forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Popisi i "peticije"
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 18

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/07/2013 : 13:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
meni je to tek trece

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 26/07/2013 : 13:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by lwood

dosado jel ovo priznaješ da si mistik?


ne znam, jel ima elemenata?
...ne opterecujem se time, najvažnije mi je da nikom ne cinim ništa loše. jel mislim da svaki postupak ima svoju posljedicu, dobri dobru loši lošu. Pa cinim sve da u životu nemam loših posljedica. Ustvari mi je najvažnije da uopce ne cinim išta, samo da "meditiram"



ima. zato i pitan

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 26/07/2013 : 13:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Sekularni humanista (:
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 26/07/2013 : 13:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

opet istu stvar delaš, ja velim da vjerujem u Boga a ti odmah povezuješ da sam kršcanin. Ne nisam kršcanin i nisam pripadnik nijedne religije. Samo vjerujem u postojanje Boga, koji je personifikacija svega kaj postoji (i dobro i loše).




u bosni bi zatebe reklo da si- pogan...
Go to Top of Page

Mali_Mate
stripovi.com suradnik



Croatia
2065 Posts

Member since 18/03/2006

Posted - 26/07/2013 : 13:59:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Mali_Mate's Homepage  Send Mali_Mate a Private Message

quote:
Originally posted by maddox031

Unitarian Universalism - to sam ja :D



I ja isto

nemam blage veze šta je to

al blizak sam i Taoizmu i Mahajanskom Buddhizmu

i sad kad sam bolje pogledao, cini se da u meni ima i 74% Sikha.... idem metnit turban i cakiju za pas pa na ulicu

http://matanovogumno.blogspot.com

Edited by - Mali_Mate on 26/07/2013 14:00:54
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/07/2013 : 14:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by lwood

dosado jel ovo priznaješ da si mistik?


ne znam, jel ima elemenata?
...ne opterecujem se time, najvažnije mi je da nikom ne cinim ništa loše. jel mislim da svaki postupak ima svoju posljedicu, dobri dobru loši lošu. Pa cinim sve da u životu nemam loših posljedica. Ustvari mi je najvažnije da uopce ne cinim išta, samo da "meditiram"



ima. zato i pitan


ajde svašta, pa moja životna filozofija je jednostavna da nemre bit jednostavnije. Niceg nepoznatog u njoj nema, za nicim ne tragam sve sam našel...

rezultati testa:
http://www.selectsmart.com/PRO/myreligion.php

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 26/07/2013 : 14:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Cromwell
Vrlo jednostavno. Ako voliš šah i prihvacaš tu igru ne znaci da se moraš uclaniti u klub šahista i tancat kak oni sviraju.
Cijela tvoja filozofija je (na žalost) Ako nisi uz nas protiv nas si. I opet se svijet dijeli na crno i bijelo. :(



a ovo je šteta, ali cini mi se da tak razmišlja

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 26/07/2013 : 20:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by dosada

opet istu stvar delaš, ja velim da vjerujem u Boga a ti odmah povezuješ da sam kršcanin. Ne nisam kršcanin i nisam pripadnik nijedne religije. Samo vjerujem u postojanje Boga, koji je personifikacija svega kaj postoji (i dobro i loše).




u bosni bi zatebe reklo da si- pogan...

To je ustvari komliment gledajuci na krscanstvo , islam , i sve ostale zatucane ideologije .

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/07/2013 : 12:38:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by dosada

quote:
Originally posted by lwood

dosado jel ovo priznaješ da si mistik?


ne znam, jel ima elemenata?
...ne opterecujem se time, najvažnije mi je da nikom ne cinim ništa loše. jel mislim da svaki postupak ima svoju posljedicu, dobri dobru loši lošu. Pa cinim sve da u životu nemam loših posljedica. Ustvari mi je najvažnije da uopce ne cinim išta, samo da "meditiram"



ima. zato i pitan


ajde svašta, pa moja životna filozofija je jednostavna da nemre bit jednostavnije. Niceg nepoznatog u njoj nema, za nicim ne tragam sve sam našel...

rezultati testa:
http://www.selectsmart.com/PRO/myreligion.php



ne otvara link

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/07/2013 : 13:10:52  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
vidi stvarno

ma ispalo da sam 100% liberalni kveker ma kakava glupost to bila
inace, najmanje sam rimokatolik samo 7%

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 27/07/2013 : 14:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

vidi stvarno

ma ispalo da sam 100% liberalni kveker ma kakava glupost to bila
inace, najmanje sam rimokatolik samo 7%



pogan jedna pogana, treba te poskropit svetom vodicom i vodit u svetiste svetog ive da istiraju tog sejtana iz tebe
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/07/2013 : 16:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
misliš ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 27/07/2013 : 17:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Zanimljivo kako nitko nije našao za shodno osvrnuti se na ove budalaštine i monstruozne laži...
quote:
Originally posted by tronožac

Prica se o domorocima,žrtvama crkve,ja divanim o domorocima Hrvatske.
Drž se!
Prema americkim izvorima, više od 1400 rimokatolickih sveštenika i casnih sestara licno je ubijalo, klalo, trovalo, mucilo i nasilno pokrštavalo u katolicizam Srbe, Jevreje i Rome. Dr Milan Bulajic, sada pokojni, prvi koordinator Medunarodne komisije za istinu o Jasenovcu prikupio je imena 1171 rimokatilickog sveštenika, koji je licno ubijao.

Koji to americki izvori, gdje su dokazi za te tvrdnje?
Cim si spomenuo tog krivotvoritelja Bulajica odmah mi je sve jasno.
Taj Bulajic, u službi jedne ideologije i svjetonazora, specijalizirao se za prenapuhavanje nekih brojeva, sve kako bi se cijeli jedan narod stigmatizirao i prikazao kao genocidan.

quote:
Uopšte nije moguce navesti ovde sve one zlocince koji su vršili ubijanja. Pomenucu zato samo nekoliko imena: fra Dragutin Kukolj; fra Nikola Masic; fra Josip Bujanovic tzv. pop Jole; fra Mihovil Marber; fra Stjepan Gabric; fra Krsto Jelinic; fra Ljubo Magas; fra Vladimir Stuparic; fra Josip Banic; fra Grga Starcevic, i još preko 1100 drugih katolickih sveštenika.

Imaš neke dokaze za ove bedastoce?

quote:
Dr Nikola Nikolic, lekar, Hrvat, i zatocenik jasenovackog logora, u svojoj knjizi "Jasenovacki logor" opisao je mnoge zlocine franjevca Tomislava ili Vjekoslava Filipovica ili Majstorovica,

Dobro jel se taj lik zavo Tomislav ili Vjekoslav, jel se prezivao Filipovic ili Majstorovic?
Inace, za tog nekog Majstorovica, koji je bio psihicki poremecen lik, sam i ja cuo. I nije bio više nikakav fratar u to vrijeme, jer je bio ekskomuniciran iz Crkve. To što se možda oblacio kao fratar a to nije ni bio, ništa cudno za ludaka.

quote:
I fratar dr Srecko Peric je, stojeci na oltaru svoje crkve, govorio: "Hrvati, idite i pokoljite sve Srbe, ali prvo ubijte moju rodenu sestru, koja se udala za Srbina. Kada završite klanje, vratite se u crkvu i svi ce vam gresi biti oprošteni". Toga dana 20. avgusta 1941 god. više od 5000 Srba je izgubilo život. Fratar Petar Berkovic, u sveštenickoj odeždi, ubijao je Srbe revolverom. U pismu koje je poslao jednom ministru u vladi Hrvatske, koje je nadeno posle svršetka rata, opisao je detaljno zlocine koje je izvršio.

Italijanske novine "Il Tempo", 1. maja 1941, objavile su da je fratar Simic došao kod italijanskog generala, komandanta divizije Sisari, i rekao mu da ga je vlada Hrvatske ovlastila da preuzme gradansku upravu. Rekao je da mu je najvažniji zadatak da pobije sve Srbe, i to što brže. Takode je rekao da je dobio identican nalog od Rimokatolicke crkve iz Rima.

Možda je dobio nalog od samog Pape?
Neki su stvarno pravi majstori u proizvodnji ovakvih bezocnih laži, kleveta i podmetanja. Majstori za proizvodnju bolesne mitomanije. Ljudi s bujnom maštom (kakav Tolkien, on je amater za takve). Nevjerojatno što smo sve morali trpiti u bivšoj državi.
Sjecam se da su nas u osnovnoj školi "poducavali" da je i sam Stepinac klao po logorima.
Pravila elementarne pristojnosti nalažu da se prvo pocisti u svom dvorištu, a poslije nek se prigovara susjedima.
Što cemo onda s izvjesnim popom iz Strmice i cijelim nizom njegovih kolega koji su u to vrijeme aktivno sudjelovali u nekim odredima?
Ah, da, zaboravio sam na trenutak...takvi su kod vas rehabilitirani i proglašeni "antifašistima".
Sramota je da laži iznesene u tom postu stoje ovdje cijela 2 dana a da nitko nije reagirao (ne mislim samo na moderatore, vec na neke "hrvatske" forumaše -podrepaše).
Naravno sad ce, nakon što sam ja ovo napisao netko sigurno reagirati i "ravnomjerno" licemjerno podijeliti krivnju za napisano.
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/07/2013 : 17:47:59  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
Blesavo kaj uopce ideš demantira nekaj kaj je samo po sebi demant i tome uopce pridaješ pozornost.

dsormaze, ovo su tolike budalaštine da ih ne vrijedi komentirati a kamoli ikaj više. Stvarno se zamraš glupostima kojima se više nitko ozbiljan ne zamara. Navedeno ovdje nema veze s nicim niti ima ikakav utjecaj. Nikakav utjecaj na ikaj relevantno. Hrvatska danas ima status koji bu u buducnosti onakav kakvi budemo mi danas. Vracanjem na prošlost samo se kopamo s glupostima koje svijet ne zanimaju. Njih zanima kakvi smo mi danas kad šaljemo sliku o sebi svojim ponašanjem. Koga mi napadamo kad nam dode u goste! E to je ono o cemu treba razmišljati i tak se kad izademo iz doma ponašati. Onak kak smo zamislili kad smo razmišljali ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/07/2013 : 17:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
dsormaze prihvati da su klali Hrvati u Jasenovcu i da su njih klali u Jazovki i kreni dalje. Bez zelje za borbom ili ne daj bože osvetom!

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640


Edited by - dosada on 27/07/2013 18:59:11
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6223 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 27/07/2013 : 18:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message
Zanimljivo je kako hrvatski dsormaz napada srpskog dsormaza
Isti ste, obojica
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 27/07/2013 : 19:20:05  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message
Secural humanism..sto posto..
Unitarian univesalism..devedeset i sest posto..sto drugo reci.


“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/07/2013 : 19:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
nemrem belivit. Svaka tema zavrsi na kosturima proslosti. I nikud dalje. ne. Ni makac. Ljeto je. Nema li neki sajt gdje gole tete pokazuju svoje guze u badicima na plazama?

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/07/2013 : 20:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
ma golotinje tek i ima po internetima, kamo srece malo odmora od sodome i gomore ;)

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 27/07/2013 : 20:16:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by dosada

ma golotinje tek i ima po internetima, kamo srece malo odmora od sodome i gomore ;)



internet - jednina.

al si mislim..normalan covjek surfa na gole tete. Ne raskapa na ovu vrucinu kosti po..never mind..na ovu temu. Mislim, nije da nije vazna tema, ali kud odeee..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/07/2013 : 20:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
pazite kako raspravljate.viim da pretjerujete s temama poput ustwsha,crkve i slicno.molim da se o takvim stvarima ne raspravlja. Ocito je da je sezona odmora ali kad tad ce svi topici biti procitqni od strane moderacije i nadam se da nece biti materijala za udaljavanje.

Uzivajte u suncu moru i odmoru

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/07/2013 : 20:36:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie
internet - jednina.



stvarno

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

dosada
Advanced Member



Croatia
9033 Posts

Member since 13/05/2009

Posted - 27/07/2013 : 20:39:27  Show Profile Show Extended Profile  Send dosada a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

pazite kako raspravljate.viim da pretjerujete s temama poput ustwsha,crkve i slicno.molim da se o takvim stvarima ne raspravlja. Ocito je da je sezona odmora ali kad tad ce svi topici biti procitqni od strane moderacije i nadam se da nece biti materijala za udaljavanje.

Uzivajte u suncu moru i odmoru



o bilo je bilo, ali se puno toga obrisalo. Psovalpo se tu direktno i indirektno, a onom kaj je cesto prisutno poput politike, homofobije i raznoraznih primitivizama da ne govorimo. Vidiš da sam i dal na glasanje kak funkcionira forum s modovima na odmoru.

razmjena filmova za stripove!
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45640

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 27/07/2013 : 21:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by dosada

ma golotinje tek i ima po internetima, kamo srece malo odmora od sodome i gomore ;)



internet - jednina.

al si mislim..normalan covjek surfa na gole tete. Ne raskapa na ovu vrucinu kosti po..never mind..na ovu temu. Mislim, nije da nije vazna tema, ali kud odeee..



bah,to je problem kad se ne mogu otvarat odredene teme pa se postupno ode predaleko

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu

Edited by - lwood on 27/07/2013 21:19:55
Go to Top of Page

tronožac
Average Member

Serbia
509 Posts

Member since 04/05/2008

Posted - 27/07/2013 : 21:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tronožac a Private Message
Tja,prica je bila o zlocinima crkve,dzormaz ih ne vidi ili ne želi da veruje u njih. Zapis je bio tek da ga opomenem na ove dogadjaje bez ikakve dalje namere,a ako je kogod ozlojedio,neka oprosti.
Go to Top of Page
Page: of 18 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000