forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 GIBONI - trebam pomoc
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/11/2012 : 12:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Jedna moja prijateljica je "sasvim luda" na Gibonija, pa me zanima jel ima netko neku adresu od tog covjeka, ili da je možda susjed njegov ili bilo tako nešto....pa da ga ja zamolim za neki njegov plakat sa podpisom (autogramom)?
Skinuli smo mi neke plakate za nju po gradu što su bili zalijepljeni ali svejedno to nije to.....

Znaci bilo bi super da mi date neki kontakt ili od njega ili njegovog managera, založbe,...bilo šta pa da ga onda ja kontaktiram i nabavim neki Plakat ili nešto tako (da joj dam za rodendan...).
Inace ona ide na sve njegove koncerte po Sloveniji itd. slikala se je sa njim i sve to ali bilo bi lijepo da joj nabavimo neki plakat ili nešto tako originalno....to mi je jako draga prijateljica i vrlo lijepa djevojka, jedna od najlijepših na svitu, pa ajde pomozite da se "izprsim"....

Odakle je uopšte Giboni? iz kog grada?
Ako ništa drugo kontaktirat cu gradonacelnika ili nešto....bilo kakva informacija može biti dobrodošla, zato ajde ljudi sve što znate od Gibonija napišite ovdje. Ma siguran sam da ce to na kraju biti neki susjed od Lwood-a ili nešto....pa cemo lijepo posjetiti covjeka, popiti koju i nabaviti plakate, slike, autograme,....

fikus
Senior Member



1966 Posts

Member since 02/11/2010

Posted - 21/11/2012 : 12:59:54  Show Profile Show Extended Profile
Da mi je vidjeti izraz Kerumovog lica kad ga nazoveš.

always progressive, never conventional!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 21/11/2012 : 13:17:45  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Kakve usluge ti je obecala ako joj ispuniš želju?

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/11/2012 : 14:24:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Kakve usluge ti je obecala ako joj ispuniš želju?



pa to ja radim na svoju ruku....ona ima rodendan za mijesec dana i htio bi je iznenaditi.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/11/2012 : 14:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Da mi je vidjeti izraz Kerumovog lica kad ga nazoveš.



A Split znaci....ma nema veze, sigurno svi u Splitu znaju gdje taj Giboni živi.
Ajde dajte mi adresu, napisat cu mu pismo, doci cu u Split, doneti mu Jack Danielsa, neke Kubanske cigare i još nešto, pa cu ga zamoliti da mi podpiše plakat, ili neki promo material, netko ce me slikati, da imam dokaz, da sam stvarno bio kod njega. Uzet cu covjeku 10 minuta....
Onda se mogu naci sa forumašima iz Splita i idemo feštati.

Ili cak povedem sa sobom tu prijateljicu, pa neka on to njoj osobno sve podpiše itd....Vidjet cete kakva je to djevojka, ufffff.
Plavuša, osmijeh za milijun dolara (ima diamant nalijepljen na zubu), ima još jedan u pupku (rado ce vam ga pokazati hehe), ima plavu boju ociju,ma oženio bi je odmah i nikada je ne bi prevario. Ne bi je prevario ni sa Evom Longorim tako mi Svih Brada Ontarija

Edited by - 1Euro on 21/11/2012 14:33:29
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/11/2012 : 14:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Mislia san da ti triba strucna pomoc oko gibona (Hylobatidae), porodice malih covjekolikih majmuna, a ono...

Trljam ruke.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/11/2012 : 14:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Mislia san da ti triba strucna pomoc oko gibona (Hylobatidae), porodice malih covjekolikih majmuna, a ono...



ajde ne jebi pizdunu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/11/2012 : 15:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
kada dodem u Split prakticki sam mu susjed, ali ne vjerujem da ce cura cekat do uskrsa

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/11/2012 : 15:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

kada dodem u Split prakticki sam mu susjed, ali ne vjerujem da ce cura cekat do uskrsa



jel me zajebavaš mali?
Ako si mu susjed, daj mi pošalji adresu na PM...pa cu mu poslati pismo, objasniti o cemu se radi pa ako bude zainteresiran eto mene na putu za Split!!!!! Nakon toga tebi šaljem 20 eura.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/11/2012 : 16:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Poslao PM

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 21/11/2012 : 16:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
On je iz Splita ali koliko ja znam,zadnjih par godina živi u Rijeci.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/11/2012 : 16:08:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
E za to ne znam, ako za zadnjih per godina misliš dvije tri onda je to moguce, ako misliš na više, onda ne

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/11/2012 : 16:21:32  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Poslao PM



TO MALI!!!!! Legendo!!!
Napisat cu mu pismo, ako mi se javi, do njezinog rodendana (16.12.2012) da to sredimo šaljem ti cak 30 eura!!!
Ako se covjek ne javi, ili ne živi tamo, ili nije adresa ok,...onda ništa ali svejedno bar smo pokušali pa cu ti se vec nekako odužiti na nekom strip festivalu me podseti da ti kupim neki strip.

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/11/2012 : 16:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

On je iz Splita ali koliko ja znam,zadnjih par godina živi u Rijeci.



Uff to bi bilo još bolje!!!!!!!!!!! Rijeka mi je jedno 5 galaktickih godina bliže (po km...) nego Split....to bi bilo super!!!
Ajde iskopajte i tu adresu?
Dajte ljudi, sigurno ga svi u Rijeci znaju gdje covjek živi...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/11/2012 : 16:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by tinton

Poslao PM



TO MALI!!!!! Legendo!!!
Napisat cu mu pismo, ako mi se javi, do njezinog rodendana (16.12.2012) da to sredimo šaljem ti cak 30 eura!!!
Ako se covjek ne javi, ili ne živi tamo, ili nije adresa ok,...onda ništa ali svejedno bar smo pokušali pa cu ti se vec nekako odužiti na nekom strip festivalu me podseti da ti kupim neki strip.




Može, može

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/11/2012 : 17:17:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

On je iz Splita ali koliko ja znam,zadnjih par godina živi u Rijeci.


krivo...neno belan je iz splita,a živi trenutno u rijeci...gibo se nikad nije maka iz splita,živi na skalicama...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/11/2012 : 17:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Leonid

On je iz Splita ali koliko ja znam,zadnjih par godina živi u Rijeci.


krivo...neno belan je iz splita,a živi trenutno u rijeci...gibo se nikad nije maka iz splita,živi na skalicama...


tocnije u Lovretskoj ulici

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 21/11/2012 : 18:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Leonid

On je iz Splita ali koliko ja znam,zadnjih par godina živi u Rijeci.


krivo...neno belan je iz splita,a živi trenutno u rijeci...gibo se nikad nije maka iz splita,živi na skalicama...


Da u pravu si......mene je zbunilo vjerojatno što je jedno vrijeme stalno suradivao s Urbanom i visio u Rijeci.
A i to što ti kažeš,pobrkalo mi se s Belanom
1Euro oprosti na dezinformaciji

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 21/11/2012 : 18:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Leonid

On je iz Splita ali koliko ja znam,zadnjih par godina živi u Rijeci.


krivo...neno belan je iz splita,a živi trenutno u rijeci...gibo se nikad nije maka iz splita,živi na skalicama...


tocnije u Lovretskoj ulici


da...stotinjak metara od moje firme...koja je u istoj ulici gdje i gibo...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16951 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 21/11/2012 : 20:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by fikus

Da mi je vidjeti izraz Kerumovog lica kad ga nazoveš.



Sumnjam da je on cuo za Gibonnija
Go to Top of Page

Gand
Advanced Member



Croatia
3026 Posts

Member since 20/03/2002

Posted - 21/11/2012 : 20:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gand's Homepage  Send Gand a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Leonid

On je iz Splita ali koliko ja znam,zadnjih par godina živi u Rijeci.


krivo...neno belan je iz splita,a živi trenutno u rijeci...gibo se nikad nije maka iz splita,živi na skalicama...



Živi trenutno, vec 20 godina.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/11/2012 : 20:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Ha, vidite kako je svijet mali....dobio sam adresu od Gibonija, nadam se da ce covjek OZBILJNO shvatiti moje pismo i da cu se naci sa njim (necu doci praznih ruku naravno), i da mi covjek izade u susret i onda JEDVA CEKAM VIDJETI IZRAZ NA LICU MOJE PRIJATELJICE!

tinton i mi smo na vezi, da vidimo kako ce sve završiti, kako izgleda smiješi ti se 30 eura....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/11/2012 : 20:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Leonid

On je iz Splita ali koliko ja znam,zadnjih par godina živi u Rijeci.


krivo...neno belan je iz splita,a živi trenutno u rijeci...gibo se nikad nije maka iz splita,živi na skalicama...



Živi trenutno, vec 20 godina.



tko?
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1556 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 21/11/2012 : 21:04:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Leonid

On je iz Splita ali koliko ja znam,zadnjih par godina živi u Rijeci.


krivo...neno belan je iz splita,a živi trenutno u rijeci...gibo se nikad nije maka iz splita,živi na skalicama...



Živi trenutno, vec 20 godina.



tko?


Neno Belan

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12449 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 21/11/2012 : 21:11:04  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Andrej

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Gand

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Leonid

On je iz Splita ali koliko ja znam,zadnjih par godina živi u Rijeci.


krivo...neno belan je iz splita,a živi trenutno u rijeci...gibo se nikad nije maka iz splita,živi na skalicama...



Živi trenutno, vec 20 godina.



tko?


Neno Belan



a dobro je, vec sam mislio kako sam opet na pocetku....Ma ništa, idem napisati pismo i poslati ga i šta bude bude.
Napisat cu mu, da mi nije problem doci u Split, a ako slucajno covjek ne voli da ga se smeta, onda možemo i poštom odraditi....

DRŽTE MI PALCEVE!
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 21/11/2012 : 22:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by DeeCay

Kakve usluge ti je obecala ako joj ispuniš želju?



Izgleda da ce ojro onjušiti nešto...

Wtf?
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.69 seconds. Snitz Forums 2000