forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Odlazak u inozemstvo
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 21/07/2013 : 14:07:12  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by KRAS
spremni prodat za par stotina eura



a zakaj si ti clan svih stranaka na podrucju Slovenije, Hrvatske i BiH

tak da ne trkeljaj!



proda se za sitne novce pa zavidi ovima šta su otišli



ja sam zivio u pet evropskih zemalja i znam da tamo srece nema, jedino ako si prodana dusa pa ti svejedno sto ce ti cerka dovest crnca ili pirgavog svabu u kucu a unuk hans nece znat rec jednu maternjeg
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 21/07/2013 : 14:24:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS
ja sam zivio u pet evropskih zemalja i znam da tamo srece nema, jedino ako si prodana dusa pa ti svejedno sto ce ti cerka dovest crnca ili pirgavog svabu u kucu a unuk hans nece znat rec jednu maternjeg



ovo je stvarno previše, nadajmo se skorom pojavljivanju modova na ovoj temi....

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 21/07/2013 : 15:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by KRAS
spremni prodat za par stotina eura



a zakaj si ti clan svih stranaka na podrucju Slovenije, Hrvatske i BiH

tak da ne trkeljaj!



proda se za sitne novce pa zavidi ovima šta su otišli



ja sam zivio u pet evropskih zemalja i znam da tamo srece nema, jedino ako si prodana dusa pa ti svejedno sto ce ti cerka dovest crnca ili pirgavog svabu u kucu a unuk hans nece znat rec jednu maternjeg



pa šta da dovede?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 21/07/2013 : 15:56:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

ja sam zivio u pet evropskih zemalja i znam da tamo srece nema, jedino ako si prodana dusa pa ti svejedno sto ce ti cerka dovest crnca ili pirgavog svabu u kucu a unuk hans nece znat rec jednu maternjeg



ti si zivio u 5 eu zemalja i vidim..nije pomoglo.
U tvom postu ima elemenata rasizma, ksenofobije i jos bi se naslo -izama u tvojim postovima.. jooj jooj..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/07/2013 : 01:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by KRAS

ja sam zivio u pet evropskih zemalja i znam da tamo srece nema, jedino ako si prodana dusa pa ti svejedno sto ce ti cerka dovest crnca ili pirgavog svabu u kucu a unuk hans nece znat rec jednu maternjeg



ti si zivio u 5 eu zemalja i vidim..nije pomoglo.
U tvom postu ima elemenata rasizma, ksenofobije i jos bi se naslo -izama u tvojim postovima.. jooj jooj..



glupost..rasizam je kazneno djelo.evo ja se kladim u levo mudo da nema tuzitelja koji bi na osnovu gornjeg upisa podigao optuznicu protiv mene...dakle smirite se 'bo vas emnesti interneßenal...

zivio sam u dermaniji.austriji.belgiji.engleskoj i nizozemskoj...i zaista je degutantno pored ovih barbarskih drzava mene optuzivat za rasizam...pa jesam li ja na osnovu rase trpo ljude u gasne komore il su to radili germani i austrijanci..jesam ja okivo .ljude u lance i prodavao kao roblje il su to radili englezi...jesam ja sakatio crnce po afriki il su to radili belgijanci...????

i neki opet takvim zverima idu u kandze a mene koji cinim sve nebil nekog gologuzana spasio zle sudbine optuzujete za rasizam...

licemeri

Edited by - KRAS on 22/07/2013 01:21:43
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/07/2013 : 01:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by KRAS
ja sam zivio u pet evropskih zemalja i znam da tamo srece nema, jedino ako si prodana dusa pa ti svejedno sto ce ti cerka dovest crnca ili pirgavog svabu u kucu a unuk hans nece znat rec jednu maternjeg



ovo je stvarno previše, nadajmo se skorom pojavljivanju modova na ovoj temi....



tisina bre dok drzim cas... moj mjesece
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/07/2013 : 01:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by KRAS
spremni prodat za par stotina eura



a zakaj si ti clan svih stranaka na podrucju Slovenije, Hrvatske i BiH

tak da ne trkeljaj!



proda se za sitne novce pa zavidi ovima šta su otišli



ja sam zivio u pet evropskih zemalja i znam da tamo srece nema, jedino ako si prodana dusa pa ti svejedno sto ce ti cerka dovest crnca ili pirgavog svabu u kucu a unuk hans nece znat rec jednu maternjeg



pa šta da dovede?



pa nista...more.dovest i holandeza..boja koza ne igra uloge vec je problem u tome da se takvim cinom gubi identitet...odes u njemacku jer ti se neda obradjivat njive..zaradis para.kupis seb svega a unuk ti postane svabo..cemu uopce zivot onda?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/07/2013 : 07:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
kakve njive jeb.le te njive?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 22/07/2013 : 08:46:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Pa pravo ima Kras. Svi bi pusili, nitko ne bi zelena polja obradivao. I odu van da zarade lovu da kupe.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/07/2013 : 09:08:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

kakve njive jeb.le te njive?




Branje sparoga sezonski valjda..
Dosta ih je islo lomiti kicmu beruci ih tj cupajuci ih.
Znam jednog sta je isao u Austriju na nekoliko tjedana ali nije mu bilo do love kad ti torakalni kraljezak raskliman.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/07/2013 : 11:19:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ma ajde molin te.
beren ja šparoge na selu pa šta mi fali

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 22/07/2013 : 11:47:12  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ma ajde molin te.
beren ja šparoge na selu pa šta mi fali


Imas dobru kiroprakticarku..
To sto sam i ja vidio u Bavarskoj sa ceste to su po vise stotine metara opkopi i vidio sam kako izlaze radnici iz kamiona i kombija na branje...jednom sam probao brati u njemackoj jagode(za sebe koliko naberes platis) i vec sam pozvizdio nakon deset minuta ..a i dvije kile mi bilo dosta

Ima svakakvih fizickih poslova, ali dosta je gusto za posao i to normalan, treba se prilagoditi...a puno nekvalificiranih dolazi z ist.europe i juga europe...
EU treba skolovane, ali ih ne ceka bas otvorenih ruku, znam po sebi....sve su to price...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 22/07/2013 12:19:59
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 22/07/2013 : 13:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Za studente medicine
http://www.advance.hr/vijesti/novi-uspjesi-kubanskog-visokog-skolstva/


svaka im cast

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/07/2013 : 15:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by lwood

ma ajde molin te.
beren ja šparoge na selu pa šta mi fali


Imas dobru kiroprakticarku..
To sto sam i ja vidio u Bavarskoj sa ceste to su po vise stotine metara opkopi i vidio sam kako izlaze radnici iz kamiona i kombija na branje...jednom sam probao brati u njemackoj jagode(za sebe koliko naberes platis) i vec sam pozvizdio nakon deset minuta ..a i dvije kile mi bilo dosta

Ima svakakvih fizickih poslova, ali dosta je gusto za posao i to normalan, treba se prilagoditi...a puno nekvalificiranih dolazi z ist.europe i juga europe...
EU treba skolovane, ali ih ne ceka bas otvorenih ruku, znam po sebi....sve su to price...






koji si ti šaljivac

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/07/2013 : 15:27:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
inace Cileanska vlada je nudila u zakup zemlju ,pa kome se obraduje eto mu prilike

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 22/07/2013 : 15:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

inace Cileanska vlada je nudila u zakup zemlju ,pa kome se obraduje eto mu prilike

Ocemo u biznis?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/07/2013 : 15:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ima i boljih opcija.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12454 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/07/2013 : 15:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ima i boljih opcija.




ajde da uzmemo zemlju (kad vec nude...) i uzgajamo neke krave i to....a kras može da nam bude coban (pastir) jer on ima iskustva sa ovcama itd....
Ili uzgajamo Lame ili šta vec imaju tamo? Cincile? i ono šta ima jaku skupo vunu, ne znam kako se kaže životinji....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12454 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 22/07/2013 : 15:40:37  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by KRAS

ja sam zivio u pet evropskih zemalja i znam da tamo srece nema, jedino ako si prodana dusa pa ti svejedno sto ce ti cerka dovest crnca ili pirgavog svabu u kucu a unuk hans nece znat rec jednu maternjeg



ti si zivio u 5 eu zemalja i vidim..nije pomoglo.
U tvom postu ima elemenata rasizma, ksenofobije i jos bi se naslo -izama u tvojim postovima.. jooj jooj..



glupost..rasizam je kazneno djelo.evo ja se kladim u levo mudo da nema tuzitelja koji bi na osnovu gornjeg upisa podigao optuznicu protiv mene...dakle smirite se 'bo vas emnesti interneßenal...

zivio sam u dermaniji.austriji.belgiji.engleskoj i nizozemskoj...i zaista je degutantno pored ovih barbarskih drzava mene optuzivat za rasizam...pa jesam li ja na osnovu rase trpo ljude u gasne komore il su to radili germani i austrijanci..jesam ja okivo .ljude u lance i prodavao kao roblje il su to radili englezi...jesam ja sakatio crnce po afriki il su to radili belgijanci...????

i neki opet takvim zverima idu u kandze a mene koji cinim sve nebil nekog gologuzana spasio zle sudbine optuzujete za rasizam...

licemeri




Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/07/2013 : 21:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by lwood

ima i boljih opcija.




ajde da uzmemo zemlju (kad vec nude...) i uzgajamo neke krave i to....a kras može da nam bude coban (pastir) jer on ima iskustva sa ovcama itd....
Ili uzgajamo Lame ili šta vec imaju tamo? Cincile? i ono šta ima jaku skupo vunu, ne znam kako se kaže životinji....




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/07/2013 : 23:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

kakve njive jeb.le te njive?




njive da...ne raste paradajz i lidlu znas..umjesto da podupiremo seljaka..mi proizvodimo masu idiota sa ekonomskim faksom koji.nisu sposobni kvalitetnu.drkotinu proizvest a kamoli paradajz
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/07/2013 : 23:19:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a cije bi to oni njive obradivali?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/07/2013 : 23:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
di ti zivis jeba ga led..na moru ? zar neznas da je lijepa nasa i lepa moja sacinjena od najboljih plodnih oranica..al stas kad prosecni ljakse zna sve o nogometu a nezna zasadit paradajz pa kuka kako mu je drzava kriva sto gaca.na stapu nema i lomi noge nebil se zapada docapo

Edited by - KRAS on 22/07/2013 23:29:39
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/07/2013 : 23:29:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
na cijoj zemlji pitan ja tebe?
nema više kolhoza i slicnih govana

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/07/2013 : 23:34:29  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
ako nema druge zemlje dacu ja par duluma..kad je jos beg cicija bio..sve.samo.nebil.vidio i umiro od.smijeha kako.malogradjanin.svojim labavim rukicama drzi ralo i motiku

kako koju zemlju.pobogu...a sta je slavonija sta je vojvodina sta je pposavina..ima zemlje.kolko oš
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000