forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Najveci egocentrik foruma je...
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/12/2012 : 16:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
King je najljepsi ..bombonica

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22291 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/12/2012 : 19:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

to najbolje da zenski clanovi st.com'a odluce. ima ih 5-6.ili?


eh tutta, gdje si ti bio kada se jedna forumasica slikala u gacicama samo radi mene...
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 20/12/2012 : 19:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by Tutta

quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tutta

to najbolje da zenski clanovi st.com'a odluce. ima ih 5-6.ili?


eh tutta, gdje si ti bio kada se jedna forumasica slikala u gacicama samo radi mene...

respekt. a da vidi mene,mozda bi i bez gacica.


Da vidi tebe vjerovatno bi se zamonasila.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/12/2012 : 19:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by Tutta
respekt. a da vidi mene,mozda bi i bez gacica.


Da vidi tebe vjerovatno bi se zamonasila.







~ Prvo suputnik onda put ~

Edited by - Just_Charlie on 20/12/2012 19:48:10
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16340 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 20/12/2012 : 19:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/12/2012 : 19:59:15  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 20/12/2012 : 20:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
sad kad vas wele prijavi da zatrpavate forum svojim postovima...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 20/12/2012 : 20:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

sad kad vas wele prijavi da zatrpavate forum svojim postovima...


Ne budi dosadan,onaj topik se tice samo mene,Tute i moderatora.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22291 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/12/2012 : 20:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

...


Mislim da se nismo jos upoznali.
Ja sam King, King Warrior.
Nadimak sam dobio upravo od zena, vjerovatno znas za mcdonalds i njihove proizvode "king size", to ima neke veze sa mojim nadimkom.
S obzirom da sam dobar matematicar, nesto razmisljam zene me vole, a i ti si zena, dakle 1+1.
De mi posalji svoju sliku preko PM, ako dobijes od mene barem 7 od 10 poena, onda bi mogli i malo bolje da se upoznamo.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/12/2012 : 20:32:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Just_Charlie

...


Mislim da se nismo jos upoznali.
Ja sam King, King Warrior.
Nadimak sam dobio upravo od zena, vjerovatno znas za mcdonalds i njihove proizvode "king size", to ima neke veze sa mojim nadimkom.
S obzirom da sam dobar matematicar, nesto razmisljam zene me vole, a i ti si zena, dakle 1+1.
De mi posalji svoju sliku preko PM, ako dobijes od mene barem 7 od 10 poena, onda bi mogli i malo bolje da se upoznamo.



ni Mcdonalds nije sto je nekada bio.
Njihovi "King size" proizvodi, unatoc reklamama na kojima su uvecani, sve su manji, losiji, i precijenjeni.

Ja sam Charlie. Just Charlie.

Nice to meet you.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22291 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/12/2012 : 20:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
I meni je drago, Charlie. pretpostavljam da nadimak nisi uzela zbog Ch.Sheena, vec zbog charlijevih andjela.
U pravu si za Mac, i ja vise volim Burger King, ne samo zbog imena vec zbog ukusnijih burgera.
Nadam se da je ok ova moja sala od maloprije, vidjeo sam da se rado smijes (smajliji), pa ako sam ti sa onim glupim postom izmamio barem mali smjesak na licu, onda je moja misija ispunjena.
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 20/12/2012 : 20:45:32  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
Fuuuj,promenjen naziv topika... A ja glasao za Kinga


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/12/2012 : 20:47:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 20/12/2012 23:35:23
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/12/2012 : 20:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie


Njihovi "King size" proizvodi, unatoc reklamama na kojima su uvecani, sve su manji, losiji, i precijenjeni.



Eto King sad si dobio svoje..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/12/2012 : 20:49:50  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

I meni je drago, Charlie. pretpostavljam da nadimak nisi uzela zbog Ch.Sheena, vec zbog charlijevih andjela.
U pravu si za Mac, i ja vise volim Burger King, ne samo zbog imena vec zbog ukusnijih burgera.
Nadam se da je ok ova moja sala od maloprije, vidjeo sam da se rado smijes (smajliji), pa ako sam ti sa onim glupim postom izmamio barem mali smjesak na licu, onda je moja misija ispunjena.



Ovaj post je jos veci trash od prethodnog..vidim da si stara skola..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/12/2012 : 20:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Just_Charlie


Njihovi "King size" proizvodi, unatoc reklamama na kojima su uvecani, sve su manji, losiji, i precijenjeni.



Eto King sad si dobio svoje..

Ma zar ne vidis da je na brzaka konvertirao u Burger King-a

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 20/12/2012 : 20:56:58  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Just_Charlie


Njihovi "King size" proizvodi, unatoc reklamama na kojima su uvecani, sve su manji, losiji, i precijenjeni.



Eto King sad si dobio svoje..

Ma zar ne vidis da je na brzaka konvertirao u Burger King-a



A od Warriora ni w..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/12/2012 : 21:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

I meni je drago, Charlie. pretpostavljam da nadimak nisi uzela zbog Ch.Sheena, vec zbog charlijevih andjela.
U pravu si za Mac, i ja vise volim Burger King, ne samo zbog imena vec zbog ukusnijih burgera.
Nadam se da je ok ova moja sala od maloprije, vidjeo sam da se rado smijes (smajliji), pa ako sam ti sa onim glupim postom izmamio barem mali smjesak na licu, onda je moja misija ispunjena.


Ni Sheen, ni andeli. Radilo se o mom nadimku, i zamoru istim, te je ovaj nastao preinakom, ovako: Just_Charlie - and gimme a break.

Rado se smijem, a ovdje cesto imam i cemu. Misiju si ispunio.

p.s. da slika i prode, moj karakter ne prolazi

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 20/12/2012 : 21:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
1-0 za Carlija.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22291 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/12/2012 : 23:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie


Ni Sheen, ni andeli. Radilo se o mom nadimku, i zamoru istim, te je ovaj nastao preinakom, ovako: Just_Charlie - and gimme a break.

Rado se smijem, a ovdje cesto imam i cemu. Misiju si ispunio.

p.s. da slika i prode, moj karakter ne prolazi


Upoznao sam u zivotu mnogo zena i u jednu stvar sam siguran, a to je da one koje najvise pricaju o svom karakteru i postenju u pozitivnom smislu su vecinom skroz suprotno od onoga sto tvrde. Sama cinjenica da ne spadas u tu grupu, meni govori dosta toga o tebi.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 20/12/2012 : 23:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Tutta

to najbolje da zenski clanovi st.com'a odluce. ima ih 5-6.ili?


eh tutta, gdje si ti bio kada se jedna forumasica slikala u gacicama samo radi mene...



Ona sa medjedima... Steta sto je nema vise.

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/12/2012 : 23:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
i cesto ulovim sebe u ne namjernoj lazi .. brzopleta sam ko sam vrag!
Ima jedan King, tamne boje, na stapicu, kojeg volim grickati i liznuti.. osjetiti kako se topi u mojim ustima ..jako.





a sad odi na pauzu pa se rastopi



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22291 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 20/12/2012 : 23:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

i cesto ulovim sebe u ne namjernoj lazi .. brzopleta sam ko sam vrag!
Ima jedan King, tamne boje, na stapicu, kojeg volim grickati i liznuti.. osjetiti kako se topi u mojim ustima ..jako.





a sad odi na pauzu pa se rastopi





Nije problem, mogu otici u solarijum i nabaciti boju, samo me pomalo strah, posljednji put kada sam bio u solarijumu, prosle zime, ubacio sam na 30 min najjacu stufu, malo je reci da sam bio res pecen. Tri dana sam tada stojeci spavao.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 20/12/2012 : 23:19:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
ne mogu vjerovati kako si to izveo!
svaka ti cast!

no, mene ne mozes dugo .. upala sam vlastitom carolijom. :))

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 20/12/2012 : 23:36:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000