forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Umro Hugo Chavez
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 06/03/2013 : 15:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Dobro Mladjo, ne želim ti soliti pamet, ali zar je dosada stvarno zaslužio ban?

Kužim da nije zdravo pisati o "domacoj politici", ali zar se ne smije iznijet mišljenje o tamo nekom Chavezu...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 06/03/2013 : 15:36:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
dao sam upozorenje i on ga nije poštivao - i zato je zaslužio udaljavanje s foruma. Vrlo jednostavno.
A ova prica bi u roku pola sata, da nisam reagirao, mutirala na komunjare, Tita, socijalizam i slicno, pa bi došle uvrede, pa bi se udaljilo još 5 ljudi...I to sve na topicu na kojem se izražava pijetet prema umrloj osobi
stoga,udaljavanje je zasluženo i to je to.

I držite se teme.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/03/2013 : 16:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Ja sam lijepo napisao "prvo i posljednje upozorenje" ali ocito se mene ne sluša.
Dosada - udaljen si sa foruma. Ne samo da si nakon upozorenja nastavio sa politikom nego nemaš nikakvog pijeteta prema umrlome.

mamlaz - imaš neki konkretan dokaz za to što tvrdiš?

Ostali - molim bez politike i takoder molim, ako nemate što lijepo reci o umrloj osobi, onda jednostavno nemojte reci ništa.

Mislim da je to najmanje što možete napraviti.


Iskreno nemam dokaza, samo me njegovo pisanje podsjetilo na Dsormaza. Jedino Dsormaz može reci da li je on Dsormaz ili nije.
Mislim da cak i provjeravanje IP adresa ne mora biti potvrda moga razmisljanja (dinamicki IP), ali cak i da se poklopi da su IP-evi isti to opet nista ne znaci. Mozda je to u pitanju samo njegov jednojajcani brat blizanac koji se davno bio izgubio, a sada je nasao put kuci i on to pise?
Tako da treba pricekati Dsormza da on kaze da li je Dsormaz ili nije. Ako nije Dsormaz ispricat cu se Dsormazu koji nije Dsormaz, a ako je Dsormaz onda cu se ispricati Dsormazu koji je Dsormaz.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 06/03/2013 : 16:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
Jos jedan ban u svastari, i to upravo zbog topica politicke konotacije... hmm. Ko bi rek'o, jebote...

Umjesto da se nauci od gresaka banovanih, istorija se ponavlja, kao da neki ovdje namjerno traze ban sa zadovoljstvom... ako je to slucaj, onda ok, prijatno vam bilo.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46631 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/03/2013 : 16:26:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by nagor

Odkud takve simpatije za tog diktarcica? Zar je dovoljno malo pljunuti Busha i igrati se socializma/nacionalizacije da se postane novi junak ljevicara?



dobia je pošteno izbore izbore 3 puta.

2000,2006,2012. ,sa 60 %, 63% i zadnji put 55 % glasova.









šta ti ovde nije jasno?
ili misliš da bi bili pošteni da ih je izgubia?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46631 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/03/2013 : 16:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

ps elvude: ako su ti Hrvati poput nasih politicara ili novopecenih tajkuna jasno mi je zasto je to Morales napravio, cak i zavidim ostalim ljudima u toj zemlji sto ih stiti od takvih keruma, todorica i slicnih:)



misli se na stanovnike Hr a ne na neke imaginarne .

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 06/03/2013 : 16:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
neka mu je vjecna slava i hvala!
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 06/03/2013 : 17:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

quote:
Originally posted by mladjo

Prvo i posljednje upozorenje - okanite se politike i MOLIM VAS - pokažite malo pijeteta prema umrlome.

Maki_Mostar tebi posebno naglašavam jer vidim da si novi clan - ovakvi postovi poput tvojega se nece tolerirati.



Joj, ubio si me u pojam... A pojasni mi što to ne valja u mom komentaru? Nemam pravo na svoje mišljenje? I ja sam novi, samo u smislu uclanjivanja, pratim ja portal duuuugo vremena, znam vecinu do najsitnijeg detalja.


Dsormaze mislim da ovo nema veze sa tvojim misljenjem i iznosenjem istoga vec jednostavno osnove ljudske kulture kada netko umre.



Je li se ovdje izvjesni mamlaz htio pokazati prorokom pa pomislio da sam ja taj neki Dsormaz koji je, pretpostavljam, prije banovan?
E, pa loš si prorok, nikad cuo za tog tipa.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 06/03/2013 : 17:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
neka mu je vjecna Slava i Hvala!

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/03/2013 : 17:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Maki_Mostar

quote:
Originally posted by mamlaz

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

quote:
Originally posted by mladjo

Prvo i posljednje upozorenje - okanite se politike i MOLIM VAS - pokažite malo pijeteta prema umrlome.

Maki_Mostar tebi posebno naglašavam jer vidim da si novi clan - ovakvi postovi poput tvojega se nece tolerirati.



Joj, ubio si me u pojam... A pojasni mi što to ne valja u mom komentaru? Nemam pravo na svoje mišljenje? I ja sam novi, samo u smislu uclanjivanja, pratim ja portal duuuugo vremena, znam vecinu do najsitnijeg detalja.


Dsormaze mislim da ovo nema veze sa tvojim misljenjem i iznosenjem istoga vec jednostavno osnove ljudske kulture kada netko umre.



Je li se ovdje izvjesni mamlaz htio pokazati prorokom pa pomislio da sam ja taj neki Dsormaz koji je, pretpostavljam, prije banovan?
E, pa loš si prorok, nikad cuo za tog tipa.


Cudno da nisi cuo ako pratis forum kao sto tvrdis. Inace baniran je dan prije nego si se ulogirao na forum:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 06/03/2013 : 17:54:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message
Pa bit ce da sam se malo precijenio. Pošteno je priznati grešku .
Evo sad utipkao "stripovi dsormaz" i izbaci jednu škakljivu temu u kojoj je govorio. Covjek je bio clan od 2002.god. i vec mi smrdi radi cega je izbacen. I jasno mi je zašto sam ja tebe svojim komentarom toliko pecnuo, ali bolje ne upuštati se u to, previše vas je.

Edited by - Maki_Mostar on 06/03/2013 18:11:40
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 06/03/2013 : 18:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Pa bit ce da sam se malo precijenio. Pošteno je priznati grešku .
Evo sad utipkao "stripovi dsormaz" i izbaci jednu škakljivu temu u kojoj je govorio. Covjek je bio clan od 2002.god. i vec mi smrdi radi cega je izbacen. I jasno mi je zašto sam ja tebe svojim komentarom toliko pecnuo, ali bolje ne upuštati se u to, previše vas je.



Di si dsormaze legendo stara..


"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19397 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/03/2013 : 18:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
nemam neke posebne simpatije prema covjeku, cak cu reci da su me ovakve reakcije i pomalo zacudile, ali covjek je umro i nema šanse da bi pricao loše o nnjemu...
poštovanje je poštovanje

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46631 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/03/2013 : 19:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Pa bit ce da sam se malo precijenio. Pošteno je priznati grešku .
Evo sad utipkao "stripovi dsormaz" i izbaci jednu škakljivu temu u kojoj je govorio. Covjek je bio clan od 2002.god. i vec mi smrdi radi cega je izbacen. I jasno mi je zašto sam ja tebe svojim komentarom toliko pecnuo, ali bolje ne upuštati se u to, previše vas je.



Di si dsormaze legendo stara..






Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 06/03/2013 : 19:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Pa bit ce da sam se malo precijenio. Pošteno je priznati grešku .
Evo sad utipkao "stripovi dsormaz" i izbaci jednu škakljivu temu u kojoj je govorio. Covjek je bio clan od 2002.god. i vec mi smrdi radi cega je izbacen. I jasno mi je zašto sam ja tebe svojim komentarom toliko pecnuo, ali bolje ne upuštati se u to, previše vas je.



Di si dsormaze legendo stara..




“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 06/03/2013 : 19:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by brni

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Pa bit ce da sam se malo precijenio. Pošteno je priznati grešku .
Evo sad utipkao "stripovi dsormaz" i izbaci jednu škakljivu temu u kojoj je govorio. Covjek je bio clan od 2002.god. i vec mi smrdi radi cega je izbacen. I jasno mi je zašto sam ja tebe svojim komentarom toliko pecnuo, ali bolje ne upuštati se u to, previše vas je.



Di si dsormaze legendo stara..







Jasno kao dan...Busted!...

Wtf?
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 06/03/2013 : 20:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message
Molio bih moderatore da zakljucaju topic i upozore ove likove da se ne sprdaju sa mnom. O temi je sve receno, ovi izazivaju
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 06/03/2013 : 20:54:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Molio bih moderatore da zakljucaju topic i upozore ove likove da se ne sprdaju sa mnom. O temi je sve receno, ovi izazivaju
hehehe...





Dobro si krenuo,još koji post pa ceš vikati Trst je naš hehehe...Nema šta,pravi dso..,uh,ovaj,pardon - hercegovac hehehe...

Wtf?
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 06/03/2013 : 21:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Molio bih moderatore da zakljucaju topic i upozore ove likove da se ne sprdaju sa mnom. O temi je sve receno, ovi izazivaju




Prika, ja ti isto nisam baš sklon ljevicarskoj struji (dobro, nisam baš ni neki radikalni desnicar), ali nakon toliko vremena, kako si sam rekao, pracenja foruma vec si mogao skužiti koji su ovdje glavni likovi i što od koga možeš ocekivati

Poslušaj ti mene i kloni se svaštare
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/03/2013 : 21:18:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by wolf

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Molio bih moderatore da zakljucaju topic i upozore ove likove da se ne sprdaju sa mnom. O temi je sve receno, ovi izazivaju




Prika, ja ti isto nisam baš sklon ljevicarskoj struji (dobro, nisam baš ni neki radikalni desnicar), ali nakon toliko vremena, kako si sam rekao, pracenja foruma vec si mogao skužiti koji su ovdje glavni likovi i što od koga možeš ocekivati

Poslušaj ti mene i kloni se svaštare


Pa zna on to, kao sto i sam kaze dugo je vec tu

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 06/03/2013 : 21:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Kad sam se vec oglasio, o pokojniku samo ovo - nisam imao neko mišljenje o njemu (ni dobro ni loše), ali žao mi je kad god netko umre od ovako opake bolesti. Zbilja se napatio.

Ali mora mu se priznati da je nacionalizacija naftnih polja ipak potez o kojem bi mnogi trebali razmisliti, a ne da se kojekakvi BP-i i Shellovi bogate na racun sirotinje.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/03/2013 : 21:19:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
Ova svastara ispada leglo dekadentnih ljevicara, anarhista, komunista, pedera, lezbi i slicnog otpada društva:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 06/03/2013 : 21:20:52  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

Ova svastara ispada leglo dekadentnih ljevicara, anarhista, komunista, pedera, lezbi i slicnog otpada društva:)



Sve je to dobro i podnošljivo dok god nema mr. ekskluzive
Go to Top of Page

Maki_Mostar
New Member



Bosnia and Herzegovina
229 Posts

Member since 27/02/2013

Posted - 06/03/2013 : 21:38:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Maki_Mostar a Private Message
quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Molio bih moderatore da zakljucaju topic i upozore ove likove da se ne sprdaju sa mnom. O temi je sve receno, ovi izazivaju
hehehe...





Dobro si krenuo,još koji post pa ceš vikati Trst je naš hehehe...Nema šta,pravi dso..,uh,ovaj,pardon - hercegovac hehehe...



Znaš ko se sam svojim izjavama smije "hehe" samo vi Bosancerosi, Bošnjaci ili Mošnjaci... jesam li postigao efekt sad?
A ti, mamlaze, sam si rekao o sebi šta misliš. Prema tome... Ionako sam došao na izlet. Najebem vam se ja svima majke

Edited by - Maki_Mostar on 06/03/2013 21:40:12
Go to Top of Page

bagi
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3840 Posts

Member since 29/12/2002

Posted - 06/03/2013 : 21:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send bagi a Yahoo! Message  Send bagi a Private Message
quote:
Originally posted by Maki_Mostar

quote:
Originally posted by bagi

quote:
Originally posted by Maki_Mostar

Molio bih moderatore da zakljucaju topic i upozore ove likove da se ne sprdaju sa mnom. O temi je sve receno, ovi izazivaju
hehehe...





Dobro si krenuo,još koji post pa ceš vikati Trst je naš hehehe...Nema šta,pravi dso..,uh,ovaj,pardon - hercegovac hehehe...



Znaš ko se sam svojim izjavama smije "hehe" samo vi Bosancerosi, Bošnjaci ili Mošnjaci... jesam li postigao efekt sad?



Jesi,upravo sam cešnuo jajca hehehe

Wtf?
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000