forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EUROBASKET 2013 SLOVENIJA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/09/2013 : 22:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Braca Dragic
lele, sto je dobra ona crvenokosa cirlidersica, lele!

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 12/09/2013 : 22:46:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
koji je bolji :)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 12/09/2013 : 22:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb

Braca Dragic
lele, sto je dobra ona crvenokosa cirlidersica, lele!




i još slovenka, lele

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2125 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 12/09/2013 : 22:47:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
Bravo i za Sloveniju! :)

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/09/2013 : 22:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by Caleb

Braca Dragic
lele, sto je dobra ona crvenokosa cirlidersica, lele!




i još slovenka, lele

lele!

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 12/09/2013 : 22:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

koji je bolji :)


Obojica.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

giant
Average Member



Slovenia
878 Posts

Member since 22/10/2006

Posted - 12/09/2013 : 23:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send giant a Private Message
Ha, dobro je da sam bio u krivu koji post prije. Jednostavno nemam rijeci, kakva ogromna razlika u igri do ispred 2-3 dana nazad. Ocito, da su bili istrošeni, bio je pravilan argument.
Talijani su jako neugodni, posebno što se šuteva za 3 radi, pa i slobodna bacanja su imali samo jedan promašeni, od mislim da 18....i sve je sreca, da ni Belinelli nije bio u dnevnoj formi, inace bi bilo još teže...idemo dalje, svaka cast

Don`t piss down my back....and tell me it`s raining....
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 12/09/2013 : 23:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
quote:
Originally posted by Caleb
lele, sto je dobra ona crvenokosa cirlidersica, lele! [/green]



http://www.zurnal24.si/vroca-dekleta-razgrela-dvorano-clanek-204707

Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3267 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 12/09/2013 : 23:34:17  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
gledao sam samo jednim okom, osim zadnjih 7:30 sa sva tri. koji flaster na belineliliju, a braca dragic fenomenalni. skokovi i asistencije i puno frišnih rešenja u napadu. naši su prolazili kroz talijansku obranu ko vrucim nožem kroz puter. prodori i traženje prostog igraca uz dobar šut i pomoc iz drugog plana. bravo vidmar, nachbar i mirza. samo lakovica nije bilo ...

http://www.sport-tv.si/d183127/Novice/FOTO_Italija_na_kolenih_sredi_Stozic.html#14
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 13/09/2013 : 00:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

sada više nije šala
a nije ni slucajno
finci su rasturili šutom grke, turke i ruse, a protiv naše obrane su bili nemocni
ja ocekujem da mali šaric prekosutra odigra još bolje, a za 4 dana još bolje, pa još bolje u cetvrtfinalu
još se mora malo oslobodit, pa i odsolirat koju akciju kada svima stane
rudež je veliki dobitak u ovoj ekipi - on je stalno bio tu, na širem popisu ili onaj koji je išao i sjedio na klupi, ali je sada ocito spreman za svoju ulogu
draper isto može puno bolje - danas je imao dobrih akcija, ali još uvijek fale njegovi ulazi pod koš
i naravno, ukic - on ce isto biti sve bolji - znam da iritira mnoge svojim zapetljancijama, ali on je igrac koji može i hoce još bolje, a kada ga krene onda pogada sve
o bojanu ne treba trošiti rijeci

antu tomica sam ostavio za kraj - s pravom smo ga kritizirali, ali covjek se bori, skace, asistira... danas ga je repeša rotirao i bio je bolji - možda covjek nema svježine za 30-40 minuta, ali i on ce biti dobar protiv italije i grcke

idemo hrvatska, u svaku utakmicu sa 100%
cetvrtfinale se smiješi
ako osvojimo medalju to ce preporodit našu košarku
a ako opet izgubimo, onda se mora osigurati SP, pa onda s mladima u borbu na buducim prvenstvima



Bravo ken, kad citam ovaj upis dode mi da krenem za Sloveniju..koliko mi je mrzak onaj nas nogomet sa mafijom na celu toliko su mi ovi momci vratili vjeru u hrvatski momcadski sport..i bravo za Repesu, radi odlican posal..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"

Edited by - brni on 13/09/2013 00:22:05
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/09/2013 : 01:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ja sam nedavno izjavio da mijenjam odlazak nogometaša u brazil za prolazak košarkaša u drugi krug eurobasketa
decki su prošli, a to znaci da me ovi drugi više ne zanimaju
naravno da košarkaši mogu opet izgubit cetvrtfinale (ako ga izborimo, a ja sam uvjeren da hocemo)
ali nema veze, važno je da se bore
i ako izgube, da se nastave boriti za SP dogodine

sve više od toga za sada se ne usudujem ni priželjkivati
nakon debakla protiv španjolske mi je pala na pamet jedna usporedba, ali je nisam spominjao jer mi se tada cinila SF - i sada je to nevjerojatno
rukometaši 2003 odlaze na SP ispraceni skoro podsmijehom nakon najgoreg plasmana na EP prije godinu dana
prva utakmica protiv argentine i poraz
mediji dodatno skoro pa ismijavaju ekipu
ostalo je povijest
skoro identican 'ispracaj' su imali i košarkaši, a i na prošcom EP su se 'proslavili'
medutim, razlika je u tome što su ti rukometaši medu sobom imali potencijal od najboljih svjetskih igraca, a ovi košarkaši to nemaju ni blizu
neka oni izbore 1/4 pa šta bude bude

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 13/09/2013 : 08:43:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Ni rukometaši tad nisu imali prakticki nijednog igraca koji je bio u klubu u svjetskom vrhu ili bio medu boljima na svijetu.
Cak nismo imali ni igrace tipa Bogdanovic i Šaric kojima se previdala velika karijera.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 13/09/2013 : 08:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
pa mi imamo par igraca koji igraju u top europskim klubovima :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 13/09/2013 : 08:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Pa ken2 rece kako sad ni blizu nemamo potencijal kakav je bio kod rukometaša, ali ja mislim da je "imenima" ova reprezentacija jaca nego tadašnja rukometna.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 13/09/2013 09:25:25
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 13/09/2013 : 09:02:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
mozda i je, ali je ono bila stvarno repka nakrkakana potencijalima

There can be only one, me!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 13/09/2013 : 09:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
Jest, samo tad o njima nitko nije ni mislio kao o potencijalima, dok Bojana i Šarica hvale na sva zvona.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/09/2013 : 09:20:44  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Još da se i Hezonja prikljuci za 2-3 godine... Samo da ne diraju Repešu, to je izbornik na duge staze. Konacno se nazire kraj desetljecima sumraka za našu košarku... Siguran sam da Talijanima nije svejedno, a da cemo ih dobiti je vrlo moguce...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 13/09/2013 : 09:22:09  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
quote:
Originally posted by selanne

Pa ken2 rece kako sad ni blizu nemamo potencijal kakav je bio kod rukometaša, i ja mislim da je "imenima" ova reprezentacija jaca nego tadašnja rukometna.



I ja mislim da je ken2 pogriješio...
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 13/09/2013 : 10:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Sve krece od dobre obrane i skoka...prije bi uvijek slabo kupili skokove koji se moraju uzeti ako se želi pobjeda.
Ovo je prvi put da je Tomic došao na natjecanje u dobroj formi....centar je najbitnija pozicija u košarci,kada je Tomic raspoložen u obrani odmah i svi drugi dobiju krila.Skansi je potvrdio tu tezu.

Repeša zna kakvi su Talijani,hrpa šutera predvodenih Belinellijem....agresivno na njih u obrani,to bi trebao biti glavni recept.
Šaric predvodi ekipu s klupe što je odlicno....dok se Bogdanovic i Tomic odmaraju,Dario se brine da kvaliteta napada ostane na razini.
Stvarno je svestran,ima instinkt za prostor i asistenciju.Još kada kroz godinu-dvije poboljša šut,bit ce paklen igrac.

Drma me euforija!

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 13/09/2013 : 10:51:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
tomicu fali solidniji sut da bude ekstra igrac, dario ce vj naci taj sut kad tad

dobro igramo :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 13/09/2013 : 11:25:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Fala Slovenci


Trljam ruke.
Go to Top of Page

masni
Senior Member



Serbia
2240 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 13/09/2013 : 12:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send masni a Private Message
quote:
Originally posted by wesskowaz

Trudio sam se da pogledam sto vise utakmica i na osnovu vidjenog, ovo je mozda najslabije prvenstvo koje sam gledao.
Igraju i kurta i murta.
Daj Boze da nikad vise ne bude toliki broj reprezentacija.

To sam i ja rekao, da je katastrofa, svi pricaju kao jake odbrane pa malo koseva, pogledajte samo ko sve igra, u svakoj reprezentaciji najbolji otkazali, sto zbog povreda sto zbog hira. Po meni jedno od losijih prvenstava uopste. Na ovom prvenstvu ima sansu da dodju do medalja neka od autsajderskih zemalja.

Zelim Lone Vulf-a meke korice. Pristupacna cena kao ,blek i mark ludens
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/09/2013 : 12:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by masni

quote:
Originally posted by wesskowaz

Trudio sam se da pogledam sto vise utakmica i na osnovu vidjenog, ovo je mozda najslabije prvenstvo koje sam gledao.
Igraju i kurta i murta.
Daj Boze da nikad vise ne bude toliki broj reprezentacija.

To sam i ja rekao, da je katastrofa, svi pricaju kao jake odbrane pa malo koseva, pogledajte samo ko sve igra, u svakoj reprezentaciji najbolji otkazali, sto zbog povreda sto zbog hira. Po meni jedno od losijih prvenstava uopste. Na ovom prvenstvu ima sansu da dodju do medalja neka od autsajderskih zemalja.



neka autsajderska hrvatska dode do medalje i meni najdraži eurobasket, još od onog zagrebackog

inace, od otkaza kod nas ja žalim jedino za markom popovicem
on mi je najdraži naš igrac poslije ere dražena, tonija, dina, arijana...
i iako ga volim, nadam se da ce žaliti do kraja života što se je baš ovo ljeto odlucio na kupanje i suncanje

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/09/2013 : 12:31:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by selanne

Pa ken2 rece kako sad ni blizu nemamo potencijal kakav je bio kod rukometaša, i ja mislim da je "imenima" ova reprezentacija jaca nego tadašnja rukometna.



I ja mislim da je ken2 pogriješio...



nemojte mi sad birokratske fore prodavat
rukometaši, iako tada nepoznati, su imali i dokazali potencijal najboljih igraca koje je svijet imao (balic, džomba, metlicic, lackovic)
košarkaški pandan njima su nepoznati le broni, kobei, duranti
ili barem dirkovi, ginobiliji, parkeri, gasoli...
a taj potencijal naši košarkaši nemaju
ali to ne znaci da nisu spremni iznenaditi svakoga
ja cu biti prezadovoljan plasmanom na SP
a sve ostalo kako bude, ako bude

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 13/09/2013 : 12:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message
tko je uopce otkazao osim popovica ?

There can be only one, me!
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000