forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 ??? 1 - 1 HRV + razno (cajke, cevapi, zenske itd.)
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 42

Caleb
Advanced Member



Greece
16347 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 17/03/2013 : 00:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Inace,zna li ko zasto nas Rinus Mihels ne zove Laneta Jovanovica?Covjek igra veoma dobro u Anderlehtu a i uvjek je pruzao najbolje u reprezentaciji.

???? ?? ????? ???? ??????. ? ? ???????? ?? + ??? ?????? ??????. ? ? ?? ??????? ?? ?? ???????? ???????? ?????, ??? ????????.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12315 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 18/03/2013 : 14:27:42  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
Pa i plavi imaju kockice. Tako da je svejedno.

Have mercy
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 18/03/2013 : 14:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
a i bolje rezultate imamo u plavim dresovima; francuska '98., kvalifikacije sa englezima...
Go to Top of Page

MarxH
New Member

Croatia
145 Posts

Member since 09/12/2011

Posted - 18/03/2013 : 15:50:00  Show Profile Show Extended Profile  Send MarxH a Private Message
Do 30.03.2013. sam bio fanatik za nogomet , no odonda nisam više iz principa pogledao niti jednu jedinu nogometnu utakmicu i zakleo sam se da me boli lijeva polutka stražnjice za nogomet tako dugo dok neka nova reinkarnacija NK Varteksa ne dode barem do druge lige.

A tako dugo dok u reprezentaciji nastupaju likovi koji do 15 godine nisu znali ni gdje je RH ili oni koji nikad nisu platili ni kune poreza u državi za ciju reprezentaciju igraju , takva me reprezentacija ne zanima.

Ocean tuge je beskrajan i dubok. Okreni se oko sebe i naci ceš obalu...
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 18/03/2013 : 15:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by MarxH

Do 30.03.2013. sam bio fanatik za nogomet , no odonda nisam više iz principa pogledao niti jednu jedinu nogometnu utakmicu i zakleo sam se da me boli lijeva polutka stražnjice za nogomet tako dugo dok neka nova reinkarnacija NK Varteksa ne dode barem do druge lige.

A tako dugo dok u reprezentaciji nastupaju likovi koji do 15 godine nisu znali ni gdje je RH ili oni koji nikad nisu platili ni kune poreza u državi za ciju reprezentaciju igraju , takva me reprezentacija ne zanima.



sad bu fuzija slobode, nk varaždina(juniori i kadeti) i navijackog varteksa pa da vidiš novog šampiona

šteta za varteks, al klub si je sam kriv. al šteta, ono kaj ima slaven u evropi i hnl-u to je mogel biti varteks, a ovak... corak...
Go to Top of Page

xilrion
Advanced Member



Croatia
3010 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 18/03/2013 : 16:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message
quote:
Originally posted by MarxH

Do 30.03.2013. sam bio fanatik za nogomet



vremeplov?

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 18/03/2013 : 17:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by xilrion

quote:
Originally posted by MarxH

Do 30.03.2013. sam bio fanatik za nogomet



vremeplov?


taman i ja to gledam:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

MarxH
New Member

Croatia
145 Posts

Member since 09/12/2011

Posted - 18/03/2013 : 17:37:56  Show Profile Show Extended Profile  Send MarxH a Private Message
Nije vremeplov , tek štamparska greška.

Ocean tuge je beskrajan i dubok. Okreni se oko sebe i naci ceš obalu...
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 18/03/2013 : 21:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
ocekujem dominaciju bejha hrvata... 5:0 za nas
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
636 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 19/03/2013 : 23:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message
Uloga medija nije da raspiruje netrpeljivost, ali itekako jeste da ukazuje prstom, ma i sa svih deset, da nešto nije kako valja. A upravo je za neke naše kolege u Hrvatskoj posve normalno što se jedan od tamošnjih fudbalskih reprezentativaca, Domagoj Vida, za utakmicu sa Srbijom koja se igra u petak od 18 casova u Zagrebu u okviru kvalifikacija za Svetsko prvenstvo, sprema slušajuci Tompsonove pesme o cetnicima koje ce "ruka stici i u Srbiji".
Da krenemo redom. Prvo, ko šta sluša, njegov je izbor. I tu ne treba ništa dodati, niti oduzeti. Ne bi bio problem ni da Marko Perkovic "Tompson", koji se proslavio po velicanju ustaštva, licno zaigra protiv "orlova", ako bi svojim fudbalskim umecem zaslužio poziv selektora. Ako ume da igra, neka igra. "Jel' tako, tako je", rekli bi naši stari. Ne bi bio problem ni da cela reprezentacija Hrvatske sluša pesme od kojih se kosa diže na glavi ljudima iz Srbije. Slušaju ljudi svašta, zar ne, iako je recenicu "o ukusima ne treba raspravljati" zasigurno izmislio neko ko se bojao da cuje šta zdrav razum ima da kaže o takvom ukusu.
Problem nastaje kada se taj licni stav, poput Vidinog, predstavi javnosti kao nešto posve normalno. Jer, u odsustvu bilo kog komentara - takav stav postaje društveno prihvatljiv. A kada "gonjenje bande", što je deo jednog stiha, postane društveno prihvatljivo, onda se dešavaju jezive stvari. Mamiceva anti-srpska izjava ili prebijanje bogoslova su najblaže posledice.



A šta je Vida tacno rekao, i zašto je to bitno pred mec Hrvatska - Srbija?



Njegov intervju za "24sata.hr" tekao je u jednom trenutku ovako:



"Dok se Srbi za utakmicu pripremaju uz “Marš na Drinu”, Domagoj ima svoj ritual.



- Slušao sam malo Tompsona, zagrevanje uz ‘Cavoglave’ - smeje se Vida".



Cavoglave. Pesma koja pocinje sa "Za Dom spremni", a ciji su stihovi, pored ostalih, i "Cujte srpski dobrovoljci, bando, cetnici, stici ce vas naša ruka i u Srbiji".



"Dobro", reci ce neko, "ima nas raznih". Ali, kada se pojavi naslov "Vida uoci Srbije: Zagrevam se za utakmicu uz Tompsona", a potom se sve to servira uz navodenje smejanja kao jedine opaske na opasne reci, onda tu nešto ozbiljno ne valja. I, ovo nije kolegijalna kritika. Ovo je pozivanje na zdrav razum. A tu za Tompsone i Cavoglave nema mesta.



Petak. Fudbalski teren. Oni i mi. Nikakve bande, ustaše i cetnici. Komšijski derbi. Prošlost je možda nemoguce izbrisati, ali je buducnost ta koja ce baš tada poceti da se ispisuje. Da, igrace se srcem. Ali je razum taj koji mora da prevlada, i pre, i za vreme, i posle tog meca. Inace ce nas ruka ludila sve stici, i u Srbiji, i u Hrvatskoj.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25151 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 19/03/2013 : 23:44:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Dok je takvih koji citaju i uzimaju ovakve "vesti" za ozbiljno...

Inace, rekao sam da cemo ovde pricati SAMO o utakmici, molim da se uzdržite od ovih petparackih naklapanja.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 19/03/2013 : 23:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Ne osjeca se izostanak dezurne dvojice lozaca,uvjek se nadje neki slican da ih adekvatno zamijeni.
Go to Top of Page

miros
Average Member



Serbia
636 Posts

Member since 07/04/2008

Posted - 20/03/2013 : 00:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send miros a Private Message
Ako je prenošenje vesti sa sajta možda najtiražnijeg dnevnog lista u Srbiji (Blic) širenje lažnih vesti,to znaci da je vest sa www.24sata.hr netacna.Ne verujem da Blic kao novina naklonjena Demokratskoj stranci prenosila neistine na racun medija u Hrvatskoj.Danas je u Dnevniku RTS bilo price o smenama na HRT.

Da se vratimo fudbalu,Hrvatska je ocigledno favorit, zato što ima iskusniju ekipu koja je kvalitetnija u sredini i napadu.Naša podmladena (ne u ovom trenutku najkvalitetnija moguca) reprezentacija šansu treba da traži u prekidima i u eventualnoj opterecenosti hrvatskih igraca atmosfero0m na tribinama.Sve je moguce, mada budimo realni Hrvatska je favorit!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/03/2013 : 04:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by djule

evo, malo o tekmi:

ja bi ovakav sastavio rado vidio:

plete-vida,carli,lovren,strinic-srna,modric,badelj,rakitic-mandžo,jelavic





I ja. Samo problem je sto su vec nastupali za hrvatsku reprezentaciju
Btw, kao i uvek pre pocetka utakmice bicu veliki optimista, do sredine poluvremena umereni, na poluvremenu pesimista i oko 60. minuta gasim TV
Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 20/03/2013 : 07:45:53  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by miros

Ako je prenošenje vesti sa sajta možda najtiražnijeg dnevnog lista u Srbiji (Blic) širenje lažnih vesti,to znaci da je vest sa www.24sata.hr netacna.Ne verujem da Blic kao novina naklonjena Demokratskoj stranci prenosila neistine na racun medija u Hrvatskoj.Danas je u Dnevniku RTS bilo price o smenama na HRT.

Da se vratimo fudbalu,Hrvatska je ocigledno favorit, zato što ima iskusniju ekipu koja je kvalitetnija u sredini i napadu.Naša podmladena (ne u ovom trenutku najkvalitetnija moguca) reprezentacija šansu treba da traži u prekidima i u eventualnoj opterecenosti hrvatskih igraca atmosfero0m na tribinama.Sve je moguce, mada budimo realni Hrvatska je favorit!



vida je idiot, al od ranije ne radi ovog. samo, daješ link sa 24 sata, koje su hard-core žute,a takoder poznavajuci novinare na ovim prostorima, a pogotovo lešinare iz sportskih redakcija; vjerovatno je pitanje bilo ovaku u stilu:

N: kako se pripremate za utakmicu, imate li kakve posebne rituale?

DV: nemam, eventualno kupim komadanta marka na kiosku, pa dok sam na wc-u i koncentriram se, mark i eventualno blek služe kao relaksacija.

N: pa dobro, osim toga, slušate li muziku, gledate li filmove, play station?

DV: joj, zaboravio sam password za neki torrent sajt, a play station ne jer mi joystick ne radi, a "šef"(izbornik štimac op.a.) ne da da se zaletim do mercatora po novi.

N: znaci, ostaje muzika. kakvu muziku slušate?

DV: pa sve, kako se ono kaže, sve što vole mladi. ha-ha!

N: pa koga sve to?

DV: paaaaa.... tina i nikša, sandra afrika, arije iz ero onoga svijeta od ivana pl. zajca, navihanke... ma sve!

N: a thompsona?

DV: pa i njega. posebno ga kad ga iz zajebancije na mobitelu sammir pusti u svlacionici, mi se svi skupimo oko njega pa se cerekamo jer on ne kuži sve rijeci, a onda pogledamo šimunica koji se kao najviše smije i veli mu niko(kranjcar op.a.) "kaj se ti smiješ, do pa tebe jebu padeži!"

N: znaci, onda slušate i marka perkovica, viteza iz cavoglava?

DV: pa da, izgleda.

N: pa i cavoglave?

DV: pa ak je ta pjesma na filhovom(sammirov špicnamet) mobu sljedeca, valjda.

N: znaci i uz one stihove "Cujte srpski dobrovoljci, bando, cetnici, stici ce vas naša ruka i u Srbiji"?

DV: pa da,ali...

N: ok,ok, sve znamo, ništa, fala na razgovoru.

DV: ali, volim i boney i sennu m-a, posebno rasputina i zlatnu ribicu!!!

N: neka, neka, to budemo posebno napisali(malo morgen u sebi misli), naslov "vida se opušta uz river of babilon".

DV: ajd, fala vam, baš si džek. živio rodo!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 20/03/2013 : 07:53:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
hehe djule:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 20/03/2013 : 07:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
A od Mirosa stvarno ne razumijem zasto posta te gluposti na ovom forumu osim da bi provocirao.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18750 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/03/2013 : 08:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
volim nogomet (klinac mi je nogometaš selekcija U12)ali ta politika mi ide na kur...ac....
volim Hrvatsku i Srbiju podjednako i svejedno mi je ko pobjedi...nek pobjedi bolji u ovom trenutku...
da se mene pita opet bi sastavio ex Yu reprezentaciju da pometemo sa tim evrosevernjacima...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

mister-no
Average Member



Slovenia
895 Posts

Member since 06/08/2004

Posted - 20/03/2013 : 11:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit mister-no's Homepage  Send mister-no a Private Message
ok a koga da se kladim sad pa da je sigurno i da zaradim nešto novca?

Moje aukcije (kad su)
My website - Joomla - Blog


Go to Top of Page

djule
Senior Member



1019 Posts

Member since 09/06/2011

Posted - 20/03/2013 : 11:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send djule a Private Message
quote:
Originally posted by mister-no

ok a koga da se kladim sad pa da je sigurno i da zaradim nešto novca?



na bosnu protiv grkljana!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 20/03/2013 : 11:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by mister-no

ok a koga da se kladim sad pa da je sigurno i da zaradim nešto novca?


3+?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/03/2013 : 11:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by djule

evo, malo o tekmi:

ja bi ovakav sastavio rado vidio:

plete-vida,carli,lovren,strinic-srna,modric,badelj,rakitic-mandžo,jelavic





I ja. Samo problem je sto su vec nastupali za hrvatsku reprezentaciju
Btw, kao i uvek pre pocetka utakmice bicu veliki optimista, do sredine poluvremena umereni, na poluvremenu pesimista i oko 60. minuta gasim TV



razbijaš ga o pod skacuci po njemu?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 20/03/2013 : 11:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message
Trebalo bi da igra jedan iskusan igrac u odbrani, kao što je Stankovic i iskusni napadac Pantelic...Tada bi imali neke šanse, a sa ovim timom, daj Bože da ne doživimo katastrofu!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 20/03/2013 : 12:05:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message
quote:
Originally posted by lwood


razbijaš ga o pod skacuci po njemu?



Ma jok, ladovina sam. Da nesto znamo mozda bih se i nervirao. Cinjenica je da nikad nismo znali i onda me zabole Od njih ocekujem isto koliko i da dobijem pare na Lotou. A ne uplacujem tikete
Za kosarkase se jedino nerviram i volim da pratim, fudbal mi nije prioritet, onako usput. Kosarka (NBA i reprezentacija, ostalo ne pratim), formula, boks i to je to
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30715 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 20/03/2013 : 12:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message
Hrvatska bi trebala dobiti! A sigurni su samo Nijemci i Englezi!

quote:
Originally posted by mister-no

ok a koga da se kladim sad pa da je sigurno i da zaradim nešto novca?


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page
Page: of 42 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000