan problem. Treba mi žensko mišljenje, ali pošto ih ovdje baš nema u izobilju sem Grofice Varge npr. i možda još koje, pa se obracam na vas, koji ste oženjeni, ili imate djevojke,....pa ih pitajte ovo:

-ZAŠTO ŽENE PRICAJU O SEKSU U DRUŠTVU MUŠKARACA? ŠTA TO ZNACI? JEL IMA U TOME NEKA PORUKA?

Jer pazite ovo:

Ja trebam hodati na nekakav tecaj, koji ce trajati dva mijeseca. Otvoren kakav jesam, ja sam vec prvi dan kontaktirao dve najljepše djevojke( bar od onih tamo) i mi se sada družimo (sjedimo zajedno u klupama), vozimo se zajedno u automobilu, idemo na pice posle tog tecaja,....i u tom društvu smo ja, jedan mladi momak,koji isto tako pohada taj tecaj i ove dvije djevojke. Pošto se i vozimo zajednickim automobilom (svaki dan vozi netko drugi), družimo se dosta itd....
I ja sam dobio ustisak (možda sam umislio....ne znam) da se malo svidam ovim djevojkama. Za jednu sam skoro siguran,....jer me je skroz nešto ispitivala itd....ali to je bilo dok smo se vozili samo u troje (ja, taj mladic i ta jedna djevojka) ali sam onda ja pozvao i tu drugu djevojku, da nam se pridruži i sada se sve promjenilo, nekako "na cudno" jer ove dvije žene, koje se najprije nisu baš voljele, sada su dosta bliske i u mojoj prisutnosti (i prisutnosti tog mladica), razgovaraju non stop o seksu. I to kakvi razgovori!!!! Najprije je bilo zabavno, smiješno, zanimljivo,...ali sada je vec bez veze....i mene sada zanima ( ato može objasniti samo NEKA DRUGA ŽENA), zašto se tako ponašaju?

Dobro skužio sam ja, da su slobodne(nemaju decka, muža,...), da su vjerovatno zainteresirane za seks,...sve je to ok, ali mene zanima, jel ima tu šanse za mene, ili ne? Jer ja sam najprije mislio "wau, pa ovo ce biti lako, ovim ženama stvarno treba seks", ali sada one više razgovaraju o prošlim vezama, ocjenjivaju muške koji prolaze itd....a to stvarno ODBIJA totalno, više mi nije smiješno, cak mi je glupo u njihovom društvu, razmišljam da bi pronašao drugu grupu sa kojim bi se družio,...jer mi ovo ispada dosadno.
Mislim, najprije sam mislio, da ce biti "nešto akcije" sa tom djevojkom za koju sam sumnjao da se zainteresirala za mene, sada sve to nekako ispada pokvareno i odjedanput sam dobio isuviše nekih podataka (koje nisam ni želio) i sumnjam, da ako je njoj imalo stalo do mene, da bi mi ona pricala sve to o drugim muškarcima,....vjerovatno me smatra za prijatelja ili šta?
Iako najprije nisam imao takav utisak....po drugoj strani ona mi je danas dala njezin broj telefona (kao ima neki problem sa kompjuterom a ja kao znam nekog majstora itd.....), tako da bi je mogao nazvati i pozvati "van" ali nisam nekako najviše zainteresiran za nju od kad znam sve ove informacije, pa ne razumijem, jel se isplati truditi oko nje (jel ima ovdje necega) ili je to samo trošenje vremena. Cemu mi je onda dala taj telefonski broj? Valjda ima i sama nekog atko se razumije u kompjutere itd...a ona druga me je pozvala na rodendan, pa na koncert Gibonija itd...i isto tako ne znam jel bi se družio sa njom ili ne jer mi je to onako bez veze.Nekako su ubile volju i interes kod mene za njih.

Znate kako kažu (muškarci su sa Marsa a žene su sa Venere) i ja ne razumijem tu njihovo ponašanje.

Zato pitajte vaše bolje polovice, i neka objasne ovu "žensku logiku", šta to uopšte znaci, da znam kako dalje reagirati. Jer tamo ima još nekih djevojaka, pa ako vidim da je ovdje bez veze gubljenje vremena, ja cu se presjediti.

Znaci:

-što znaci kada žene non stop razgovaraju o seksu u prisustvu muškaraca?

Jer to dobar znak ( za mene npr) ili loš znak? Jel to znaci, da im se svidam, pa su upuštene, i nekako mi sugeriraju ili to znaci da me uopšte ne smatraju opasnim i nevažnim, pa se zbog toga tako ponašaju?

Jer mi smo se dosta zezali, i dok ja vodim igru sve je ok, ali kada one pocnu pricati o seksu ( a pricaju poslednja dva dana non stop), meni je jako dosadno i najradije bi promjenio kola i društvo. A onda me pitaju što sam tako šutljiv.
Pa nemam ni malo volje da im se prikljucim o debati o seksu, ocjenjivanju drugih muškaraca itd....mislim, za mene je to totalno "out".
Baš me zanima kako bi one reagirale da nas dva muškarca non stop pricamo o automobilima npr.....njima bi to isto tako bilo dosadno.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/11/2012 : 19:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
a da ne ispadnem ko netko tko ne voli razgovarati o seksu. Ne radi se toliko o tome, nego one baš komentiraju kako dugi kurcevi su bili kod njihovih prijašnjih muškaraca, koje su kondome kupovali, jedna mi je govorila kako je hodala (i šta su sve radili) sa nekim starijim i oženjenim muškarcem,...itd...koji q...c ja to trebam znati?
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/11/2012 : 19:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Pa da znaš što joj se svida.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/11/2012 : 19:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Naravno da je dobar znak. Ja imam tetovažu na zapešcu, neki dan sam se malo u kaficu upoznavao s jednom curom, pa me je pitala što to piše. Rekao sam joj da proba sama prevesti, a ona kaže ovako: "Ja sam nevjeran momak i spreman sam veceras prevariti curu!" Sve bi se one je*ale, a da im ne ude.



pa ne znam baš...mislim ok, slažem se, da su spremne na seks, pitanje je samo "ima li tu nešto za mene" ili im se ja cinim bezopasan, pa mi zato i pricaju sve to?
Jer ja od kada znam sve te neke informacije koje nisam ni tražio, sve sam više turn off nego turn on....
Recimo jedna od ovih djevojak aje rekla kako nije nikada seksala sa nekim koji ima manje od 25 cm....mislim ovakve stvari mogu ti nabiti neki kompleks, recimo haha, dok je danas ta ista djevojka rekla, kako je onda imala najbolji seks sa jednim koji je imao 15 cm...a vidi sad šta je istina i šta ne....
Dok je druga djevojka rekla kako muškarci koji voze brzo automobile, kako su to najbolji ljubavnici, a ja kažem njoj da sam negdje cuo da je obrnuto pa se onda pocela svadati...Mislim "what the fuck"?
Cemu ove neke bezvezarije, ko da je stvarno važno kako netko vozi, pa da je onda takav dobar ili loš ljubavnik...sve su to neke price za djecu....
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/11/2012 : 19:37:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Kao da je važno o cemu tocno prica. 99% njih bi se htjelo seksati, ali ih je radi svakakvih razloga stid pricati. Takve koje pricaju treba iskoristiti. Možda ima i takvih koje misle da si "bezopasan" pa u tebi gledaju prijatelja, ali vecina onih koje su sposobne tako se ponašati nece ništa ni pricati.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 09/11/2012 19:38:34
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/11/2012 : 19:40:14  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Pa da znaš što joj se svida.



hja, ovo bi bilo ok, jer ja sam od nje stari oko 10 godina npr ali svejedno, kod mene je to više kontra ucinak,...odjedanput mi je od one neke sladke male postala neka drolja, a to me baš i ne privlaci,...nekako ove djevojke same sebi pogoršavaju status bar u mojim ocima...
Jer ja nisam muškarac za jednu noc,....mislim više volim da se ljubim sa djevojkom u koju sam zaljubljen nego da se ljubim sa nekom u nekoj stranskoj ulici na zadnjim sjedalu automobila,....koju sam upoznao na nekom koncertu i koja ce sutra ici sa nekim drugim....
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/11/2012 : 19:41:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Onda si ipak bezopasan za ove.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/11/2012 : 19:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Onda si ipak bezopasan za ove.



cini se....i to je ono što mi je glupo, jer bi se stvarno mogao zaljubiti u neku od ovih, a sada mi sve više izgledaju drolje....i teško da bi se sada zaljubio u neko kada znam sve to o njima....

Ma dobro, svejedno bi volio cuti i žensko mišljenje na tu temu....
Možda ove malo lažu i pretjerivaju kako bi u mojim ocim aispale zanimljivije, ono spremne na seks,...pa možda misle kako ce me tako još više zapaliti....
Mislim mi se tek znamo par dana, možda se one ovako ponašaju jer je to dio nekog plana, taktike,...i zato bi volio cuti žensko mišljenje, šta to zapravo znaci?
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/11/2012 : 19:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
http://zadovoljna.dnevnik.hr/forum

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
924 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 09/11/2012 : 20:22:34  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message
Nekako mi previše razmišljaš o svemu tomu.
Reci otvoreno,jel bi se ti ženio ili "vodio ljubav"?
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/11/2012 : 21:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by bluefield

Nekako mi previše razmišljaš o svemu tomu.
Reci otvoreno,jel bi se ti ženio ili "vodio ljubav"?



ženio.
Odnosno, da imam ono ozbiljnu djevojku, sa kojom mogu putovati, da mi upoznaju prijatelje, familiju itd. i najprije je kazalo dosta lijepo sa tom djevojkom, bar sam ja imao takav utisak, a sada imam puno nekakvih informacija o oba dvije djevojke, za koje nisam siguran jesu li se zezale, pretjerivale ili su stvarno takve.

Pa da imam ja 20 godina onda bi mi bio interes voditi ljubav sa njima, i to sam i radio kada sam imao 20, ali sada drukcije razmišljam. Prošao sam ja to, a ocito su to djevojke, koje sam trebao upoznati kada mi je bilo 20 iako mi je cudno da jedna od ovih djevojaka ima 31 godinu i tako se ponaša...za onu drugu još mogu razumijeti...

Ma ništa, vidjet cu šta ce se sve dogoditi n akraju....malo cu ih ignorirati, pa da vidim kako ce se ponašati,(jer imam utisak, da se one malo takmice medu sobom, jer toliko gluposti koje sam cuo u poslednje vrijeme teško je prihvatiti a najprije uopšte nisu bile prijateljice, to drugu djevojku sam ja doveo u našu "grupu") ili šta da radim?
Zato mi treba ženski savjet, jer one to bolje shvacaju, kako se žene ponašaju kada su ljubomorne ili kada su ili nisu zainteresirane itd....to mi muškarci ne znamo "procitati", bar ja ne.....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/11/2012 : 21:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

http://zadovoljna.dnevnik.hr/forum



ma dajjjjjjjj

pa ne da mi se citati, googlati itd....o ovakvim stvarima. Zato sam otvorio topik, pa da mi rješavamo probleme.
Eto, sve što tražim jeste da netko tko ima "bolju polovicu" da je pita šta znaci kada djevojke preda muškarcima non stop pricaju o seksu jel ima to neko skriveno znacenje?
I pazi, ovdje se ne radi o 18 godišnjacima nego jedna ima cak 31, a ona druga 25.
Mislim mi sjedimo zajedno, vozimo se zajedno,....razmijenili smo tel. brojeve,.....razgovaramo i o drugim temama, ali u poslednje vrijeme non stop o (muškarci, prošle veze, dužine njihovih penisa itd...).
Zamislite da ste muškarac, kojem se ove djevojke svidaju a morate slušat ove gluposti, koje vas uopšte ne zanimaju.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/11/2012 : 21:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
hm, na kraju ce ispasti, da sam ja cudan haha.

Pa ništa, možda previše razmišljam o tome, jer mi je stalo do ovih djevojaka....možda sam krivo shvatio neke njihove znakove još na pocetku,....ma necu se uopšte zamarati sa tim stvarima. Možda ih cak "skenslam" zauvijek. Ili možda poševim neku od ovih ako bude prilike, kad (ako) se vec nudi....iako mi je glupo, da uvijek upoznam pogrešne djevojke.
Ali tu sam sam kriv, jer vjerovatno ovim djevojkama davam takav utisak, a i družim se sa ovakvim djevojkama, umjesto da sjedim u klupi sa nekom tihom, mirnom, sa naocarima, povucenoj,....a ja budala uvijek se pravim nekog frajerja kod ovih žena, pa se tako ponašam, kad na kraju (duboko u sebi) uopšte nisam takav covjek, cak prezirem takve žene itd....paradoks....
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/11/2012 : 21:35:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by selanne

http://zadovoljna.dnevnik.hr/forum



ma dajjjjjjjj

pa ne da mi se citati, googlati itd....o ovakvim stvarima. Zato sam otvorio topik, pa da mi rješavamo probleme.
Eto, sve što tražim jeste da netko tko ima "bolju polovicu" da je pita šta znaci kada djevojke preda muškarcima non stop pricaju o seksu jel ima to neko skriveno znacenje?
I pazi, ovdje se ne radi o 18 godišnjacima nego jedna ima cak 31, a ona druga 25.
Mislim mi sjedimo zajedno, vozimo se zajedno,....razmijenili smo tel. brojeve,.....razgovaramo i o drugim temama, ali u poslednje vrijeme non stop o (muškarci, prošle veze, dužine njihovih penisa itd...).
Zamislite da ste muškarac, kojem se ove djevojke svidaju a morate slušat ove gluposti, koje vas uopšte ne zanimaju.

Pa je li ti od svega ovoga lakše otici na ovaj forum i pitati žene?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/11/2012 : 21:44:22  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by selanne

http://zadovoljna.dnevnik.hr/forum



ma dajjjjjjjj

pa ne da mi se citati, googlati itd....o ovakvim stvarima. Zato sam otvorio topik, pa da mi rješavamo probleme.
Eto, sve što tražim jeste da netko tko ima "bolju polovicu" da je pita šta znaci kada djevojke preda muškarcima non stop pricaju o seksu jel ima to neko skriveno znacenje?
I pazi, ovdje se ne radi o 18 godišnjacima nego jedna ima cak 31, a ona druga 25.
Mislim mi sjedimo zajedno, vozimo se zajedno,....razmijenili smo tel. brojeve,.....razgovaramo i o drugim temama, ali u poslednje vrijeme non stop o (muškarci, prošle veze, dužine njihovih penisa itd...).
Zamislite da ste muškarac, kojem se ove djevojke svidaju a morate slušat ove gluposti, koje vas uopšte ne zanimaju.

Pa je li ti od svega ovoga lakše otici na ovaj forum i pitati žene?



pa je, jer vjerovatno se trebaš registrirati na neki drugi forum kad bi htio takvo pitanje postaviti na njihovom forumu, da tražim googlom sigurno necu pronaci odgovor baš n ato moje pitanje itd...a ovako napišem pitanje ovdje i zamolim da netko pita svoju djevojku ili ženu :

"cuj, neki prijatelj na forumu pita, što znaci ako dvije žene non stop razgovarajo o seksu, prijašnjim vezama, komentirajo muškarce,..." u prisutnosti dviju muškaraca, koji su im možda cak simpaticni, ili bar oni tako misle"? Zašto se onda ovako ponašaju"?


I onda napišete ovdje šta ste saznali. Šta je rekla vaša sestra, djevojka, žena ili netko drugi.
Ja to procitam i problem rješen. Mislim bar saznam kako žene razmišljaju, pa da vidim kako cu dalje.


Jer pazi, može se dogoditi da ja to krivo protumacim, i pocnem se upucavati ovim djevojkama, kada možda one reagiraju:

"šta si ti umislio! Drznice!,...."

ili da ne napravim ništa, p aonda nakon par mjeseci, kada se ovim djevojkama izgubi trag, saznam od neke druge prijateljice, kako sam bio budala, što nisam prokužio OCITE znakove, i da sam se mogao imati super.....

Zato i pitam, dok nije prekasno.Kužiš?
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/11/2012 : 21:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

pa je, jer vjerovatno se trebaš registrirati na neki drugi forum kad bi htio takvo pitanje postaviti na njihovom forumu, da tražim googlom sigurno necu pronaci odgovor baš n ato moje pitanje itd...a ovako napišem pitanje ovdje i zamolim da netko pita svoju djevojku ili ženu :

"cuj, neki prijatelj na forumu pita, što znaci ako dvije žene non stop razgovarajo o seksu, prijašnjim vezama, komentirajo muškarce,..." u prisutnosti dviju muškaraca, koji su im možda cak simpaticni, ili bar oni tako misle"? Zašto se onda ovako ponašaju"?


I onda napišete ovdje šta ste saznali. Šta je rekla vaša sestra, djevojka, žena ili netko drugi.
Ja to procitam i problem rješen. Mislim bar saznam kako žene razmišljaju, pa da vidim kako cu dalje.


Jer pazi, može se dogoditi da ja to krivo protumacim, i pocnem se upucavati ovim djevojkama, kada možda one reagiraju:

"šta si ti umislio! Drznice!,...."

ili da ne napravim ništa, p aonda nakon par mjeseci, kada se ovim djevojkama izgubi trag, saznam od neke druge prijateljice, kako sam bio budala, što nisam prokužio OCITE znakove, i da sam se mogao imati super.....

Zato i pitam, dok nije prekasno.Kužiš?

Eto ti rješenja, pitaj nju što prije.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Smomo8
Average Member



Croatia
666 Posts

Member since 17/03/2012

Posted - 09/11/2012 : 21:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Smomo8 a Private Message
E jel curama realno bitna velicina ? iz vašeg iskustva ?

"There are no men like me. Only me"

Tražim/nudim stripove za razmjenu : http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=47082
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 09/11/2012 : 21:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
Nije ako imas 25 centi..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/11/2012 : 21:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by Smomo8

E jel curama realno bitna velicina ? iz vašeg iskustva ?

Jest, kuce i bankovnog racuna.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/11/2012 : 21:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by 1Euro

pa je, jer vjerovatno se trebaš registrirati na neki drugi forum kad bi htio takvo pitanje postaviti na njihovom forumu, da tražim googlom sigurno necu pronaci odgovor baš n ato moje pitanje itd...a ovako napišem pitanje ovdje i zamolim da netko pita svoju djevojku ili ženu :

"cuj, neki prijatelj na forumu pita, što znaci ako dvije žene non stop razgovarajo o seksu, prijašnjim vezama, komentirajo muškarce,..." u prisutnosti dviju muškaraca, koji su im možda cak simpaticni, ili bar oni tako misle"? Zašto se onda ovako ponašaju"?


I onda napišete ovdje šta ste saznali. Šta je rekla vaša sestra, djevojka, žena ili netko drugi.
Ja to procitam i problem rješen. Mislim bar saznam kako žene razmišljaju, pa da vidim kako cu dalje.


Jer pazi, može se dogoditi da ja to krivo protumacim, i pocnem se upucavati ovim djevojkama, kada možda one reagiraju:

"šta si ti umislio! Drznice!,...."

ili da ne napravim ništa, p aonda nakon par mjeseci, kada se ovim djevojkama izgubi trag, saznam od neke druge prijateljice, kako sam bio budala, što nisam prokužio OCITE znakove, i da sam se mogao imati super.....

Zato i pitam, dok nije prekasno.Kužiš?

Eto ti rješenja, pitaj nju što prije.



pa glupo mi je pitati MOJE rodakinje, prijateljice,....tako nešto. N eželim uopšte sa njim arazgovarati o tome, jer ako slucajno pocnem hodati sa nekom od ovih djevojaka sa tog tecaja, onda ce sve moje prijateljice ili rodakinje ZNATI kako su se ov edjevojke ponašale i time ce biti stigmatizirane kod njih. Kužiš?
Ne mogu pitati svoje ljude tako nešto....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/11/2012 : 21:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Smomo8

E jel curama realno bitna velicina ? iz vašeg iskustva ?



one ce reci, da nije ali SIGURNO da jeste. To ti je to, ženska logika, koje muškarci ne razumijemo.
To ti je isto ko da prijateljicu pitaš jel ima nešto protiv da umjesto sa njom ideš sa prijateljima na pice, ona ce reci, da nema ništa protiv, ali ce se onda "cudno" ponašati sljedecih 14 dana.....i to ce ti spomenuti 100 puta, kako si je ostavio samu itd....ma cudna su to bica.....

Go to Top of Page

bluefield
Average Member



Czech Republic
924 Posts

Member since 22/01/2011

Posted - 09/11/2012 : 22:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bluefield a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by 1Euro

pa je, jer vjerovatno se trebaš registrirati na neki drugi forum kad bi htio takvo pitanje postaviti na njihovom forumu, da tražim googlom sigurno necu pronaci odgovor baš n ato moje pitanje itd...a ovako napišem pitanje ovdje i zamolim da netko pita svoju djevojku ili ženu :

"cuj, neki prijatelj na forumu pita, što znaci ako dvije žene non stop razgovarajo o seksu, prijašnjim vezama, komentirajo muškarce,..." u prisutnosti dviju muškaraca, koji su im možda cak simpaticni, ili bar oni tako misle"? Zašto se onda ovako ponašaju"?


I onda napišete ovdje šta ste saznali. Šta je rekla vaša sestra, djevojka, žena ili netko drugi.
Ja to procitam i problem rješen. Mislim bar saznam kako žene razmišljaju, pa da vidim kako cu dalje.


Jer pazi, može se dogoditi da ja to krivo protumacim, i pocnem se upucavati ovim djevojkama, kada možda one reagiraju:

"šta si ti umislio! Drznice!,...."

ili da ne napravim ništa, p aonda nakon par mjeseci, kada se ovim djevojkama izgubi trag, saznam od neke druge prijateljice, kako sam bio budala, što nisam prokužio OCITE znakove, i da sam se mogao imati super.....

Zato i pitam, dok nije prekasno.Kužiš?

Eto ti rješenja, pitaj nju što prije.


Trebao bi probati odmah da znaš na cem si,najgore što se može dogoditi je da te odbije.Da bezveze ne trošiš vrijeme na uzaludna nadanja,jer možda neka druga ceka iza coška,požuri da je ne propustiš,
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/11/2012 : 22:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by bluefield

quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by 1Euro

pa je, jer vjerovatno se trebaš registrirati na neki drugi forum kad bi htio takvo pitanje postaviti na njihovom forumu, da tražim googlom sigurno necu pronaci odgovor baš n ato moje pitanje itd...a ovako napišem pitanje ovdje i zamolim da netko pita svoju djevojku ili ženu :

"cuj, neki prijatelj na forumu pita, što znaci ako dvije žene non stop razgovarajo o seksu, prijašnjim vezama, komentirajo muškarce,..." u prisutnosti dviju muškaraca, koji su im možda cak simpaticni, ili bar oni tako misle"? Zašto se onda ovako ponašaju"?


I onda napišete ovdje šta ste saznali. Šta je rekla vaša sestra, djevojka, žena ili netko drugi.
Ja to procitam i problem rješen. Mislim bar saznam kako žene razmišljaju, pa da vidim kako cu dalje.


Jer pazi, može se dogoditi da ja to krivo protumacim, i pocnem se upucavati ovim djevojkama, kada možda one reagiraju:

"šta si ti umislio! Drznice!,...."

ili da ne napravim ništa, p aonda nakon par mjeseci, kada se ovim djevojkama izgubi trag, saznam od neke druge prijateljice, kako sam bio budala, što nisam prokužio OCITE znakove, i da sam se mogao imati super.....

Zato i pitam, dok nije prekasno.Kužiš?

Eto ti rješenja, pitaj nju što prije.


Trebao bi probati odmah da znaš na cem si,najgore što se može dogoditi je da te odbije.Da bezveze ne trošiš vrijeme na uzaludna nadanja,jer možda neka druga ceka iza coška,požuri da je ne propustiš,



da, problem je samo kod koje najprije pokušati....
jer jedna ima 31 a druga ima 25.
Ona sa 31, sa tom bi možda mogao hodati, jer smo bliži po godinama, iz istog smo grada, jako je lijepa, i dosta se raspitala o meni itd....ali ona sa 25 je još ljepša, dava još jace signale, ali tu bi se ocito radilo o avanturi, bar ja imam takav utisak...
Problem je u tome ako se loše odlucim i prva djevojka me odjebe, onda sam si najverovatnije zatvorio vrata i kod one druge....ali da sam dobro procjenio, možda bi moglo drukcije završiti.....

Ma vidjet cu šta cu napraviti, ima još dosta vremena, do kraja tog tecaja, još cemo se družiti, pa cu vidjeti iako ove djevojke ce isto tako izlaziti van na spojeve pa se može desiti da on epronadu nekoga,....one su samo trenutacno slobodne ali to se može kad tad promjeniti,....ma vidjet cu, dosta mi je razmišljanja oko toga. Pocet cu se ponašati kao srednješkolac pa cu ih hvatati za guzice haha. Uvijek nešto razmišljam, bolje da se ponašam kao andertalac hehe. Ionako ocito to i nisu neke dame....
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 09/11/2012 : 22:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

pa glupo mi je pitati MOJE rodakinje, prijateljice,....tako nešto. N eželim uopšte sa njim arazgovarati o tome, jer ako slucajno pocnem hodati sa nekom od ovih djevojaka sa tog tecaja, onda ce sve moje prijateljice ili rodakinje ZNATI kako su se ov edjevojke ponašale i time ce biti stigmatizirane kod njih. Kužiš?
Ne mogu pitati svoje ljude tako nešto....

Reci da ti treba prijatelju sa foruma.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 09/11/2012 : 22:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

quote:
Originally posted by 1Euro

pa glupo mi je pitati MOJE rodakinje, prijateljice,....tako nešto. N eželim uopšte sa njim arazgovarati o tome, jer ako slucajno pocnem hodati sa nekom od ovih djevojaka sa tog tecaja, onda ce sve moje prijateljice ili rodakinje ZNATI kako su se ov edjevojke ponašale i time ce biti stigmatizirane kod njih. Kužiš?
Ne mogu pitati svoje ljude tako nešto....

Reci da ti treba prijatelju sa foruma.



hm.....ovo cak nije loša ideja. Ma vec cu ja saznat, nema panike.
A i malo mi je lakše kada sam se raspisao ovdje, pogledao u dušu i skinuo si "teret sa ramena".
Pa zar nisam ja 1Euro?
1Euro jednostavno ne može sebi dozvoliti, da se sa njim ovako postupa.
Malo su mi se raspustile ove dvije, jer sam sam kriv što sam ih spojio. Trebam ih posvadati medusobom,.....ili ih napraviti ljubomorne, tako da ih ignoriram, sa nekom trecom iz razreda,...ako im to nece smetati onda im nisam bio nešto interesantan, ako ih bude smetalo, neka se one potrude, pa da vidim ko šta nudi.
Ako ništa od svega toga, ionako sam na istome kao sada, ništa ne gubim, mogu samo dobiti.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000