forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Popisi i "peticije"
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 22:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
zamolia san i ja tebe pa ništa

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 22:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

a zamolio sam te da ili ne (:

ok, možda je izraz tvrdiš bolje zamijeniti ti misliš pa ponavljam pitanje:
Jel ti misliš da sam ja rekel da Crkva ubila milijun "indijanaca"?



ne znan šta ti sad nije jasno.
lipo san te pita kojih to domorodaca ? ako po tebi to nisu indijanci koji su onda?
nabroji ih.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 22:59:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

zamolia san i ja tebe pa ništa



ako se odnosi na ovoj kaj mislim pod pojmom domoroci, odgovoril ti mbum odmah kad ti meni odgovoriš. Valjda je red prvo odgovoriti na prvopostavljeno pitanje. Uostalom ti meni stavljaš recenice u usta ne ja tebi...

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

lwoode, volio bi da budeš toliko korektan pa mi odgovoriš na dva pitanja vrlo kratko, sa da ili ne (bez objašnjavanja)!

1. pitanje:
Jel ti tvrdiš da sam ja rekel da je ubijeno milijun "indijanaca"? Da ili ne!


na ovo buš dobil odgovor!
"domorodaca" a šta u to spada u našem govoru? Indijanci i Aboridini uglavnom jelda?



razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 23:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

a zamolio sam te da ili ne (:

ok, možda je izraz tvrdiš bolje zamijeniti ti misliš pa ponavljam pitanje:
Jel ti misliš da sam ja rekel da Crkva ubila milijun "indijanaca"?



ne znan šta ti sad nije jasno.
lipo san te pita kojih to domorodaca ? ako po tebi to nisu indijanci koji su onda?
nabroji ih.


ja tebi postavim pitanje, ti ne odgovarš vec postavljaš protupitanje pa kakvog to ima smisla?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 23:01:56  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
jel moguce raspravljat korektno, po principu pitanje-odgovor a ne pitanje-protupitanje?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 23:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
izgleda da ili loše razumiš jezik ili me zajebavaš.
da mislin da pod "domoroce" misliš i na Indijance.

jesi li konacno svatia?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 25/07/2013 : 23:07:14  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
elvud se docappo zize a dosada pletare
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 23:13:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

izgleda da ili loše razumiš jezik ili me zajebavaš.
da mislin da pod "domoroce" misliš i na Indijance.

jesi li konacno svatia?


lwoode ne zajebavam, lijepo te molim da mi prvo odgovoriš na moje pitanje jer sam ga postavil prije. Znaci molim te da mi daš odgovor a ne protupitanje. Ti od mene tražiš odgovora a sam mi ne daješ odgovor.

Daj mi reci jesi mislil ili nisi misli ono za kaj si me optužil "rekel si da Crkva ubila milijun "indijanaca"?

Da ili ne, a ja di onda odmah odgovaram na kaj sam mislil pod pojmom domorodac!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 25/07/2013 : 23:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Stvarno si slep.
Napisao ti je da.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 23:18:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
odgovor si vec dobia.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 23:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Moram priznati da ga ne mogu sa sigurnošcu protumacit? Jel taj tvoj odgovor znaci da?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 23:23:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

Moram priznati da ga ne mogu sa sigurnošcu protumacit? Jel taj tvoj odgovor znaci da?



da. mislin da pod "domoroce" misliš i na Indijance.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 23:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
jel sad dobro?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 23:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
jesil napokon skužia odgovor?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 25/07/2013 : 23:26:43  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
pre svega utanji s rakiju moj.mjesece dosadni...
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 23:27:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Ako je da onda je drugo pitanje bilo da mi to i citatom dokažeš gdje sam rekel. I zbog toga je bilo važno da prije tvog odgovara doznam kaj ti misliš pod pojmom "domorodac". Taj pojam nikak ne možemo poistvjecivat s pojmom "indijanac", jer indijanci postoje u Americi a domoroci u citavom svijetu. I samim time kaj sam odmah napisal da se odnosi na citavu kuglu zemaljsku trebalo je biti jasno da ne mislim samo na indijance, vec domoroce u Aziji, Africi i Oceaniji (izmedu ostalog kad je o tom podrucju rijec onda tu spadaju i Aboridini)...

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 23:29:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

Moram priznati da ga ne mogu sa sigurnošcu protumacit? Jel taj tvoj odgovor znaci da?



da. mislin da pod "domoroce" misliš i na Indijance.



i na idijance svakako ali ne samo njih...Kak sam rekel da bum napravil tak sam i napravil, opširno sam odgovoril na tvoje pitanje.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 23:30:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
fala kurcu da si konacno svatia. vec san mislia otic do suside po savjet kako da ti objasnim.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 23:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
dobro ajmo dalje s raspravom. i dalje mi nisi objasnia te milijune pobijenih domorodaca po diktatu crkve?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 23:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
i kak sad ti se cini moja tvrdnja da je Crkva ubila milijun domorodaca diljem svijeta (i to samo u posljednjih 14oo goodina, s naglaskom na razdoblje od 10. do 18. stoljeca)?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 23:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

fala kurcu da si konacno svatia. vec san mislia otic do suside po savjet kako da ti objasnim.


vidi, ja ne pretpostavljam i ukoliko je nekaj dvosmisleno napisano ja radije pitam i tražim konkretan odgovor. Samo eto vidiš koliko je trebalo da mi samo jednostavno odgovoriš da ili ne. I na kraju si odgovoril s nekakvim dopunama a nikak da mi odgovoriš nedovosmisleno.
Kaj se tice dokaza, dokaz je znaci kompletna prošlost papinske država i europskih kraljevstva koji su vecinom bili papini vazali. Dokaz je cinjenica da je Crkva najbogatija institucija dugi niz stoljeca, a bogatsvo su jednom trenutku moralo sticati preko leševa kao i svako bogatsvo u ono doba (danas je malo drugacije).
I sve sam ovo vec jednom pisal, stranicu dvije ranije. A dal sam i primjer kak iscitati pojedine crtice iz prošlosti.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 23:41:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
opet se izvlaciš. napisa si milijune (množina)

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 23:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
istina, milijune....po moj procijeni barem 2-3!

Misliš da nije bilo toliko žrtava?

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 25/07/2013 23:44:34
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/07/2013 : 23:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
po onome kako si ti formulira ispada da je crkva sama pobila milijune domorodaca. ja san te lipo pita di i razložia ti da je to bullshit šta se amerike tice.
koje druge domoroce? u Australiji nije ni djelovala prilikom kolonizacije.
u Kini je bila pod paskom kineskih vlasti .Japan takoder.
znaci ostaje je ti jedino Indija,Filipini i Afrika.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

Edited by - lwood on 25/07/2013 23:48:32
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 25/07/2013 : 23:57:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
i arapska plemena....

"u ime Crkve"....


koliko je po tebi bilo žrtva "u ime crkve"? Na svim ovim podrucjima koje si navel!


p.s. da ima propagadne o broju ubijenih "indijanaca" i da kruže razni mitovi o kolonizaciji to je tocno. Ali o tome ne raspravljamo. Bar ne ja ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000