forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Odlazak u inozemstvo
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 15

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/07/2013 : 23:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
zato i biže otamo šta odlicno žive.
daj ne piši pizdarije,covice,živiš u 21 stoljecu a ne u 15-tom

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 22/07/2013 : 23:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

ako nema druge zemlje dacu ja par duluma..kad je jos beg cicija bio..sve.samo.nebil.vidio i umiro od.smijeha kako.malogradjanin.svojim labavim rukicama drzi ralo i motiku

kako koju zemlju.pobogu...a sta je slavonija sta je vojvodina sta je pposavina..ima zemlje.kolko oš

Pa koji si kurac pušta da ti njive odu u ledinu?
Što ih ti ne oreš?

Bice da je lakše brabonjat o drugima nego se sam privatit posla

Trljam ruke.
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 22/07/2013 : 23:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by KRAS

ako nema druge zemlje dacu ja par duluma..kad je jos beg cicija bio..sve.samo.nebil.vidio i umiro od.smijeha kako.malogradjanin.svojim labavim rukicama drzi ralo i motiku

kako koju zemlju.pobogu...a sta je slavonija sta je vojvodina sta je pposavina..ima zemlje.kolko oš

Pa koji si kurac pušta da ti njive odu u ledinu?
Što ih ti ne oreš?

Bice da je lakše brabonjat o drugima nego se sam privatit posla




ja ne orem al gonim marvu na ispasu...ja zivim od zemlje
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/07/2013 : 23:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne oreš a? a pametovat znaš jel?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 22/07/2013 : 23:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

ja ne orem al gonim marvu na ispasu...ja zivim od zemlje

Što goniš? Bice gaure

Trljam ruke.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 22/07/2013 : 23:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
davla on goni ,vidija na tv-u ovce pa se ufura da je stocar

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 23/07/2013 : 00:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

davla on goni ,vidija na tv-u ovce pa se ufura da je stocar



zamisli..ja sa svojom stokom.mogu prezivit deset godina da kurcom ne.mrdnem...a neki ekonimsta akoo sutra osta bez posla nemoze.zivit ni mjesec dana osim ako se materi ne.naklati na grbacu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/07/2013 : 00:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
zamišljan

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 23/07/2013 : 17:32:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by KRAS

ako nema druge zemlje dacu ja par duluma..kad je jos beg cicija bio..sve.samo.nebil.vidio i umiro od.smijeha kako.malogradjanin.svojim labavim rukicama drzi ralo i motiku

kako koju zemlju.pobogu...a sta je slavonija sta je vojvodina sta je pposavina..ima zemlje.kolko oš

Pa koji si kurac pušta da ti njive odu u ledinu?
Što ih ti ne oreš?

Bice da je lakše brabonjat o drugima nego se sam privatit posla




ja ne orem al gonim marvu na ispasu...ja zivim od zemlje



pa to ti je buducnost, a ne trgovacki centri.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 23/07/2013 : 18:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Nemam pojma gdje je veca prednost ..sa moje strane ogledala svijet je OK .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/07/2013 : 21:53:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by KRAS

ako nema druge zemlje dacu ja par duluma..kad je jos beg cicija bio..sve.samo.nebil.vidio i umiro od.smijeha kako.malogradjanin.svojim labavim rukicama drzi ralo i motiku

kako koju zemlju.pobogu...a sta je slavonija sta je vojvodina sta je pposavina..ima zemlje.kolko oš

Pa koji si kurac pušta da ti njive odu u ledinu?
Što ih ti ne oreš?

Bice da je lakše brabonjat o drugima nego se sam privatit posla




ja ne orem al gonim marvu na ispasu...ja zivim od zemlje



pa to ti je buducnost, a ne trgovacki centri.



šta? buducnost mu je da ide na ispašu?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 23/07/2013 : 23:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
buducnost je povratak na selo....selo moje lepse od pariza lepo iz daleka jos lepse iz bliza..cist zrak.zdrava i prava hrana...a ne otrov koji zderete iz lidla
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/07/2013 : 23:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne kupujen u lidla

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 23/07/2013 : 23:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ne kupujen u lidla



hofer.lidl.spar...sve je to isto sranje samo drugo pakovanje...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/07/2013 : 23:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ne kupujen ni kod njih

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 24/07/2013 : 00:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
pecas ribu a...pametno..
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/10/2013 : 09:00:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Nisam mislio da ce mi ovako naglo doci prilika da pišem u ovom topicu. Imam ponudu da idem u Stuttgart, jaka strojarska firma, traže zasad samo engleski, njemacki bih polako ucio, neke osnove imam. IAESTE me naucio da idem bez straha vani, ali to je bilo po 2-3 mjeseca, ovo je veca i važnija odluka. Nije baš da mi je potrebno, i ovdje bih mogao raditi cim završim faks, ali Njemacka je Njemacka. Imam vremena do kraja mjeseca za odluku.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 04/10/2013 : 09:43:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
A što se imaš mislit?
Pali ako moreš stari moj, kasnije bi se moga kajat što nisi prihvatia.
Ka da je isto radi ovde i tamo? Imat ceš minimum 4x vecu placu.

Dobra ti je to šansa, nemoj je propuštat.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 04/10/2013 : 09:47:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
i ja se slažem sa zlotvorom
pici za stuttgart, reci da znaš soldu, uštedi pare, pozdravi mandžu vrati se ko tajkun
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/10/2013 : 11:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Nisam mislio da ce mi ovako naglo doci prilika da pišem u ovom topicu. Imam ponudu da idem u Stuttgart, jaka strojarska firma, traže zasad samo engleski, njemacki bih polako ucio, neke osnove imam. IAESTE me naucio da idem bez straha vani, ali to je bilo po 2-3 mjeseca, ovo je veca i važnija odluka. Nije baš da mi je potrebno, i ovdje bih mogao raditi cim završim faks, ali Njemacka je Njemacka. Imam vremena do kraja mjeseca za odluku.



ma idi i ne razmišljaj.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Kojot
Advanced Member



Switzerland
4093 Posts

Member since 21/12/2008

Posted - 04/10/2013 : 11:48:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Kojot a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Nisam mislio da ce mi ovako naglo doci prilika da pišem u ovom topicu. Imam ponudu da idem u Stuttgart, jaka strojarska firma, traže zasad samo engleski, njemacki bih polako ucio, neke osnove imam. IAESTE me naucio da idem bez straha vani, ali to je bilo po 2-3 mjeseca, ovo je veca i važnija odluka. Nije baš da mi je potrebno, i ovdje bih mogao raditi cim završim faks, ali Njemacka je Njemacka. Imam vremena do kraja mjeseca za odluku.



Samo pici!
Sretno(ako budes isao).
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 04/10/2013 : 11:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Da ja nekome dajem savjete, isto bih rekao kao i vi, ali kad trebaš donijeti odluku za sebe, nije baš lako.
Iako, recimo da sam nekih 85% odlucan za odlazak, još neke sitnice prelamam.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12454 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 04/10/2013 : 12:06:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
ma pici za Njemacku, boli te q...c, ako ti se svidi vrati se i ko im hebe m...r!
Možda ti se cak svidi, dosadan su narod ali imaju para jebi ga....a i žene su im "svobodomiselne" pa eto.....bar pokušaj, još uvijek se možeš vratiti.
Još bolje ti je, da pronadeš neki laki posao za ostale forumaše, pa da se družimo gore, da nam ne bude dosadno. Eto i Tex (sa foruma) ce bit tamo i tko zna tko sve ce bit tamo.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 04/10/2013 : 12:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message
Daj idi sta ti je!
I javi se!
Posalji 1Euru razglednicu za kolekciju!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/10/2013 : 12:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
u zadnja 2 miseca još 2 prijatelja su mi otišla van.
jedan u Italiju,jedan u Kanadu.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 15 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000