forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Popisi i "peticije"
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

split85
Advanced Member



Croatia
8236 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 25/07/2013 : 11:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message
Oni ce uvik bit krivi, tako da nikad neceš falit.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 11:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by dsormaz1

Eto konacno jedan glas razuma i objektivnosti s liberalne strane.
Objektivan ili ne, ja se trudin gledat stvari kroz neku realnu prizmu bez da san sputan idealizmima (nebitno koje strane).

Recimo, ja bi to srocia ovako...
Crkva u Hrvata ima signifikantan utjecaj. Vecinom su ga stekli kroz povijest, a do najvišeg izražaja je doša za vrime komunizma kada je uvelike pomoga u ocuvanju identiteta.
Usudia bi se reci (barem prema onome što su mi pricali ljudi što su u tom sistemu živili, dida, stari, mater...) da je i svecenstvo imalo drugaciji pristup, nekako "svjetovniji" - bili su bliži narodu, drugaciji je bia taj meduodnos.
E sad, tu dolazi do "problema".
Svi znamo što se dogodilo sa osamostaljenjem i ko je omastia brk.
Po meni, problem Crkve nije u kradi (koju ne mogu dokazat niti pokušavan) vec u tome što je nisu sprijecili. Buduci da je svecenstvo uživalo velik ugled medu narodom, svakako je tribalo se postavit ka moralna vertikala te iskorsitit svoj utjecaj na politicare kako bi sprijecili pljacku koja se dogodila.
Dakle, za neki lopovluk ih ne krivin, ali ih krivin zbog toga što nisu sprijecili (ili barem pokušali) ono što je uslijedilo.



Crkva je imala itekakvu barem moralnu obavezu da osudi ono šta se dogadalo u HR devedesetih.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 11:50:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
pošto ih nije bilo briga šta in strižu ovce do gole kože,danas s nekim stavovima ispadaju u najmanju ruku smiješni.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 12:29:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1
Ja sam skoro uvijek na strani Crkve, pogotovo oko nekih tema koje nam se namecu u zadnje vrijeme. Ali naglasak je na "skoro", dakle ne baš 100%, jedno 99% ;)



navek je žalosno videti da netko nacitan i obrazovan brani instituciju koja problem pedofilije rešava milijunskim nagodbama sa žrtvama i preseljenjem svecenika pedofila u drugu župu, koja izbjegava placanje državnih dadžbina (a unutar same Crkve svecenici skrivaju dobit od svojih kaptola, i to vecina njih). Institucija ciji clanovi kad prosviraju (psihicki obole) se isto tak seljakaju od župe do župe, koja ne priznaje. To se radi danas, a kaj su sve delali kroz prošlost je još i gore. Pa pobogu to je institucija koja je ljudima zabranjivala smijeh Koja je ubijala na milijune domorodaca u ime širanje vjere, koja je prala novac za mafiju i fašiste/naciste u svoj banci i sl.
Ne znam kaj da ti velim, žalosno je da to braniš....

quote:
Originally posted by dsormaz1
Obama je bezveznjakovic, slabic i fasada.



ali kad se pogleda da ne shvacaš ni ulogu predsjednika jedne velesile onda to možda ipak nije ni cudo. Dobro je imati puno inforamacija ali još je bolje kad se te informacije znaju išcitati i shvatiti.

p.s. dosad te nisam svrstaval u kategoriju forumaških klauna Krasa, Jaska, Eura, Kruger i Tonke i shvacal sam tvoje odgovore ozbiljno ali ako ovak nastaviš piskarat moral bum promenit stav (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 25/07/2013 : 12:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
quote:
Originally posted by dosada


p.s. dosad te nisam svrstaval u kategoriju forumaških klauna Jaska,



Jadan si.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 12:37:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
pohvala za raniji odgovor i veseli prepoznavanje napisanog od strane dsormaza...

quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by dsormaz1

Eto konacno jedan glas razuma i objektivnosti s liberalne strane.
Objektivan ili ne, ja se trudin gledat stvari kroz neku realnu prizmu bez da san sputan idealizmima (nebitno koje strane).

Recimo, ja bi to srocia ovako...
Crkva u Hrvata ima signifikantan utjecaj. Vecinom su ga stekli kroz povijest, a do najvišeg izražaja je doša za vrime komunizma kada je uvelike pomoga u ocuvanju identiteta.
Usudia bi se reci (barem prema onome što su mi pricali ljudi što su u tom sistemu živili, dida, stari, mater...) da je i svecenstvo imalo drugaciji pristup, nekako "svjetovniji" - bili su bliži narodu, drugaciji je bia taj meduodnos.
E sad, tu dolazi do "problema".
Svi znamo što se dogodilo sa osamostaljenjem i ko je omastia brk.
Po meni, problem Crkve nije u kradi (koju ne mogu dokazat niti pokušavan) vec u tome što je nisu sprijecili. Buduci da je svecenstvo uživalo velik ugled medu narodom, svakako je tribalo se postavit ka moralna vertikala te iskorsitit svoj utjecaj na politicare kako bi sprijecili pljacku koja se dogodila.
Dakle, za neki lopovluk ih ne krivin, ali ih krivin zbog toga što nisu sprijecili (ili barem pokušali) ono što je uslijedilo.



i pošteniji kad su financije u pitanju. U Crkvu se moglo nakon završetka ucvršcivanja vlasti (od kraja 50-tih) slobodno samo se nije smijelo to previše isticat. Svecane povorke (prošecije) su se održavale u svim manjim mjestim bez ikakve pompe ali i bez ikakvih problema. Problemi su nastali kad su svecenici (od samostalne RH) htjeli postati alfe i omege u svojim mjestima...

Uostalom prisjetimo se samo na kratko zagrebackih nadbiskupa koji dosta dobro oslikavaju stanje u Crkvi. Stepinac, Kuharic i sad Bozanic, prva dvojica ljudi koji razumiju probleme vjernika i treci koji kao da je don-mafijaški kum a ne biskup-svecenik (:

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 25/07/2013 13:07:26
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 25/07/2013 : 13:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dosada


p.s. dosad te nisam svrstaval u kategoriju forumaških klauna Krasa, Jaska, Eura, Kruger i Tonke i shvacal sam tvoje odgovore ozbiljno ali ako ovak nastaviš piskarat moral bum promenit stav (:



dosadni moj mjesece, upravo jedem pasulj..deder rasiri nozdrve, dok elvud uziva u mojim govnima ti malo inhaliraj...disi disi bog te jebo
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 25/07/2013 : 13:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
navek je žalosno videti da netko nacitan i obrazovan brani instituciju koja problem pedofilije rešava milijunskim nagodbama sa žrtvama i preseljenjem svecenika pedofila u drugu župu, koja izbjegava placanje državnih dadžbina (a unutar same Crkve svecenici skrivaju dobit od svojih kaptola, i to vecina njih). Institucija ciji clanovi kad prosviraju (psihicki obole) se isto tak seljakaju od župe do župe, koja ne priznaje. To se radi danas, a kaj su sve delali kroz prošlost je još i gore. Pa pobogu to je institucija koja je ljudima zabranjivala smijeh Koja je ubijala na milijune domorodaca u ime širanje vjere, koja je prala novac za mafiju i fašiste/naciste u svoj banci i sl.
Ne znam kaj da ti velim, žalosno je da to braniš....

Navek je žalosno kad ljudi preuvelicavaju stvari zbog par posto problematicnih ljudi koji su ogrezli u neke grijehe u nekoj instituciji kao što je Crkva, i kad generaliziraju i cijelu instituciju trpaju u isti koš. I Crkvu cine ljudi, a ljudi su slabi i podložni grijesima. Ne znaci da su svi pa niti vecina takvi.
Ili kad se još neki pocnu pozivati na neke loše stvari iz davne prošlosti i kad na njih gledaju iz današnje perspektive...
Malo jaca besmislica ti je ona o "ubijanju milijuna domorodaca od strane Crkve", da ne kažem da je ta tvrdnja najobicnija glupost.

quote:
Originally posted by dosada
ali kad se pogleda da ne shvacaš ni ulogu predsjednika jedne velesile onda to možda ipak nije ni cudo. Dobro je imati puno inforamacija ali još je bolje kad se te informacije znaju išcitati i shvatiti.


Uloga predsjednika SAD je uloga lutke na koncu koji drugi povlace, najobicnija fasada, bojim se da ti ne shvacaš njegovu pravu ulogu.

Edited by - dsormaz1 on 25/07/2013 13:16:16
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 13:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
to s domorocima je glupost.
al ono šta san ja reka sve stoji.
a i popovi šta su se vrtili po tv-u uglavnom su bili katastrofa. (uz iznimku Grubišica i još možda kojeg)

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 13:29:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1
Ili kad se još neki pocnu pozivati na neke loše stvari iz davne prošlosti i kad na njih gledaju iz današnje perspektive...
Malo jaca besmislica ti je ona o "ubijanju milijuna domorodaca od strane Crkve", da ne kažem da je ta tvrdnja najobicnija glupost.


iz koje to perspektive opravadavaš prodaju oprsota grijeha ili zabranu smijeha?
nije glupost i ne odnosi se samo na americke domoroce, vec i one u Aziji, Africi, Australiji i Novom Zelandu. Pa postoje znastveni dokazi. Leševi ubijeni puškama u sredinama gdje su koplje i mac tehnološki vrhunac.

quote:
Originally posted by dsormaz1
Uloga predsjednika SAD je uloga lutke na koncu koji drugi povlace, najobicnija fasada, bojim se da ti ne shvacaš njegovu pravu ulogu.



nije baš lutka na koncu, ali postoje odredeni interesi i ocekivanja nacije koji se ne mogu iznevjeriti. Bar ne u sadašnjem sustavu vlasti.
Ali baš na toj poanti o lutki na koncu, ti Obamu (odmjerenu i školovanu osobu koja to svojim nastupom potvrduje) nazivaš klaunom, a svojedobno si hvalil samog Busha Jr. Nemam potrebe komentirati njegove javne nastupe

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 25/07/2013 13:35:18
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 13:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

a i popovi šta su se vrtili po tv-u uglavnom su bili katastrofa. (uz iznimku Grubišica i još možda kojeg)




...kad su na žalost vecinom baš takvi. Radim u seoskim sredinama i susretal sam se s raznim svecenicima od Zagrebacke župnije do Brodsko-posavske i us vakoj sredini je ista prica. Teško da je tu rijec o slucajnosti!?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 25/07/2013 : 13:47:46  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by dosada
iz koje to perspektive opravadavaš prodaju oprsota grijeha ili zabranu smijeha?

Kakva zabrana smijeha ili prodaja oprosta grijeha?? Je li to opet neki "veliki grijeh" Crkve iz daleke prošlosti ili se odnosi na ispade nekih svecenika pojedinaca u današnjici?
Nisam cuo da službena Crkva zabranjuje smijeh ili da prodaje oprost gijeha.
quote:
nije glupost i ne odnosi se samo na americke domoroce, vec i one u Aziji, Africi, Australiji i Novom Zelandu. Pa sve imaš znastvene dokaze.

Tvrditi da je Crkva ubijala milijune domorodaca po svim kontinentima kako bi širila vjeru je malo jaca glupost i obicno lupetanje, nepoznavanje cinjenica. Koji su to "znanstveni dokazi" tih nebuloznih tvrdnji??
U obje Amerike milijuni domorodaca pomrli su zbog bolesti koje su donijeli bijelci (posljedica svojevrsnog sudara civilizacija), a ne zbog nekakvih tobožnjih masakara koje je Crkva provodila. Bilo je masakara od strane konkvistadora, ali ni oni nisu mogli pobiti toliko Indiosa koliko ih je pomrlo zbog bolesti.
quote:
Originally posted by dosada
nije baš lutka na koncu, ali postoje odredeni interesi i ocekivanja nacije koji se ne mogu iznevjeriti. Bar ne u sadašnjem sustavu vlasti.
Ali baš na toj poanti o lutki na koncu, ti Obamu (odmjerenu i školovanu osobu koja to svojim nastupom potvrduje) nazivaš klaunom asvojedobnu si hvalil samog Busha Jr. Nemam potrebe komentirati njegove javne nastupe


Pih, to što je on obrazovan i odmjeren ne znaci da nije lutka na koncu odredenih lobija. Radi se samo o glumi prema javnosti. I oni bivši i oni sadašnji imaju iste ciljeve samo ih pokušavaju ostvariti drugacijim metodama.
Zato su mi draži oni "kauboji" jer ništa ne glume, takvi su kakvi su, u skladu s time i nastupaju, a ne kao ovi glumci -obmanisti.
To što je Obmana završio neki faks ništa ne znaci, i Bush Jr. završio je Harvard ako se ne varam, tako da to stvarno ništa ne znaci.
Go to Top of Page

tronožac
Average Member

Serbia
509 Posts

Member since 04/05/2008

Posted - 25/07/2013 : 13:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tronožac a Private Message
Tvrditi da je Crkva ubijala milijune domorodaca po svim kontinentima kako bi širila vjeru je malo jaca glupost i obicno lupetanje, nepoznavanje cinjenica. Koji su to "znanstveni dokazi" tih nebuloznih tvrdnji??

Hm,zar secanje tako brzo lapi?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 13:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
i ka ono Crkva brani razvod al tu i tamo ga da nekim likovima npr nekakvom pivacu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 13:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
a šta se tice domorodaca njih su satrale bolesti na koje nisu bili imuni.
cista biologija

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tronožac
Average Member

Serbia
509 Posts

Member since 04/05/2008

Posted - 25/07/2013 : 14:00:13  Show Profile Show Extended Profile  Send tronožac a Private Message
Hm,zar secanje tako brzo lapi?
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 25/07/2013 : 14:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
quote:
Originally posted by tronožac

Hm,zar secanje tako brzo lapi?



Kad se ti tako "dobro sjecaš" tih dogadaja daj nas "zaboravne" podsjeti.
Obrazloži i argumentiraj to svoje "sjecanje" na "crkvene pokolje" milijuna domorodaca.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 14:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by dsormaz1
Kakva zabrana smijeha ili prodaja oprosta grijeha?? Je li to opet neki "veliki grijeh" Crkve iz daleke prošlosti ili se odnosi na ispade nekih svecenika pojedinaca u današnjici?
Nisam cuo da službena Crkva zabranjuje smijeh ili da prodaje oprost gijeha.



pa nije vrag da ti je povijest Crkve toliko nepoznata???
Indulgenicja, zabranjivanje knjiga antickih pisaca i ucenjaka koje su cuvali u samostanima. Pa obitelj Borgia, i slini pokušaji reformi da se ipak vrati ugled Crkvi (slicno je i danas s izbor pape Franje koji bi trebal vratiti povjerenje u crkvu ali teško bu u tome uspel). Uostalom jedno svijetlo razdoblje povijesti (Srednji vijek) naziva se "mracno doba" ponajviše zbog navedenih postupaka Crkve kao institucije.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 14:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by dsormaz1
Kakva zabrana smijeha ili prodaja oprosta grijeha?? Je li to opet neki "veliki grijeh" Crkve iz daleke prošlosti ili se odnosi na ispade nekih svecenika pojedinaca u današnjici?
Nisam cuo da službena Crkva zabranjuje smijeh ili da prodaje oprost gijeha.



pa nije vrag da ti je povijest Crkve toliko nepoznata???
Indulgenicja, zabranjivanje knjiga antickih pisaca i ucenjaka koje su cuvali u samostanima. Pa obitelj Borgia, i slini pokušaji reformi da se ipak vrati ugled Crkvi (slicno je i danas s izbor pape Franje koji bi trebal vratiti povjerenje u crkvu ali teško bu u tome uspel). Uostalom jedno svijetlo razdoblje povijesti (Srednji vijek) naziva se "mracno doba" ponajviše zbog navedenih postupaka Crkve kao institucije.



to stoji. a ni Frane se nije baš proslavia s osudom dekriminaliziranja droge u Lat.Americi na skupu u Riu

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 14:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by tronožac

Hm,zar secanje tako brzo lapi?




ajde obrazloži

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 14:11:08  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

a šta se tice domorodaca njih su satrale bolesti na koje nisu bili imuni.
cista biologija



isto kak su i logoraši u nacistickim logorima umrli od iscrpljenosti jer nisu bili imuni na rad i udisanje raznih plinova. Eto baš i bolesti zadesile kad su ih Europljeni otkrili

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 14:13:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by lwood

a šta se tice domorodaca njih su satrale bolesti na koje nisu bili imuni.
cista biologija



isto kak su i logoraši u nacistickim logorima umrli od iscrpljenosti jer nisu bili imuni na rad i udisanje raznih plinova. Eto baš i bolesti zadesile kad su ih Europljeni otkrili



daj se ne blamiraj . to je isto ka da optužiš Kineze i Turke da su krivi za boginje u evropi.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 14:14:22  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
usporedivat to s logorima je u najmanju ruku debilno.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 14:14:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
u biti je izrugivanje sa žrtvama logora

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 14:18:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

usporedivat to s logorima je u najmanju ruku debilno.


ne usporedujem u smislu dogdaja vec poante.
Europljani su na razne nacine (oružjem, bolestima, otimanjem plodnog tla) diljem Zemlje ubili milijune domorodaca u ime kršcanstva. Naravno da se ovdje kršcanstvo kao religija zlorabilo od strane institucije Crkve, a prije svega samih papa.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000