forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 EUROBASKET 2013 SLOVENIJA
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 34

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 13/09/2013 : 12:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
pop i planinic su otkazali
a marko tomas se ozlijedio

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 13/09/2013 : 13:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Gecevski i Antic u mirovini po pitanju makedonske repke. Pa vidim ja da Gecevskom ide slabo otakd se ošišal, stvarno mu je vrijeme za mirovina.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7646 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 13/09/2013 : 14:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by velka031

quote:
Originally posted by selanne

Pa ken2 rece kako sad ni blizu nemamo potencijal kakav je bio kod rukometaša, i ja mislim da je "imenima" ova reprezentacija jaca nego tadašnja rukometna.



I ja mislim da je ken2 pogriješio...



nemojte mi sad birokratske fore prodavat
rukometaši, iako tada nepoznati, su imali i dokazali potencijal najboljih igraca koje je svijet imao (balic, džomba, metlicic, lackovic)
košarkaški pandan njima su nepoznati le broni, kobei, duranti



Za ovo si debelo u pravu, moram priznati.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12453 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/09/2013 : 16:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by masni

quote:
Originally posted by wesskowaz

Trudio sam se da pogledam sto vise utakmica i na osnovu vidjenog, ovo je mozda najslabije prvenstvo koje sam gledao.
Igraju i kurta i murta.
Daj Boze da nikad vise ne bude toliki broj reprezentacija.

To sam i ja rekao, da je katastrofa, svi pricaju kao jake odbrane pa malo koseva, pogledajte samo ko sve igra, u svakoj reprezentaciji najbolji otkazali, sto zbog povreda sto zbog hira. Po meni jedno od losijih prvenstava uopste. Na ovom prvenstvu ima sansu da dodju do medalja neka od autsajderskih zemalja.



vas dvojica NEMATE POJMA O POJMU!
Pa nije ovo vaterpolo, gdje ima 3-4 favorita i to je to. I samo oni osvajaju medalje.
To što neki igraci fali, p atko im j ekriv.Ionako se vremena mijenjaju, dolaze mladi ljudi, novi igraci, zašto ne bi npr neki Latvijac, Finac,....mogao da u buducnosti bude zvijezda kao što je nekada bio Dirk Nowitzky. I Dirk je jednom bio mlad i neiskusan, tako ce možda za nekoliko godina i netko od ovih koji su sada na redu da igraju, da jednom postane svijetska klasa.
A i ne razumijem po cemu je loše ako je više reprezentacija?
TO MOŽE BITI SAMO DOBRO, jer ima više utakmica, više reprezentacija ima šansu boriti se, igrati, otici dalje itd....oni koji to ne zaslužuju ionako su vec odpali i još ce odpast. A u cetvrtfinalu ce ionako skoro uvijek pa jedne te iste reprezentacije (Francuska, Španija, Grcka, Litva,...), tako da ne vidim nekog problema,...to što su neke zemlje vec ispale (Makedonija, Bih, Crna Gora, Rusija, Turska,...) a šta reci, druge su zemlje bile bolje šta ceš....i ostale zemlje su se došle boriti, igrati, takmiciti. Ako si bolji, bolji si...imali su svi jednako po 5 utakmica da si uzmu bodove....a sada imaju svi po 3 utakmice da opet sakupe što više bodova,...za sve je jednako.
NEKA POBIJEDI BOLJI!

Mi u Sloveniji smo jako zadovoljni da je npr Finska išla dalje, jer je u Sloveniju došlo 1500+ njezinih navijaca, koji su bili n anašem moru, uživali i sigurno ce se netko od njih još kada vratiti, a prije smo im bili nepoznati, da ne pricam o Gruzijcima npr. Ostale zemlje i nisu došle nešto sa puno navijaca, možda ce se to još promjeniti ali ovi Finci su baš face. A da je po vašem, onda njih ne bi nikada bilo u Sloveniji, jer vas dvojica ste protiv previše reprezentacija.
A meni je dosadno gledati npr vaterpolo baš zbog toga jer uvijek ima 3-4 iste države koj ece se boriti za medalje pa tako i onda prate vaterpolo u tim 3-4 zemaljama....dok prijenos sa ovog EP ide u cak 167 zemalja! To je novi rekord EP u basketu, prije je bio 162 zemalja....
Znaci 167 zemalja prati ovaj EP....možete li to uopšte zamisliti?
167 zemalja, a u Europi ih ima oko 50....siguran sam da tamo nekome u Angoli npr, ne smeta da je više reprezentacija umjesto manje. Oni ionako ne znaju nabrojiti sve reprezentacije u Europi a svejedno su kupili signal pa prate EP....
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 13/09/2013 : 17:04:10  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
više konkurenata za medalju je loše? Ajde dobro, svakaj covek ima za procitati na forumu. Mislim, koliko moraš biti ogranicen da misliš da je košarka rezervirana za svega par zemalja, pa kad se pojave nove zanimljive i dobre repke ti misliš da je pala kvaliteta???

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 13/09/2013 : 18:32:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
ma katastrofa od košarke...evo Ukrajina vodi! Tko je još videl da oni igraju košarku :)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/09/2013 : 18:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

ma katastrofa od košarke...evo Ukrajina vodi! Tko je još videl da oni igraju košarku :)



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

legolas76
Average Member

637 Posts

Member since 31/08/2006

Posted - 13/09/2013 : 19:35:18  Show Profile Show Extended Profile  Send legolas76 a Private Message
Dobiše Ukrajinci, bravo za Džetera (mali sitan, al dinamitan).
Ova ekipa Ukrajine je izgubila od Letonije 30 razlike, izgubili su i na turniru u Beogradu od Srbije 25 razlike, ali sad su se razigrali.
Mislim da niko ne šutira gore penale od reprezentativaca Srbije. Ono je tragikomedija.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 13/09/2013 : 19:55:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Je l smo mi obezbedili 1/4 finale? Juce rekose da jesmo, ali sada citam da samo ugrozili plasman?

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

legolas76
Average Member

637 Posts

Member since 31/08/2006

Posted - 13/09/2013 : 20:02:59  Show Profile Show Extended Profile  Send legolas76 a Private Message
Sa ovakvom igrom i ne zaslužujemo da prodemo dalje...Nece se znati ko ce medu osam da poslednje utakmice u ovoj našoj grupi, pogotovu ako Letonija dobije veceras Francusku (što nije nemoguce).
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1253 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 14/09/2013 : 08:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message
quote:
Originally posted by legolas76
Mislim da niko ne šutira gore penale od reprezentativaca Srbije. Ono je tragikomedija.



Mislim, da je Ceška sa 5/21 protiv Hrvatske tu ipak pobjednik
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 14/09/2013 : 16:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
POBJEDAAAA!!!
Odlicna utakmica.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 14/09/2013 : 16:23:26  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

POBJEDAAAA!!!
Odlicna utakmica.




to je vec šesta pobejda za redom - od poraza od Španjolaca igramo fantasticno - ne gine nam cetvrtfinale, a ako budemo ginuli ko danas možda se i polufinale osmijehne

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29611 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 14/09/2013 : 16:26:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

POBJEDAAAA!!!
Odlicna utakmica.



Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 14/09/2013 : 17:08:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
Ako sam dobro razumio,Slovenija pobijedi Grcku i oni ispadaju....što bi nam dobro došlo.
Pobijedi li Grcka,oni bi se s nama borili za prvo mjesto.
S prvog mjesta išli bi na Ukrajinu/Latviju....s drugog vjerojatno na Francusku/Srbiju.

Grci se najviše oslanjaju na Spanoulisa,Bourousisa i Zisisa...ne znam,teško cemo ih pobijediti.
Za takvo nešto trebali bi nam raspoloženi Bogdanovic,Tomic i poeni s klupe + odlicna obrana.Nije nemoguce ali Grci su rutineri.

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8109 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 14/09/2013 : 17:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
ovo je do sada naša najbolja utakmica
obrana u drugom poluvremenu je presudila talijanima
fantasticni smo bili na vanjskim pozicijama: bogdanovic, ukic, simon i draper, a žoric i tomic su bili dobri

u cetvrtfinalu ne želim vidjeti litvu i francuze
dobro je što ce se sutra znati situacija u drugoj grupi, pa cemo znat na cemu smo
iako mislim da ova ekipa nema namjeru kalkulirati

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16349 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 14/09/2013 : 17:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message
Odlicno ste odigrali.

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 14/09/2013 : 20:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message
Cestitam na pobjedi!
Go to Top of Page

magnus
Junior Member



Slovenia
340 Posts

Member since 22/08/2004

Posted - 14/09/2013 : 23:25:02  Show Profile Show Extended Profile  Send magnus a Private Message
Uf, tesko ali zasluzeno pobjedili Grcku.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12453 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/09/2013 : 00:42:19  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by magnus

Uf, tesko ali zasluzeno pobjedili Grcku.



pa i nije bilo toliko težko....skroz smo bili u vodstvu, jeste da se ne može uvijek grke držati na -26 ali eto, nisam ni u jednom momentu posumnjao u pobjedu. Grci jako loši, puno promašenih bacanja, izgubljenih lopti...zaslužili su da idu kuci.
Sada još da Finsku pobjedimo i da smo MI prvi u grupi i idemo na Latviju (ili Ukrajinu).
Smiješi nam se POLUFINALE!!!!!!!!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16952 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 15/09/2013 : 09:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Cestitke našima na pobjedi, ovo stvarno nisam ocekivao prije pocetka prvenstva!
Sloveniji takoder, moglo bi ovo biti polufinale bivše YU, pa nek vide gdje se igra najbolja košarka.
Go to Top of Page

Leonid
Senior Member



Croatia
2448 Posts

Member since 24/12/2010

Posted - 15/09/2013 : 11:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Leonid a Private Message
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by magnus

Uf, tesko ali zasluzeno pobjedili Grcku.



pa i nije bilo toliko težko....skroz smo bili u vodstvu, jeste da se ne može uvijek grke držati na -26 ali eto, nisam ni u jednom momentu posumnjao u pobjedu. Grci jako loši, puno promašenih bacanja, izgubljenih lopti...zaslužili su da idu kuci.
Sada još da Finsku pobjedimo i da smo MI prvi u grupi i idemo na Latviju (ili Ukrajinu).
Smiješi nam se POLUFINALE!!!!!!!!



Grci su se,ponajviše Spanoulis,služili trikovima i iznudivanjima faulova ne bi li smanjili zaostatak.Umalo im uspjelo.
Dragic u stilu Ginobilija

"Liston even smells like a bear. I'm gonna give him to the local zoo after I whup him"
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12453 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/09/2013 : 15:29:58  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by Leonid

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by magnus

Uf, tesko ali zasluzeno pobjedili Grcku.



pa i nije bilo toliko težko....skroz smo bili u vodstvu, jeste da se ne može uvijek grke držati na -26 ali eto, nisam ni u jednom momentu posumnjao u pobjedu. Grci jako loši, puno promašenih bacanja, izgubljenih lopti...zaslužili su da idu kuci.
Sada još da Finsku pobjedimo i da smo MI prvi u grupi i idemo na Latviju (ili Ukrajinu).
Smiješi nam se POLUFINALE!!!!!!!!



Grci su se,ponajviše Spanoulis,služili trikovima i iznudivanjima faulova ne bi li smanjili zaostatak.Umalo im uspjelo.
Dragic u stilu Ginobilija



sve je to istina (u vezi trikova), ali poceli su kasno i najviše ih je pogodio njihov katastrofalan šut. Oni jednostavno nisu na nekoj razini koju bi covjek od njih ocekivao.....No još uvijek imaju šansu proci dalje i ako produ oni bi se mogli dici u formi, ONI SU UVIJEK OPASNI (pa grci su to...), ali jucer nismo mi bili toliko bolji od njih koliko su oni bili loši....moglo bi i drukcije završiti da mi nemamo SUPERIORNOG GORANA DRAGICA koji ih je sam pobjedio....
Opet su neki igraci podbacili (Nachbar-ovaj ne može odigrati dve super utakmice za redom.... Domen Lorbek, dobro ovaj nij eni imao neku minutažu, Jaka Lakovic-još uvijek nije u formi, pogodi jednu tricu i onda šutira bez veze i nastavlja sa poklanjanjem lopti, ocito bolje od toga ne može, 5-7 poena njegov su maksimum,....)
Ali važno je, da idemo dalje, i da smo u igri za 1 mijesto koje bi nam donjelo nekog lakog protivnika!
Sada je pritisak na Hrvatskoj koja MORA pobjediti Grcku, ne bi li osigurala 1 mijesto i ona dobila Latviju/Ukrajinu.....Pošto igraju prvu utakmicu, Grci ce ici na puno, jer ce Španija igrati posle njih. Da je Španija igrala prvu utakmicu, do tada bi se vec znalo tko ce ici dalje, tako ce Grci morati pobjediti i cekati da vide što ce Španija uraditi.....sve je to još dosta komplikovano....a i ne treba zaboraviti, da ce se igrati i za pozicije u 1/4 pa ce biti "kalkulacija",....ma bit ce još jako zanimljivo!
Ovo je definitivno jedan od najzanimljivijih Evrobasketa do sada!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 15/09/2013 : 22:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
I sad mi ko prvi idemo na Italijane ili Špance :D
Ne zna se koji su veci prevaranti da zažele nas (i namerno izgube) 8)
Ako Hrvati budu drugi, idu na Francuze. Kao prvi idu na nejake Ukrajince i zato je bitno da sutra pobede Grke.

Kada se opuste, igraju kako valja. Sve se bojim da im se ne trese ruka u 1/4. Nema razloga.
A sa ovom igrom, Ukrajince bi razbili 20 razlike. Ako ništa drugo, neka se ponovi ovakva igra u plasmanu 5-8 (:

Edited by - Jasko on 15/09/2013 22:54:44
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5368 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 15/09/2013 : 22:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message
Bravo, bravoooooooooo...sad Italijani pa onda vise nije bitno
Go to Top of Page
Page: of 34 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000