forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Odlazak u inozemstvo
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/05/2013 : 17:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by lwood

od 2001. u inozemstvo otišlo priko 100 000 gradana HR.
bice zanimljivo koliko ce skocit broj kad udemo u EU



Bice.. i kod nas idu na jezikovne tecaje i odlaze...bar za neko vreme...eh, stari gde smo došli...



imaš li neke podatke za Slo?
koliko je ljudi otišlo u zadnjih 10 godina?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 02/05/2013 : 17:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
Na žalost ne, ali znam da puno talentovanih i studiranih mladih ljudi odlazi..ghost town

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 02/05/2013 17:31:53
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/05/2013 : 17:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a šta ce drugo nego otic.
ovo su gotovo mrtve države šta se tice gospodarstva

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16955 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 05/05/2013 : 21:38:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Bio sam blizu odlasku u Australiju 2005., tada mi je bilo 26-27 godina, dobio posao i ostao... Bilo mi je možda malo žao, ali sada, s 34 godine, ne bih više išao van, nisam siguran da sam spreman, da bih se snašao, da bi se snašla moja životna suputnica...
Osim toga, volim Osijek, volim živjeti u njemu, lijep je to grad, jbg :)
Iako je netko rekao da budala živi tamo gdje je roden, a pametan tamo gdje mu je bolje, ja cu izgleda biti budala, bar još neko vrijeme :)
I nadati se boljim vremenima, kao i vecina nas...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/05/2013 : 12:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
bojin se da bolja vrimena nelcemo tako skoro doživit

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16955 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/05/2013 : 22:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

bojin se da bolja vrimena nelcemo tako skoro doživit



Najgore od svega je što mi je vec svejedno, prije deset godina sam bio pravi "revolucionar", sad sam vec lagano ovca koja "iz radnog odijela uskace u pidžamu"...
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2420 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 08/05/2013 : 13:08:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

Najgore od svega je što mi je vec svejedno, prije deset godina sam bio pravi "revolucionar", sad sam vec lagano ovca koja "iz radnog odijela uskace u pidžamu"...

To je tutako tužno cuti...
Ja ne odustajem !!!

Carpe diem
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 08/05/2013 : 16:27:11  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

[quote]
Najgore od svega je što mi je vec svejedno, prije deset godina sam bio pravi "revolucionar", sad sam vec lagano ovca koja "iz radnog odijela uskace u pidžamu"...



Nemoj tako Velka... tko je pobjednik i pametan u toj "prici o inozemstvu"... Ti, koji živiš u gradu kojeg voliš i koji se svaki dan vracaš curi koju voliš... i kolekciji Zagora na polici : ).... ili onaj koji je za 1000 evra više otišao na naftnu platformu u more puno pirata...

Go to Top of Page

noemis
Senior Member



Serbia
1320 Posts

Member since 11/05/2010

Posted - 08/05/2013 : 20:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send noemis a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by velka031

[quote]
Najgore od svega je što mi je vec svejedno, prije deset godina sam bio pravi "revolucionar", sad sam vec lagano ovca koja "iz radnog odijela uskace u pidžamu"...



Nemoj tako Velka... tko je pobjednik i pametan u toj "prici o inozemstvu"... Ti, koji živiš u gradu kojeg voliš i koji se svaki dan vracaš curi koju voliš... i kolekciji Zagora na polici : ).... ili onaj koji je za 1000 evra više otišao na naftnu platformu u more puno pirata...





fali ti jedna nula na kraju (ako je razlika na mesecnom nivou)


"Ja se mnogo bojim ljudi koji hoce da usrece narod... ...niko nema prava da silom svog suseda cini srecnim."
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/05/2013 : 23:51:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by velka031

[quote]
Najgore od svega je što mi je vec svejedno, prije deset godina sam bio pravi "revolucionar", sad sam vec lagano ovca koja "iz radnog odijela uskace u pidžamu"...



Nemoj tako Velka... tko je pobjednik i pametan u toj "prici o inozemstvu"... Ti, koji živiš u gradu kojeg voliš i koji se svaki dan vracaš curi koju voliš... i kolekciji Zagora na polici : ).... ili onaj koji je za 1000 evra više otišao na naftnu platformu u more puno pirata...





haha,baš si me nasmija.a misliš da ovde nema nema terenaca?
meni brat npr radi na željeznici i proša je svaku vukojebinu u ovoj državi di ima pruga.
bolje bi mu bilo bar iljadu puta da je iša na platformu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 09/05/2013 : 02:44:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Ah da... smisao života... je li bolje imati milijun evra na racunu ili biti jednostavno sretan?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/05/2013 : 11:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
nisi me skužia

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 17/07/2013 : 17:09:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by lwood


on je iz Šentjura. Celjska oblast
i da, i više je nego ok lik,jedan od najboljih likova s foruma,virova ili ne



Ako je tebi i Dariju ok, onda je i meni
Ojro, kazi mi samo jos nesto. Sta mislis, ako ne uspem u Nemackoj da ce mi se nepovratno oduzeti imovina u Srbiji i da necu moci da se vratim, pa si tako uporan da je bolje ostati tu gde jesi

Ako ne bude islo, kuca me i dalje ceka u Nisu
Znaci, nista ne mogu da izgubim a moram da proverim da li mogu nesto da dobijem. A da bih to znao, moram da probam. I hocu


kako ti ide sa tom njemackom? jesi razmisljao sto o radu na platformama ili brodovima? iskreno mi se cini da je placa puno bolja. mene zvali jucer na 6-7 tjedana, , brod, talijanske teritorijalne vode, dnevno 395,20 funti. za sedam tjedana zaradis oko 21 milju eura.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/07/2013 : 21:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
eto uspia si u životu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/07/2013 : 21:45:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message
Ja još uvijek radim za 300 eura.
I sretan sam što radim jer mi ugovor traje 1 mjesec pa ponovo dok ne odluce da nisam zaslužio 300 eura...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 20/07/2013 : 22:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Za studente medicine
http://www.advance.hr/vijesti/novi-uspjesi-kubanskog-visokog-skolstva/

Trljam ruke.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 20/07/2013 : 23:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
jedino u tome i drmaju,šta je je

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 21/07/2013 : 09:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
odlaze samo pickice sad kad je domovini najteze svi bi spizdili bog vas j..o
zali boze one koji spas traze u trulom zapadu

Edited by - KRAS on 21/07/2013 09:40:30
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 21/07/2013 : 10:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

odlaze samo pickice sad kad je domovini najteze svi bi spizdili bog vas j..o
zali boze one koji spas traze u trulom zapadu



kaj vele pravila ponašanja na forumu?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 21/07/2013 : 12:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
nije tema o pravilima moj mjesece
vec o tome kako su se mnogi spremni prodat za par stotina eura i jos pritom odreci se svog identiteta i postat SVABE il jos gore pretvorit se u amerikance
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 21/07/2013 : 12:48:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS
spremni prodat za par stotina eura



a zakaj si ti clan svih stranaka na podrucju Slovenije, Hrvatske i BiH

tak da ne trkeljaj!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/07/2013 : 12:51:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

odlaze samo pickice sad kad je domovini najteze svi bi spizdili bog vas j..o
zali boze one koji spas traze u trulom zapadu



ništa me ne nasmijava ka ovakvi komentari

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/07/2013 : 12:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by KRAS
spremni prodat za par stotina eura



a zakaj si ti clan svih stranaka na podrucju Slovenije, Hrvatske i BiH

tak da ne trkeljaj!



proda se za sitne novce pa zavidi ovima šta su otišli

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 21/07/2013 : 13:36:16  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 21/07/2013 : 14:03:46  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by KRAS
spremni prodat za par stotina eura



a zakaj si ti clan svih stranaka na podrucju Slovenije, Hrvatske i BiH

tak da ne trkeljaj!



pa da ima jedna jedinstvena KPJ bio samo njen vjerni clan a posto nema, dakle...

ja sam bar osto, borim se sa sistemom, nisam pobjego svabi pod skute da mu vicem guten morgen za pisljivih par stotina eura
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000