forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Spiderman
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

cartman
New Member

Slovenia
165 Posts

Member since 12/08/2002

Posted - 09/12/2002 : 21:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send cartman a Private Message
Pa nije ni meni to problem, ali je problem za klince koji zive samo od dzeparca, i ja znam, da smo u mojoj mladosti placali manje para za stripove nego sto se to danas radi, a i klinci vise vole da kupuju nove igrice za computer nego stripove... i tu je problem
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 10/12/2002 : 21:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message
Baš sam ga danas kupio. Nije loše (u svakom slucaju bolje od onoga koji je izdavala SD i koji je bio ). Jest da je malo skupo, ali jednom mjesecno i nije toliki bad. Kako rece Markos, treba podržavat scenu... Iako je i DDevil u pravu, nema Spidermana do Romitinog i Ditkovog

BTW, je li onaj Adam Kubert što u srodstvu s Joeom?

"These memories, too, are bound to die
So our dreams will have to serve us
Tomorrow may be the day that our love betrays us"
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 11/12/2002 : 12:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
A sta ti je to bolje od onog izdanja SDa? Meni ama bas nista nije bolje! Jedino mi je drago malo Xmena procitat, ali crtez je ajme majko...

Go to Top of Page

zaphod
Starting Member

Croatia
83 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 18/12/2002 : 16:13:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zaphod a Private Message
Eto, ponukan onim "treba ozivljavat scenu" i ja sam kupio prvi broj.
Iako generalno nisam odusevljen, moram priznati da me zaineresiralo sto ce biti dalje...

No ukratko o dojmovima: crtez mi je tak tak, da se prozvakati - Peter P. mi s onim naocalama malko lici na Harry Pottera! Gdje je to spidaca iz eks almanaha!!
S obzirom da je strip ocito namijenjen mladjoj publici, preskup je i pretanak. Sve nekako imam dojam da ekipa hoce iskoristiti popularnost filma, pa pokupiti lovu dok se da. Daj Boze da se varam.

Uglavnom, moja dijagnoza je da pacijent ni u kojem slucaju nece dozivjeti duboku starost, a vjerovatno ni zrele godine.

** zaphod has left the building! **
Go to Top of Page

Wahoomi
Average Member

Croatia
705 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 18/12/2002 : 23:08:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Wahoomi a Private Message
Dobro receno, Zaphod!!!
Ovo si dobro primjetio da lici na Harryja Pottera; cak bih rekao da to nije slucajno, nego jedna od mnogih fora da se navuku mladje generacije. Ali nama koji znamo tko i što je pravi Spider-Man to baš i ne leži najbolje.
Da nije bilo filma ne bi ova edicija ni pocela izlaziti kod nas. Cilj izdavaca je uhvatiti što se može dok traje Spidermania. Ako dodje drugi nastavak filma to bi im moglo podici prodaju.
Ali ne vjerujem da ce docekati 27 brojeva kao SD Spider-Man. Ako izdrže godinu dana; dobri su.

Ja vragolan i moj deda;
Kud krenemo svijet nas gleda!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 19/12/2002 : 00:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message
Ma ne mogu izdrzati, moram se javiti jer stvarno ovo sa Spidermanom prelazi sve granice. Necu komentirati crtez, pricu ( kad bi znao bolje mozda i bi ) ali sama koncepcija je promasena. U stvari ovo je moje misljenje. Prvo, dva stripa u jednom, nista novo ali zasto " revolucionarni " flip sistem citanja. Ka` da smo mala dica. Pa ovo ne prolazi ni kod moga necaka. Bolje bi bilo da se izdaju dva izdanja po upola manjim brojem stranica i za 12 Kn. Ovako nemamo ni Spidermana ni X-Men.
Drugo, i da sam siguran da ce opstati godinu dana za pretplatu bi triba kidati dio stripa. Znam, postoji uplatnica ali ipak...i onda one reklame. Stranica stripa pa reklama i tako nekoliko puta. Od reklame se zivi ali mogle su biti na uvodnim stranicama ili u sredini tako da ne postizu suprotni ucinak ( odbojnost ) nego sto im je namjena.
Ma necu vise...I sami ste sve vidili...
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 20/12/2002 : 00:19:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Pretplatni kupon se moze iskopirat i poslat- pise ti tamo. Ali uzalud se pretplacivat kad ce propast dok kazes jad i nevolja!

Go to Top of Page

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 15/01/2003 : 12:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
quote:
Originally posted by cartman

A u Sloveniju, nesto vise od pre jedne godine .
Ali je veliko pitanje dali ce uopce jos da izlazi, jer novog broja nije bilo sve od Septembra a novi broj bi trebalo biti tu jos u proslom mesecu ali ga jos uvjek nema.
Bojim se, da ce i kod vas dozivjeti istu sudbinu, koja se ocito ne da izbjeci, zbog pretirane cene, iako ja licno mislim, da je strip bio vredan svojih para. A koliko vidim kod vas se prodaje jos po visjoj ceni kao kod nas, gdje je cena bila 600SIT a to vam je cca. 19 Kuna, vidim da je cena kod vas vecja za 5Kuna i zbog toga ovom izdanju nedam 2 godine zivota.


Istina, u Sloveniji ide slabo, i cekaju nas da ih stignemo pa da nastavimo zajedno tiskati. Što se tice cijene, takva je jer vas malo kupuje. Da je veca prodaja, i cijena bi bila manja. I ovako se jedva krpamo! A ovo o kvaliteti SD i LMI COMICS necu komentirati, jer je to ipak dvije razlicite edicije. Onaj je crtan 70-80 godina, a ovaj prije 2 godine. Ah, nikad zadovoljni...
Tally

Tally
091/5251545
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 15/01/2003 : 12:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Ovaj Spiderman ima preveliku glavu u odnosu na tijelo, pa izgleda kao mutant. Kako jedan od najjacih superheroja moze imat onako anoreksicno tijelo? Blazen bio Romita...

Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2746 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 16/01/2003 : 00:03:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message
Sta se bunis? Pa strip je ponovo crtan ispocetka da bi privukao noviji narastaj. Mislim da je njima strip zastario (ja ne mislim da je zastario). Tako su isli ispocetka sa novim crtacima i potpuno drugacijim crtezom.


"Nikad ne pijem osim kad sam sam ili u drustvu."

http://www.paucina.com/
Go to Top of Page

Maximuss
Advanced Member



Croatia
9013 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/01/2003 : 13:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Maximuss's Homepage  Send Maximuss a Private Message
Ma naviknuli bi se oni na "stari" crtez. Mamu im blesavu...

Go to Top of Page

cartman
New Member

Slovenia
165 Posts

Member since 12/08/2002

Posted - 16/01/2003 : 20:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send cartman a Private Message
A ja sam se bas navikao na novog spidermana, kad on prestane da izlazi . (Tu mislim na SLO).

Go to Top of Page

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 17/01/2003 : 10:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
quote:
Originally posted by cartman

A ja sam se bas navikao na novog spidermana, kad on prestane da izlazi . (Tu mislim na SLO).



Ma izgleda da je to samo dok vas ne stignemo. Posotoje šanse da ide paralelno na HR i SLO, a kad bi ovi u YUGI bili "bolji" radili bi mi i EKAVICU za njih... no izgleda da ce to još pocekati...
Dakle, ne tuguj...

Tally

Tally
091/5251545
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 18/01/2003 : 00:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message
Nazalost, istina Tally! Zalosno je znati da postoji mnogo ljudi koji ne bi citali strip zbog "stranog jezika"!
Mozda je najbolje slati u knjizare kao Ludens?

Juce je istorija. Sutra je zagonetka! Danas je
poklon. Zato se zove sadasnjost!
Go to Top of Page

comicman
Senior Member

1684 Posts

Member since 17/04/2002

Posted - 18/01/2003 : 01:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit comicman's Homepage  Send comicman a Private Message
quote:
Originally posted by Wahoomi

quote:
Originally posted by verter

ko izdaje tog spidermana?ima li mogucnosti da dodje u bih,tj ima li pored cijene i cijena u KM???


Ultimate Spidermana izdaje LM Informatika tj. isti oni koji su izdali strip-adaptaciju filma prije šest mjeseci. U impressumu piše da su oni ovlašteni izdavac za Hrvatsku, BiH, Srbiju, Crnu Goru i Makedoniju. Navedene su i cijene: 3 KM, 80 YU DIN, 1,50 EUR i 100 DEN. Po tome ispada da bi Spiderman u BiH trebao biti duplo jeftiniji nego u HR(3 KM = cca 12 kuna). Na njihovom forumu piše da ce distribucija izvan Hrvatske krenuti za dva mjeseca.
Crtež i boja su prva liga, ali cijena
Inace više volim seriju Amazing Spiderman, ali kad nema dobro je i ovo, posebno za one koji se prvi put susrecu sa Spidermanom.

Ja vragolan i moj deda;
Kud krenemo svijet nas gleda!

ja ga nisam video.nije stigao u moj grad.zasto???

Is it a bird?
Is it a plane?
NO,it's comicman!!!
Go to Top of Page

Tally
Average Member

Croatia
744 Posts

Member since 13/01/2003

Posted - 20/01/2003 : 11:35:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tally a Private Message
[/quote]ja ga nisam video.nije stigao u moj grad.zasto???[/quote]

Zato što nije još poslan. a dali ce ici budemo vidjeli...
Ajde se ljepo pretplati, je da košta, ali ako imaš frenda u Cro neka se on preplati i neka ti ih šalje poštom. Eto savjeta, jer inace regularna pretplata za inozemstvo košta duplo više.

Tally

Tally
091/5251545
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12907 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 14/01/2006 : 16:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
Hm... Spider-Man dobio novi kostim. Iskreno, ne znam šta da mislim o tome.



Are you retarded or something? Who the hell do you think I am? I’m the goddamn Batman.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26639 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/01/2006 : 16:48:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
uskoro ce i Zagor dobiti novi kostim.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 14/01/2006 : 17:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Taj film (strip) necemo gledati (citati)!!!

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 14/01/2006 : 22:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
opet novi kostim , koliko ih je taj promjenio da bi se na kraju uvijek vratio na orginalni ja ih za sada brojim devet
ali moram priznati izgleda glamurozno...spidey forever

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

mifugo
Senior Member

1007 Posts

Member since 28/05/2005

Posted - 15/01/2006 : 01:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mifugo a Private Message
ali zanimljivo da su se svi zajebali kod procine... LMI-jev spidey je izdrža skoro 3 godine i još se koprca
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 15/01/2006 : 04:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message
majku im, a nece ovo prezentirati na WonderConu koji je 10 dana ranije - a ja tamo idem :(
ma jebe mi se, U New york cu kasnije ici a sad je savrseno vrijeme da se malo ugrijem u Kaliforniji :D

-------
Kad nemas sta pametno za reci, drzi jezik za zubima.\\\http://r2cu.co.nr/ ///\\\Od sada cu vam s vremena na vrijeme stagod i podijeliti, naravno ako odgovorite na nagradno pitanje.
Go to Top of Page

Lex
New Member



Serbia
194 Posts

Member since 12/09/2004

Posted - 15/01/2006 : 08:25:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex a Private Message
Otkud sad devet kostima? Ovo je Peteru 3. koji je kao stalni kostim.

I djubre je ovaj Iron Spidey, kao i Quesadin briljantni komentar:
"I imagined Tony presenting Peter with the new suit and Peter putting it on and saying that it looks great but that his colors are red and blue. Tony would simply respond, ‘My design, my colors!’"

Dabogda meteor udario JMS-a i Quesadu...

Kick You Down Like Gravity!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 15/01/2006 : 09:35:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by Lex

Otkud sad devet kostima? Ovo je Peteru 3. koji je kao stalni kostim.

I djubre je ovaj Iron Spidey, kao i Quesadin briljantni komentar:
"I imagined Tony presenting Peter with the new suit and Peter putting it on and saying that it looks great but that his colors are red and blue. Tony would simply respond, ‘My design, my colors!’"

Dabogda meteor udario JMS-a i Quesadu...

Kick You Down Like Gravity!


jedno je vrijeme je koristio cetiri razlicita kostima istovremeno (jer je odbacio spiderman alter ego)
ali ne brini orginalni se uvijek vraca

the chase is better than the catch
Go to Top of Page

Lex
New Member



Serbia
194 Posts

Member since 12/09/2004

Posted - 15/01/2006 : 11:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Lex a Private Message
Ricochet, Hornet, Dusk i onaj zhuti chijeg imena se ne mogu setiti ipak nisu Spidey kostimi... Ali ako rachunamo njih, Scarlet Spider, Benov Spidey kostim, Captain Universe Spidey i Secret War 3 Spidey kostime, onda ih je 11. ;)

Meni je crni kostim najdrazhi... :)

Kick You Down Like Gravity!
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000