forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EUROBASKET 2013 SLOVENIJA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 09/09/2013 : 18:40:59  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
šta je sad? gde ste? svi na utakmici? u plavom? a tribine upola prazne.....
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 09/09/2013 : 18:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
evo suci produžili navijacko sudenje za hrvacku od juce. a jasmin - šesti igrac u hrvata - danas ne hvata ceške igrace za dres. i još nije došo u pomoc momcima na sredinu terena.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/09/2013 : 19:01:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
izgleda da se Cesi bnisu htijeli maknut s 40 poena - ima li neko tocnu brojku koliko dugo nisu zabili

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 09/09/2013 : 19:17:37  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
12+ sigurni ste. bravo šaric mali.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/09/2013 : 19:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
na kraju mi bi žao Ceha - ništa im nije tilo uc a nama sve

Evo ga - ovo je vec neki uspjeh

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/09/2013 : 19:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
dobro jer
realno je bilo da prodemo u drugi krug
a naši su još dobili i slovence, pa tako u borbu za 1/4F idemo s dva boda
a to daje nadu da se može medu 8
igrat cemo protiv italije, finske i grcke
bit ce teško, ali vidjet cemo

eno, bosanci dobili litvu
pitaj boga ko ce tamo u drugi krug i s koliko bodova

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 09/09/2013 : 19:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message
Sve se zna. Bosancima je trebala pobjeda od 10 razlike.

Srbija 4, Litvanija 2, Letonija 0

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 09/09/2013 : 19:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

dobro jer
realno je bilo da prodemo u drugi krug
a naši su još dobili i slovence, pa tako u borbu za 1/4F idemo s dva boda
a to daje nadu da se može medu 8
igrat cemo protiv italije, finske i grcke
bit ce teško, ali vidjet cemo

eno, bosanci dobili litvu
pitaj boga ko ce tamo u drugi krug i s koliko bodova



teško cemo, ali možemo - nisam vjerovao ni da možemo prtiv Slovenaca - pa eto NE TREBA GUBITI NADU

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 09/09/2013 : 19:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message
Ja mislio da smo mi "majstori" za slobodna bacanja, ali namjerili smo se veceras na bolje

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/09/2013 : 19:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
dario je odigrao odlicno
on može još bolje, hrabar je, bori se ko lav, ali još uvijek ima dosta respekta prema starijima
ovo danas ce mu sigurno pomoci za dalje

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 09/09/2013 : 22:24:22  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
nemotivirani poljaki, kojim se jebe sve, rasturavaju naše mentalno labilne pickice. i to za 11 u 4/4. statistika 5:0 za naše, bezvoljni poljaci, koji idu kuci, "jaki" slovenci koji sobom nose tri poena...blablabla. ovih 10 minuta opušten sam više nego kod hrvata i ceha u prvom poluvremenu.

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Koja je ovo kamilica od .......xxxxxxx. Da mi je biti upravo na Zlatorogu da ga samo jednom šakom...


Stavi umesto xxxx bilo koga - od selektora do najmanjeg lakovica
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 09/09/2013 : 22:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Zasto nemotivisani. Mislim da nikako nisu zeleli da budu jedina ekipa bez pobede na Euru. Nisam gledao mec, ali bih rekao da pre Slovenija nije bila motivisana.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 09/09/2013 : 22:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
http://www.b92.net/sport/slovenija2013/vesti.php?yyyy=2013&mm=09&dd=09&nav_id=751811

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 09/09/2013 : 23:29:49  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Zasto nemotivisani. Mislim da nikako nisu zeleli da budu jedina ekipa bez pobede na Euru. Nisam gledao mec, ali bih rekao da pre Slovenija nije bila motivisana.


ma to su naši novinari i znalci trabunjali da se kao poljacima jebe kad vec idu kuci i da ce biti našima lako ko pasulj. a istina je, da su bili poljaci bez briga, lepršavi i opušteni. a naši u grcu još od porza od hrvacke.
i sad svi ex treneri i specijalci kažu - da igramo sa fincima prvu utakmicu u drugom delu i izgubimo, onda smo ga najebali - psihicki bi nas dotuklo. al ovako ce nas italijani i bice sasvim drukcije. qrac palac. pušiona.
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
878 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 09/09/2013 : 23:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
Paa, realno gledano naši su doslovno pregorjeli. Istrošili su se na prve 3 utakmice.Sad, kad malo bolje pogledam koji igraci nam to igraju za repku, samo se držim za glavu kako su moli uopce dobiti španjolce. Ovo je daaaaaleko slabija momcad nego one 2009, gde da smo imali malo više srece dobili bismo i medalju, ali ...Ovo sad, jucer i danas bila je muka na parketu. Ne bih da kritikujem, nipošto, svi su verojatno dali koliko se još može. Svaka cast na tome.
Ali sa takvim pristupom ispast cemo u naredne 2 utakmice sasvim sigurno. Centrovi nam uopšte ne daju koševe (ok, Vidmar ima skok, ali poena "skoro" nema, Begic uz nekoliko grešaka šuterski dosta je danas pomogao, ali jucer ništa....Lakovic-totalno me razocarao...Nachbar-u zadnje 2 utakmice isto ništa...).
Teši me, da slabije skoro nisu mogli da igraju juce i danas pogotovo i da im treba 2 dana za regeneraciju, pa ce tada biti sve na višem nivou. Ali sumnjam da cemo na ovom prvenstvu još koga dobiti, pogotovo ne Italijane, a i Grci su tu.

Don`t piss down my back....and tell me it`s raining....
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12453 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/09/2013 : 10:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
Pa samo bez panike. Sada imaju tri dana odmora. Idu na drugu lokaciju, promjene su uvijek dobrodošle, igrat ce u Stožicama, što znaci da ce imati dva puta više navijaca na svojoj strani. Bilo bi vrijeme da i suci tu i tamo nešto pomognu (ipak smo mi domacini) a ne da sude PROTIV nas, do sada sudenje protiv Slovenije - katastrofa! Ako ne žele tu i tamo da sude za domacina onda neka bar sude POŠTENO i JEDNAKO za sve a ne protiv nas.
Nadam se kvalitetnijem sudenju u drugom dijelu prvenstva.
Sada se treba odmoriti, zaboraviti prvi dio prvenstva (zaboraviti sve zmage i poraze) i krenuti OD POCETKA, ko da smo tek sada došli na Eurobasket.
Prvi dio treba uzeti kao samo zagrijavanje i ništa drugo. Pobjeda nad Španjolskom, poraz od Hrvatske,...to sada više nema nikakve veze. Treba zaboraviti sve to.
Mislim da ce im ova tri dana dobro doci, da se odmore od košarke. Nisu oni zabiravili igrati košarku, samo su umorni, iznervirani,....da sam ja trener ja bi njima dao 48 sati odmora, neka svatko ide kuci, naspava se kod kuce, najede se kod kuce, tušira se kod kuce,....a onda u cetvrtak dopodne lagani trening,uigravanje,....utakmica je tek u vecer.
Dobro da igramo sa Italijom najprije, to treba pobjediti, bit ce težko ali ih se može pobjediti, protiv Grcke je sve otvoreno (red bi bio da jednom i mi njih pobjedimo, pogotovo ako ne bude igrao Spanulis...) a Finske se na plašim, oni ipak nisu dovoljno kvalitetni za cetvrtfinale, ne u ovom društvu....

Što se tice reprezentacije:

-razocarao Lakovic
-u poslednja dva meca razocarali i Blažic, Blaževic, Nachbar, ma skoro svi osim Gorana Dragica i Domena Lorbeka
Dobra strana je da smo dobili Domena Lorbeka! Ali smo ipak više izgubili (Blaževic, Blažic,Nachbar,..) nego što smo dobili....

No Nachbar sigurno nije zaboravio igrati košarku pa ce se vratiti, trebat ce nam trice Blaževica, trebat ce nam poletni Muric i Blažic, ne sumnjam u bracu Dragic, naši centri trebaju se malo bolje nositi pod košem (trebamo poene sa centarskih pozicija!, skokove, jer imamo previše izgubljenih lopti), ne znam što je sa Slokarom (jel njega cuvaju za drugi dio ili što)? Slokar je kvalitetan igrac (ako je u formi,a bojim se da nije...), jer može igrati pod košem a može i pucati tricu...
Treba nam Lakovic, ali kada ga ne ide treba ga odmah izbaciti iz igre jer on jednostavno GUBI PREVIŠE LOPTI, ja bi njega koristio samo u odbrani....
Tu je još Joksimovic, nije se baš naigrao.
Treba nam Nachbar u punoj snazi,....ma bit ce sve u redu!

SAMO BEZ PANIKE!

Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2125 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 12/09/2013 : 16:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
Lijepa utakmica, samo tako dalje :)

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/09/2013 : 16:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Dobri su nam ovi Bogdanovici u ekipama
Imam neki osecaj da ce Hr uci u polufinale.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/09/2013 : 16:10:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Milazzo

Lijepa utakmica, samo tako dalje :)



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 12/09/2013 : 16:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Dobri su nam ovi Bogdanovici u ekipama
Imam neki osecaj da ce Hr uci u polufinale.




Sad si ih izmalerisao
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 12/09/2013 : 16:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Još malo da Hezonja stasa i Hrvatska ce imati lijepu "kralježnicu" momcadi u vidu Šarica,Hezonje,Bogdanovica i Tomica.
Slijede Talijani šuteri...u napadu bi fokus trebao biti na Tomicu.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/09/2013 : 16:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by Dr. Zistis

quote:
Originally posted by Caleb

Dobri su nam ovi Bogdanovici u ekipama
Imam neki osecaj da ce Hr uci u polufinale.




Sad si ih izmalerisao

Pa sta mislis, sto sam se javio

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11409 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 12/09/2013 : 17:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message
Trudio sam se da pogledam sto vise utakmica i na osnovu vidjenog, ovo je mozda najslabije prvenstvo koje sam gledao.
Igraju i kurta i murta.
Daj Boze da nikad vise ne bude toliki broj reprezentacija.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/09/2013 : 21:46:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
sada više nije šala
a nije ni slucajno
finci su rasturili šutom grke, turke i ruse, a protiv naše obrane su bili nemocni
ja ocekujem da mali šaric prekosutra odigra još bolje, a za 4 dana još bolje, pa još bolje u cetvrtfinalu
još se mora malo oslobodit, pa i odsolirat koju akciju kada svima stane
rudež je veliki dobitak u ovoj ekipi - on je stalno bio tu, na širem popisu ili onaj koji je išao i sjedio na klupi, ali je sada ocito spreman za svoju ulogu
draper isto može puno bolje - danas je imao dobrih akcija, ali još uvijek fale njegovi ulazi pod koš
i naravno, ukic - on ce isto biti sve bolji - znam da iritira mnoge svojim zapetljancijama, ali on je igrac koji može i hoce još bolje, a kada ga krene onda pogada sve
o bojanu ne treba trošiti rijeci

antu tomica sam ostavio za kraj - s pravom smo ga kritizirali, ali covjek se bori, skace, asistira... danas ga je repeša rotirao i bio je bolji - možda covjek nema svježine za 30-40 minuta, ali i on ce biti dobar protiv italije i grcke

idemo hrvatska, u svaku utakmicu sa 100%
cetvrtfinale se smiješi
ako osvojimo medalju to ce preporodit našu košarku
a ako opet izgubimo, onda se mora osigurati SP, pa onda s mladima u borbu na buducim prvenstvima

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 12/09/2013 : 21:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Ja sam ugodno iznenaden, sve preko ovoga je premija, bravo, bravo, bravo!!
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000